Chuuninská zkouška: Jak to mohlo být – Sasuke vs. Gaara, Sakura vs. Temari, Naruto vs. Kankuro: 1. část

22. září 2013 v 17:36 | napsal Mid188 |  FF Mid188
Hned potom co začal zápas Sasuke se vytratil v oblaku listí, v tom samém v kterém "přišel" na zápas. Gaaru to nepřekvapilo a pohotově stál pořád na místě. Mísilo se v něm radost ze zápasu a jiný druh radosti. Radost z toho jak Sasukeho přetrhne ve dví.

Sasuke se objevil a běžel k Gaarovi, ten si ho všiml a na každý Sasukeho útok odpověděl pískem jako obranou. Najednou se celý zahalil pískem a zůstal uvnitř. Vlastní pěstí udělal do vršku bariéry díru a zakryl si jedno oko. Druhé oko jakoby vylétlo z bariéry a sledovalo Sasukeho pohyby. Sasuke přemýšlí jak na něj. Rozhodl se pro útok, co ho naučil Kakashi. Z jeho ruky začala proudit elektřina, zatím jen málo, proto si nedržel ruku. Seběhl ze zdi, kde stál a běžel na Gaarovu bariéru. Všiml si díry ve vršku a skočil do ní Ještě před tím než Gaara uzavřel díru, Sasukeho ruka začala proudit mnohem více elektřiny než předtím a začal si držet ruku, aby se ruka trefila do správného cíle. Díra se zavřela a nikdo neví co se děje uvnitř.


Po hodině čekání bariéra pomalu opadla a na zemi ležel Sasuke, živý ale v bezvědomí. Gemna prohlásil: "Vítězem je Gaara." Celé publikum i ostatní ninjové byly překvapeni že Sasuke prohrál. Tímto skončilo první kolo a hned začalo druhé. Zůstalo pět ninjů: Naruto, Gaara, Temari, Kankuro a Sakura. Gemna náhodně vybral dva na další zápas. Byla to Sakura a Temari. Sakura si po cestě na zápasiště říkala: "V tomhle zápasu musím ukázat, co umím." Obě zbývající dívky staly proti sobě a Gemna zahájil další zápas.

Temari, která chtěla zápas hned ukončit, vzala svůj vějíř a objevil se první kruh. Rozmáchla se a proud vzduchu se řítil na Sakuru. Než stačila něco udělat, proud jí hodil do zdi. Na Temařině vějíři se objevil druhý kruh a Temari zmizela. Sakura se vzpamatovala a vymýšlela plán. Temari se objevila za ní a rozmáchla se. Sakura to ale věděla a použila Techniku výměny. Proud větru zasáhl dřevený špalek a na vějíři se objevil poslední kruh. Sakura se objevila za Temari a chystala se jí bodnout do krku, v tom se vějíř zavřel a Temari vějířem praštila Sakuru. Byl to ale klon a pravá Sakura nikde. Temari roztáhla vějíř a čekala. Najednou se hned vedle ní změnil strom na Sakuru. Rozmáchla se vějířem a odfoukla kunaie které Sakura hodila. Kunaie letěli na Sakuru a zasáhli jí. Sakura věděla, že nevyhraje tak se rozběhla přímo k temari a chtěla jí alespoň ublížit. Temari naposled máchla vějířem, Sakura zůstala ve víru a jak vír skončil, ležela na zemi. Gemna přišel k dívkám a prohlásil: "Vítězem je Temari. Naruto byl zděšen, že oba jeho kamarádi z týmu prohráli.

Temari odešla za Gaarou a Kankurem čekat na další zápas. Gemna ohlásil, že na další zápas byli vybráni Kankuro a Naruto. Jak došli dolů, Gemna ohlásil zápas. Naruto hned použil Techniku klonování a bylo vidět asi 1000 klonů. Kankuro se usmál a vytáhl loutku.

Pokračování příště
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Gaara vs Itachi

Gaara 46.5% (1116)
Itachi 53.5% (1283)

Komentáře

1 simona simona | 28. září 2013 v 20:42 | Reagovat

až an to,že sakura přeci ve výběrovým kole prohrála a tak chuninskou zkoužku nedělala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama