Tazumi a Miki 4

27. listopadu 2013 v 21:24 | By Mid188 |  FF Mid188
Tazumi a Miki - část čtvrtá

Hned poté co holky vyšly z kanceláře, Tazumi se zeptala Miki: "Co je tak důležité, že mi to musíš říct "venku"?" "Zas tak důležité to není, ale jelikož jsme otravovali Hokageho dost dlouho, tak jsem se rozhodla ti to prostě říct venku." řekla Miki. "Tak já poslouchám, můžeš začít." řekla Tazumi.


"Ve svých 7 letech jsem se začala zajímat o historii naší rodiny, a kdo by byl lepší říct mi odpovědi než moje jediná rodina, můj otec? Nikdo. Tak jsem se začala vyptávat." Tazumi se zeptala " A co si zjistila?" "Nic zajímavého" Miki na to a poté dodala: " Jen mi přišlo divné, že jsem jediná z rodiny kdo má takové množství chakry. Den poté jsem začala chodit na akademii. Bylo to úžasné, noví lidé, nové místo a nové zážitky. A hned v ten den se stalo něco strašného." "A co to bylo?" zeptala se Tazumi. Miki jí řekla: " To ti řeknu někdy jindy. Dneska už jsem unavená a musím domů. Jestli chceš vědět víc, navštiv mě v Písečné." A Miki zmizela. Tazumi šla a přemýšlela nad tím, co jí Miki řekne, až se k ní dostane. Došla až k Ichiraku ramen a poprosila Teuchia, majitele stánku o misku ramenu. Než si stihla sednout, někdo jí chytil za rameno. Byla to Kito a zeptala se Tazumi kde je celý den. "Zjišťovala něco o své minulosti" řekla Tazumi. "A co si zjistila?" ptala se Kito dál. "Takže jsem z dvojčat, moje máma buď žije, ale neví se kde nebo je mrtvá a můj otec je mrtvý" odpověděla Tazumi. "Tak to je mi líto." řekla Kito. "Tak už o tom nechci mluvit, teď bych se ráda najedla. A teď mě to
napadlo, nechceš si dát taky? Klidně ti to zaplatím." nabídla Tazumi. Kito řekla: " No když jinak nedáš." odpověděla Kito a sedla si k Tazumi.

Další den šla Tazumi s Kito za Hokagem a po cestě se Tazumi zeptala: "Jsi si jistá, že chceš jít se mnou?" "Jistější než při chuuninské zkoušce" řekla Kito vesele. Než vešly dívky do kanceláře, zastavil je Shikamaru a řekl jim: "Právě vás dvě hledám, teda já ne, Hokage vás hledá" Tak všichni tři vešli dovnitř a Hokage jim řekl, že je potřebuje na misi. Než začal
hokage pořád mluvit, Tazumi ho zastavila a řekla: " Já bych ráda, ale já musím do Písečné za Miki." "Neboj se, vaše mise je právě v Písečné. A nevím žádné podrobnosti, takže hned jak přijdete, jděte rovnou za Kazekagem. Dívky souhlasně prohlásily: "Rozkaz." Poté vyběhly ze dveří ke bráně. Pro tentokrát se rozloučili s vesnicí a vyběhli ven. Cesta trvala 3 dny. V den příchodu do Písečné, Miki čekala u brány. Viděla Tazumi a běžela jí naproti. Sestry se objaly a Tazumi jí představila Kito. "Kito, Miki - Miki, Kito" Obě dívky najednou řekly: "Ráda tě poznávám." Poté řekla Miki, že ona a její spolužák budou právě s Tazumi a Kito na misi. Tazumi nemohla ani vyjádřit svou radost, poprvé půjde na misi se svou setrou. Všechny tři dívky dorazily k Kazekagemu. U Kazekageho byl i poslední člen týmu, Nermi, malý ale stejně starý kluk jako byla Miki. Dívky se k němu postavily a byly připraveny si poslechnou rozkozazy na nadcházející misi.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ino VS Hinata

Ino 19.5% (417)
Hinata 80.5% (1726)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama