Diskuze

Co vás naučil Naruto?

12. srpna 2012 v 11:56
Mnoho lidí se na Naruta dívá z nějakého důvodu. Na zahraniční stránce o Narutovi jsem našel tento obrázek a nikdy jsem si neuvědomil, že nás toho Naruto tolik naučil. Souhlasíte s tímto obrázkem? A co dalšího vás Naruto naučil? Podělte se o své názory v komentářích! Pokud ještě nejste fanoušky na našem Facebooku, určitě se přidejte. Přidávám tam i jiné zajímavé příspěvky ;)

Je Naruto spřízněný se Senninem Šesti cest?

3. května 2012 v 13:53 | napsala Shishaku
Pozor! Tato diskuze obsahuje spoilery!

Při čtení mangy mě napadla taková zvlášnost. Jistě si pamatujete bratry Kinkaka a Ginkaka, kteří se objevili ve Čtvrté velké válce ninjů. Ve vzhledu těch dvou není nic neobvyklého, až na malý detail; mají na tváři stejné tři rýhy (znaky nebo malůvky, stačí si vybrat) jako má Naruto Uzumaki.

Když se mluvilo o bratrech z Oblačné vesnice, zmínilo se o tom, že když je Kyuubi spolknul, tak aby přežili, vyjídali mu žaludek a zároveň tak pobírali jeho čakru. Po dvou týdnech je podle všeho démon vyvrhl a bratři přežili. V Oblačné se i jiní lidé pokoušeli o podobné věci, jako bylo pohltit část Hachibiho (Osmiocasého démona) čakry. Ale zemřeli.

A další zásadní zmínka byla, že bratři z Oblačné jsou příbuzní se Senninem Šesti cest, proto přežili v Kyuubim celé dva týdny. A tím bych se chtěla dostat k mé naprosto šílené myšlence, kterou vyprodukovala moje mozkovna.

Mohlo by být tedy pravděpodobné, že Naruto je příbuzný se Senninem Šesti cest. Mohli jsme si i v některých dílech všimnout siluety Sennina Šesti cest, jeho očí a různých znaků na těle. Podobné znaky má dokonce i Naruto, když vzal Kyuubimu čakru. Navíc, jak se zdá, má Naruto nadání na Sennin techniky. Jinak by bylo velmi divné, že zrovna Naruto, bez speciálních Kekkei Genkai nebo očních technik apod., dokázal porazit Rinnegan, i když je pravda, že Nagato byl značně zesláblý.

Je jasné, že to zní jako šílená úvaha, ale snad to stojí za zvážení. Co si o tom myslíte?

Shishaku

Kdo je ve skutečnosti Tobi?

17. března 2012 v 10:23
Pozor! Tato diskuze obsahuje spoilery!

Kdo je ve skutečnosti Tobi? Kdo čte mangu tak ví, že Madara Uchiha to není. Toho totiž vyvolal do "neživého" světa Kabuto a tak zároveň vystrašil Tobiho. Sám Tobi se prezentuje jako "NIKDO". Může to být Obito? Nebo snad někdo z předchozích Hokage? Nebo je hodně úzce spojen s Poustevníkem Šesti cest? To vše se dozvíme v následujících kapitolách mangy. A co si o tom myslíte vy?

Netrvalo dlouho a Kishimoto nám prozradil, kdo Tobi je. Z posledních komentářů této diskuze se to můžete dočíst.

První část příběhu nebo Shippuuden?

24. srpna 2009 v 18:01
Po dlouhé době rozpoutávám novou diskuzi. Tentokrát se vás ptám na to, jestli se vám víc líbí první část příběhu, kde je ještě pohromadě Team 7, a nebo příběh ze Shippuudenu. Kdybych si měl vybrat, tak bych to měl asi tak půl na půl. V Shippuudenu jsou celkem dobré boje a nečekané zvraty, ale chybí mi tam taková ta atmosféra ze světa Konohy. A co vy? Jaký příběh se vám líbí víc?

Edit: Po třech letech jsem došel k tomu, že první část Naruta byl pouze úvod do Shippuudenu. Tudíž se mi líbí obě dvě části, protože Naruto a Naruto Shippuuden je vcelku o něčem jiném.

Jak to dopadne se Sasukem?

17. června 2009 v 17:15
Pozor! Tato diskuze obsahuje spoilery!

Sasuke opustil Konohu, pod tréninkem Orochimara zesílil, a jelikož se neměl co nového naučit od svého mistra, tak ho jednoduše zabil. Po zabití Orochimara Sasuke založil skupinu nazvanou Hebi (Had) a potom, co zabil Itachiho, přejmenoval skupinu z Hebi na Taka (Jestřáb). Sasuke se chystá do Konohy, aby jí odstranil ze zemského povrchu, ale to neví, že o to se už postarala organizace Akatsuki, konkrétně skupinka šesti Peinů... Sasuke se později setká s oživeným Itachim a společně bojují proti Kabutovi. Uvědomí si Sasuke, že udělal chybu? Vrátí se do Konohy nebo alespoň na stranu dobra? Jak to všechno nakonec dopadne? Co si myslíte?

Dobro vs. zlo

11. května 2009 v 19:20
Pozor! Tato diskuze obsahuje spoilery!

Máme tu další diskuzi, tentokrát na téma "DOBRO nebo ZLO?" Jistě, mnozí z vás mají radši tu lepší stranu, stranu dobra. Ale proč vlastně vznikla tajemná organizace Akatsuki? Akatsuki vzniklo, aby byl zachován světový mír. Naši dobří přátelé z Konohy a ne jen z ní, se snaží uchovat mír tzv. jemnou metodou (žádný mrtvý), zatímco Akatsuki to dělají hrubou metodou (mnoho obětí). A co takovej Orochimaru? Co má (nebo měl) vlastně za plány? Vlastně ještě pořádně nevíme, kdo je na jaké straně. A co vy? jaký máte názor na DOBRO a ZLO?

Máte rádi fillerové epizody?

25. dubna 2009 v 22:35
Máte rádi fillery? (= děj v anime, který nemá nic společného s původním příběhem v manze). Mně fillery ani moc nevadí, aspoň anime neskončí příliš brzy. Naruto má skončit asi po napsání mangy číslo 500. Můžeme být rádi za fillery, protože bez nich by jsme byli brzy u konce. Některé fillerové příběhy jsou povedené a některé zkrátka ne. Máte rádi fillerové epizody?

Kazí anime děti?

14. dubna 2009 v 17:11
Rozpoutávám novou diskuzi na téma "Kazí anime děti?". Četl jsem na Stream.cz komentář od jednoho týpka, který napsal, že rodiče mají svým dětem zakázat anime, že to kazí morálku, a že to může vést až k sebevraždě. No, já si o tom myslím, že to není pravda (až na nějaký výjímky, kde jsou až příliš brutální scény). Třeba takové anime Naruto nám přece dává to dobré a ne špatné, ikdyž tam jsou vrazi atd. Ale to přece neznamená, že se kvůli tomu můžeme zabít (nejsou to přece Pokémoni, kde malý děti skočily z okna a zvolali "Leť!"... a nic...) A co myslíte vy? Kazí anime děti?

Který charakter v anime Naruto je podle vás nejlepší?

30. března 2009 v 22:33
V této diskuzi se dozvíme, jaké jsou nejoblíbenější postavy fanoušků anime Naruto. Každý má něco do sebe, ale přesto nejsou všichni úplně dokonalý. Mojí nejoblíbenější postavou je (po dlouhém přemýšlení) ... jak jinak, než Naruto, z jeho životního stylu by se mohlo hodně lidí učit (a taky že učí). Sice je tak trochu "praštěnej", ale jak jde do tuhýho, ukáže, co je vlastně zač. Ale jako každý jiný má i své zápory, a to je netrpělivost a výbušnost, což často vede ke zbytečným konfliktům. A jaká je vaše nejoblíběnější postava?

Jak skončí anime Naruto?

29. března 2009 v 10:03
Máme tu první diskuzi. Jak si myslíte, že skončí anime Naruto? Mnozí tvrdí, že se Naruto stane Hokagem a bude konec. Ale co ostatní postavy? Konohamaru se chce taky stát Hokagem. Tudíž tu má Naruto jednoho oponenta. A co se stane s dalšíma postavama? Existuje ještě spoustu nezodpovězených otázek. Jak si myslíte, že tento epický příběh dopadne?

 
 

Reklama