FF Elča Uchiha

NO chat jede na hory 02

10. ledna 2012 v 15:01 | napsala Elča Uchiha, arts by Tsuki
Další díl NO CHAT JEDE NA HORY je tady ;) Doufám že jsem nepopletla něčí vzhled nebo oblečení, těch mailů bylo hodně a ztrácím se v tom X_x

NO chat jede na hory 01

23. prosince 2011 v 18:37 | napsala Elča Uchiha
Áno..áánoo....Ne, nejde o to co si myslíte O.o'' *Schovává L do skříně * Takže Bych chtěla oznámit že jsem zahájila povídku NO chat jede na hory, v povídce budou často i ilustrace a podobně, oba dva obrázky v tomto díle jsou By Tsuki, my nee-chan, ještě jednou moc děkuju :33 Takže připravte se, povídka je tu.

Můj bratr

18. července 2011 v 23:56 | napsala Elča Uchiha
Mám mladšího bratra,
před pár dny mu 7 bylo.
Ale už by měl navštívit psychiatra
a měl by zhubnout pár kilo.

V žaludku má jen čokoládu,
lízátka,sušenky.
Se vším pije přecukrovanou limonádu,
a pořád sedí u telky.

Život Bijuu 1.

5. března 2011 v 17:21 | napsala Elča Uchiha
Tento příběh se odehrává v době, kdy byly všichni bijuu na svobodě. Neexistoval nikdo, kdo by je zapečetil. Bijuu se mezi sebou přátelí i nesnášejí. No prostě život Biju :) Doufám že se bude líbit. :)

Houkou běžel lesem a za sebou nechával spadané stromy. Hluk jeho běhu se rozléhal po krajině.
''Kam to spěcháš?'' ozvalo se najednou nad ním. Houkou zvednul hlavu a ve svitu slunce se třpypil Sokou. ''To tě nemusí zajímat, Sokou'' odsekl Houkou a odvrátil hlavu. Ale udělal sotva pár kroků a před ním mohutně přistál Sokou. ''Jseš nějakej divnej, Houkou. Co tě žere?'' Při žere se Sokou vražedně zamračil. ''Nic mě nežere.. A těd uhni!'' zavčel Houkou a několika dlouhými skoky zmizel v dálce. Sokou zamával křídlama a odlétl opačným směrem. ''Tak co? Konečně jsi se vyspal?'' smál se Nekomata.'' Ne..ty noční můry mě vyspat prostě nenechaj!'' stěžoval si Raijuu ''Však ono to přejde. Mě na noční můry vždycky pomáhálo když jsem si šel vyplenit nějakou malinkatou vesničku. Třeba ani ne vesničku. Třeba pár domů a hned jsem byl uvolněnej. Zkus si to taky a uvidíš že ti to pomůže.'' usmál se Nekomata a chtěl svého přítele srazit z legrace k zemi. ''Nech mě bejt. Na srandičky nemám náladu. Vůbec jsem nespal!!'' výhružně zavčel Raijuu.

1. díl – Zvláštní překavepní

28. února 2011 v 15:38 | napsala Elča Uchiha
Čas neůprosně plynul. Itachi čím dál častěji nebyl doma. Malá dívenka pořád nedávala Sasukemu spát. Až jedno odpoledne bylo pro Sasukeho opravdu šokující. Ale do toho zpět. Pěkně od začátku....Sasuke se vrátil z akademie domů a cestou přemýšlel jestli bude Itachi doma. Chtěl s Itachim trénovat házení shurikeny. Ale najednou se ozvaly hlasy mezi stromy. Sasuke prudce otočil hlavu, schoval se za strom a poslouchal. ''Takže kolik?''. ''To záleží jen na tobě, Rokuro.'' . Sasuke se trochu více schoulil. ''Až ji zabiju, teprve potom si vezmu peníze.'' . '' No dobře..jsi jiný než ostatní. Ale nevyrážej hned. Vyraž až zítra při úsvitu. To bude její matka ještě spát.'' ''Dobře.'' Sasuke hlasitě polknul. ''Co to bylo??'' ozval se hlas z křoví. Sasuke málem přestal dýchat. ''Kouknu se co to bylo za zvuk a ty můžeš jít.

1. díl – Nová v Uchiha klanu.

27. února 2011 v 10:55 | napsala Elča Uchiha
''Dobré ráno Sasuke! Tak jak jsi se vyspal? '' zeptala se Mikoto právě probuzeného Sasukeho. ''Jo dobrý.'' zamrkal Sasuke. ''Tady máš.'' podala Mikoto Sasukemu snídani. Sasuke se zeširoka usmál ale rázem ho úsměv přešel. ''Neviděl jsi Itachiho? Ještě se tu neobjevil.''. Sasuke vyvalil očka a odsekl ''Ne neviděl. Furt je někde pryč a na mě si nikdy čas nenajde!''. Mikoto na chvilku znejistila. Než ale stihla Sasukemu vysvětlit, že Itachi by se na Sasukeho nevykašlal, otevřeli se dveře a ve dveřích stál Fugaku. ''Slyšeli jste tu novinku?''
Mikoto lehce zavrtěla hlavou. ''Jakou novinku? Tak tati jakou?'' řekl Sasuke. Fugaku šel ke stolu. ''Slyšel jsem, že se narodila dívka.''. Sasuke jen koukal jestli otec podá nějaké další informace. ''A kdy se narodila?'' zeptala se Mikoto. ''Včera pozdě večer. Obito mi to říkal.'' řekl Fugaku a bral si svoji snídani. ''A když jsi mluvil s Obitem, neví kde je Itachi? Včera se nevrátil a dneska také nepřišel. Mám o něho obavy.'' Skočila Fugakovi Mikoto do řeči. Sasuke se rázem začal věnovat hraní si s jídlem. ''Obito říkal, že Itachiho zahlídnul když běžel lesem.'' řekl tiše Fugaku ale z jeho výrazu bylo vydět že ho to zanechalo v klidu. ''No dobře. A ta dívka, jak se jmenuje?'' přeskočila rychle Mikoto protože se nechtěla trápit tím že Itachi ještě nedorazil. ''Ella.'' řekl Fugaku a hned na to polknul. ''Ella jo? Krásné jméno.'' usmála se Mikoto. ''Pfff divný jméno..'' zavrčel Sasuke s plnou pusou. Mikoto ho okamžitě napomenula. ''No tak díky za dobrou snídani.
 
 

Reklama