FF Baka

Všichni se zbláznili: kapitola 5. Chouji unesen!

29. srpna 2011 v 20:25 | napsala Baka
To do čeho Kakashi narazil, byl nějaký muž, muž pomalu vystupoval z mlhy a všichni si nadělali do gatí… Z mlhy se vynořil Asuma. Všichni si oddychli, ale najednou slyšeli křupání větví, někdo k nim běžel. "Dynamický vstup!" ozvalo se a někdo vyskočil z křoví. Byl to Gai! "Síla mládí!" ozvalo se a z křoví vyskočil Rock Lee. "Co se děje?" zeptal se Kakashi, který se právě vzpamatovával. "Přišli jsme vás varovat před tím, že Akatsuki chtějí unést Choujiho." oznámil jim Gai. "Ale já nejsem Jinchuuriki." namítl udiveně Chouji. "Prý máš mladé a chutné maso!" řekl s úsměvem Lee a ukázal palec nahoru. "Áááá to ne!!" rozbrečel se Chouji a všichni ho začali utěšovat.
Po několika minutách se jim povedlo Choujiho utěšit a pak vyrazili. Skákali z větve na větev, ale do cesty jim vstoupil Itachi a Kisame. "Mm… to máme ale štěstí." namítl Kisame a ukázal na Choujiho. "Mm ryba…" řekl zamyšleně Chouji, ani si neuvědomoval, že po něm Itachi a Kisame jdou. Naruto chtěl udělat stínové klony, ale mezitím Itachi chytil všechny do Genjutsu. Pak už jenom Kisame popadl Choujiho, vysál z něj Chakru, ale ne moc, aby byl Chouji ještě živý a odešli.

Všichni se zbláznili: kapitola 4. Gaara…?

28. června 2011 v 20:12 | napsala Baka
Tak a je tu čtvrtá kapitola, doufám, že sevám bude líbit. xD

Shino nebyl schopen slova, něco ho vyděsilo, ale to nebyla ta nudle, to bylo něco jinýho. Shino jen stál, ani nedýchal a upřeně se díval směrem k Sasukemu. Sasuke byl plešatý. Shino začal ječet a rozběhl se pryč, bohužel ale narazil to brány vedoucí do Skryté Písečné. "Whůůůů!" zaječel Shino. Všech pět prošlo bránou a namířili si to přímo ke Gaarovi.

Všichni se zbláznili: kapitola 3. Nepříjemná zpráva

19. června 2011 v 18:14 | napsala Baka
Konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu, no… a tady je. =D

Naruto zakopl, hrůzou se nemohl ani pohnout. Utočil se a viděl jak se neznámá osoba vynořuje ze tmy… byl to Shino. "Shino? Takhle už mě nestraš!" řval Naruto. "No jo! Ale já musim strašit všechny, kteří nemají žirafu." namítl Shino "Šel jsem tě hledat, protože se musíme vrátit k ostatním." dodal a oba se vydali k ostatním.
Když přišli Kakashi hned spustil: "To se nedělá chodit takhle pozdě!! Příště vás za to Sasuke potrestá!" Shinův i Narutův pohled sklouzl k místu, kde byl Sasuke. Ten pletl kachně obleček ze svých nudlí. "Ty máš kachnu?" zeptal se udiveně Naruto Sasukeho. "Jasně že mám, copa nevidíš, že…" ale Sasukeho přerušil Shinův křik. "Co je?" zeptal se rozzuřeně Sasuke Shina. "Mě se na hlavě páří brouci!" zaječel Shino. Všichni se jenom chytli za hlavu a mysleli na to, jakej je Shino debil.

Všichni se zbláznili: kapitola 2. První nepřítel

12. června 2011 v 8:17 | napsala Baka
Tak tady je druhá kapitola. Kurzívou je napsaná poslední část první kapitoly.

Najednou Kakashi zastavil. "Copáák?" zeptal se Shino. Kakashi se zatvářil velice vážně a všichni pochopili, že je to něco vážného, je to něco s čím Kakashi při této misi nepočítal. Všem přeběhl mráz po zádech… "Potřebuji na velkou." vypadlo z Kakashiho. "To snad ne!" začal ječet Naruto. Kakashi se usmál a řekl: "Počkejte tady na mě a buďte hodní, za chvíli jsem zpátky." "Hai!" odpověděli všichni sborově. Kakashi odešel…

Všichni se zbláznili: kapitola 1. Mise typu S

9. června 2011 v 18:42 | napsala Baka
Tohle je moje první povídka, takže se nedivte, že je taková trochu divnější. Budu psát i jiné, takže doufám, že se to zlepší =D jinak přeju příjemné počteníčko, snad se alespoň trochu zasmějete.
Sakura zaklepala na Narutovo dveře: "Dělej, vstávej Naruto! Máme misi typu S." Naruto vyšel ze dveří "Áá Sakura-chan…" v tom ho ale přerušil Sakuřin jekot, protože Naruto měl nudli u nosu, slintal a měl v ruce plyšového Kakashiho. Sakura mu jednu vrazila a zařvala: "Ty pako, máme misi typu S, tak se koukej převléknout ty mačo!" "H-Hai" vykoktal ze sebe Naruto. Naruto se oblékl, přitom ale šlápl do plesnivého ramenu, uklouzl po svých trenkách s Hello Kitty a spadl přímo do toho plesnivého ramenu. Když vyšel Sakura začala zase ječet, protože Naruto příšerně smrděl. "Dělej, pojď ty pako." zavelela Sakura a oba se rozběhli k budově Hokage.
 
 

Reklama