Chuuninská zkouška: Jak to mohlo být: Naruto vs Kankuro – část 2, Temari vs Gaara

1. října 2013 v 18:30 | napsal Mid188 |  FF Mid188
Naruto poslal všechny své klony na Kankura, ten si ale kombinací svého loutkářského umění, svojí ninja praxe a taky toho že ho pár klonů nerozhodí, hravě poradil úplně se všemi Narutovými klony. Najednou z loutky sundal ruce, ve kterých byli zabudované nože, připevnil je na svoje chakrové vlákna a poslal je na Naruta.


Najednou se Naruto rozhodl udělat další Techniku klonování, a vytvořil jich teď mnohem méně. Poslal je na Kankura a jak je Kankuro porazil, v oblaku páry se Naruto rozhodl pro něco, co už dlouho nedělal. Jak pára zmizela Naruto použil Sexy techniku a změnil se v nahou dívku, jejíž partie schovávala jen pára. Myslel si, že to s Kankurem něco udělá ale chyba, vůbec nic se nestalo, jen ho více naštval. Kankuro praštil Naruta vlastní nohou ale byl to jen klon. Naruto nebyl k nalezení. Jelikož Naruto nikde nebyl, Kankuro byl ostražitější a včas si všiml, že se Naruto vynořil ze země jako v prvním zápase proti Nejimu. Kankuro ho praštil vlastní pěstí, ale byl to zase klon. Tentokrát se neobjevila jen pár ale rovnou černý dým protože Narutův klon měl u sebe bouchací kuličky. V dýmu nebylo nic vidět proto se Kankuro ani nepohnul. To byla chyba. Naruto použil potřetí Techniku klonování a použil své Naruto kombo které použil proti Kibovi v přípravních zápasech. Tímto útokem Kankura omřáčil. Rozhodčí nemohl o zápase nic jiného než: "Vítězem je Uzumaki Naruto.

Po Kankurově porážce zbyli už jen 2 píseční ninjové - Temari a Gaara. Jelikož na další zápas měli jít právě oni dva, Temari se chystala zvednout ruku, že se chce vzdát. Gaara tu ruku ihned plácnul dolů a řekl Temari do očí: " Bojuj se mnou, jak nejlépe umíš, nebo tě zabiju." Temari zůstala hrůza v očích, protože věděla, že to Gaara myslí vážně proto souhlasila. Oba šli dolů a začal předposlední zápas Chuuninské zkoušky.

Jak proti sobě oba stáli, poprvé Temari viděla že Gaara začal boj jako první. Z písku vytvořil shurikeny a začal je po Temari házet. Temari je samozřejmě ještě ve vzduchu zničila a rozhodla se bojovat na plno. Použila Techniku vyvolání a vyvolala svou lasici s bandáží na hlavě jménem Katamari. Katamari sama o sobě umí dělat větrné proudy, které umí sekat vše okolo a taky je použila. Gaara si udělal stejný štít jako v zápasu se Sasukem. Katamari která už posekala vše okolo, se nemohla dostat dovnitř, tak zmizela. Temari se rozhodla, že do štítu udělá díru silou a rozběhla se proti štítu. Najednou se pod ní začala rozpadat zem kvůli tomu že Gaara manipuloval s pískem na zemi. Do jedné díry Temari zapadla noha a vyvrtla si kotník. Chtěla běžet dál, ale nemohla. Rozhodčí po této události prohlásil: "Pro zranění jednoho z účastníků, zápas vyhrává Gaara. Gaara bez škrábance čekal na Naruta dole protože Naruto je jeho poslední protivník ve finále. Naruto seskočil dolů, celý natěšený a poslední zápas začal.

Pokračování příště
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Bílý Zetsu VS Černý Zetsu

Bílý Zetsu 36.8% (578)
Černý Zetsu 63.2% (992)

Komentáře

1 Dorothea Majkusová Dorothea Majkusová | 3. října 2013 v 21:16 | Reagovat

:-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama