Nenávist – 04 Minulost bude minulostí!

18. ledna 2013 v 20:03 | napsala Ami |  FF Ami

Saji si tam v pohodě spala, zatímco její dcera byla "Bůh ví kde". Vypadala docela klidně a dokonce se ze spánku usmívala. Nezapomněla snad na Aili a na Kakashiho? Ne, když vstala, měla nenávist v očích. Neváhala a začala hledat svou dceru. Tím, že usnula, dala únosci hodně času, aby utekl z Listové. Ztratila hodně času a ztrácela i naději na záchranu miminka. Vlastně by Aili nikdy nenašla.

Nebýt toho, že Kankuro nemohl vydržet pláč miminka a tak se zastavil. S tím, že Saji uslyší pláč svého dítěte, počítal. Saji přiběhla k němu a zase přemýšlela, jestli není v iluzi. Nebyla. "K-Kankuro" koktala Saji " proč si to udělal?" zeptala se nevěřícně.
"Saji já tě mám rád, já bez tebe nemůžu žít." Řekl ledově klidným hlasem Kankuro a usmál se na ni. "A Akatsuki mi slíbili, že když unesu dítě, budeme spolu."
"Vrať mi mé dítě!" řekla, bez toho aby si všímala toho, co řekl.
"Ty to nechápeš? Já bez tebe nemůžu žít. Vrať se se mnou do Písečné" snažil se ji přesvědčit Kankuro.
"Kankuro! Náš vztah je už minulostí. J-já mám Kakashiho."zavzlykala, ale hned se otočila, aby ji Kankuro neviděl.
"Kakashi je mrtví! Můžeš jít za mnou, co by si teď dělala sama, když je po Konoze?" nepřestával jí nabízet, aby šla za ním.
"Ne!" rozbrečela se a popadla dítě.
"Já jsem měl být otcem! Ty si neměla odejít! Proč si mě nechtěla?!" rozkřičel se Kankuro.
"Chtěla jsem Kakashiho, už jsem k tobě nic necítila. Všechno bylo pryč." Odvětila a pevně objala Aili.
"Ne! Přiznej si to! Ty mě miluješ!" nedokázal pochopit, že už ho nemiluje. Po smrti Kakashiho, už to nebyla milá a hodná Saji, stala se z ní pomstychtivá bestie. Konočně jí to došlo. Nechtěla se zabývat minulostí. Neviděla jinou možnost. Musela s ním bojovat.
Vytáhla shurikeny a hodila je po Kankuro, ten jim s lehkostí uhnul. Házela další a další. Úspěšně se jim vyhýbal. Nechtěl s ní bojovat. Hodila po něm kunai a ten ho trefil. Chtěla ho tam nechat, nechtěla ho zabít, ale to si nemohla dovolit. Chtěla zničit minulost. Přistoupila k němu a se slovy "Omlouvám se, nechtěla jsem tě zabít" ho probodla. Zpozorovala, že jí to nedělalo žádný problém.
Musím pomstít Kakashiho. Co po mě Akatsuki chtějí? Proč zrovna já? Musím utéct, ale kam? Honilo se jí hlavou. Rozběhla se a utíkala pryč. Nemusela utíkat dlouho a narazila na jeskyni, do které samozřejmě vlezla. Co bylo uvnitř, ji šokovalo.
Kankuro měl za úkol odvést Saji na určité místo. Jak to udělat bylo na něm a on zvolil způsob únos dítěte. Samozřejmě Kankuro chtěl něco výměnou a oni mu navrhli, že přemažou Saji paměť a bude s ní žít. Ale proč by něco takového měli dělat? Pro ně to bylo něco jako zkouška. Chtěli vědět, jestli Saji dokáže zabít někoho, koho měla ráda. Dokázala. Bylo jim jasné, že pokud ho nezabije, bude muset zemřít jejich rukou.

Kam se dostala? Proč se Akatsuki snaží získat Saji? Je na ní něco výjimečného o čem sama neví?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Který z 5 živlů by jste chtěli ovládat?

Oheň 19.7% (1456)
Vítr 34% (2515)
Blesk 22% (1632)
Země 8.3% (612)
Voda 16.1% (1190)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama