Prosinec 2013

Top 20 Bláznivých Scének - Silvestrovský Speciál (by Bukva)

31. prosince 2013 v 20:43 | by Bukva |  Videa
Když máme ten silvestr, tak přispěju opravdu něčím zajímavým, s tématikou Naruta to má minimum co společného, ale jelikož jsem let´s player co hraje spoustu her a ne jen Naruto, tak vám sem posílám na silvetra 20 nejbláznivějších kousků z mých let´s play a pokud by vás opravdu zajímala jen tématika Naruto, tak si zapněte scénku č. 17 ;) Jinak do komentů můžete i napsat jaká scénka pod jakým číslem se vám líbila ;)


Rudé mraky a vzpomínky 2

31. prosince 2013 v 20:39 | napsala Fumi-chan |  FF Fumi-chan
dyž jsme se konečně asi po deseti minutách přestali smát. Rozhodla jsem se jich zeptat jak se jmenují a jak se jmenuji já. " Etoooo..... no, mohli byste se mi představit?" Po několika hádkách se rozhodlo že si posedáme kolem stolu a každej mi o sobě něco řekne. Když sme se rozhodli kdo bude sedět kde,začly mi nejdřív říkat fakta o mně. Ten modrej začal : " Tak ty jsi dvojče Nii Yugito." , pokračoval ten červenovlásek : " Jsi ze skryté Oblačné." , pokračoval ten s černýma vlasama : " Je ti dvanáct.", pak ten výbušnej blonďák : " Máš v sobě dvojocasýho démona; Nibi no Nekomatu" , no dále tu byl ten co byl z půlky černej a z druhý bílej ( mluvila bílá půlka ) : " Jmenuješ se Fumiko." a nakonec ten s maskou : " Tobi je hodný kluk a má tě rád." Od toho jsem se sice moc nedozvěděla ale…... " Jop takže sem Fumiko Yugito a mám v sobě démona, je mi dvanáct, a ještě něco, proč sem tady?" "To se zeptej šéfa!" odpověděli jednohlasně. " Fajn teď vy!" Ten modrej zase začal: " Tak jmenuju se Kisame, jsem ze skrytý mlžný a můj parťák je ten černovlasej. Rád tě poznávám, jo a používám hlavně vodu." …..... takhle se mi představili všichni.

Gunk@s

31. prosince 2013 v 20:35 Členové CNFC
GUNK@S [obyvatel Listové]
jméno: Victor | narození: 23.12.1997 | e-mail: vnguyen862@gmail.com

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto, Naruto Shippuuden a Bleach. Do mé oblíbené hudby řadím rock a metal. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Naruto Uzumaki, Minato Namikaze a Hinata Huyga a mezi neoblíbené postavy patří Uchiha Madara a Kabuto. Mým vzorem je Minato Namikaze. Řídím se následujícím mottem:

"Žiji, abych umřel, umírám, aby jiní mohli žít."

~ zatím žádné ~

AnimeLoverKiira

30. prosince 2013 v 15:21 Členové CNFC
ANIMELOVERKIIRA [obyvatel Listové]
jméno: Tereza | narození: 26. 10. 1997 | e-mail: animelover.cz@gmail.com

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto, Soul Eater, Another, Anohana, Seiken no Blacksmith a nakonec Binbougami ga!. Do mé oblíbené hudby řadím pop ale hlavně openingy z anime. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Deidara-kun a Yamanaka Ino a mezi neoblíbené postavy patří *. Mým vzorem je Madara! No a asi ještě tak možná Temari... Řídím se následujícím mottem:

"Lepší pozdě, než nikdy." a "芸術 は 爆発 だ"

~ zatím žádné ~

Naruto Shippuuden Gekitou Ninja Taisen SP - Kampaň Sasori (CZ let´s play by Bukva and Ayame)

29. prosince 2013 v 18:12 | by Bukva |  Videa
Další z řady her Naruto Shippuuden, omlouvám se za jiný a řvavý zamlžený hlas, někdy mi nastavení správce zvukového zařízení dělá co chce a nevšimnu si toho včas. Bohužel od příštího dílu nebude určitě spolukomentovat Ayame, vzdala se v podstatě všech her, takže pro příští díl bude buď nový spolukomentátor a nebo prozatím nikdo.

Co si dále budete přát za postavu v kampani?
Pište sem své návrhy.

Již byli tyto postavy: Naruto, Gaara, Sasuke, Sasori, Bee.


Přítel, který (ne)zradí

29. prosince 2013 v 17:58 | napsala Erasa |  FF Erasa
Byl to rok, co odešel. Byl to rok od našeho souboje. Kdykoli mi myšlenka zabloudila k onu boji, hlavou se mi rozezněl jeho hlas.

"Protože jsi byl můj přítel," zaklepal jsem hlavou a šel dál. Měli jsme sraz na mostě.

"Ahoj Sakuro, Kakashi-sensei tu ještě není?" zeptal jsem se. Opřel se o zábradlí a zíral do plynoucí vody. V odrazu vody jsem viděl, že zavrtěla hlavou.

Manga, kapitola č. 660

28. prosince 2013 v 12:06 OznámeníOnline: Konoha.cz (CZ) | MangaReader (EN)
Název: Skryté srdce
Číslo kapitoly: 660
Další kapitola: 15.leden 2014
Předchozí čísla: zde
Speciál: žádný
Hodnocení: 85 %

Jak se ti líbila manga? Svůj názor můžeš vyjádřit zde v komentářích!

Rudé mraky a vzpomínky 1

27. prosince 2013 v 11:18 | napsala Fumi-chan |  FF Fumi-chan
Pomalu jsem rozlepila víčka. Všechno jsem viděla rozmazaně, ale byli tu hlasy, hlasy které jsem slyšela jasně a zřetelně. " Tobi je hodný kluk, Tobi nic neudělal!" " Na Tobiho jste to chtěli svést jo? Itachi kdo to zavinil ?!" " Kde mám sakra ty brýle!" " Itachi, Itachi posloucháš mě vůbec ?!" " Ha tak tos byl ty Zetsu ty si mi snědl rybičky, za to zaplatíš!!Suiton: Mizu Rampa".ŠPLOUCH! Obrovská vlna vody mě probrala. Spadla jsem z postele a konečně sem viděla všechno normálně. Najednou se ze spodu ozval křik, nó..... nebyl to křik byl to Řev: " Kisame!" Všichni přítomní zbledli a vtom do pokoje vtrhlo cosi žlutého a mokrého. " Za to zaplatíš!" " J-Já se omlouvám to bylo omylem." Ale bylo pozdě ten mokrej vyslovil totiž jedno slovíčko ale to slovíčko mělo takový efekt že sem na to zírala s otevřenou pusou. Když to slovo řekl vybouchla taková bílá věc a řeknu vám to byl výbuch. No a potom už jsem letěla ke zdi. Ozvala se tupá rána a já viděla tmu černou, tmavou tmu.

Christmas picts

27. prosince 2013 v 11:10 | poslala Luchia-Yuki-Kasumi-San |  Obrázky
Minna-San .. veselé a šťastne vianoce + bohateho Ježiška (Naruta :D ) :3 vám praje Ja: Lucy-Naruko-Kyuubi :3 <3


Erasa

27. prosince 2013 v 11:02 Členové CNFC
ERASA [student akademie]
jméno: Kristýna | narození: 7.1.1998 | e-mail: tynka.andrsen@centrum.cz

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto, Ao no Exorcist, Fairy tail, Free, Kuroko no Basuke... (je toho dost). Do mé oblíbené hudby řadím Kabát, Skillet, Red... (opět je jich dost). Mezi mými oblíbenými postavami jsou Sasuke, Gaara, Kimimaro, Deidara, Kakashi, Obito a mezi neoblíbené postavy patří Kabuto. Mým vzorem je Gaara a Sasuke. Řídím se následujícím mottem:

"Určité věci májí zůstat skrytými, tajemnými, neobjevenými a nepoužitými."

~ zatím žádné ~

Dundrovka

27. prosince 2013 v 10:57 Členové CNFC
DUNDROVKA [obyvatel Listové]
jméno: Kristýna | narození: 6.4 2000 | e-mail: kikina-dundrovka@seznam.cz

FanFiction, rubrika uživatele | Shinobi World, postava v RPG hře

Mezi má oblíbená anime patří Naruto a Wolf's rain. Do mé oblíbené hudby řadím Skrillex, ItaloBrothers, Imagine Dragons, Timbaland, One Republic, Sam Tsui, Zara Larsson, Conor Maynard a pod. Mezi mými oblíbenými postavami jsou Naruto, Sasuke, Itachi, Kurama, Bee, Jiraiya, Obito, Kakashi, Kushina, Minato, Hinata, Sakura a mezi neoblíbené postavy nepatří nikdo. Mým vzorem jsem já sama. Řídím se následujícím mottem:

"Přítel je ten, kterému jsi ublížil, ale on se vrátí, aby nikdo neublížil tobě!"

Ocenění pro Dundrovku, jenž byla v 1. generaci Geninem s 14 body!

Šťastné a veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 23:02 Obrázky

Tímto bych chtěl za celý NO Team popřát hezké svátky vánoční a úspěšný vstup do Nového roku 2014 všem návštěvníkům blogu! Děkujeme za Vaši přízeň, v roce 2014 odstartuje zcela něco nového, máte se na co těšit!


Naruto Shippuuden 343: Kdo jsi?!

20. prosince 2013 v 11:41 OznámeníOnline: VK.com
Download: Ulož.to
Název: Kdo jsi?!
Číslo epizody: 342
Další epizoda: Obito a Madara - 9.ledna 2014
Předchozí epizody: 1. část Naruta | Shippuuden
Speciál: žádný
Hodnocení: 95 %

Jak se ti líbila epizoda? Svůj názor můžeš vyjádřit zde v komentářích!

Manga, kapitola č. 659

20. prosince 2013 v 11:39 OznámeníOnline: Konoha.cz (CZ) | MangaReader (EN)
Název: Rinbo Hengoku
Číslo kapitoly: 659
Další kapitola: 25. prosinec 2013
Předchozí čísla: zde
Speciál: žádný
Hodnocení: 75 %

Jak se ti líbila manga? Svůj názor můžeš vyjádřit zde v komentářích!

Tajemná vesnice 12.díl

16. prosince 2013 v 22:40 | napsala Katt-chan |  FF Katt-chan
Máte tu další díl z mojí hlavičky snad se bude líbit :) Nevím co k tomu víc dodat, ale děj vám neprozradím :D Tak šup rychle čtěte ať vám něco neuteče :)

To sem zas byla mimo? Dneska se mi to stalo už podruhé ještě párkrát a nemusím tady vůbec bejt. Všimla si, že už jsou před vchodem do pevnosti. Ohlédla se za sebe a zjistila, že tu nádheru okolo sebe vůbec nevnímala. Nechtěla vypadat jako uplnej debil, ale co. Otočila se zpátky k Suri a snažila se nahodit bezstarostný výraz. Moc se jí to nedařilo. "Co je ti? Seš dneska úplně mimo děje se snad něco?" Vyptávala se opatrně Suri.

Již k mání Naruto 15: Narutův styl!

16. prosince 2013 v 12:00 Oznámení
Nakladatelství CREW s.r.o. stanovilo dnešní datum 16.12.2013 pro vydání tentokrát již 15 volume Naruta!

Tentokrát nese název Narutův styl a pro ty, kteří si nechtějí nechat ujít tento díl ve své knihovničce, mohou teda brzo navštívit knihkupectví, nebo si mangu objednat. Ti, kteří ji mají předobjednanou ji mohou očekávat doma.

Děj: "Sasuke se pokouší pokračovat v souboji, který s Gaarou začal na půdě arény, ale jeho útoky jen prohlubují Gaarovo bojové šílenství a touhu po krvi. Do boje se přidává i Naruto a ve snaze ochránit své přátele ze sebe vydává vše, co se až doposud naučil. Teď proti sobě stojí dva nositelé démonů a okolní les se otřásá pod náporem jejich úderů. Tentokrát to má Naruto mnohem těžší, protože krom vlastního života musí ochránit i životy svých přátel."

Menší souhrn informací. Číslo volume, 15. Název, Narutův styl. Ve formátu brožury o velikosti 113 x 175 mm, počet stran cca 200, cena vydání 189 Kč, dle místa získání.

Další díl volume, tentokrát číslo 16 můžeme očekávat 17.02.2014 s názvem Poslední boj!

Fairy Tail: Portable Guild - 4.díl (CZ let´s play by Bukva and Ayame)

15. prosince 2013 v 19:24 | by Bukva |  Videa
Pokračování zajímavé akční hry, která je určena hlavně na PSP2.
Pokud se vám video líbilo, dejte like, pro sledování dalších zajímavých videí můžete dát odběr.


Zvrhlá - 15

14. prosince 2013 v 9:46 | napsala Pariah |  FF Pariah
Nastalo ticho. Kakashi se po tom, co se stalo, nedokázal vypařit, ale zároveň nenacházel odvahu omluvit se natož něco vysvětlovat. Rozhovor tedy začala ona raději jiným tématem. O Izumovi se rovněž bavit moc nechtěla.
"Řekneš mi aspoň pravdu o tátovi?" posadila se na blízkou lavičku a hluboce se nadechla. Ještě jí bylo z koruny stromu nevolno.

"Jak to myslíš?" zeptal se, přestože tušil, kam tím míří. Nikdo se o Jirayiově povaze nechtěl bavit.
"Všichni se schválně vyhýbají odpovědím na jeho charakter a vlastnosti. Možná nejsem nejchytřejší, ale nejsem hloupá. Zajímalo by mě proč." řekla a podívala se na shinobiho, který se posadil vedle dívky. Přestože by nejraději utekl, cítil povinnost být s ní.

Fanarts by Mid188

14. prosince 2013 v 9:44 | by Mid188 |  Obrázky
Posílám vylepšenou verzi prvního obrázku a druhý zbrusu nový obrázek.


Video with picts

14. prosince 2013 v 9:42 | poslal Koemo |  Videa