FF Bri

Pravda – 7.díl

13. ledna 2010 v 15:02 | napsala Bri
"Prosím, otoč se na druhou stranu. Co tu vidíš?" Tsunade se rozhodla už neotálet a vyřídit to jednou pro vždy. Naruto se tedy otočil. Neviděl nic zajímavého, jen zrcadlo a za jeho okrajem zastrčený obrázek své podobenky, trochu poškrábané, ale jinak vcelku povedené. Trochu ho sice zarazilo, proč má Lady Pátá jeho fotku ve své kanceláři, přímo proti své židli, ale co, tak asi nějaký dobrý důvod k tomu mít bude. Podíval se na fotku, pak na sebe v zrcadle. Aha, asi ho chce pochválit, že se nechal ostříhat! Přeci jen mu to takhle víc sluší, pomyslel si zálibně. Na té fotce má docela háro… No počkat, on přeci nikdy dlouhé vlasy nenosil. No tak že by to byl klient, kterého má Naruto zastoupit a on si naopak bude muset nechat vlasy narůst?

Pravda – 6.díl

13. ledna 2010 v 15:01 | napsala Bri
Lady Tsunade seděla ve své kanceláři a jemně se usmívala. Měla plán. Možná nebyl dokonalý, ale byl to plán. Vždy je lepší mít alespoň pocit, že něco půjde podle vás, než se do něčeho nahrnout a pak se snažit vybruslit ven, to je jasné. Už ráno si nechala přinést nějaké staré materiály z archivu. Potřebovala alespoň jeden jediný obrázek, jiný, než který se nacházel v pracovně Třetího, jiný, než který každý důvěrně znal, vytesaný na věčnost ,a přitom potřebovala, aby zachycoval co nejvěrněji pravdivý obraz. Konečně. To je přesně ono. Z obrázku se na ni lehce usmíval pohledný mladý muž, s delšími světlými střapatými vlasy, veselé modré oči, na čele ochranná čelenka Listové. Tááák, veliké zrcadlo naproti na zdi bude ideální. Ano, to by mohlo vyjít, pomyslela si Tsunade, posadila se zpět za svůj stůl, založila ruce na hrudi a zhluboka se nadechla. Byla nervózní. Jestli se Naruto zpozdí, asi vybouchne.

Pravda –5.díl

13. ledna 2010 v 15:01 | napsala Bri
Z myšlenek ho vytrhla Hinata. Šla po cestě a tvářila se vážně. Když spatřila Naruta, pobledlá líčka jí zrumněla a povážlivě začala ztrácet tempo. Jako by nohy nechtěly a hlava chtěla pokračovat v chůzi. "Ahoj", špitla Hinata. "Ahoj", odpověděl Naruto a odsedl si kousek bokem, k tomu rukou naznačil, že si má přisednout. To Hinatu vyvedlo z konceptu úplně. Konsternovaná upřímnou Narutovou vstřícností vůči své osobě byla celkem mimo, takže místo zamýšleného přisednutí spíše upadla než usedla na drn vedle něj.

Pravda – 4.díl

13. ledna 2010 v 15:01 | napsala Bri
Ale zpět k našemu hrdinovi, co sedí u té prašné cesty a kouše stéblo. Kouše ho stále zuřivěji, jako by snad tráva byla příčinou jeho špatných pocitů. Copak se honí hlavou Narutovi v tomhle horkém odpoledni?
Sakura. Fakt by ji občas…zaškrtil, utopil, rozsekal …a políbil a pohladil a objal najednou. Vždycky ji měl rád. Jen proto si nechal líbit její nálady, její výstřelky, a nikdy by jí nevrátil ránu, kterými ona ovšem vůči němu nikdy nešetřila! Svým způsobem to bral jako její způsob projevování pozornosti vůči jeho osobě. Co se škádlívá… Ovšem včera ho to škádlení stálo dvanáct stehů na pravém stehně a před dvěma dny málem dva přední zuby. Sakura se poslední dobou moc neovládá a její údery začínají být opravdu strašlivé! Od jejich posledního neúspěšného pokusu o přivedení Sasukeho se stává skoro nesnesitelnou.

Pravda- 3.díl

13. ledna 2010 v 15:00 | napsala Bri
Celý den se jen tak poflakoval po vesnici, zašel si na rámen, trochu pozlobil děti v akademii, pozdravil se s pár lidmi…
Tahle nuda už Narutovi lezla krkem. Žádná mise v dohledu! Přitom ostatní z skupin mladých geninů a chuuninů byli povětšinou mimo vesnici - většinou nenáročné doprovodné mise, ale byla to práce! Sensei je taky pryč, že by pokračovali v jeho dalším výcviku a sám se do toho moc pouštět nechtěl, po tom, co se stalo naposledy… Sedl si na kraj cesty, utrhl stéblo trávy a zamyšleně si strčil do úst. Kousal hořký stvol a snažil se uspořádat si myšlenky.

Pravda – 2. díl

13. ledna 2010 v 15:00 | napsala Bri
Jak asi zareaguje tento chlapec s jeho prudkou povahou na fakt, že je synem Čtvrtého Hokage? On, který byl odmalička zavrhován, ponižován, a který velmi zřetelně viděl, jak nerovně vůči ostatním se zachází s chlapcem Konohamaruem, jak je privilegován jenom proto, že je vnukem Třetího, bez ohledu na jeho vlastní schopnosti či činy. Předpokládá se snad rovnou, že jako vnuk Třetího bude jednou výjimečný, a proto se mu věnují ti nejlepší učitelé a všichni mu předem prokazují úctu? Nezasloužil si tedy stejnou úctu i Naruto, který byl synem Hokage? Navíc on už své schopnosti přeci dokázal, do svého těla přijal děsivého démona, zachránit tak vesnici a přežil? Nebyl tedy on hrdina už od narození? Přesto přehlížený, neoceněný, zavržený a - samotný?

Pravda – 1. díl

13. ledna 2010 v 14:59 | napsala Bri
Když se mladý muž nudí, nevede to k ničemu dobrému. To přesně si pomyslela Lady Tsunade, když jí přinesli hlášení o běžném dění ve vesnici a speciální složku o pohybu Naruta. Ano, bylo to taková její malé tajemství, o kterém vědělo jen pár nejbližších. Měla pro tohohle kluka slabost už od jejich setkání. Tolik jí připomínal jejího bratra a snoubence, jeho zápal, odhodlání, nadšení, i ta trocha bláznovství, které si nikdy nepřipouštělo jinou možnost, než vítězství! Pečlivě sledovala každý jeho krok, jeho mise, pokrok při tréninku. Díky její slabosti absolvoval Naruto několik misí, které by mu normálně nikdy nebyly přiděleny, a snad i díky tomu jeho schopnosti rostly geometrickou řadou. Inspiroval ji, ale také své bývalé spolužáky a dokonce i spřátelené ninji z jiných vesnic.
 
 

Reklama