FF Chris

Dračí dech: Láska nebo nenávist? S01CH02

28. února 2013 v 17:03 | napsal Chris

Fajne..po dlouhatánské době..jsem dopsal další díl... TSK...to je otrava....nemohl jsem to domyslet...sorry že sem to nepřidal dřív..když jsem nemocnej tak mi to myslí...já sem BAKA...takže..sorry všem..

C-co? Hned se poznám s holkou a už mě objímá kolem ruky..hehe..dobrej začátek* Pomyslel si Ryuu..
,,Sakuro..můžeš mě prosím pustit?'' Zeptal se Ryuu ,,J-jasně..'' řekla rychle sakura poté co ho pustila
,, Díky'' Řekl Ryuu a usmál se..Sakura mu úsměv oplatila ,, sigh..Vybalování..to nejhorší věc co jsem snad zažil'' Řekl unaveně Ryuu ,, Neboj se'' řekla s úsměvem Sakura ,,Jsem tu ještě já..myslíš si že ti nepomůžu? Proto jsem jdu'' Řekla Sakura a pustila se do vybalování.

Dračí dech: Nováček v Konoze! S01CH1

22. ledna 2013 v 22:01 | napsal Chris

Okay...začal jsem přemýšlet..co si napsat FF? Hned jsem se do toho pustil..nevím jak můj výtvor dopadne, či se vám bude líbit. Je to moje první FF...bude tu jedno překvapení...vymyslel jsem si postavu z mé hlavy xD to je něco :DD No..snad se bude líbit.

Pondělí 14.1.2013 6:20

!Zvonění budíku!

,,K sakru! Přijdu pozdě! Musím se rychle obléknout!'' Vykřikl blonďák co vstal z postele.,,Sakra! Nestihnu si udělat RAMEN!!'' Řekl ne moc nadšeně chlapec, co vyrazil k hlavní bráně...hned jak vyrazil, viděl z dálky vysokou postavu ,,Čau Naruto! Nevěděl jsem že tu budeš heheh...takhle na čas'' Řekl vysoký hnědovlasý chlapec.
 
 

Reklama