FF Bleskoid

Bleskoid (10): Stačí trošku štěstí

16. června 2012 v 19:45 | napsal Bleskoid
Po dlouhé době pokračování mé ff.. Nevím jestli to někdo čte, ale i tak jsem budu dávat další díly... ff není moc dlouhé, to znamená že do 5min je to přečtené :D...

Trošku si připomeneme děj ff.. Chlapec jménem Coudy se dotkl zvláštní horniny a náhodou získal superschopnost. Další den je unesen do tábora, který měl jejich schopnosti držet na uzdě. Jenže jejich plán byl úplně jiný. Chtěli vytvořit látku, která by tyhle schopnosti obsahovala, ale omylem stvořili vir, který mění lidi v nemrtvé mutanty. Coudy a pár jeho přátel se pokouší vir zničit, jenom že neúspěšně a nemrtví ovládli tábor. Proti Coudymu stojí generál a dvě dívky - Shar a El. Shar unese Coudyho a jeho kamarádka Kori se ho pokouší najít, ale zaútočí na ní další dívka se schopností a Kori se zůčastní autonehody...
Tkže jde se pokračovat... Jelikož jsem hroznej amatér, tak mi odpuste chyby - textovní či gramatické :D.. Kritiku klidně napište do komentů... :D

Bleskoid (9): Cesta nikam

28. dubna 2012 v 22:06 | napsal Bleskoid
Bylo slunné ráno, obloha bez mráčku a byl slyšet zpěv ptáku, jinak v Astridské ulici panovalo hrobové ticho. "Ach Leiko, kde jsi?" povzdychl si Coudy a pomalu se vyhrabával ze své postele. Loudavým krokem opustil svůj pokoj a po levé straně směřoval k pokoji, kde byla zabydlená Kori. Tiše otevřel dveře a s mírným usměvem spatřil Kori, která spokojeně spala. Přiblížil se k její posteli a opatrně si na ní sedl. "Budeš mi chybět" řekl tíše a v očích se mu zatřpytily slzy. Opustil pokoj a kráčel ke schodišti. Sešel schody a zastavil se až u dveří. Položil svou ruku na kliku a chvíli jen stál na místě. Zatáhl za ní a ihned spatřil sluneční paprsky, které rozzářily celou Astridskou ulici. "Ahoj krasavče, dlouho sme se neviděli" ozvala se Shar a Coudy zbystřil zrak..... "Coudy! Netahej mi za peřinu" vykřikla Kori a plnou rychlostí se posadila na postel.

Bleskoid (8): Dobro, zlo a nemrtví

2. dubna 2012 v 21:44 | napsal Bleskoid
"Víš co jsi způsobil?!" vykřikoval generál, ale Coudy ho nevnímal. Snažil se odnést Kori co nejdál to jde, protože moc dobře věděl, že to může ihned vybouchnout. Běžel chodbou a nevnímal svět kolem sebe. Najednou se ozvala hlasitá exploze a zpustila se siréna. Coudy si povzdychl a zamířil do jedné z místnosti. Kori opatrně opřel o stěnu a posadil se vedle ní. Siréna ztichla a zámky na dveřích se zaklaply. "Né! Ne né!" vykřikoval a vyskočil ke dveřím. Marně se je snažil otevřít, ale dveře se ani nepohly. "Sakra!" vykřikoval, lehl si na zem a hlavu si opřel o Kori. Ležel na zemi a usnul. "Probuď se" opakovala El a třesla s Leiko. "Co je?" zeptala se a opřela se o stěnu. "To nevím. Probudila jsem se teprvé před chvíli" odpověděla El a snažila se otevřít dveře. "Povolili ty dveře povolili" radoval se Coudy a pomáhal vstát Kori. "Jsem v poho" vyhrkla ze sebe Kori a vyšla ven z místnosti. Na chodbách panovalo hrobové ticho a na podlaze byly stopy krve. "Někdo je zraněný, musíme mu jít pomoct" vyhrkla ze sebe Kori a chtěla jít do vnitra budovy, ale Coudy jí chytl za ruku.

Bleskoid (7): Cesta do středu tábora

25. března 2012 v 20:44 | napsal Bleskoid
Patnáctiletý Coudy Baker přitiskl svou ruku na bíle dveře a přemýšlel zda je má otevřít. "Už je otevři!" vykřikovala El a Kori nervózně přešlapovala na místě. "No jó furt" vyhrkl ze sebe Coudy a zatlačil na dveře. Náhle se z druhé místnosti rozzářilo bíle světlo a všechny kolem oslnilo. Záře ustala a všichni spatřili podzemní budovu tábora. Podlaha byla kostkovaně bíla a zdi mněli bledě bílou barvu. "Je tu podezřele ticho" ozvala se Leiko a dala se první do kroku. Došla k prvnímu rohu a nenápadně z něj vykoukla. Zahlídla dva stráže a hlasitě pískla. Měli na sobě bílomodrou uniformu a v ruce drželi kopí. Stráže ihned popadli své kopí a vyběhli za Leiko. "Už jdou stráže" oznámila a postavila se za Kori. Stráže se postavili na proti nim a pevně stiskli svou zbraň. "Jak ste se sem dostali? Nahlašte své identifikační číslo" zavelel jeden ze stráže a Kori udělala krok vpřed. "Já ho už zapoměla" oznámila Kori a namířila na ně své ruce. Z rukou jí vyšlehl mrazící kouř a oba stráže zamrzli. "Dá si někdo nanuk?" tázal se vtipným tónem Coudy a dal se do pohybu. "Au, ten hajzl mě zpomalil" sýkla dívka ležíci před zeleným stanem. Vstala ze země a vběhla do stanu. "To jim nedaruju!" vykřikla a vešla do tajné chodby.

Bleskoid (6): Jeden problém nestačí

23. března 2012 v 18:12 | napsal Bleskoid
Leiko se přenesla zpátky do domu a oba spadli na zem. "Co to bylo?" vyhrkl ze sebe zmatený Coudy a marně lapal po dechu. "Nějaký ohnivý maniak" odsekla ho Leiko a oba stále leželi v obýváku na zemi. "Co to tady děláte?" tázala se El, která si hrála se svými vlasy. "Ale níc" odpověděl jí Coudy a opatrně vstal ze země. "S váma je řeč" mumlala si a odkráčela zpět do svého pokoje. "Vstávej ty lenochu" oznámil Coudy a pomohl Leiko vstát. "Kde ste byly?" zeptala se Kori a pomalu se k ním přibližovala. "Venku. Zjístili sme , že v táboře je nějaký tajný projekt" odpověděla jí Leiko a posadila se na bílou koženou sedačku. "Co takhle jít na výlet?" navrhl Coudy a v očích se mu zjevila jiskra. "Jasně, zjístíme něco o tom projektu" ozvala se Kori a přemístila se ke dveřím. "El!" vykřikl Coudy a upřeně se zadíval na schodiště.

Bleskoid (5): Na vlastní pěsť

4. března 2012 v 21:21 | napsal Bleskoid
Všichni radostně vtrhli do vnitř a Brandon jím ukázal každou místnost v domě. Dům byl dvoupatrový a obsahoval sedm pokojů. Dvě koupelny, jednu kuchyň a velkou místnost. Každý si vzal sůj pokoj a Coudy si prohlížel místnost, kterou si vzal. Stěny byly světlé hnědé barvy, které zdobily celý dům. Lehl si na postel a přemýšlel, pak ho napadlo, že má zavolat své matce, která má určitě o něho strach. Vyskočil z postele a klopýtal ke dveřím. Vyšel z pokoje a mířil ke schodům. Chodiště mnělo pouhé čtyři metry, takže Coudy byl ihned dole. Vstoupil do kuchyně a vzal si telefon. Vytočil číslo a čekal, jestli ho matka zvedne. "Halo?" tázala se a Coudy se celý rozzářil. "Mami, to jsem já. Nemusíš si o mně dělat starosti, jsem v pořádku" oznámil a opřel se o zeď. "Coudy, mněla jsem o tebe strach. Kam jsi odešel?" tázala se a bylo slyšet, že je velmi smutná. "Zatím ti to neřeknu, ale neboj se, já se vrátim" odpověděl jí a zavěsil. Odešel z kuchyně a zamířil ke schodům, když v tom někdo zaklepal na dveře. Coudy běžel otevřít a málem ho trefilo.

Bleskoid (4): Na plný pecky

28. února 2012 v 16:02 | napsal Bleskoid
Coudy se vzbudil brzy ráno a Kori ještě spala. Převlékl se a vyběhl s chatky ven. Šel po cestě podél chatek a pak se jen posadil na lavičku. Přemýšlel zda útěk něco vyřeší nebo ještě více zhorší. "Zvládneme to?" mumlal si pro sebe, když v tom ho vyrušil Brandon "Můžu?" tázal se Brandon a postavil se ke Coudymu. "Jasně že jo" odpověděl mu Coudy a Brandon si vedle něho sedl. "Já nevím, jestly to zvládnete" vyhrkl se sebe Brandon a jen se na něho mlčky podíval. "My to zvládnem" odsekla ho Kori a došla k lavičce. "Jak si můžeš být tak jistá? Víš kolik je tady vojáku" vyjel po ní Brandon. "My to musíme zvládnout. Přece tady takhle nemůžem žít" ozval se Coudy. "Dobře, ale pamatujte si že můžete zemřít" oznámil jim Brandon a odešel. "Je útěk opravdu dobrej nápad?" zaváhal Coudy a taky se postavil. "Určitě je" odsekla ho Kori a oba se rozběhli do chatky číslo 17. Vešli dovnitř a Leiko s El už na ně čekali. "Tak jdem?" zeptala se El a mířila ke dveřím.

Bleskoid (3): Seznámení se s přáteli

26. února 2012 v 17:22 | napsal Bleskoid
"A ta Leiko se umí jen rozplývat?" tázal se Coudy a cestou sledoval stromy. Byly tak obrovské a na víc jich tam byla úplná spousta. "Jo jen to, ale je to spíše zvláštní způsob teleportace" odpověděla mu Kori a oba kráčeli po kamenném chodníku. Pomalu se blížíli k chatce číslo 17. Když dorazili na místo, tak Coudy zaklepal na hnědé dveře. Otevřela mu dívka, která mněla dlouhé černé vlasy a černý overál. Oba vstoupila dál a na posteli seděla druhá dívka. Druhá dívka mněla delší černé vlasy s červeným melírem. Mněla na sobě krátké černé tričko s vlkem na zádech. Na nohou mněla černé tříčtvrťáky bez kapes. "Tak co potřebuješ?" tázala se dívka v černém overálu.

Bleskoid 2: Zvláštní místo

23. února 2012 v 19:21 | napsal Bleskoid
Dodávka jela asi tak dvě hodiny a pak dorazila na to místo, o kterém se zmínil řidič. "Vylez ven!" vykřikl někdo a otevřel dveře. Coudy ihned velz ven a porohlížel se po místě. Byl to jaký si tábor skrytý hluboko v lesích. "Jak se jmenuješ?" tázal se starší voják, který mu otevřel dveře od dodávky. "Já jsem Coudy Baker" odpověděl mu a jeden voják ho chytl. "Dobře Coudy, tohle je Brandon, ukáže ti to tady a také ti dá identifikační čislo" oznámil starší voják a zalezl do stanu. "Proč jsem tady?" tázal se Coudy a pomalu se s Brandonem procházel táborem. Brandon byl devatenáctiletý voják. Mněl černé krátké vlasy a vojenskou uniformu. "Jsi tady protože jsi přišel do kontaktu s horninou jménem Xenomit" odpověděl mu Brandon a ukazoval mu chatky, kde žili jiné nakažené osoby. "A co je ta hornina zač, že nás tu držíte?" vyhrkl ze sebe Coudy a sedl si na lavičku. "Ten kdo se jí dotkne získá zvláštní superschopnost" oznámil mu Brandon a sedl si vedle něho.

Bleskoid: Nečekaná událost

19. února 2012 v 21:11 | napsal Bleskoid
Je 21.století a lidé v Konoze žijou normální životy, ale ve vesmíru existuje malá planeta s názvem Xeno 221. Na Xenu je jedná zvláštní hornina jménem Xenomit, která má skrytou vlastnost. Každý kdo se k ní přiblíží dostane zvláštní superschopnost. Občas pár hornin proletí naší atmosférou, a lidé dostávaji různé superschopnosti. Armáda je považovali za nebezpečné X-osoby, a proto vznikla jedna zvláštní tajná vládní organizace, která má za úkol všechny nakažené osoby zajmout a poslat do tábora skrytého hluboko v lesích....
 
 

Reklama