Ankety

Jsi členem CNFC?

3. ledna 2013 v 23:02
Czech Naruto Fan Club (zkráceně CNFC) existuje od samotného počátku NO blogu. Ale už dávno není zaměřen pouze na českou komunitu, ale také na tu slovenskou. Název je tudíž trošku zavádějící. Nicméně tu máme po dlouhé době další anketu. Otázka je jednoduchá, můžete si vybrat ze čtyř odpovědí. Odpovídejte prosím podle pravdy. Anketu najdete jako vždy v celém článku. Klidně můžete připsat, co si o celém klubu myslíte. :)

Kdo je nejlepší Kage ve 4. světové válce ninjů?

8. října 2011 v 20:16
hlasujte v anketě

Nejlepší člen v Akatsuki?

19. března 2011 v 12:56
Kdo je nejlepší člen z Akatsuki? Bude to Nagato, Konan, Deidara, Sasori, Itachi, Kisame, Hidan, Kakuzu, Madara/Tobi nebo Zetsu? Každý má zvláštní jedinečnou schopnost, tak volte s rozvahou.

Nejlepší postava z anime Naruto je?

30. srpna 2010 v 17:44
A máme tu další anketu, tentokrát extra anketu. Pouze vy můžete určit, jaká že postava je nejlepší. Anketa tak trochu navazuje na diskuzi Nejlepší charakter v anime je? Můžete se vyjádřit i v této anketě, která vlastně slouží jen jako grafický náhled k diskuzi. Pokud vám někdo v anketě bude chybět, tak hlasujte pro možnost "jiná" a můžete do komentáře napsat, kdo to je. Tak přeji hodně štěstí při hledání vaší oblíbené postavy. Jsou řazeny podle abecedy (příjmení)...
best of

Kolik Vašich ninja klonů je tu schováno?

19. května 2010 v 19:21
Máme tu další novou anketu. Tentokrát budeme zjišťovat, kolik se Vašich ninja klonů vyskytuje na této stránce. Tak co myslíte, kolik jich tu je? Stačí udělat Kage Bunshin no Jutsu a hned to zjistíte (^_^)

Otázka se vztahuje k anketě!
05
07

Nejlepší legendární Sannin je?

28. září 2009 v 8:40
Který z legendárních Sanninů je podle vás nejlepší? Všichni tři umí přivolat gigantické summony a na víc mají obrovskou sílu hodnou Kagemu. Všichni tři byli ve stejném týmu pod vedením Třetího Hokageho, přesto jsou všichni odlišní. Jiraiya je zvrhlý poustevník zato s obrovskou silou a velkým potenciálem, Tsunade je gameblerka ale přes to se stala Pátým Hokagem a je špičkový medik v širokém okolí a Orochimaru závislý na nelidských pokusech a podle toho taky dopadl. Tak kdo je ten nej?

Nejlepší z Týmu7

27. září 2009 v 12:32
Kdo je nejlepší z Týmu 7? Naruto, Sasuke, Sakura nebo Sai ze Shippuudenu? Všichni mají obrovskou sílu a dokáží jí v boji perfektně využít. Všichni jsou rozdílní ale přesto jsou sjednoceni v jednom týmu. Kdo je podle vás nejlepší? Naruto, který zdědil svou sílu po otci, Sasuke v kterým hoří krev Uchihů a síla, Sakura která má obrovskou fyzickou sílu a je výborný medik a nebo Sai který vyniká v malování což dokáže využít v boji?

Do jaké vesnice by jste chtěli patřit?

22. července 2009 v 23:44
Další anketa s jednoduchou otázkou. Já bych se rozhodoval mezi Dešťovou a Listovou, co vy? :)

Který z 5 živlů by jste chtěli ovládat?

30. června 2009 v 17:49
Je tu další anketa s jasnou otázkou. Který z 5 živlů by jste chtěli ovládat? Popřípadě do komentářů napište který by jste chtěli kombinovat. Já hlasuju pro vodu, mám ji rád, pro mě je nejlepší :-)

Jaké doujutsu by jste chtěli vlastnit?

8. června 2009 v 20:47
S článkem "Oční techniky" souvisí tato anketa, hlasujte v celým článku. Já osobně bych si vybral Rinnegan, bavilo by mě ovládat kteroukoliv techniku, na kterou si vzpomenu ;)
 
 

Reklama