Naruto Manga od CREW

15. srpna 2014 v 9:59 | ReCampo |  Ostatní věci
Nakladatelství CREW asi většina z vás zná, je to nakladatelství zaměřující se na komiksy a mangy. Kromě Bleache, Death Notu a dalších mang CREW vydává i mangu Naruta. Většina fanoušků Naruta se o tuhle mangu moc nezajímá, protože její děj už zná, ale rád bych vám jako čtenář této tištěné formy ukázal pár výhod, proč si ji koupit.

Mangy od CREW mají vždy nějáký bonus, který v anime nenajdete a to i u Naruta. Tyto bonusy se liší podle mangy a třeba u Naruta je to vyprávění autora (Masashi Kishimoto). Většina vyprávění se zaměřuje na vznik Naruta a všeho kolem, ale občas tu najdete i vyprávění historek z Kishimotova života. Z prvního volumka (prvních 7 kapitol) mi přišlo nejzajmavější vyprávění o původní verzi Kakashiho. Sasuke a Sakura původně nebyli a Kakashi měl být Narutův soukromý učitel, ale zajímavější je jeho původní charakter - Kakashi mluvil archaicky, třeba v panelu, kde se objevil řekl: ,,Toť velkým úkolem jest, ves pozvednout."
Tahle verze nakonec nevyšla, protože to neschválil redaktor. Další výhodou oproti anime je kresba. Manga Naruta je o poznání hezčí než anime a to i v současnosti. A nakonec důvod, proč si tuto mangu koupilo tolik fanoušků Naruta. Je to sběratelství. Lidé rádi sbírají a zrovna manga Naruta je docela pěkným sběratelským předmětem.

A to jsou důvody, proč si koupit mangu Naruta od CREW.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama