FF Cvak

Dívky z jiného světa 11

24. července 2011 v 21:44 | napsala Cvak
Týden uplynul jako voda a Tamika se měla dnes sejít se svým přítelem a jeho parťákem. Rozloučila se se svými přáteli a vydala se na místo kde měli sraz. Ona věčně chodí pozdě a tak ani dnešek nebyl výjimkou. Když dorazila, Itachi a Kisame už tam dávno byli. "No konečně už jsem myslel, že mi zadek přiroste ke stromu." Rejpal do ní Kisame. "Nojo nojo tobě taky nic nesedí" Oháněla se Tami. Pak ale Itachi zavelel a vydali se na cestu. Tamiku bolely nohy a byla ještě pořádně ospalá a tak si přivolala svýho jednorožce Jiji. Jiji měla krásně lesklou světle modrou hřívu a ocas a třpytivé tmavě modré tělo. Spolu s Jiji přivolala i velkého orla a černého krkavce. Pochopitelně černouška se chopil Itachi a na Kisameho zbyl krásný velký orel.

Dívky z jiného světa 10

23. července 2011 v 16:26 | napsala Cvak
"Hele, hele, že by mejdan?" Řekl nepřivítanou Sasánek. "Doháje! Už to sem přišlo." V duchu si pomyslela Tami. "Hej Sasuke! Co tu zase smrdíš?! Rejpal do něj Naruto. Kakashi ho chtěl zastavit, ale brzo mu došlo, že chtěl jen odvrátit pozornost, aby Tamika mohla klidně odejít, aniž by Sasukemu musela řikat, že odchází s jeho bratrem. I dívka vycítila šanci, jak zmizet a tak toho ihned využila. Chudák holka si myslela, že jí to u Uchihy projde. "Kampak máš namířeno, krasotinko?!"

Dívky z jiného světa 09

27. června 2011 v 23:55 | napsala Cvak
Itachi si to v hlavě začal srovnávat a mezitím Tami pokračovala. "Nevím, proč se to stalo a ani nevím, kdy se to stalo, ale zamilovala sem se do tebe." Itachimu se objevil úsměv na tváři, protože on sám jí miloval. Najednou se ale zarazil a zesmutněl. Tami dodala. "Bohužel to ale musí zůstat jen pocitem." "P-PROČ?" vykoktal ze sebe. "Protože co se stalo Gaarovi, nechci už nikdy zažít. Už bych nesnesla smrt někoho blízkého." Zase začne brečet. "J-já už nemůžu…." Už to nedořekla, protože jí Itachi začal sladce líbat na rtech. Dělalo jí to dobře a tak si to nechala líbit.

Dívky z jiného světa 08

17. června 2011 v 16:44 | napsala Cvak
To by ale nebyla ta správná holka, kdyby nekřičela všude kolem a nesnažila se vyprostit z Itachiho objetí. Ten by ji ale nepustil, ani kdyby mu vydloubla oboje oči, od čeho nebylo zrovna moc daleko. Jak máchala rukama kolem sebe, už o jedno málem přišel. Donesl jí do stanu, co Kisame předem připravil. Píchlo v ní, když viděla, že stany sou jen dva. "To jako budu spát ve stanu s tim úhořem?? Nebo snad s tim černovlasim?" Pomyslela si a pak rázně řekla.

Dívky z jiného světa 07

13. června 2011 v 16:07 | napsala Cvak
Neváhala a začala na ně útočit, ale jeden z nich byl neskutečně rychlý a přivázal ji ke stromu. "Abych se představil, mé jméno je Itachi a tohle je můj parťák Kisame. A tvoje jméno krásko?" Řekl chlapec s černými vlasy, zavázanými do culíku. Tami se zděsila a chtěla rozvázat lano, co jí věznilo u stromu. Ale marně. Kisame se jen pousmál "Nám neutečeš." Tami se naštvala a začala hlasitě nadávat. "PROČ SAKRA MUSIM VŽDYCKY NARAZIT NA ÚCHYLÁKY?! UDĚLALA SEM NĚKOMU NĚCO? TO JE TEDA POTUPA CHCÍPNOUT POD RUKOU MODRÝHO TUŇÁKA!" Kisameho to sice naštvalo, ale včas se uklidnil a nechal Itachiho s Tamikou o samotě. "No tak, to jméno." vyzvídal krásný černovlasý mladík, až Tami svolila.

Dívky z jiného světa 06

12. června 2011 v 8:13 | napsala Cvak
"Snad se jim nic nestane" řekla Tami a smutně se zadívala na Kakashiho. Najednou se začala chovat divně, jako kdyby měla právě omdlít. Kakashi jí chytnul a položil na nejbližší lavičku. Tamika se držela za přívěsek na krku. "Co je to?" Kakashi se zeptal. "Ten přívěsek sem vyrobila pomocí duhy. Jeden sem dala Gaarovi a druhý mam já. Když je ten druhý v pořádku, medailonek zůstane barevný. Když se něco stane, začne tmavnout. A když zemře, zůstane černý. Když zemřu já, roztříští se na kusy a zbude po něm jen prach. Koukni se na ten můj!" Medailonek rychle tmavnul.

Dívky z jiného světa 05

9. června 2011 v 18:41 | napsala Cvak
Ráno, když jim zazvonil budík, Tami vstala a chtěla jít připravit snídani. Gaara jí zadržel a opět povalil na postel. Ještě se chvíli líbali, ale pak je vzbudil zvonek. Tami šla otevřít. Zase to byl Kankuro s Temari. Tak co hrdličky. Rejpla si do nich Temari. Oni se jen zasmáli a šli si dát něco na zub. Temari Tamice předala dopis co přišel z Listové. V dopise stálo: Ahoj doufáme, že si v pořádku. Co nejdříve se pro tebe stavíme. Tým 7. Ale Tami nebyla zrovna šťastná z toho že bude muset opustit Gaaru, ale jelikož jejich vesnice byli blízko u sebe, nebylo to zas tak špatné. Druhý den jí vzbudil mokrý jazyk na tváři. PAKUNE! Vykřikla tak hlasitě, že vzbudila svého přítele. Gaara se na psa pohoršeně zadíval a Tami mu hned vysvětlila, o koho jde. Pakun vylíčil proč je tady a že Kakashi s ostatními hned dorazí.

Dívky z jiného světa 04

9. června 2011 v 18:37 | napsala Cvak
Ráno většinou bývá ve zvyku, že holka vstane a jde připravit jídlo, ale tady tomu bylo právě naopak. Tami patří k typu lidí, kteří spí až do oběda a tak Gaara měl co dělat aby jí vzbudil. Nejdříve se ho hrozně lekla, ale pak se jen rozespale usmála. Dlouho si jen hleděli do očí a nechtělo se jim přestat. V hlavě jim lítala jedna věc za druhou Miluje mě? Má tak krásné oči. Má přítele? Měl/a by o mě vůbec zájem? Tolik bych jí/ho chtěl/a políbit! Z myšlenek je vytrhl zvonek.

Dívky z jiného světa 03

8. června 2011 v 15:22 | napsala Cvak
Létali lesem z větve na větev, ale po nepřátelích ani vidu. Zato narazili na ninji z mlžné, které měl naopak zastavit tým Asuma ve kterém byla i Kimi. Pravděpodobně se zaměnili s ninji z oblačné. Nešlo se vyhnout boji a tak neměl tým Kakashi na výběr. Ninju z Mlžné byla přesila a tak se museli rozdělit. Kakashi bojoval sám proti velkému množství nepřítel, takže se boj neobešel bez použití sharinganu. Tami taky bojovala sama, ale Sasuke jí ze zadu pro jistotu kryl. To bohužel protivníkům nevadilo. Jejich cílem v boji bylo, odtrhnout dívku od ostatních, protože i ona sama byla dost nebezpečná. Samotnou zkoušku zvládly holky levou zadní.

Dívky z jeného světa 02

7. června 2011 v 15:00 | napsala Cvak
Když dorazili k prvnímu domu a to domu Yoko, všichni se rozloučili s jejími příbuznými a pokračovali dál. Byl na řadě Pikiin dům a tam se odehrálo téměř to samé. Pak se šlo k Tamiině domu, zase se rozloučila a pokračovali v cestě. Jako poslední byl dům Kimi. A když bylo všechno v pořádku, pomocí teleportační techniky se dostali do světa ninju. Jako první krok šly k Hokagemu. Tsunade jim dala klíče od jejich nových domovů a představila jim týmy, do kterých budou přiřazeni. Odebraly se do svých domků. Následující den začali s tréninkem.
 
 

Reklama