FF Deejay

Tým číslo dva – 11.díl

1. února 2011 v 23:18 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay, Akadou Yahoo, Eragon, Uchiha Sharingan

Kabuto je překážka a nebo pomocník?
"Nechcete někdo gumového medvídka?"Zeptala se Čajíček. No, víš, mno, jak bych ti to řekl, teď jsem jedl", řekl Deejay. Čajíček se urazila, ale po deseti sekundách ji došlo, že přece celou dobu byl na záchodě a nic nejedl."Musíš si dát Deejaye, ty si přece nic nejedl!"Zakřičela Čajíček. Deejay to pak vyklopil."Mám strach, že by to bylo další projímadlo!"Vykřikl Deejay."Budte ticho! Je tady nějaký nepřítel", říká šeptem Uchiha Sharingan."Taky něco cítím, ale raději se podívám Byakuganem", řekl Eragon."Pozor, je tu Kabuto!", vykřikla Yahoo. Tým číslo dva a Yahoo, Uchiha Sharingan a Eragon si domluvili takový menší plán. Z ničeho nic půjde Nagano a začne si povídat s Kabutem a v tu chvíli zaujmou všichni své pozice, aby Kabuta obklíčili. Yahoo má schopnost udělat pepřový sprej a tak to použije a Nagano na povel rychle musí utéct do křaku nebo na strom, no prostě nejdál jak to jde. Až ho budou štípat oči, obklíčí ho a vezmou z něho pár informací. Tento plán vyšel! Kabuto sedí na zemi a ani neví kdo ho chytil, protože má oči celé slznaté."Jak se dostaneme do doupěte Akatsuki?"Zeptala se Yahoo. Kabuto jen říkal, že nic neprozradí a klidně by i umřel. Ale za deset minut ho to přestalo bavit a domluvili si plán. A ten plán zní. Kabuto teď momentálně pracuje pro Akatsuki, zadá heslo, aby mohl vstoupit dovnitř. Tým číslo dva a plus pomocníci ze skryté Písečné vesnice vydolují menší tunel pro Kabuta. Kabuta tam hodí výbušné lístky a rychle uteče tunelem. Takový je plán, snad vyjde!

Tým číslo dva – 10.díl

21. ledna 2011 v 19:36 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay, Akadou Yahoo

Další cestování, tentokrát do doupěte Akatsuki!
Tým číslo dva, už dorazil na svůj cíl a tím byla Písečná vesnice. Deejay říkal strážcům, ať ho rychle pustí, že musí něco nutného říct Akadou Yahoo tedy Kazekage-sama. Deejay to vše řekl Akadou Yahoo."To je velmi kritická a smutná situace", prohlásila Yahoo."Co budeme dělat?"Zeptal se zvědavě Nagano Uchiha."Akatsuki nám už dělají velké problémy, je na čase je zabít!", vykřikla Akadou Yahoo."Omluvte mě prosím na chvilku."Řekl Deejay a běžel rychle na záchod na další várku z toho bonbonu který mu dala Čajíček.

Tým číslo dva – 9.díl

17. ledna 2011 v 17:48 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay

Cesta do Písečné vesnice
Bylo krásné slunečné ráno a Deejay šel sehnat něco ke snídani. Sehnal zase ryby, ale i tak si na tom celý tým číslo dva pochutnal."Bylo to vynikající!" Chválila Annshi-chan."Připravte se, jak už jsem vám včera říkal, jdeme do skryté Písečné vesnice. Jdeme!"Zakřičel Deejay. Z Listové do Písečné vesnice jsou to tři dny a ještě k tomu namáhavá trasa."Anakonda!" Zakřičel zběsile Nagano."Kde?" Poohlédl se Deejay. Deejay anakondu uviděl a hned proti ní začal bojovat. Nagano si oddělal svůj šátek a použil Sharingan."Hoshi jutsu"(hvězdná technika).

Tým číslo dva – 8.díl

16. ledna 2011 v 12:04 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay

Rychle do práce!
"Zítra vyrážíme do Písečné vesnice a oznámíme jim vše, co se tady stalo. Takže, ještě není zítřek, tak mám pro vás úkol. A ten úkol zní, že projdete celou Listovou vesnici a mrtvé těla odtáhněte ke vchodu do márnice. Bohužel mrtvé těla musíme spálit na prach a udělat jim hrobky, ale čtyři nejspíš na to nevystačíme, proto zítra vyrážíme do té Písečné vesnice. Rozchod a do práce!" Vykřikl Deejay. Nagano, Čajíček a Annshi se pustili do práce.

Tým číslo dva – 7.díl

15. ledna 2011 v 9:41 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay, Myzt

Listová je zničena!
Zetsu byl chycen do Niorové pavoučí pasti. Všichni měli už hodně práce, tak se rozešli každý do své vesnice. Myzt Zetsuovy dal pouta a šli do Listové vesnice. Jak dorazili do Listové vesnice, tak Zetsua dali k výslechu, co má vlastně za lubem. Zetsu nic neřekl, tedy mlčel. Dokonce mu i vyhrožovali, jinak bude mučen. Ale ani to nezabralo. Jak byla noc tak Zetsua dali do vězení. Jenže to neměli dělat. Je tak okolo jedenácté hodiny. Zetsua, kterého chytli byl to pouze pouhý klon. Kisame a Tobi tam taky byli u mostku Nebe a Země. Takže Tobi a Kisame jsou nyní v Listové vesnici společně také s Tobim. Tobi vyvražďuje obyvatelé Listové vesnice jeden za druhým. Kisame naopak celou Listovou vesnici obkládá vodou. Celá Listová vesnice je zničená a obyvatelé jsou téměř všichni mrtvý! Až pouze na tým číslo dva, které zachránil mistr Deejay, protože dnes spali u něho.

Tým číslo dva – 6.díl

12. ledna 2011 v 7:27 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay, Myzt, Yami, Čiki-chan, Asara Kuchiki, Naku-chan, Ryuume, Akadou Yahoo, Nioru Kuchiki, Yaraki

Příprava na boj proti Zetsu
Myzt si zavolal tým číslo dva do svého kabinetu."Dnes je vaše mise typu S! V Akatsuki už jsou jenom tři členové a zítra už můžou být dva. Yami nám poslala poštou, že viděla Zetsu, jak si domlouvá své místo ze svým špehem.Yami neváhala a zavolala si tým a šli na Zetsuova špeha, kterého zabili. Zítra se má Zetsu setkat v 16:00 hodin u mostu Nebe a Země. A proto posílám váš tým, aby jste proti němu bojovali. Ale nebudete bojovat pouze vy. Pomůžou nám Kagové, tedy já, Yami, Akadou Yahoo, Nioru Kuchiki a Yaraki. S Yami tam příjde také její nejlepší tým z vesnice, tedy Čiki-chan, Asara Kuchiki, Naku-chan a jejich mistrem je Ryuume. Máme sraz u toho mostu, takže za pět minut vyrážíme!" Ukončil tento proslov Myzt. Za pět minut už byli všichni připravení a vyrazili.

Tým číslo dva – 5.díl

11. ledna 2011 v 15:17 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay, Myzt

Vzácné květiny
Myzt, tedy pátý Hokage skryté Listové vesnice si zavolal k sobě do kanceláře tým číslo dva."Mám pro vás novou misi! Je to mise typu D a musíte nasbírat vzácné květiny se skryté Travnaté vesnice. Tyto květiny se nachází v tom záhadném lesu, Deejay vás tam zavede, kdysi jsem tam s ním byl. Tyto rostliny jsou léčivé a uzdraví každou nemoc, včetně nějakého zranění. Ať se vám daří!" Vykřikl a ukončil tento proslov Myzt. Nagano byl naštvaný, že plní nějakou blbou misi typu D."Připravte se na tuto misi, cesta tam bude trvat přibližně jeden den a čekám vás za pět minut tady na tomto místě. Rozchod!" Zařval Deejay. Uběhlo pět minut a Annshi a Čajíček byly připraveny jít do Travnaté vesnice. Deejay měl jednu minutu zpoždění, ale přesto dorazil.

Tým číslo dva – 4.díl

4. ledna 2011 v 19:00 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay, Mochito Tiramis

Silvestr
Nagano od Čajíčka na Vánoce dostal různé tipy rachejtlí a od Annshi dostal sadu prskavek. Tým číslo dva, se zase dohodli, že budou strávit mezi sebou Silvestra. Deejay koupil také nějaké rachejtle a petardy. Annshi a Čajíček se domluvili, že přichystají nějakou tu jednohubku a že koupí šampaňské."Dneska je Silvestr!" Zařvala hlasitě Annshi a šla rychle vzbudit Čajdu."Annshi, ale ještě máme čas!" Řekla Čajíček. Bylo teprve ráno a Annshi přemluvila Čajíčka, aby se už pustili do práce. Tentokrát se to mělo konat u Čajíčka tato akce. Holky napekli, usmažili, utřely stoly a uklidili.

Tým číslo dva – 3.díl

3. ledna 2011 v 15:26 | napsal Deejay
Hlavní postavy: Nagano Uchiha, Čajíček, Annshi-chan, Deejay

Veselé Vánoce!
"Dnes je 24.12. tedy jsou dnes Vánoce! A já nemám ani pro svůj tým dárky!" Křičí hlasitě Deejay. Deejay dnes má totiž strávit večer se svým týmem a bylo by blbé kdyby Deejay jim nic nedal, tak neváhal a šel okamžitě nakupovat. Deejay nejdříve zašel do Makra, ale tam nic neměli. Tak se zašel podívat do Tesca, jenomže taky nic nenašel. Jak se vracel Deejay domů celý zklamaný že nic nedá svému týmu, viděl pohozený časopis, kde byli zbraně."Jak mě to nemohlo napadnout, chodím po obyčejných obchodách místo toho abych si zašel tam, kde se prodávají kunaie a tak dále. Deejay vlezl, do obchodu který měl název Kunai shop.

Naruto chatuje na Facebooku – 3/3 část

28. prosince 2010 v 23:28 | napsal Deejay
Sakura je na Facebooku a najednou vidí, že se Naruto přihlásil a už mu hned píše, jestli by si nešli zaplavat. Naruto bez váhání napsal, že půjde. Naruto a Sakura se sešli před krytým bazénem v Listové. Naruto nabídl Sakuře, aby se drželi za ruku a Sakura i když nechtěla tak tuto nabídku přijala."Naruto, to mi je tak líto, tady jsou dámské a pánské šatny zvlášť." Říká smutným hlasem Sakura."To nevadí, dáme si sraz, až se převlečeme u hlavního bazénu jo?" Křičí Naruto."Tak dobrá."Povzdechla Sakura. Sakura rychle spěchala do šatny, aby se převlékla a rychle si vzala mobil kde Naruta vyfotit. Jak se oba dva převlékli tak přišli stejnou dobu na sraz a Sakura řekla Narutovi ať jde na tobogán a ona ho počká dole.
 
 

Reklama