FF Claire-san

Nová zima - kapitola 7.

7. března 2010 v 21:21 | napsala Claire-san
"Uhni ty blonďatej usmrkanče!"
"Áááá…"

Oba Uchihové hned poznali Narutův hlas a ohlídli se dolů z kopce. Blonďáček se nehybně válel ve sněhu a pár metrů od něj se ze země sbíral jakýsi rudovlasý snowboardista.

"Naruto!" Zařval Itachi a rozjel se k němu.

"Nemůžeš se koukat kam jedeš?!" Hulákal, sotva u nich zastavil.
"Je to jeho vina, připletl se mi do cesty!" Obhajoval se muž.
"Hlavně že máš všude samý piercingy ty frajere, ale aby sis dával pozor, to ne!"
"Prosím tě, uklidni se," chytil ho za rameno Kakashi, který právě přijel. To už na místo dorazila i horská služba. Prsatá blondýna seskočila ze skútru a začala Naruta ošetřovat.
"Bude v pořádku?!" Strachoval se černovlásek.
"Je v bezvědomí, pravděpodobně bude mít nějaké zlomeniny… Spadl vážně dost nešikovně," povzdychla si a spolu s její kolegyní, jež do teď prohlížela rudovláska, naložily Naruta na nosítka za skútrem.

Nová zima - kapitola 6.

19. února 2010 v 17:45 | napsala Claire-san
Malé upozornění: Na začátku této kapitoly je yaoi (sex mezi muži), takže kdo to nemá rád, ať to třeba přeskočí :D… Hezké čtení^^

"Kam sakra jdeme?" Rozčiloval se Naruto. Černovlásek mu však neodpověděl a mlčky ho vedl chodbou dál. Zastavili se až u dveří do umýváren. Ty Sasuke otevřel a zatáhl ho dovnitř. Až tady blonďáka pustil. V místnosti teď nebylo vidět na krok, poslední světlo se vytratilo, když za nimi Uchiha zabouchnul.

Nová zima - kapitola 5.

15. února 2010 v 16:12 | napsala Claire-san
Třeba tam bude Itachi, přemýšlel Naruto vduchu. Ehm, tomu se říká uklidnění? Co je mi do toho, jestli tam bude, vždyť je to můj učitel… Hodný, milý a pohledný učitel… Ale taky Sasukeho bratr! A navíc je o několik let starší…Je věk vážně tak důležitý?A i kdyby nebyl, měl bych u něj šanci? To jak se mě dneska dotkl..
"PRÁSK"
"Co vyvádíš, Naruto, jsi v pohodě?!" Strachoval se Kiba, když blonďáček narazil do zdi a sesunul se k zemi.
"Dveře jsou o metr vedle," utahoval si z něj Shikamaru a podal mu ruku, "na co sakra myslíš, už od včera jsi nějakej divnej."
"To má určitě z toho jídla, dnešní hrachová kaše nebyla o nic moc lepší než to plesnivý zelí," přimíchal se do rozhovoru Neji a dál se s Kibou vesele smál. Blonďák nasadil vražedný výraz a mezitím, co se jednou rukou držel za hlavu, druhou jim vyhrožoval pěstí.

Nová zima - kapitola 4.

12. února 2010 v 17:26 | napsala Claire-san
"Nepůjdeme na svařák?" Prolomil ticho Itachi. Naruta jeho otázka docela zarazila, ale kývl.

"Tak jak sis užil první den?" Vyptával se Kiba, když se navečer sešli na pokoji.
"Nic moc," povzdychl si.
"To je ten Itachi vážně tak hroznej?"
"To ne, jen mi to prostě nešlo… Totálně jsem se před ním ztrapnil," odmlčel se, "ale sensei je docela v pohodě."
"Fakt?" Podivil se Shikamaru a odtrhl se od svého Sudoku.
"Je fakt fajn. Vůbec není protivnej jako Sasuke, nemá pitomý kecy a narážky a dokonce mě pozval na svařák," usmál se.
"No vidíš to… Zrovna Sasuke to dneska dobře schytal," ušklíbl se Kiba.
"Ale copak, copak?" Zajímal se škodolibě blonďák.
"Měli jsme si vybrat, s kým budeme lyžovat, a rozdělit se na dvojice. A na Uchihu se samozřejmě vrhly skoro všechny holky ze třídy, div mu nezpřelámaly lyže," zasmál se.
"Na chudinku malýho," dodal Shikamaru ironicky a pozoroval Narutův pobavený výraz.

"VEČEŘE!" Ozvalo se z chodby.
"Jde se!" Zavelel Choji a vyskočil z postele. Zbytek ho ochotně následoval.

Nová zima - kapitola 1., 2. a 3.

29. ledna 2010 v 20:32 | napsala Claire-san
Celou místností se rozléhal ohlušující řev. Vzduchem létaly všelijaké zmuchlané papírky, psací potřeby a kdo ví, co ještě. Jako každou přestávku se většina spolužáků dobře bavila, až na pár jedinců, kteří poklidně svačili a nevyužívali své jídlo jako střelnou zbraň, a našli se i tací, jenž se pilně připravovali na další hodinu. Hlouček holek si vesele povídal o tom, co má Sasuke dneska na sobě, což byla už taková tradice, a kluci kromě již zmíněného Uchihy a Uzumakiho bitkařili. Jednomu z chlapců bylo divné, že se k nim dnes blonďák nepřipojil, obvykle to byl totiž on, kdo byl do těchto her nejvíce zapálený. Pokusil se po něm hodit zmačkaný tahák na předchozí hodinu, ale místo toho trefil do hlavy Sasukeho, který seděl v lavici před ním.
"Narutooo," hučel do něj Kiba a přitom mu zuřivě mával rukou před obličejem.
"Co je?" Zeptal se lehce nabručeným tónem a odvrátil oči od okna.
"Vzhledem k tomu, že ses nezapojil do naší tradiční papírové přestřelky a ani ses nezasmál mé parádní trefě, tak to bude asi hodně vážný. Co se stalo tentokrát?"
"Sakura…"

V nouzi poznáš přítele - kapitola 3.

22. ledna 2010 v 17:07 | napsala Claire-san
Nedokážu to. Pokaždé když se zadívám do těch křišťálově modrých očí, přijdu o veškerou odvahu. Ale jak mu mám potom povědět, co k němu cítím? Jak mu mám říct, že ho už dlouho…
"Děkuji ti," promluvil ještě napůl Naruto k Sasukemu a značně ho tím polekal.
"Promiň, myslel jsem už nespíš," rozchechtal se, když uviděl ten vyděšený výraz.
"Nespal jsem, jenom přemýšlel," odkašlal si.
"V tom případě nevím, jestli si mě vnímal, takže ti ještě jednou děkuju."
"Já tobě taky," odvětil chladným hlasem a vylezl ze stanu.
Já tě nechápu, Sasuke…Prolétlo blonďáčkovi hlavou a poté se zase zavrtal do spacáku.

Od toho dne se vztah mezi členy týmu hodně změnil. Sakura se přeorientovala na Naruta a ten si její přítomnosti naplno užíval. Věčně se spolu něčemu smáli a pošťuchovali se. A Sasuke? Chodil vždy pár metrů za nimi a dělal, že je ignoruje. Ovšem oči z blonďáčka odlepil, jen když musel.

"Mise úspěšně splněna, Tsunade-sama," oznámil Kakashi, když se byli hlásit u ní v kanceláři.
"Všechno šlo hladce?" Zeptala se, když spatřila Uzumakiho škrábance.
"Naruto měl menší nehodu, ale…"

V nouzi poznáš přítele - kapitola 2.

16. ledna 2010 v 10:00 | napsala Claire-san
Když se Sasuke dostal pod oblak z mlhy, div mu radostí nevhrkly do očí slzy. Před ním se rozprostírala řeka, táhnoucí se roklinou. I když dával teď Narutovi větší šanci, neměl času nazbyt, a tak použil svou chakru a zbytek skály seběhl po nohou kolmo dolů. Raději se ještě ujistil, že tam jeho kamarád nikde neleží a rozběhl se po proudu řeky. Ačkoliv to nebylo úmyslné, přemítal si v hlavě jejich společné chvíle. Většinou to byli hádky, ale i spolupráce na misích. Na rozdíl od slovních potyček nebyla na denním pořádku, a však proto byli vzpomínky na ní tak krásné. Nakonec se mu vybavila dnešní noc, kdy on seděl u ohně a myslel na něj. Samozřejmě věděl, že ho Naruto pozoruje, ale neodvážil se mu cokoliv říct.

V nouzi poznáš přítele - kapitola 1.

13. ledna 2010 v 14:53 | napsala Claire-san
Je brzo ráno a většina obyvatelstva Konohy ještě sladce spí.
"NARUTOOO! VSTÁVEEEJ!" růžovovláska zalapala po dechu a neuvěřitelně protivným hlasem pokračovala: "TAK DĚLEJ, NEBO SI PRO TEBE DOJDU!!!"
Chudák Naruto byl nucen vstát, protože nestál o to, dostat od Sakury nakládačku hnedka po ránu. Přetáhl přes sebe tričko a odšoural se k oknu.
"Jestli mě nejdeš pozvat na rande nebo udělat snídani, tak vypadni." dořekl větu se zívnutím. Kdyby nebyl tak ospalý, asi by si lépe promyslel, jak se Sakurou mluví. Netrvalo to ani vteřinu a měl na tváři červený otisk od kamene, který po něm hodila.
 
 

Reklama