FF Annie-chan

14. kapitola Deníku kunoichi.

15. srpna 2010 v 21:32 | napsala Annie-chan

14. Kapitola: Mimořádně  těžké zkoušky


"Co když nás taky zaregistrovali? Co když je to taky tým s Byakuganem nebo tak?" Přemýšlela Aiko.
"Na to teď nemysli," zastavil jí Daisuke. "měli bychom zjistit, jestli jsou dost silní na to, abychom je porazili." A to už ten tým vylezl z křoví, a musím říct, že to byl tým, který bych tu chtěla vidět ze všeho nejméně; tým s tou ženskou, která měla ten obrovský jazyk…
"To snad ne!" Sykla jsem naštvaně, protože jsem se vážně vylekala.
"Buďte tišeji!" Varoval nás Daisuke, ale jak jsme poznali, bylo již pozdě.
"Někdo tady je." Řekl jeden z těch ninjů dole. Všichni jsme ztuhli.
"Já vím," pronesla ta hadí  ženská. "nebojte se, já se o ně postarám."  V tu ránu byl strach na místě. Postará se o nás? To snad ne!

13. Kapitola – Les smrti

26. června 2010 v 13:17 | napsala Annie-chan
"Tak vás tady vítám! Za chvíli určitě všichni poznáte, proč se tomu tady říká les smrti." Ano, všichni jsme nyní stáli před hrozivě vypadajícím lesem, kam jsme měli za chvíli vstoupit. Byla to noční můra, všude kolem byli ti gennini, se kterými jsme se měli utkat nebo co budeme dělat… naběhla mi husí kůže. Jistě, v testu si prověřovali naší "inteligenci", ale teď to bude něco jiného! Slyšela jsem spoustu hlasů, ale nejhlasitější byl asi Uzumaki Naruto.
"Co ho to zase popadlo?" Vzdychla znuděně Aiko.
"Jak to mám vědět? Je to pitomec." Ušklíbla jsem se já a Daisuke nad tím jen mávl rukou.

12. Kapitola – Shinobi nebo srab?

11. června 2010 v 16:32 | napsala Annie-chan
nevěděla jsem, co si počít. Nervózně jsem se rozhlížela všude kolem. Všichni psali, nad otázkami přemýšleli nebo takhle bezradně koukali jako já. S nadějí jsem pohlédla na Aiko a spatřila jsem, jak šilhá k Daisukemu, který psal odpovědi snad rychlostí blesku. Ach jo… podívala jsem se ještě jednou do svého testu a znovu si přečetla všechny otázky.

11. Kapitola – Škrábání tužek mi snižuje sebevědomí

29. května 2010 v 16:26 | napsala Annie-chan
"Je to tu! Je to tu!" Aiko byla opravdu velmi šťastná, že jdeme na chunninskou zkoušku. Upřímně, já tak šťastná nebyla. Bála jsem se jednoho a to byl - nečekaně test. Ne, že bych ty věci třeba nějak neuměla nebo tak (i když…dalo by se to říct taky), ale mě prostě znervózňuje to škrábání tužek a tak! Hrozně se mi pak klepe ruka a nedokážu napsat ani větu…prostě, testy jsou pro mě jako noční můra.
"Tak, tady to je." Kývla Miyuki-sensei a ukázala na velkou budovu uprostřed ulice. Všichni jsme se zastavili - do té doby jsme si vykračovali po Konožské ulici - a pohlédli jsme na tu budovu. Vypadala celkem strašidelně; a rozhodně byla hodně velká.

10. Kapitola – Koncentrace chakry

27. května 2010 v 18:57 | napsala Annie-chan
V potoku tiše zurčela voda, která tudy protékala. Jemný větřík si pohrával s korunami stromů a šustil s jehličím. Možná v tu chvíli byl slyšet i zpěv ptáčků. Všechno vypadalo klidně a pokojně. Až na…
"Kde je ta zpropadená sensei?" Ozval se křik. Byla to Aiko, stojící vedle mě na mostu, který vedl přes řeku. Daisuke se jen opíral o zábradlí a vyhlížel sensei.
"Aiko-chan, musíš to brát z té lepší stránky…" Snažila jsem se jí uklidnit.
"V tom případě mi řekni, CO je ta lepší stránka!" Odsekla Aiko.

9. Kapitola – Setkání s Uchihou

27. května 2010 v 18:56 | napsala Annie-chan
Potom, co jsem dva dny ležela v nemocnici vedle Daisukeho-san, jsem se třetí den konečně dostala ven a mohla jsem jít domů. Zjistila jsem, že rodiče Aiko se z té mise ještě nevrátili, takže musela ještě pořád přebývat u nás. Bylo to trošku frustrující, ale co se dá dělat. Jakmile jsem vyšla z nemocnice, uviděla jsem někoho, koho jsem rozhodně a určitě vidět nechtěla. Můj drahý bratříček.
"N-Neji? Co tu zase děláš?" Vyjekla jsem na něj s upřímnou lítostí. Jde o to, že jsem myslela, že půjdu doma sama a cestou si ještě stihnu něco koupit…takhle stihnu prdlajs.

8. Kapitola – Splněná mise

27. května 2010 v 18:55 | napsala Annie-chan
"Daisuke, ty jsi vážně idiot!" Uslyšela jsem zničehonic křičet nějakou dívku. Že by...Aiko? Následně jsem uslyšela pořádnou ránu.
"Au-au-au! Hele, nemlať mě, taky jsem na nemocničním lůžku!" Ozval se tentokrát mužský hlas...a tohle že by byl Daisuke?
"No tak, nehádejte se, děcka!" Okřikla je naše sensei, její hlas bych poznala ihned.
"Musíme křičet, sensei, abychom Anne vzbudili." Namítla ale už asi znuděná Aiko.
To jsem pochopila, že to, co Daisuke nazval nemocničním lůžkem, je položená deka v našem cestovatelském stanu. Odhodlala jsem se otevřít oči, a to jsem hned uviděla nasupenou Aiko a  taky ležícího Daisukeho.

7. Kapitola – Dračí oko

27. května 2010 v 18:55 | napsala Annie-chan
Ani byakugan v té tmě nedokázal nic odhalit.
"Použila Koukangyou no Jutsu, mrcha jedna!" Uslyšela jsem najednou za sebou zaklít Daisukeho. Trošku vyděšeně jsem se otočila, byla ale taková tma, že on to asi stejně neviděl.
"Aiko a Miyuki-sensei zůstali nahoře, že? I s tou ženskou a tím chlápkem." Zeptala jsem se roztřeseně.
"Jo, myslím že jo. Ta ženská tam tedy je určitě, ale ten chlápek...to teda nevím." Zavrtěl hlavou Daisuke na nesouhlas a mě to dost znervóznilo.

6. Kapitola – Nečekané nebezpečí

27. května 2010 v 18:54 | napsala Annie-chan
"Byakugan!" Ihned jsem mohla pozorovat okolí tak, jak se mi zalíbilo. Líbila se mi nedaleká lázeň, do které právě vstoupili dva muži, donutila jsem se ale svůj pohled upřít na východ, kde se měla údajně nacházet skrýš. Po chvíli jsem jí opravdu uviděla - uvnitř bylo sotva deset ninjů.
"Tak co, vidíš něco?" Zeptala se Miyuki-sensei. Pořád jsem hleděla okolo skrýše, jestli tam nejsou ještě nějaké pasti, tak jsem jen zvedla ruku a ukázala na prstech deset.

5. Kapitola : Kage Bunshin no Jutsu

17. dubna 2010 v 9:24 | napsala Annie-chan
"Slabí? Vždyť jsme je zahnali, sensei!" Zaprotestovala Aiko.
"Poslouchejte!" Zařvala a my ihned ztichli. "Každý ninja má samozřejmě svou slabinu. Jenže každý ninja se musí naučit neupozorňovat na ni, a to jste vy právě teď rozhodně nedělali! Daisuke, ty ovládáš ohnivé techniky, což samozřejmě přijde vhod, ale nic nevíš o elementárních technikách! Možná ti došlo, že použitím ohně proti větru vyhraješ ty, ale techniky si používal naprosto špatně! Když nepřítel vyšle techniku elementární jutsu velkého rozměru, obráníš se tak, že vyšleš jutsu velké síly, ale rozptýlené mezi několika body a hlavně rychlé. Proti jeho drtícímu větru si měl použít jutsu Katon, Housenka no Jutsu, to jsi ale neudělal, takže ninja poznal, že tyhle techniky neovládáš dokonale. Když naopak nepřítel použil malou hbitou techniku, měl si použít techniku, která se soustředí na velký rozsah.
 
 

Reklama