FF Ami

Akatsuki v Disneylandu

21. února 2013 v 19:00 | napsala Ami

"Seiby! Kdepak si? Maminka Ti přichystala papu!" Ozývalo se po celé skrýši. Konan zase hledala svoji kočku. "Tady si! Kampak ses mi to schovala? Pojď, já Tě vezmu." Modrovlasá se natáhla po kočce, která se okamžitě dala na útěk. Proklouzla otevřenými dveřmi, Konan za Seiby ještě chvíli utíkala, ale pak to vzdala. Přece jen nebyla rychlá a mrštná jako kočka. Zadýchaně doběhla zpátky.

Nenávist 06 - V Peinově kanceláři

6. února 2013 v 17:07 | napsala Ami

Následovala shinobiho. Šli dlouhou chodbou až k samotnému konci. Byla to jedna ze zamčených místností. Stála tam knihovna plná nejrůznějších knih a svitků. Na stole byla hromada papírů. Šéf se posadil a gestem nařídil, aby si Saji sedla také. Poslechla a oddělala papíry z jedné ze židlí. Nastalo ticho, kunoichi se neodvážila nic říct a jen mlčíc seděla. Shinobi konečně prolomil ticho.

Nenávist – 05 Setkání na, které se nezapomíná

31. ledna 2013 v 19:22 | napsala Ami

V jeskyni byla dlouhá chodba. Bylo tam mnoho dveří. Jedny otevřela. Vešla dovnitř. Místnost měla červenočerné tapety. V místnosti bylo jedno okno, postel a skříň. Vypadala celkem útulně. Byli tam i další dveře. Saji je otevřela a pohleděla na dítě. Malá Aili spinkala… Za druhými dveřmi byla koupelna. Jednoduchá a malá. Záchod, umyvadlo a sprcha. Zavřela a dál pokračovala v průzkumu.

Nenávist – 04 Minulost bude minulostí!

18. ledna 2013 v 20:03 | napsala Ami

Saji si tam v pohodě spala, zatímco její dcera byla "Bůh ví kde". Vypadala docela klidně a dokonce se ze spánku usmívala. Nezapomněla snad na Aili a na Kakashiho? Ne, když vstala, měla nenávist v očích. Neváhala a začala hledat svou dceru. Tím, že usnula, dala únosci hodně času, aby utekl z Listové. Ztratila hodně času a ztrácela i naději na záchranu miminka. Vlastně by Aili nikdy nenašla.

Nenávist – 03 Prázdné místo v paměti

16. ledna 2013 v 16:23 | napsala Ami

Někdo jí pevně zastavil ruku. Zvedla hlavu, aby zjistila, kdo to je. Byl to Kankuro. Obracel kunai a chtěl Saji bodnout. "To se mi jenom zdá." opakovala si nevěřícně. Přišla první bodná rána a Saji zařvala bolestí. Kankuro mě měl rád, proč se mě snaží zabít? Přišla další rána. Nemohla uvěřit, že se v tom tak vyžívá, nebodal ji na kritická místa. Co jsem komu udělala?"Kankuro co se stalo?" ptala se zmateně. On mlčel a dál ji bodal kunaiem. Saji se svíjela bolestí. Kankuro ji ještě jednou bodl a se slovy "Sbohem" odešel. Myslela si, že tam vykrvácí.

Nenávist – 02 Rána, která se nezahojí

14. ledna 2013 v 21:26 | napsala Ami

Mladému páru se narodila dcera Aili. Malé táhlo na půl roku. Kakashi a Saji byli velmi šťastní. Jednoho dne se však vše změnilo k horšímu. Slyšeli volání o pomoc a najednou někdo nechal vybuchnout dveře do jejich domu. Byli tam dva shinobi v dlouhých pláštích. Jeden utíkal za Saji, která popadla dítě a začala uhýbat útokům. O něco se taky pokusila, ale nedokázala udělat techniky s miminkem v náručí. Bála se Aili položit. Házela otrávené shurikeny a klonovala se. Chtěla utéct, ale nechtěla tam nechat Kakashiho. Teď měla rodinu, nemohla jen tak zdrhnout, nemohla být nezodpovědná.

Nenávist – 01 Láska

13. ledna 2013 v 20:42 | napsala Ami

"Mami budu se stěhovat ke Kakashimu!" zakřičela Saji na svou matku "Doufám, že nic nenamítáš." dodala.
"Dobrá tedy už je Ti osmnáct… Mám ti pomoci s balením?" ptala se matka smutně.
"Vše mám sbaleno a za chvíli je tu Kakashi." Odvětila Saji spokojeně.
Ozval se zvonek a Saji celá nedočkavá letěla otevřít. Když otevřela dveře, byla zklamaná, protože to byl jen známí její matky. Se zármutkem v očích pustila hosta dál.
"Kde ten Kakashi je?" zlobila se Saji "Měl tu být před dvaceti minutami."
Konečně slyšela Kakashiho hlas. Běžela ke dveřím, a když ho spatřila, vrhla se mu kolem krku.
"Kde si byl zlatíčko?" tázala se ustaraně.
"No musel jsem něco dodělat…" odvětil jako obvykle.
Saji zavolala matku, že už odchází a ona když viděla svou dceru v náručí někoho jako je Kakashi hned se přestala bát.
 
 

Reklama