Chuuninská zkouška – Jak to mohlo být: Sakura vs. Ino, rozřazení na 3. fázi zkoušky

2. září 2013 v 20:01 | napsal Mid188 |  FF Mid188
"Už byli tři zápasy, snad nepřijdu na řadu. Ten les mě docela poničil," řekla si Sakura, když vycházela z umývárny. V tom potkala svojí rivalku/kamarádku Ino Yamanako. Najednou oběma dívkám probleskla v hlavách myšlenka: "Co když budu bojovat zrovna s ní?" Každé z dívek se tahle myšlenka zamlouvala, obě spolu totiž měly nějaké nevyřízené účty. Ino se malinko pousmála a šla do umývárny, zato sakura šla zpět za Narutem na balkón u zápasiště.


Po pár slovech s Narutem se u nich najednou objevil Kakashi. Sakura hned vykřikla: "Kde jste byl? A co je se Sasukem?" Kakashi jako správný sensei zachoval klid a odvětil: "Sasuke je v pořádku, leží v nemocnici. Nestrachujte se o něj." Najednou rozřazovací tabule zase začala vyhledávat lidi na čtvrtý zápas. Sakura se o to ale nezajímala, poté co jí Kakashi řekl dobré zprávy, začala se chichotat a nevšimla si tabule. Mezitím se vrátila i Ino a v tu chvílí tabule rozhodla. Další zapas je Sakura Haruno vs Ino Yamanaka.

Obě dívky šly dolů z balkónu a každá si stoupla na jednu stranu okolo rozhodčího se jménem Hayate Gekkō. Hayate pronesl pár slov a začal zápas. Ino i Sakura přesto stály nehybně a dívaly se jedna na druhou. Obě vzpomínaly, jak se vlastně setkaly, skamarádily a znepřátelily. Sakura pak v duchu řekla: "Ino, díky tobě jsem se dostala až sem. Jsem ráda, že si byla moje kamarádka." Sakura si poté nandala čelenku a to samé udělala i Ino. Obě pak začaly dálkový souboj s shurikeny který trval 2 hodiny, než jim došly zbraně.

Ino se rozhodla, že použije svoji klanovou techniku Přesunutí mysli, aby donutila Sakuru říct "Vzdávám se." v těle Sakury by řekla, že se vzdává a Sakura by prohrála. Sakuře to nedošlo a proto se k Ino rozběhla. Ino použila techniku a poté celé zápasiště ztichlo. Najednou Sakura řekla: "Hezký pokus, Sakuro." V té chvíli všem došlo, že se Inina technika povedla a tohle je konec. S tím se ale Naruto nemohl smířit a začal řvát, aby Sakuru probudil. To se mu nakonec povedlo. Vnitřní Sakura začala vyhánět Ino ven a povedlo se. Obě, každá ve svém těle se rozhodli pro konečný útok. Ino oslabená z uvolnění techniky se rozeběhla k Sakuře a hodila výbušný kunai který si schovávala. Sakura si toho všimla a použila Techniku náhrady, Inin kunai, ten zasáhl dříví, kde taky vybouchl. Dřív než kouř pohltil celé zápasiště, Sakura znovu použila Techniku klonování a vytvořila 4 klony. Poté bylo zápasiště pohlceno kouřem. Jak začal kouř ustávat, bylo vidět jednu dívku na zemi a druhou nad ní. Jak kouř vyprchal, bylo vidět, že stojí Sakura. Rozhodčí Hayate přiběhl k oběma dívkám, konstatoval, že Ino není schopná bojovat a řekl: "Vítěz je Sakura Haruno."

Po všech zápasech zůstalo 10 ninjů a zkoušející ukázali rozřazení na 3. fázi zkoušky - finálové kola před publikem, které se budou konat za měsíc. Finálové dvojice byli: Naruto vs Neji, Sasuke vs Gaara, Shino vs Kankuro, Shikamaru vs Temari a Sakura vs Dosu.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolik Vašich ninja klonů je tu schováno??

Kage Bunshin no Jutsu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama