2 díl – Zkouška na Geniny a nový člen

3. června 2012 v 11:03 | napsala Kerin |  FF Kerin
Upozornění tenhle díl má v sobš vtip jako 1.díla ale taky trochu Lásky michalaxd@gmail.com

" Héj Deidaro pohni , všichni na nás zase budou čekat! " " Drž hubu nemůžu najít svoje trenky pro štěstí" "Že já debil se přátelím s takovým imbecilem"…
Tak už konečně vyrazily aby na ně nikdo nečekal. Deidara je spokojen našel své spodky a sasori se aspoň stihl nasnídat.Jdou po cestě a z dálky slyší jak se někdo háda. Po chvilce poslouchání si uvědomí že je to Kakuzu a Hidan. " Říkám ti naposled Hidane vys*r se na to debilní náboženství.Celou noc tě tady skládám ( důvod je v prvním dílu poslední odstavec)

" A já ti naposled říkám že Ne nepřestanu věřit v Jashin - sama ! " Héj vy dva přestaňte a pohněte nebo přídem pozdě" " nojo Sasori si zase chytrej co ale počkej až ze mě bude genin.Já tě nakopnu že ani žádné jutsu tě nenajde." Po dlouhé hádce se konečně dostávají na akademii a testy začínají.

Tes začíná
Tento test spočívá v tom aby jste se dobře vypořádaly se soupeřem na úrovni genina nebo chunina. Vysvětluje Orochimaru. V ruce drží seznam jmen a volá prvního - Konan pojď se ukázat. Proti Konan nastupuje kluk jménem Oso. Má krátké zelené vlasy na čela se mu blíská čelenka. Je z organizace Kriri ( mlžná). Je oblečen do žluté přiléhavé kombinézy…
Boj začíná!!! Konan je připravena použít svou techniku origami ale Oso najdnou zmizel a nejednou cítí že jí někdo sahá na zadek. " Ty teploušskej úchyláku vypadni odsud."
Konan uspěla.
" Hej Nagao ta tvá holka mě děsí" " Drž hubu Kisame! Není to moje holka jen se známe hodně dlouho" " Říkej si co chceš ale…"
Další je na řadě Uchiha Itachi
Itachi bojuje proti holce která má rudé vlasy sčesané do culíku a dlouhá patka jí překrývá druhou půlku obličje. Ať si jí Itachi prohlíží sebe víc nemůže na ní najít ninja pásku.
" Hej ty z jaké organizace jsi" " Drž hubu co tě to zajímá teď už nejsem v žádné"
Oba proti sobě bojují je to dlouhý boj ale Itachi vítězí. Dívka s rudýmy vlasy odchází a zpívá si při tom píseň kterou nikdy neslyšel - Naze watashi no kokoro wa samuidesu
Itachi uspěl
" Sense kdo byla ta dívka ?" " Jmenuje se Kerin Itami. Chtěla se k nám přidat ,ale nesplnila zatím podmínku takže jí je jasné že má smůlu"
Všichni uspěli a šli domů. Jen Itachimu vrtalo hlavou Co se asi Kerin muselo stát že opustila Konohu a chce do Akatsuki .
Prochází se po vesnici a slyší zase tu píseň . (Naze watashi no kokoro wa samuidesu)
Příchází to z vrcholu skály. " Kerin,co tady děláš to se chceš zabít jen proto že ti to nevyšlo ?" " Co? Ne nechci se zabít jen chci být sama" "Co se stalo že si opustila konohu"
" Moji rodiče dostali misi a měli ochránit tajný svitek ale nepřítel ho získal a vydíral je že můžou mít svitek ale že zabije jejich přátele a když se rozhodnou pro přátele tak si svitek nechají. Vybrali si že zachrání přátele ale zato je Konoha nechala popravit" " Aha, tak pojď deš dělat přijímačky" " Co? Dyť sem tě neporazila" " Sense řekl že musíš porazit kohokoliv tak někoho jdeme nají"
U konan doma
"Ták mám dalších 10 jstřábů z origami. Už mi jich zbívá jen 150 a budu jich mít 1000říká se že tisíc jestřábů plní přání)
Konan se jde vysprchovat. A za oknem se mihotají tři stíny.Otevřou okno a vyskákají na podlahu.Aspoň teda dva. Třetí hodí hubu a vylil na stul džbán vody a polil všechny origami. " Doprčic to se nemělo stát ta nás zabije kluci pomozte mi" " Zapomeň Deidaro můžeš za to ty dělaj suš mi jdem na to" Hidan a Zetku se koukají klíčovou dírkou a šmírují konan. " Já se na ty pitomý jestřáby vykašlu. " Drž hubu ještě nás prozradíš" " Hidane dem mu pomoc ať můžem vypadnout" " Nojo kakuzu" tak se pokouší skládat ale nějak jim to nejde udělali z toho papírovou kaši . Když si myslí že to nemůže být horší dveře od koupelny se otevřou a konan vyjde jen v ručníku a čumí na ty tři. " Co tu děláte a… co jste udělali s těma jestřábama?!?? " Hidane,Kakuzu zdrháme" " Já vás zabiju" Konan si dává menší rozcvičku a mlátí a nadává. Deidara se pokouší zdrhnout ale nějak se mu roztrhly kalhoty a konan vidí růžové trenýrky s medvídkama a srdíčkama. Konan se válí smíchem po zemi až ně zapomene " To je naše šance jdeme ven oknem" Pod oknem podkávají Kerin a Itachiho.
Hidan je rozdováděnej a začne nadávat " Vy ženský ste jen problémy. Nic než problémy.A co tu ty vlasně děláš ty rajče" " Co tě to zajímá, A co tím myslíš že jsme samí problém.To já jsem slyšela že ty se řežeš ti barevný emo" " Drž hudu chceš si to semnou rozdat fajn ale mě neporazíš" " Že ne .Tebe porazí jen to že vidíš holku v ručníku" A jak se dalo čekat začal boj.
Kerin vyhrála a mohla zůstat v Akatsuki.

V příštím díle se dočtete o : Bude první mise, bude hodně zábavy a možná se v díle oběví některé vaše Oc pokud mi jej pošlete ( informace viz nahoře)
Píseň co zpívala kerin znamená Proč moje srdce tak chladné je
Děkuji za přečtení a ocením když napíšete krytiku a co se vám líbilo a co ne
( pro ty co nechápou rychle kerin je moje Oc)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaké doujutsu by jste chtěli vlastnit?

Sharingan 52% (4192)
Byakugan 17.8% (1432)
Rinnegan 30.2% (2436)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama