Členové CNFC

Uzumaki Tadashi

5. listopadu 2013 v 21:08
UZUMAKI TADASHI [obyvatel Listové]
jméno: Lukáš | narození: 22.7.1999 | e-mail: tadashiaoiro@gmail.com

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto/Naruto Shippuuden, Shaman King, Sonic X, Pokemon, Ane Doki. Do mé oblíbené hudby řadím Usher, Kesha. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke, Uchiha Itachi, Uchiha Madara, Uchiha Obito a mezi neblíbené postavy patří Shimura Danzo, Sai, Gato. Mým vzorem je Naruto. Řídím se následujícím mottem:

"Nikdy se nevzdavám."

Ocenění pro Uzumaki Tadashi, jenž byl v 1. generaci Geninem s 15 body!

Pariah

5. listopadu 2013 v 21:07
PARIAH [student akademie]
jméno: Gabriela | narození: 29.2.1992 | e-mail: colider@seznam.cz

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto, 07 Ghost, Ao no exorcist. Do mé oblíbené hudby řadím vážnou hudbu (období 1600-1850) a docela metal ale nemám nic vyhraněného, musí to dávat smysl. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Hashirama (hlavně ten), Tsunade, Itachi, Kakashi, Gaara, Samehada, malý Madara, Tobi, Zabuza, Haku, Darui, Mizukage a mezi neblíbené postavy patří Kabutodrak, Danzo. Nemám vzor. Řídím se následujícím mottem:

"Život je boj, ale hrdinové jsme v něm my." nebo "Spravedlnost není totéž, co pomsta. Spravedlnost má napravovat, pomsta přinášet uspokojení. Komu záleží na spravedlnosti, musí se přenést nad svou bolest."

Ocenění pro Pariah, jenž byla v 1. generaci členem Akatsuki se 108 body!

Itami

5. listopadu 2013 v 21:01
ITAMI [obyvatel Listové]
jméno: Eliška | narození: 5.8.1996 | e-mail: eli8569@seznam.cz

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto, Fullmetal Alchemist, Chrno Crusade, Miyazakiho filmy a další. Do mé oblíbené hudby řadím rock, hard rock, metal, folkmetal ... soundtracky z filmů, seriálů a anime, instrumentálky. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Edward Elric, Prusko z Hetalie, Uchihové, Namikaze Minato a mezi neblíbené postavy nepatří nikdo. Nemám vzor. Řídím se následujícím mottem:

"Vždycky může být i hůř."

Ocenění pro Itami, jenž byla v 1. generaci Hledaným ninjou se 33 body!

Lunaru

4. listopadu 2013 v 22:58
LUNARU [obyvatel Listové]
jméno: Lucka | narození: 19.1.1998 | e-mail: voleska.lucka@gmail.com

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto, Král šamanů, Kami-sama hajimemashite, Maid-sama, Free!, Bakuman, Amnesia, Chihayafuru, Karneval a další. Do mé oblíbené hudby řadím Our last night, 30s to Mars, Imagine Dragons, Placebo. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Naruto, Gaara, Itachi, Jaraiya, Sasuke, Neji, Kakashi a mezi neblíbené postavy patří Kabuto. Nemám vzor. Řídím se následujícím mottem:

"Kto mlčí, nemusí vždy súhlasiť... možno len niekedy nemá chuť diskutovať s idiotmi."

~ zatím žádné ~

Sanjo Sayuri

4. listopadu 2013 v 21:15
SANJO SAYURI [student akademie]
jméno: Aneta | narození: 26.12.1994 | e-mail: sanjosayuri@email.cz

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto, Bleach, Fairy Tail, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online, Kuroko no Basket, Free!, Death Note, Ao no Exorcist, Code: Breaker, D Gray Man, Vampire Knight, Skip Beat, 07 Ghost, Watamote, Area no Kishi, Kuroshitsuji a spoustu jiných. Do mé oblíbené hudby řadím B.A.P, US5, a další zástupce žánrů k-pop, pop, RnB, elektronické hudby jako dance, DnB, electro, house, rave, techno, trance, nebo něco málo z jazzu, reggae, rocku a ještě se utápím také v keltské, irské, fantasy či epické hudbě, nebo nightcore/step. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Naruto, Minato, Jiraiya, Tsunade, Yamato, Kakashi a mezi neblíbené postavy patří Orochimaru, Sasuke, Kabuto. Mým vzorem je Minato. Řídím se následujícím mottem:

"Nejsem dokonalá, nikdo není. Nejsem bez chyby, každý nějakou má. Občas šlápnu vedle, všichni chybujeme. Ale jsem svá, což se o všech říct nedá."

~ zatím žádné ~

Myzt

4. listopadu 2013 v 20:22

MYZT [obyvatel Údolí míru]
jméno: Martin | narození: 22. 12. 1992 | e-mail: myzterig@gmail.com

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto, One Piece, Death Note, Kuroko no Basket, Another, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online, Full Metal Alchemist: Brotherhood, Fullmetal Panic Fumoffu a spousty dalších. Do mé oblíbené hudby řadím Kelly Clarkson, 30 Seconds To Mars, Bastille, Coldplay, Imagine Dragons, Fun., Kings of Leon, Mumford & Sons, dále soundtracky z Naruta, Harryho Pottera, Pána prstenů a další. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Hashirama, Minato, Tobi, Madara, Rock Lee, Obito a mezi neoblíbené postavy patří Kabuto, Kankuro. Mým vzorem je Hashirama. Řídím se následujícím mottem:

"God will never give you anything you can't handle, so don't stress."

~ zatím žádné ~

Máš svou vlastní internetovou stránku? Vlož si na ní tuto ikonu, která odkazuje na tvůj originální profil!

 
 

Reklama