FF Annye

Zakázaná Láska IV. - Vyznaní a Strach...

4. listopadu 2010 v 15:44 | napsala Annye
Vyznání a Strach....
Halloween díl :) *muhehehe* , ale je na pokráčko ... :)

Naruto
  Najednou mě začal zasypávat vášnivými polibky. Bylo to nádherné. Z hrudi se mi přesunul znovu na ústa a začal se mi do nich dobývat jazykem. Pomalu jsem je pootevřel a užíval si jeho pozornost. Jeho rty byly táááák sladké a jemné. Najednou se jeho ruce přesunuly na moje záda. Jemně mě hladil.  Při každém jeho dotyku mnou projel příjemný mráz.,,Naru , miluji tě.'' Pošeptal do ticha. ,, Já tebe taky Sasu.'' odpověděl jsem mu. Tohle je moje příležitost - prolétlo mi rychle hlavou. Povalil jsem ho pod sebe , sedl jsem si na jeho klín a začal z něj pomalu sundávat košili. Několikrát jsem se zavrtěl a Sasuke byl na vrcholu blaha. ,,Naruu. Prosíím.'' zašeptal sotva slyšitelně. Oh. On , velký Uciha mě prosí? Zvláštní , ale ne tolik jako to , že právě teď ho tady vyslíkám a on mě taky.

Zakázaná Láska III. - Stan a Sasukeho Minulost

21. října 2010 v 19:49 | napsala Annye
Stan a Sasukeho minulost
Tentokrát je to hlavně o sasukem a jeho minulosti jak jsem se jistě dozvěděli z názvu , ale čekají tu i nějaká ta překvapení :)


Sasuke
  Právě jsem se dozvěděl , že Kakashi sensei je gay. To by možná vysvětlovalo proč na mě a Naruta tak divně koukal. Musím si dávat pozor. ,,A co si o tom myslíš ty'' zeptal jsem se opatrně Naruta.  ,,Mno.. Připadá mi to celkem v pohodě. Pořád lepší něž dopadnou jako Jyraiya.'' odvětil a zvláštně se na mě podíval. ,,A proč se ptáš?'' ,,Ále jen tak. Zajímal mě tvůj názor. Zdá se že je máme dost podobný.'' Usmál jsem se a vlezl do spacáku. ,,Aha.'' pronesl zklamaně Naruto.

Zakázaná Láska II. - Výprava Do Skryté Travnaté

17. října 2010 v 14:08 | napsala Annye
Výprava do Skryté Travnaté

Sasuke
  ,,Super. S kdo s kým bude na pokoji?'' dotázal jsem se a ostatní se na mě překvapeně podívali. Tahle horlivost u mě byla neobvyklá. ,,Noo. Ty budeš na pokoji s Narutem , Sakura bude mít pokoj sama a já taky.'' vysvětlil mi mistr Kakashi. Celý týden na pokoji jen s Narutem. Už se na to moc těším. Snad najdu odvahu mu to říct. Do Travnaté se vypravíme za tři dny. Máme mít i společenský oblečení. Na co tak asi?
  ,,Mistře , mistře! Nemůžu být na pokoji se Sasukem? Já se totiž sama bojím.''vykřikla Sakura a snažila se aby měla pokoj se mnou. To snad není možný?! Co ona neudělá jen aby byla se mnou. ,,Promiň Sakuro. Jsou to přece kluci. Ale jestli se doopravdy tak bojíš , mohla bys mít pokoj se mnou.'' ještě , že nechtěl jsem mít pokoj s ní. Chci být jen s Narutem. Aghh. To mi připomíná , že bych si měl opatřit 'něco' k snědku.
  ,,Ano mistře. Nevadilo by vám , kdybych se teda přestěhovala v Travnaté do vašeho pokoje?'' zeptala se opatrně.

Zakázaná Láska I - Tajemnství a City

3. října 2010 v 14:07 | napsala Annye
Příběh se odehrává asi 3 měsíce po Sasukeho návratu od Orochimara do Konohy. Je mu skoro 17. Budu to psát z pohledu Sasukeho i Naruta , takže se nelekejte :) Doufám , že se vám tahle povídka bude líbit.

Zakázaná Láska - Tajemství a City

Sasuke
  ,,Měl jsem mu to říct dřív. Proč na to teď nemám odvahu?! Jsem sice jiný , ale i tak.... '' přemýtal jsem polohlasně v tichém sadu kousek od Konohy. I když tráva byla ještě mokrá , tak zima mi nebyla. Nikomu jsem nemohl říct proč některé dny zmizím a vrátím se třeba až za týden. Ne ještě na to není čas , všichni by mě odsuzovali. I tak už nejsem normální. Prokletá pečeť se dá ještě přežít , ale TOHLE rozhodně ne. Nechci být monstrum. Ale ta temná stránka mě pomalu, ale jistě ovládá.
  Odhodil jsem mrtvolu rolníka a setřel si krev z pusy. ,,Mmm.  Pro pár dní mi to bude muset stačit'' zamumlal jsem si jen pro sebe a zmizel ve stínech lesa. Utíkal jsem co nejrychleji do Konohy.

Nejlepší přítel VI. - Narozeniny a Nečekané Zjištění

3. října 2010 v 14:06 | napsala Annye
Narozeniny a nečekané zjištění

Potom mě Sasuke vzal za ruku a ruku a odvedl do přilehlého parku. Všude kolem byly rozkvetlé sakury a nějaké stromy co jsem nedokázala pojmenovat. ,,Sasuke? Kam to jdeme? '' snažila jsem se od něj dozvědět co nejvíc. ,,Nic ze mě nedostaneš'' zašeptal Sasuke a políbil mě. ,,Hej!! Tohle mi nesmíš dělat!! Jak se mám pak soustředit na to překvapení??'' pokárala jsem ho. Naštěstí pochopil , že to byl jen vtip.
  ,,Neboj , brzo se to dozvíš.'' řekl a vedl mě k velkému altánku mezi sakurami. ,,Všechno nejlepší , Aione'' ozvalo se ze všech stran a já jsem konečně pochopila co je za den. Mám 12!!! Konečně!! ,,Jéé, díky .'' vykřikla jsem a všechny je obdařila úsměvem. Tak a kdo tu všechno je?

Nejlepší Přítel V. - Blonďák z Akatsuki

25. září 2010 v 19:51 | napsala Annye
Neznámý blonďák z Akatsuki
Jelizož je tam to 'blonďák' tak už asi víte o koho se jedná :)

  ,,Aha takže vy jste to nevěděli?'' zeptá se pobaveně kluk (vypadá tak na 18-19). ,,Mimochodem jsem Dedidara'' dodá a koukne na nás s úšklebkem. ,,A ty černovlásko'' - ukáže na mě - ,,půjdeš se mnou. A nechci slyšet odporování nebo ho '' - ukáže na Sasukeho - ,,zabiju'' pronese temně a já ztuhnu děsem. Zabít mi Sasukeho? To nedovolím. Ale nechci jít s tím Dei.. jak-že-se-to-jmenuje.
  ,,Tak za 1. Aione s TEBOU NIKAM NEPŮJDE'' zavrčel Sasuke a v očích se mu rozzářil sharingan. ,,A za 2. vypadni nebo tě rozthráme na kousky'' dokončil za něj Naruto. Nikdy předtím jsem dorovolně nepustila svoji temnou stránku ven , ale vždycky je něco poprvé. Křídla se objevila a byla ještě větší než obvykle. Naruto zůstal s pusou otevřenou , ukazoval na mě a ruka se mu přitom třásla. ,,Tak tohle je ten důvod proč nás Sasuke nezavolal hned jak tě našel'' zašeptal Naruto a v hlase měl náznak paniky.

Nejlepší přítel IV. - Neznámý Pocit

25. září 2010 v 9:53 | napsala Annye
Neznámý Pocit

  ....naklonil se ke mě a pohladil mě rukou po tváři. Najednou však odskočil , posadil se na druhou postel a začal zírat z okna. Nejspíš něco uslyšel. Neměla jsem čas na to přemýšlet co , protože do pokoje vtrhl ten důvod - Naruto.
  ,,Ahoooooj Aione! Mám pro tebe překvápko.'' rozkřikl se blonďáček. ,,Mno vlastně dvě.'' dodal a podíval se na Sasukeho. Co si ti dva zase udělali?! ,,Tak za 1. tady'' - pokládajíc ne noční stolek krabičku (??) - ,,je ...RAMEN!!'' vykřikl a dal 'krabičku' i Sasukemu. Jak to? ,,A za 2. . Já a Sasuke už nejsme nepřátelé!!' překvapil mě.
  Tak proto ten ramen. A taky , že je tu jen černovlásek. A Naruto nic neví. No jo Sasuke je super. Po velmi dlouhéééém vyptávání co se se mnou stalo atd. Naruto oznámil , že musí jít trénovat s mistrem Kakashim.

Nejlepší přítel III. - První trénink , První slzy

24. září 2010 v 12:15 | napsala Annye
Tady je třetí díl povídky a mám pro vás překvapení :) Je trošku delší něz ty předchoží tak se nelekejte...

Asi 2 dny po 2. genninské zkoušce

  Když jsem dotáhla Naruta na palouk mistr Kakashi tam ještě nebyl. Došel až za půl hodiny s výmluvou , že mu přeběhla černá kočka přes cestu a on to musel vzít jinudy.
,,Vy lžete!! A co vůbec dneska budeme muset dělat?! Budeme už trénovat???'' Naruto už byl nedočkavý a Sasuke po něm vrhal pohrdavé pohledy. Ale na mě se díval tak nějak jinak. Proč??
  ,,Ok Naruto dneska budete mít za úkol sebrat mi tyhle rolničky. Jsou jen dvě , takže kdo ji nezíská tak mi bude muset chodit týden na nákupy.'' oznámil nám mistr Kakashi.

Nejlepší Přítel - Sen

19. září 2010 v 19:58 | napsala Annye
Druhý díl příběhu je trošku pozměněný od původního Naruta.

Asi o měsíc později:
Zdál se mi fakt divnej sen. To jsem poznala už podle výrazu tohohle kluka. takový výraz ještě nikdy neměl. Byl to Sasuke Uchihovy - černovlásek , kterého milovaly snad všechny holky v Konoze. V mém snu stál Sasuke u mě a vyznával mi lásku. Odmítla jsem ho a on si se slovy ,,Bez Tebe žít nemůžu''  probodl srdce. Po jeho modrém tričku se začal tvořit tmavý flek , který se mu rozrůstal po hrudi. ,,Saskue néé'' křičela jsem , ale už bylo pozdě. Kaluž krve byla už tak velká , že jsem jí měla i na botách. Všude byla krev... Měla jsem ji na rukách po obličeji a najednou...

Nejlepší přítel - Útěk

17. září 2010 v 19:04 | napsala Annye
Tohle je moje první povídka takže doufám , že mě neukamenujete a bude se vám líbit.

  Nejlepší přítel
Utíkala jsem co nejdál.Daleko , daleko od té prokleté vesnice. Nikdo mě nejspíš hledat nebude. Proč taky? Skoro 12 letý sirotek a věčný outsider.
Byla jsem už tak vzdálená , že šel vidět jen obrys brány Skryté Mlžné Vesnice. Můj plán je dostat se co nejdál do tohohle místa. Osmnáctý den cesty jsem narazila na les u Skryté Listové Vesnice. ,,Tak to by mělo stačit'' řekla jsem si potichu jen pro sebe. Rychle jsem se začala přehrabovat v batohu a hledala svůj malý smrtící nástroj - žiletky.     
Hlavou mi poletovaly myšlenky jako zběsilé. ,,Mohla jsi mít lepší smrt Aione. Ne jen za 158 jenů.''
 
 

Reklama