FF Crazy-Uzumaki Girl

To se může stát! 3. část-Konec

28. dubna 2012 v 0:19 | napsala Crazy-Uzumaki Girl
Tak tohle je můj poslední díl FF- To se může stát! Doufám, že se vám tento díl líbí. Dala jsem si na něm dost záležet. Posuďte sami. Přeji zase příjemné čtení. Pokud chcete zanechejte komentářích určitě si je přečtu :)

O pár minut později…
Naruto si pochutnává už na své dvanácté misce rámenu, protože Teuchi vyhlásil, že dneska udělá slevu. Sleva byla, že jedlíci, kteří doopravdy snědí hodně misek, tím myslím hlavně Naruta. Když sní deset misek rámenu, dostane dvě misky za cenu deseti.

To se může stát! 2.část

23. dubna 2012 v 13:41 | napsala Crazy-Uzumaki Girl
Moje 2.FF je tu. Navázání na první dílek no co dodat přeji příjemné čtení.

Naruto stál za pultem v květinářství, chvilku si povídal s Ino.
"Nooo…" nakousl svůj proslov Naruto. "Dneska bych se měl sejít se Sakurou v Ichiraku, mám s ní schůzku, řeknu to rovnou mám s ní "rande"! Chce mi povědět něco dost důležitého, taky mě zajímá co vlastně mi poví. Nejlepší ale na všem je, že Sakura semnou půjde na Rande! Povídala mi, že se do mě zamilovala! Velmi mile mě tím překvapila, trochu jsem měl pochybnosti…

To se může stát! 1.část

21. dubna 2012 v 21:42 | napsala Crazy-Uzumaki Girl
Toto je můj první dílek nejspíš to bude taková humorná, nesmyslná, jemně romantická věc... No řeknu vám asi co čekat 1,díl přečtete si je to skoro úvod, 2.díl bude lepší... (slibuju :D), a Konec vás snad překvapí :D.
Pro úvod píšu o Narutovi je mu 16 let, takže ostatní si odvoďte.
Víc už neřeknu tak tady je FF a přečte si, okomentuje, vyjádřete prostě svůj názor beru všechny kritiky.

Bylo ráno jako každé jiné, nic neobvyklého… Naruto si spinkal, ale najednou se zničehonic probudil. Zívnul si, protáhl se, posadil se a hodil okem na jeho nový budík připomínající žábu, který dostal od Kakashiho jako dárek.
"Ksakru to už je tolik hodin, devět hm.… asi bych už měl vstát z postele a…" nedořekl, protože slyšel něčí křik.
"Heeej Narutoo! Slyšíš mě krucinál!Narutoo!" křičela ze všech sil růžovovlasá dívka u jeho dveří.
To bude určitě Sakura-chan. Divím se, že dneska má trpělivost a zatím ani neprorazila dveře, abych vstal… Škoda, že semnou furt nechce chodit, jak dlouho jí mám ještě přesvědčovat?! Jednou ji, ale přesvědčím... Vymyslela pro mě i přezdívku Narutod***l. Zajímalo by mě ještě, co zas ta bábi Tsunade na mě vymyslí. Mohu jedině doufat, že to nebude stejný jako v…, pomyslel si. Bohužel při přemýšlení byl přerušen.
 
 

Reklama