Nenávist – 03 Prázdné místo v paměti

16. ledna 2013 v 16:23 | napsala Ami |  FF Ami

Někdo jí pevně zastavil ruku. Zvedla hlavu, aby zjistila, kdo to je. Byl to Kankuro. Obracel kunai a chtěl Saji bodnout. "To se mi jenom zdá." opakovala si nevěřícně. Přišla první bodná rána a Saji zařvala bolestí. Kankuro mě měl rád, proč se mě snaží zabít? Přišla další rána. Nemohla uvěřit, že se v tom tak vyžívá, nebodal ji na kritická místa. Co jsem komu udělala?"Kankuro co se stalo?" ptala se zmateně. On mlčel a dál ji bodal kunaiem. Saji se svíjela bolestí. Kankuro ji ještě jednou bodl a se slovy "Sbohem" odešel. Myslela si, že tam vykrvácí.


Na chvíli se zamyslela. Nejsem v písečné nějak moc brzo? Cesta sem trvá tři dny a já jsem běžela maximálně půl dne. Není to iluze? Podívala jsem se někomu do očí? Saji se pokusila potlačit svou chakru, ale to nepomohlo. Další možnost jak se dostat z iluze je, že do tebe někdo dá vlastní chakru. Saji nezbývalo nic jiného než čekat na nějakého zachránce a mezitím se nechat týrat. Kdo by mohl tuhle iluzi vytvořit? Kdo zná moje noční můry? Ptala se sama sebe. Jed z kunaie začal účinkovat a ona se snažila najít nějaký protijed. Žádný neměla.

K Saji se blížil muž. Jak se přibližoval, zjišťovala, že má černé vlasy svázané do copu, má na sobě černý plášť s červenými mraky a že má sharingan. Černý plášť s červenými mraky?! Neměli stejný i ti dva shinobi?! Červené mraky… o tom jsem někde četla…říkají si Akatsuki! Sakra, že mi to nedošlo dřív. Četla jsem, že jeden má sharingan a vyvraždil celý klan…Iachi Uchiha! To snad ne! Saji došlo, že se k ní blíží Itachi. Nemohla se zvednout. Ještě tři minuty se nebude moci hýbat. "Co ode mě chceš?!" rozkřikla se namáhavě Saji. Zase žádná odpověď. Někdo ji ze zadu praštil do hlavy a ona omdlela.

Když přišla k vědomí, už nebyla v iluzi. Ale nic si nepamatovala. Vstala, nebyla u brány do Písečné, byla půl dne cesty od Listové. Poslední její vzpomínka byla, že Kakashi zemřel na misi a zůstala na Aili sama. Nevěděla, proč není v Konoze. Vzala Aili a šla zpátky do vesnice. Trvalo celý den než, se dostala do Listové, přeci jenom šla opatrně a zastavovala se. Něco se jí nezdálo být v pořádku. Ach ano, lidé, mrtví lidé. Došla se strachem až do domu. Viděla Kakashiho na podlaze. Tsunade přeci říkala, že zemřel na misi, ale on leží mrtví v jejich domě. Co se tu stalo? Proč to tu vypadá tak… nemohla přijít na vhodné slovo. Nevěděla, co se stalo, a právě nejistotu neměla ráda.

Saji potřebovala vše vědět přesně, každou věc měla přesně naplánovanou. Byla velmi citlivá a její emoce se drali na povrch. Když se naštvala, mohla zabít i jí velmi blízké osoby. A když byla šťastná, byli šťastní všichni kolem ní. Kvůli tomu si linkovala každou věc a vše musela znát. Lidé ve vesnici se báli, že se naštve a zabije nevinné lidi.

Znovu utíkat se jí nechtělo, tak přebalila a uspala Aili a sama si šla lehnout. Před spánkem si promítala, co se vše za poslední dobu stalo. Narodila se nám Aili. Kakashi musel odejít na misi se svým týmem a už se nevrátil, zemřel. Dlouho ho oplakávala a pak se probudila mimo Listovou. Nepamatovala si, že by opustila domov. Aili měla s sebou a tak se vrátila do domu a tam našla na zemi mrtvého Kakashiho a celá Konoha byla zničená.

Vstala a šla se podívat na spící Aili. Okno v jejím pokoji bylo otevřené do kořán a v postýlce leželo jiné dítě. Chtěla najít své dítě. Ale byla vyčerpaná, z toho všeho se rozbrečela. Sesypala se jako hromádka neštěstí na zem a usla.

Kdo unesl Aili? Co mají Akatsuki v plánu? To vše v dalším díle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hyuuga Shio Hyuuga Shio | E-mail | 16. ledna 2013 v 16:51 | Reagovat

Zdá se , že sis vzala tu věc co jsem tu předtím napsla, to o té cestě mezi Konohou a Písečnou :D :D

Ale jinak, zajímavý díl, těším se, jak se to rozvede :D :D

2 Hyuuga Shio Hyuuga Shio | E-mail | 16. ledna 2013 v 16:52 | Reagovat

Promiň, vynechal jsem nějaká slova:, že sis vzala k srdci tu radu o té cestě mezi Konohou a Písečnou :D :D

3 Ami Ami | 16. ledna 2013 v 17:17 | Reagovat

No jako měla bych ti poděkovat, nevšimla sem si toho tak pak jsem to musela celé změnit :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama