Krev v bouři, kapitola třetí

9. května 2012 v 19:14 | napsala Lisa Tori |  FF Lisa Tori
Tak máte tady další díl. Je krapek kratší ale je taky předposlední, jestli se nemýlím. Prosím o komentáře ať vím jestli vůbec mělo tu cenu se s tím namáhat. Předem děkuji

Padla hustá mlha, která zakrývala skoro vše a vidět bylo sotva na pár metrů. Čekali jsme na příchod nepřátel. Bylo to urputné a dlouhé čekaní. Minuta mi připadalo jako věčnost, která neubývala. Bylo by slyšet i spadnutí špendlíku na zem, jak každý napětím zatajoval dech a nehnutě stál na svém místě.
Zazněla rána, jak někomu za mnou spadla na zem zbraň. Podívala jsem se za sebe a vraždila jsem člena naší skupiny pohledem a slibovala jistou pomstu.
Nevím jak dlouho jsme tam čekali, ale ruce už jsem měla prokřehlé a ztuhlá kolena, která se nechtěla hnout. Minuty mi splývali s hodinami dohromady jako když se čas zastavil. Byli jsme schovaní kousek od ukrytu za hromadou starých rozpadlých domů.

Čekali jsme na znamení, které nepřicházelo. Na druhé straně byl tým s Leiko v čele. Jí jsem potřebovala na komunikaci během boje, aby mi posílala zprávy po jestřábovy, který mohl dění pozorovat ze z hora a nevznikla zbytečná panika.
Svět se řítil do jámy pekelné a my jsme měli být ta poslední chabá záchrana, ta poslední, nejtenčí a nejslabší zeď. Každý věděl že tady umřeme, ale přesto byli tady všichni odhodlaní bojovat až do posledního dechu.
Svět, který jsme všichni znaly měl brzy zaniknout a nikdo už neměl ani tu slabou naději že nějak dokáží to tu zachránit. Nebyla tady žádná šance ani žádná postraní vrátka, prostě nic a přece jenom jsem tady stála obklopena skoro všemi přáteli. Nevím co nás tak zběsile táhlo vpřed a co mě samou donutilo postavit se do čela této skupiny, ale jedno jsem věděla a to že musím to aspoň zkusit. Zkusit bojovat za aspoň trochu lepší svět, i kdyby to mělo znamenat mou smrt.
Mlhou se rozeznělo troubení, které projelo mou myslí jako dobře naostřená katana. Bylo to tady. Boj začíná.
Mlhou obklopeni přicházeli. Bylo jich moc na nás všechny, až příliš mnoho.
"Nevzdávejte se a ukažte všem, kdo sou pod vámi se nemusejí bát a ten kdo by se měl bát je náš nepřítel. Vím bude to možná těžké jim nalhávat že možná přežijí ale malá naděje je tady pořád. Čekejte na mé znamení a potom se držte plánu. Nikdo opakuji nikdo nebude bojovat na svou pěst" vzdychla jsem a čekala až my všichni odpoví.
"Ano velitelko!" ozvala se poslední Čamčam.
"Ještě něco. Možná to už je naposledy co se slyšíme, takže vám přeji aby jste byli úspěšní a pohodlnou cestu tam nahoru" řekla jsem s dalším povzdechnutím a vypnula jsem vysílačku.
Ještě chvíli jsem čekala a poslouchala jak velitelé týmů promlouvají k ninjum a potom jsem promluvila sama. "Všichni tady se nemáte čeho bát. Jste dost silní a odhodlaní na to abychom tuto zapeklitou válku vyhráli. Věřím v to. Nepodléhejte strachu z toho že to nedokážeme! My to dokážeme! Věřím ve vás!" zase jsem se otočila čelem přicházející armádě. Doufám že to bylo aspoň trochu přesvědčivé, když už to nebyla pravda.
Stále se přibližovaly a já pořád čekala. Viděla jsem jak jestřáb od Leiko vzlétá, slyšela jsem jak si každý připravuje zbraně a vevnitř jsem cítila že to co prožijeme budou jatka. Myslím že jsem je moc dobře neobalamutila. Cítila jsem tu vůni strachu, která prosycovala vzduch.
Ten strach se dotíral i na moji mysl a snažil se ji zatemnit. Já mu to však nedovolila. Bylo to těžké se proti němu ochránit.
Sama už jsem vytáhla obě katany z pouzder a za sebou jsem slyšela, jak mě tich pár zbývajících napodobilo.
Vypadalo to jako by se ta mlha najednou vytratila a já mohla konečně pořádně vidět, jak na tom jsme špatně.
Někteří za mnou zalápali po dechu a někteří jen udiveně stáli a s vykulenýma očima pozorovali nepřátele. Já jen tiše stála bez hnutí a snažila jsem se přemoci svaly v obličeji, tak aby nešlo poznat, jak se bojím.
"Boj může začít" řekla jsem do vysílačky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik Vašich ninja klonů je tu schováno??

Kage Bunshin no Jutsu!

Komentáře

1 Natsuki Natsuki | 9. května 2012 v 21:17 | Reagovat

oWoo Suprové ! *-*

2 Katumi-chan Katumi-chan | 9. května 2012 v 21:38 | Reagovat

NANI?! Tohle je předposlední!? O_O Nééé >,< Tak škoda -_- Ale tenhle díl byl skvělej =)) Nechápu jak dokážeš tak skvěle psát *-* Já bych tohle zaspamovala přímou řečí =DD

3 uchiha sharingan uchiha sharingan | 9. května 2012 v 22:43 | Reagovat

si piš že to mělo cenu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama