Akatsuki - 1.část - Že já nezůstal v Konoze já idiot.

7. května 2012 v 22:59 | napsala Kerin |  FF Kerin
Toto je naruto příběh ale v obrácené verzi doufám že se bude líbit.

Náš příběh začíná v malé vesničce jménem Akatsuki.Je to malá vesnička tvořena asi 50 občany z toho pouhých 11 občanů jsou shinoby a asi 5 špehů.
Těch 10 shinobi mají zvláštní schopnosti a je zvláštní že každý z nich je Jinchuuriky. Jak jste si asi všimly je to malý národ a velmi slabý ale je velice bohatý a to je důvod pro 9 organizací po této malé vesničce jde.Nejsilnější organizace jsou :Konoha,Suna (písečná).Kriri (mlžná),Kumo (oblačná),Iwa (kamenná).


Orochimaru vyučuje v ninja akademii (pro informaci Orochimaru je jediný učitel a je 1.kage).Všichni jsou na svích místech až na dva žáky.
"kde jsou zas ti dva ?" zeptal se Orochimaru Itachiho "Jak to mám vědět" odpověděl Itachi s nezájmem o ty dva idioty. " Tak použij ty svoje divný oči a podívej se"
" To si trochu pletete sense já neovládám Byakugan ten patří Konoze řekněte jim tady v Akatsuki není nikdo z rodiny Hyuga "
Orochimaru v mysly "Že já debil nezůstal v konoze,že já se stal prvním kagem a učitelem těhle debilů"
Z ničeho nic uslyší celá třída hlasitou hádku těch dvou na soše Orochimara před budovou kage.Všichni se jdou podívat co se děje.Když dojdou k sochám orochimarovy klesne jeho hadí tlama až na zem a oči mu vyletí z důlku,je zázrak že přežil ten šok.Sasori a Daidara Bojují na jeho hlavě ( na skále) jedna část je pomalovaná těmi nejhezčími malbami a druhá strana je celá opatlaná jílem . "Už je to tu zase už zase se perou" povzdechne si Konan.
"Nejlepší umění je výbuch" " sni dál Deidaro umění je to co potrvá dlouho"
" tak já ti ukážu co je umění Sasori " Už skládá pečeť když v tom Orochimaru zařve " Vy idioti Výte co děláte?Deidaro odpálíš to a Budeš po škole dokud ti nezačnou šedivět vlasy"

O pár minut později na hlavě
"Vy dva se odsud nedostanete dokud ta hlava nebude čistá" " Sense zkuste si pořídit odličovač ste takto zmalovaný už několik let a všechny organizace si myslý že nás vede ženská" " Ts… Deidaro tosi trochu přehnal" "Tak já ti připadám jako holka to říká ten co má blond vlasy , culíček nahoru a modrý oči" " Aby bylo jasno zítra jsou zkoušky a je na vás jestli dostanete Tenhle župan s červenými mraky , tuhle pásku a tenhle suprovej klobouček "

Kisame se prochází v parku a zpozoruje Hidana jak chystá past.Tak se rozhodne jít za níma pomoc mu." Oj,Hidane nechceš pomoc" " A s čím už jen na sebe namířit ty kunaje,shurykeny a katany a je to" " Prosím tě Hidane co vyvádíš ty idiote" "Vyznávám lásku pro Jashin-sama a začínáme za 3,2,1 téď" " Hidane si v pořádku ?" " Kisama dojdi pro Kakuza a zeptej se ho jestli si nechce složit puzzle…."

toto je první díl akatsuki v příštím díle bude rozřadění a zkoušky na Geniny

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Ino VS Hinata

Ino 19.5% (417)
Hinata 80.5% (1726)

Komentáře

1 Luc Luc | Web | 7. května 2012 v 23:00 | Reagovat

Ahoj!

Rozbieham nový blog o hudbe a bola by som rada, kebyže ho podporíš.

Ďakujem! :-)

2 Na-Na Na-Na | Web | 7. května 2012 v 23:01 | Reagovat

úžasný dess_

3 Hatake chaoss Hatake chaoss | 10. května 2012 v 14:08 | Reagovat

Hej luxusní povídka :DDD miluju akatsuki a tohle se mi líbí, piš dál :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama