FF Akumi Fumihiko

Next generation 6: My childhood and your feels!

24. dubna 2012 v 17:16 | napsala Akumi Fumihiko
Mno nebyl čas psát silně zaneprázdněná *hrála jednu fakt dobrou hru*( PS: pro El a Tsuki ne 4s to fákt není :D) a ještě k tomu nervózní, jestli mě vezmou na školu :D na štěstí mě vzali tak jsem si v klídku sedla k noťasu a dopsala tenhle už přez týden načnutý díl :D upřímně jsem nevěděla jak to ukončit, ale nějak jsem to udělal tak snad to nebude znít divně ^^

Next generation 6: My childhood and your feels!

Když El zmizela v houští a Naruto ji přestal pronásledovat dostal starosti o dívky. Akumi na něj bez přestání zírala. "Akumi! Jste v pohodě?" křičel na ni z dálky Ryuchi. "Ryuchi to ty jsi běžel pro pomoc?" zeptala se Kyumi za Akumi, která tam jen nehnutě civěla na Naruta. "Jo, napadlo mě, že to bude lepší, když někdo půjde pro pomoc a měl by jít někdo, kdo toho v boji zmůže nejmíň…" odmlčel se. "Přeci jen ty a Akumi toho spolu zmůžete více než já s tebou, nebo Akumi se mnou"

Next generation 5: I said „I kill you!“

9. dubna 2012 v 22:52 | napsala Akumi Fumihiko
Věnováno, no asi to sem musím napsat jinak mě zabije, naší milé El :D

"Tak, která z vás je Akumi?" dožadovala se. Akumi udělala tři kroky do předu "Já…". "Fajn takže řeknu ti jednu věc," všichni napjatě poslouchají "zabiju tě!!" dořekla to s ďábelským pohledem. "Cože?!!" vyhrkla Akumi *následuje scéna, která naznačuje, že se ji hroutí svět*. "Tak znova vidím, že jsi asi nedoslýchavá," zmizí a objeví se vedle Akumi "říkám, že tě zabiju. Už mi rozumíš?" Akumi se rychle otočí a odskočí od ní dál. "To máš teda pěkně blbí, protože já dneska a ani v nejbližší době nesmím umřít" řekne. "A co má tak důležitého na práci malá, úzkoprsá, ježatá holka tvého věku? Starat se o vlasy aby si tě všimnul aspoň nákej kluk?" drze narážela dívka. "Heleď ty… kapitánko provokatérko, kdo vlastně jsi? Řekni mi aspoň jméno, když už říkáš, že mě chceš zabít měla bych vědět jak se jmenuješ" zeptala se ji trochu klidnějším hlasem.

Next generation 4: Second mission type B?!- Who is that girl? Part 2/2

8. dubna 2012 v 20:13 | napsala Akumi Fumihiko
Muhehe *zlověstný smích* pokračování předešlého dílu na, co se těšit? To se neříká, to si musíte přečíst. Enjoy ^^

Když postavili stany dali si něco málo k studené večeři a po menším klábosení šli spát. Jeden musel zůstat na hlídku, kdyby náhodou, tak aby všechny vzbudil. Ten kdo musel hlídkovat tři hodiny byla Akumi. Ji to nevadilo aspoň mohla přemýšlet. Noc plynula a hlídka Akumi se postupně krátila. Zbývalo necelých třicet minut a mohla si jít schrupnout. Zvedá se, že si protáhne údy. Vtom okamžiku uslyší nepatné zvuky odněkud ze křoví za ní. Otočí se a zpozorní. "Sakra je tam někdo? Jestli jo měla bych jít vzbudit někoho a nebo to zkusit sama… nee to by nemuselo dopadnout dobře, ale co když je to jen zvíře? Co potom budou o mě myslet, že jsem plašan…". Po takových úvahách se rozhodla, že se tam jenom na malinkaťoučkou chvilinku podívá stejně jsou ještě na území země ohně hranici by překročili až za 500 metrů. Takže pod touhle domněnkou vyloučila nepřítele. Šla potichu, aby nevydala jediný zvuk zatím se jí to dařilo. Našlapovala velice pomalu a opatrně, už jenom kousek a byla u místa, kde slyšela ten zvuk. Bylo ticho. Natahovala se, že odkryje křoví, ale…když ho odryla nic tam nebylo.

Next generation 4: Second mission type B?! Part 1/2

1. dubna 2012 v 10:09 | napsala Akumi Fumihiko
Nabytá inspirací na další díly a menším popoháněním jsem si sedla k noťasu a začala zase psát další díl této slátaniny. ^^

Druhého dne ráno je Akumi probudila s myšlenkou "dneska se musíš začít chovat jako aspoň trochu přátelštěji, ikdyž to bude těžké, chceš být přece silnější ne?" Poté se zvedla z postele vlítla do koupelny, pak do kuchyně čapla nějaké pečivo a utíkala směrem k jednomu z domu svých společníků. Když dorazila k jeho domu zaklepala. Za dveřmi byl slyšet zvuk, co připomínal, že se někdo přizabil o své boty, které si neuklidil. Dveře se otevřely "Akumi? Co ty tady?" byl to Shiro, ke kterému šla.

Next generation 3: After mission!

30. března 2012 v 19:04 | napsala Akumi Fumihiko
Ták další díl je na světě dlouho jsem přemýšlela, jestli to má vůbec posílat, protože vždy, když jsem psala jsem měla jeden díl už napsaný, ale na konci tohohle jsem si uvědomila, že myšlenka na povídku je to dobrá jen něco ji stále chybí. Chybí mi tam více postav a nějak jsem líná je vymýšlet :D (někteří ví, co tím myslím, myslím tím, že vymýšlet další postavy jejich schopnosti atd. zabere moc času) tím vás chci požádat, jestli by jste nebyl někdo ochotný poslat svoji postavu (obec. Info, vzhled+povaha, techniky, po případě přátele, vztah k rodině[pokuď ji postava má], mazlíčka…). Docela by jste mi tím pomohli :)

E-mail na, který to můžete poslat: martinka1264@seznam.cz

Next generation 3: After mission!

Poté co Naruto dal rozkaz, že mohou odejít vypařili se jak pára nad hrncem. Ryuchi to vzal nejkratší cestou domů. Akumi se rozhodla, že se po cestě domů staví v obchodě a nakoupí si něco. Shiro se ji rozhodl sledovat věděl, jestli si ho všimne a nebude mít dobrou výmluvu je po něm, ale na teď to nemyslel. Akumi šla rychlým krokem a jemu dělalo problém přizpůsobit se tomuto tempu. Sledovat někoho a ještě být neviděn mu dělalo vždy problém. Když Akumi vešla do obchodu počkal si venku a sledoval ji.

New generation 2: The first mission was started!

8. března 2012 v 19:26 | napsala Akumi Fumihiko
Tak tohle je druhý díl zde se dozvíme něco více o ne moc přátelské Akumi a jaká byla jejich první mise co se tam stalo.

U Akumi ve sprše.
Nechávala si stékat vodu po hlavě a hlavou jí vířilo moc myšlenek. Za ten den se toho stalo na ni až moc. Když se umyla a oblékla do věcí ve, kterých bude spát, šla si udělat večeři. Podívala se do lednice, bylo tam "nic" nebo skoro nic bylo tam ovoce a šunka z rána. Vzala si to a ve skříni našla chleba. Na to, že Akumi žila sama dům, byl pro ni moc velký. Ona používala jen pár místností, ale kdyby je používala, všechny může každý den spát v jiné místnosti a mít několik toalet a koupelen. Dům, kde bydlela, patřil ve skutečnosti její zesnulé a velice početné rodině.

Next generation 1: New team 7!!

4. března 2012 v 21:27 | napsala Akumi Fumihiko
No tohle je moje nová povídka :) no vlastně moje úplně první, tak doufám, že se bude líbit aspoň někomu. Chvíli jsem přemýšlela, co bych měla dát do prvního dílu, přijde mi, že je trochu delší, ale to je tím, že to jsou spojený díly 1-2. Ale co už :) když se to někomu bude líbit, tak mu to nebude dělat problém přečíst. Ale doufám, že si to aspoň někdo přečte a napíše jestli to má nějakou budoucnost.

Byl krásný slunečný den. Slunce už bylo v poledni a modrooký blonďatý mladík se díval na trojici mladých ninjů. Ano ten mladík byl náš známý Naruto. Uběhlo už dobrých 6 let co Naruto vyhrál bitvu se Sasukem a poté pomohl 5 kagům přemoct Madaru. Je to už 6 let, co se setkal ve svém podvědomí se svými, oběma rodiči. Nyní už je Naruto dospělý no ale uvnitř je stále jako malý.
"No ehm, tákže… jak začít… prostě moje jméno je Naruto Uzumaki a já budu váš Sensei! Ale můžete mi říkat jen Naruto. Strašně moc mám rád rámen nejradši ho jím v Ichiraku. Jo a můj sen je stát se nejlepším Hokagem co tu kdy žil," představil se poněkud divně.
 
 

Reklama