FF Carmen Carly

Tsukiko Haruka: díl 2. Střet pěti katan

1. července 2011 v 12:54 | napsala Carmen Carly
Je tu další díl, zatím ještě z větší části informační, ale s prvním fightem. Je tam zase vložený odstaveček, který dorovnává s vlastním dějem, ale moc jsem se tam nerozepsala. Snad to nebude vadit. Budu vděčná za vaše komentáře. Arigató gozaimas.
"Promiň Shizune, ale události, které se v poslední době staly, mi nedovolují, jen tak nečinně přihlížet. Musela jsem přijít!"
"Tsukiko, rozumím ti."
Shizune pohlédla na bezvládnou Tsunade. Mezitím strážný brány zakašlal. Cítil se trochu trapně, protože se nepotvrdily jeho obavy.
"Když dovolíte, asi vás tu nechám obě o samotě."

Tsukiko Haruka: úvod + díl 1. Záhadná osoba (+fanart)

3. června 2011 v 19:45 | napsala Carmen Carly
Začala jsem psát tento příběh, protože už si dlouho představuji svoji vlastní postavu, která má v Narutu svoje postavení a zapadá do děje. Z toho důvodu se tento příběh bude vždy trošku přizpůsobovat anime, takže vychází z původního aktuálního příběhu, ale jinak bude popisovat příběh mé postavy. Trošku jsem se nejdřív obeznámila se zákony, které jsou k FF velmi přívětivé, takže mi nic nebránilo začít psát. Doufám, že vás příběh pobaví. Úvod bude možná trošku nudný, ale tak to většinou bývá. Taky jsem stihla při hodině rychle načmárat návrh této mojí postavy, ale ještě s ním nejsem spokojená. Pošlu ho dodatečně. Ještě bych chtěla podotknout, že příběh začíná od zatím předposledního dílu anime a nejdřív jsem ho musela malinko uvést do děje, aby bylo jasné, kam patří, ale teď už přeji příjemné čtení. Budu vděčná za Vaše komentáře (doporučuji si k začátku, který určuje časovou polohu pustit píseň Naruto Shippuden - Man of the World) . Arigató gozaimas.
 
 

Reklama