Střední ninja Akademie, speciál - Velikonoční překvapení.

8. dubna 2012 v 16:18 | napsala Lisa Tori |  FF Lisa Tori
Chci jen upozornit že tenhle speciál se nijak nevztahuje k pravému příběhu. Už jen kvůli tomu že v pravém příběhu je stále podzim.

"Holky máme fakt štěstí. Velikonoce začínají a my vyrážíme na misi" pousmála se Leiko, která byla zvolena jako kapitán.
Zrovna svítalo a my vyráželi vstříc probouzející se přírodě. Fakt jsme měli štěstí. Nemám ráda velikonoce a sem ráda že je prošvihnu.
Čamčam se snažila zmlátit Katumi, která běžela jako o život a smíchy brečela, kvůli něčemu co jsme nepostřehla. Zbytek týmu šli pár kroků přede mnou a o něčem kecali. Já stalá kousek za nimi a občas jsem přihodila nějaké slůvko ale jinak sem si užívala krásného jarního rána.
Celý den jsme strávily v pohybu s občasnými přestávkami, takže jsme večer byli pěkně zmožené, takže jen co jsme si lehly tak jsme usnuli, jen já mlatu smůlu že jsem měla jako první hlídku spolu s Katumi.

Zahlídla jsem pohyb kousek ode mě v křoví. Probudila jsem Fuji a řekla ji ať to tu na chvili pohlídá.
Já a Katumi jsme šli zatím pohybem. Zjistili jsme že to byl králik se zelenou mašlí kolem krku. "Hej Katumi to by byla dobra snídaně" špitla jsem ji a trochu se pousmála. V usměvu odkryla své bíle zuby, které kontraktovaly s tmou kolem ní. "Tak ho poť chytit" a vyrazila jako první pronásledovat králíka.
Ten králík nás zavedl až k nějakému vodopádů a zaběhnu za něj. "Hej Katumi. Ty to vem z druhé strany tak nám nebude moct utéct" řekla jsem tiše ke Katumi. "Jen pokud bude umět plavat" řekla si pod nosem a vyrazila na druhou stranu jezera.
Počkala jsem až bude na tom samém mastě jako já a společně jsme vyrazily.
Když jsem se střetli za vodopádem králík nikde. "On asi fakt uměl plavat" řekla jsem s náznakem zklamaní. Katumi vzdychla a chtěla se opřít o stěnu skaly a spadla na zem a z tmy jí čouhaly jenom nohy. "Nebo taky nemusel" ozvala se Katumi z druhé strany, když se vyhrabala na nohy. "Poť sem! To si ještě neviděla!" křikla na mě ze tmy a tak jsem ji poslechla a šla za ni.
To co jsem spatřila, jsem doopravdy nikdy neviděla. Byla jsem ohromená a jen tak sem tam stála a z otevřenou pusou jsem se dívala před sebe.
To na co jsem se dívala bylo něco nádherného. Tráva měla namodralou barvu a jinak to tu zdobily obří velikonoční vajíčka kolem, kterých byli posázené menší které se dali pravděpodobně jíst.
Podívala jsem se na kamenný chodníček na kterém stal ten králík ze zelenou mašlí kolem krku a upřeně se na nás díval. "Slečny vítejte ve velikonočním království. Poťte prosím za mnou" pronesl králík. "Vidíš a ty si ho chtěla sníst" řekla jsem Katumi šeptem. "Já že jsem ho chtěla sníst? To byl tvůj nápad že ho ulovíme a dáme si ho na snídaní" bránila se šeptem Katumi. "Fakt?" podivila jsem se. "To je jedno" mávla jsem rukou a vyrazila za králíkem. "Najednou!" zaslechla jsem za sebou Katumi, která mě dobíhala.
Králík nás dovedl asi k nějakému paláci, který představovaly obrovské velikonoční vajíčka seskupené na jednom místě. "Co to je smím-li se zeptat?" oslavila Katumi králíka. "Váš nový domov princezno. Za pár hodin budete korunována na královnu" řekl a ani se neotočil. Následoval obrovský výbuch smíchu, ale jen ode mě. Katumi zděšeně hleděla na králíka. Králík jen přikývl a pokračoval v cestě, už jsme byli skoro u brány. "Ale mě se to netýká. Že ne?" ozvala jsem se. Zakroutil hlavou a řekl: "Ne" šel dál. "Takže já můžu jít pryč! Měj se Katumi! Přeji ti příjemné kralování" už jsem se chtěla vytratit ale Katumi mě chytla pevně za ruku. "Nikam" řekla. "Ach jo" řekla jsem trochu sklesle ale tvář mi pořád zdobil úsměv. "Hej moc se nesměj" řekla podrážděně. "Bude z tebe královna všech králíků a ostatních velikonočních zvířat" pronesla jsem s výbuchem smíchu. Praštila mě. "Au!.....A možná budeš mít králičí uši místo koruny" smála jsem se dál. Podívala se na mě vražedným pohledem. "To je pravda!" ozval se králík, který pravděpodobně zaslechl náš rozhovor.
Celá vysmátá jsem došla k hlavní bráně spolu s Katumi a mluvícím králíkem v čele. Vešli jsme dovnitř a zase jsem byla ohromena. Zdi byli různobarevné a na nich byli přilepené mašle všemožného materiálu a barev.
Králík nás vedl všemožnými chodbami a po cestě jsme potkávali beránky v plné zbroji.
Zastavili jsme před mohutnými dveřmi z čokolády. Když jsme vešli dovnitř, tak jsme se ocitli v obrovské místnosti, kterou velebila obrovitánská postel. "Dámy zde se připravte na korunovaci a nezkoušejte utéci bylo by o zbytečné" řekl králík a zabouchl za sebou dveře.
"Musíme zmizet" řekla jsem naraz s Katumi. "Ale jak?" zeptala se a vykoukla z okna. Kolem paláce byl vodní příkop a za ním horda králíku, beránků a bůh ví čeho v plné zbroji a každému vysela na boku jedna pomlázka.
"Prober se! My jsme cvičené kunoichi a oni jsou jen zvířata s pomlázkou!" zatřásla jsem s Katumi. "Máš pravdu" řekla. "Tak jo drž se za mnou a ni se nám nestane a ani jim" řekla jsem a jedním pohybem jsem skočil z okna, měkce přistála na zemi a lehla si do trávy aby mě nebylo vidět. Katumi udělala přesně to samé a pomalu jsme se plížili k vodnímu příkopu.
Po vodě jsme šli pod most a tam čekaly. Katumi se na mě zmateně podívala. Jen jsem si přiložila prst k ústům.
Čekali jsme tam asi třicet minut než z okna ze, kterého jsme vyskočily vykoukl králík ze zelenou mašlí. "Všichni do hradu! Korunní princezna utekla! Uzavřete všechny východy bude ještě v hradě! Nikdo nesmí ven ani dovnitř!" řekl a zmizel. Všichni vojáci se nahrnuli dovnitř, zavřeli hlavni dveře a zvedli padací vrata. To byla příležitost pro nás.
Utíkali jsem co nám nohy stačily a mě to nedálo a musela jsem vykřiknout: "Mějte se vy troubové" a prošli jsme skálou za ven.
Ozářilo nás světlo a najednou jsme byli zase u pomalu uhasínajícího honě. Všichni spaly, jen já a Katumi jsme měli hlídku. Nocí zaznělo zahoukaní sovy a nedaleko od nás si klidně hučel potůček. V křoví jsme opět zahlédli pohyb. "Já už tam nejdu" prohlásila jsem. "Já taky ne" řekla Katumi a společně jsme se zasmáli tomu bláznovství co jsme prožily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katt-chan katt-chan | 8. dubna 2012 v 16:34 | Reagovat

krasne prijde mi to podobny na Alenku v risi divu ta taky bezela za zajickem :)

2 Katumi-chan Katumi-chan | 8. dubna 2012 v 22:49 | Reagovat

Sice sem to už četla, ale pořád se na tom zasměju =DDD A ty tvoje výbuchy smíchu xD Já už ani z toho králíka nemohla =DD Rychle vánoční special! =DDDDDD

3 Lisa Tori Lisa Tori | 9. dubna 2012 v 9:06 | Reagovat

:DDDD kolikrát ti mám říkat že vánoční special jedině na vánoce :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama