Březen 2012

Spojenecké síly Velké pětky & Temná strana, Akatsuki

30. března 2012 v 22:44

Vstup do Spojeneckých sil Velké pětky

Kronikář: Crazy Uzumaki-Girl
Špeh: L...n L
Tajné sídlo: vstupeiko-chan

Vstup do Temné strany, Akatsuki

Kronikář: Riko Hiashi
Špeh: D...y Deejay
Tajné sídlo: vstupay

-----------.......--Spojenecké síly Velké pětky-------------.......---- Temná strana, Akatsuki
----.......--------- 387 bodů------.......----------- 372 bodů

Členové Spojeneckých sil:
Mochito Tiramis, Deejay, Čajíček, Pawča, Žluťásek, Easy, Leiko, Saskie Uchiha, Midori Raion, Hatake Chaoss, Inoue Takato, Honza Uzumaki, Juria Hatake, Shogy, Nickolajka, Uchiha Sharingan, Reymory, Miso, Asora, Kume no Yuubi, Ran, Yoshie.M, G-sama, Miharu, Sanjo Sayuri, Arancaru, Nioru Kuchiki, Tereki , Ješterka, Mahira, Baka, Jeany Schiffer, Izzy, Cvak, Raydenn, Schinsou Saru, Yomi, Rinou Hikaru, Zufutote Tahashi, Erika Uzumaki, Eysha, Tifa, Minnoza, Maikeru, Yaraki, Itami-chan, Nikisna-chan, Katt-chan, Aka-Itachi, Take Ho, Shui, Loki Uchiha, Litychu, Naku-chan, Artist, Haruno Tamika, Aang, Leiko Hyuuga, Namaki, Bleskoid, Akumi Fumihiko, Dundrovka, Ell, Kisama Uzumaki, Čolek, Palaknight, Crazy Uzumaki-Girl, Dianne Lizit, Akiro, Ninami, Ai Eater, Sukiji, Smíšek, Daisuke Uchiha, Komiko Sayu, Pariah, Luchia-Yuki-Kasumi-San, Chio Ichimi, Mia, Mary K.

Členové Temné strany:
Eliko Rutemi, Asara Kuchiki, Bijuu Akane, Tsuki, Shar, Eragon, Konn Laikigo, Katumi Uchiha, Riko Hiashi, Jultcha, Kerin, Lisa Tori, Uzumaki Metu, Natsuki, Kari, Tadashi Aoiro, Bukva, Koemo

Hrdinové z neznáma 12: Obležení

30. března 2012 v 22:14 | napsal Uchiha Sharingan |  FF Uchiha Sharingan
Po delší době je tu znovu další díl, jen nějaké drobné problémy s internetem, ale už je všechno ok.

,, Počkejte..něco je špatně!!". Zhrozil se a v tu chvíly rázem začala padat k zemi, že i rachot dopadajích sutin bylo slyšet až u nich. ,, Zatraceně, město je už pod útokem!!". Zakřičel samuraj na celé okolí a spolu se svými čtyřiceti samuraji se co nejrychleji rozeběhli k hlavímu městu. Jenom Inoue, Aren, Tsuki s Restalinnou, Aiko, Shar, Riko a Daisuke svyžnějším krokem popošli blíže.
,, Jashine..". Pronesla jen Tsuki, když před svými oči viděla obrovské město, kolemž něho se tyčily ohromné hradby s několika věžemi, vypadalo to spíš jako pevnost, než jako hlavní město, ani si nedokázala představit jak dlouho to muselo trvat, než jenom ty hradby postavily. Všichni si také i přes vysoké hradby všimli, že města stoupá černý dým.
,, Zdá se, že se město ještě pořád drží.". Prolomil chvíly ticha Aren a ukázal na skupinu samurajů, kteří běželi proti skupině ozbrojených zločinců, kteří také běželi proti nim.

Oznámení od Elča Uchiha

30. března 2012 v 22:13 | poslala Elča Uchiha |  Ostatní věci
Takže, jelikož mě nějak tak přestalo bavit psát NO Chat jede na hory a ano, vzdala jsem to, vypatlala jsem další povídku ke které se postavím čelem ^^ Povídka by se měla odehrávat v současné době, z Naruta se stal bezdomovec a Sasuke odjel pracovat do Gay baru, Konoha jaksi vyhořela a na jejím území se vybudovala nová vesnice Atashi Seikatsu kterou začínají zabydlovat nový obyvatelé kteří přišli přímo z současných měst takže mobily a také kraviny klidně do popisu nacpěte, postavy se budou postupně zdokonalovat. Vkládat budu tak cca jednou za 4 dny, nejsem zrovna stroj na psaní ^^ Kdyby měla nějaká živá duše zájem, vyplňte popis a pošlete to na mail Lancika2@seznam.cz.
Arigato ^^ Popis by měl obsahovat:

Oznámení od Marti-kun

30. března 2012 v 22:12 | poslal Marti-kun |  Ostatní věci
Ahoj, rozhodol som sa že začnem písať poviedku lebo som veľký fanda Naruta a mám v hlave veľa nápadov, chcel som vám preto navrhnúť keby chcete aby sa vaša postava objavila v poviedke bude stačiť ak mi napíšete na môj mail - sladkej123@gmail.com s návrhom vašej postavy, no musíte vyplniť tieto fakta:

RPC by Tsuki

30. března 2012 v 22:10 | by Tsuki |  Obrázky
Jednou takhle s morbidní náladou v PTS ^^ Derionský voják z Warioského lesa.. Kdo neví > Junbi~ :D


Fanarts by Dundrovka

30. března 2012 v 19:41 | by Dundrovka |  Obrázky
Tak jo...řikala..no spíš psala jsem že zveřejním svoje obrázky. Promiňte že jsou jenom dva.


Fanarts by Jultcha

30. března 2012 v 19:35 | by Jultcha |  Obrázky
Tak lidi, tady je pro vás zase pár fanartů ke Kurosce xD všechno je to opět dokumentovaný mobilem, tudíž šílená kvalita, něco je trochu vymakanější, něco trochu míň... Upřímně, pár kousků je tu už docela slušně starých(... že jen dva měsíce? To je MOŘE času! xD) a ROZHODNĚ tam nejste všichni... za to se omlouvám, ale však vás časem dodělám xD dotyční se tu snad poznají, ačkoliv jsem teda párkrát slušně zmrvila barvy ^^ a Restal je taky děsná, je vidět, že neumim zvířata... xDD (no jo, to je ceá Naiko, rychle upozornit na všechny svoje chyby ^^") ééé... a další díl bude snad... někdy... brzo... ^^""" *zrovna je slušně seklá*


Fotky z Anime Show 2011 / 1.Část

30. března 2012 v 19:31 | poslala Riko Hiashi |  Obrázky
Trochu jsem bloudila po stránkách a koukala jsem se po fotkách.Trochu se zamrzelo že jsem nenalezla aktuální fotografie ale slibuji že jakmie se oběví ihned nějaké naposílám.
Takže tohle jsou fotky z AS 2011 já vím rok starý ale já jen aby jste si udělali představu o tom jaký Cosplay kde byl atd.

1. Abych se přiznala sama nevím z jakého je tohle anime nebo mangy ale moc se mi to líbí n.n"
2.Kdo by neznal hru World of Warcraft O.o. Musím uznat že tohle je velice povedený cosplay.A přiznám se že když jsemt uhle dívku viděla procházet kolem mě nevěřila jsem svým očím.Všechny ty detaily jejího obleku byly optavdu úžasné :-)
3.Brumbál a Severus Snape :-)
4.Alucard.Kdo by neznal jedná se o postavu z anime Hellsing. Opravdu šílený chlapík ale zato moje nejoblíbenější postava. Mohu vám říci že letos tam opět zavítal a Riko jej musela obejmout.Bude zajímavé se s ním potkat jakmile i já budu mít hotov svůj cosplay na tuto anime postavu :-)
5.Poslední obrázek první várky je princezna z filmů Star Wars.Jistě si všichni vzpomenou. A co k tomu dodat? Prostě dokonalost sama :-)


Kapitola 1.: Nová dívka přichází

30. března 2012 v 19:24 | napsala Ninami |  FF Ninami
Ahoj! Tak jsem začala taky něco malého smolit. Doufám, že se to bude líbit.

Vždy je pro co žít

Kapitola 1.: Nová dívka přichází

"Kde je?" zeptal se nevrle Kiba "Všichni se měli hlásit na misi už před půl hodinou."
"Říkala jsem ti, že je na misi."povzdechla si Tsunade. V její kanceláři stálo 9 čekajících lidí. Devět lidí čekajíc na jedinou osobu.
"Ááá, Tsunade-sama myslíte, že je moudré jí přidělit zrovna tuto misi?" v hlase Shizune slyšela Hokage obavy.
"Co si myslíš?" rozkřikla se na ni Tsunade "Myslíš, že jsem dopředu nezvážila všechny rizika?"
"Jen…" nic nedořekla a mlčela.
"Hokage-sama." Začal Lee "Na koho vlastně čekáme? Když tu je Neji, je přeci také jounin."
"Osoba na kterou čekáme není jen tak nějaký jounin."řekla Tsunade a sepjala ruce "Vycvičil i vychoval jí sám Třetí. Je pro tuto misi cenná."
"Třetí?"podivil se Lee.

Úsmev pre Sachiko

30. března 2012 v 19:20 | napsala Dianne Lizit |  FF Dianne Lizit
Je to moja prvá FF tak dúfam že sa vám bude páčit....A Sachiko je môj nový Naruto charakter :)

Sachiko si odhodila vlasy s tváre a ďalej pokračovala v svojej ceste k obchodu rodinnej priateľky."Sachiko! " ty si prišla dievčatko moje..." povedala starenka za pultom obchodu z potravinami. "dobrý deň prajem Hamako-san" povedala s úsmevom Sachiko ."ako si mi len podrástla, v perinke som ta nosila ako maličkú a pozrime sa na teba teraz...22 ročná kunoichi ktorú uznáva celá vesnica " povedala Hamako zo slzičkou v oku. "ale nepreháňajte..." povedala Sachiko."Len sa tak nepodceňuj moja ,a po čo si to vlastne prišla? " milo odvetila Hamako."Idem sa pokúsiť uvariť svoj prvý Ramen ...takže mi treba mrkvu, jarnú cibuľu,2 vajcia, nudle, sójovú omáčku, zázvor, kuracie prsia a pór...to bude asi všetko "pousmiala sa Sachiko ."tu to máš zlatko, vieš že máš oči po svojej mame? "povedala Hamako a zoširoka sa usmiala. "och...ďakujem vám "milo odpovedala Sachiko. " tak sa maj "povedala Hamako a zakývala Sachiko. "aj vi Hamako-san..."

Anime Show 2012 Bratislava

30. března 2012 v 19:14 | poslala Riko Hiashi |  Videa
Jak jistě většina z vás ví ve dnech 16. 17 a 18.3 proběhla v Bratilavě přesněji řečeno v budově Istropolis Anime Show spojená s Game Expem. Ale Nás samo sebou zajímá Anime Show.Osobně jsem tam byla a mohu vám říci že to bylo opravdu něco nádherného. Bylo to po druhé co jsem na Anime Show v BA byla a mohu jen říci že je to rok od roku lepší. Jdete po Istropolise a vidíte támhle Gaaru,kus vedle se rozvaluje Assassin, hned kousek vedle jde Itachi se Sasukem. Akatsuki venku týrají nějakého chudáka kamaráda. Prostě cosplay se to tam hemží každičkým rokem více a více. Chtěla jsem Vám sem dát nějaké fotky ale většina z nich je v špatné kvalitě.

Ale slibuji že jakmile se objeví fotografie na stránkách tak Vás budu informovat aby jste se také mohli podívat na to vše co se tam dělo. Konala se tam i soutěž cosplay ve formě scének. A hned první skupinka zvedla náladu na maximum. Člověk by neřekl jak dokáže být Harry Potter legrační. Pokud se chcete pobavit prosím sledujte tohle .


Pokud si potom najedete na youtube najdete mnoho videí z těchto scének které vás (alespoň některé) opravdu pobaví svým dokonalým provedením.

Střední ninja akademie, Kapitola čtvrtá

30. března 2012 v 19:11 | napsala Lisa Tori |  FF Lisa Tori
Tak jo strašně moooc se omlouvám že to trvalo tak dlouho, ale jsem strašně línej člověk a nějak nebyl čas ani chuť. Takže doufám že se vám to bude líbit mě se to totiž zda opět divné. :D

Bylo ráno ve škole. Jak jsem čekala Leiko tady ještě nebyla a to už byla třetí hodina. Po tom incidentu musela mít kocovinu jak něco.
Zase byla nudná hodina a zase si každý dělal co chtěl.
O přestávce se k nám přidala Leiko. "Jestli někdo jen zvýší hlas, tak mu ukopnu hlavu" řekla chraplavým hlasem.
Zazvonilo. "Sakra! asi mi praskne hlava!" držela se za hlavu. Došli jsme do třídy na svá místa a v ten okamžik kdy jsem si sedla přišel do třídy učitel. "Takže! Vím že jinak moc pozor nedáváte ale teď budete ano? Týmy jsou jako minulí rok, ale nastala jedna změna. Jak víte tak jeden váš spolužák propadl takže v týmu 4. bude Lisa Tori" řekl s dost spokojeným výrazem. "Já to říkala!" vykřikla Čamčam přes celou třídy. Všichni se na ní otočily a Leiko ji vraždila pohledem. "Já nic. Já jsem svatá" a s tím se trochu svezla na židli aby nešla tolik vidět. "Jestli ty jsi svata tak já jsem záchod" pronesla jsem k ní šeptem. Jen se pousmála a dal si pro jistotu hrála s propiskou.

Odraz kamínků

30. března 2012 v 19:08 | napsala Katt-chan |  Básničky
Jen na okno hodil jsem kamínek,
abych zahlédl v tvých očích plamínek,
okno se však neotvírá,
mé srdce už pro tebe nezazpívá,
když se mi do očí nepodíváš,
někoho jiného v náruči svíráš.
-
Odešel jsem bez slova rozloučení,
teď pro mě začíná zkouška odloučení,
to bude to pravé umučení.
-
Čas rychle plynul
a rok s rokem se minul,
bolest mou, už odvanul,
jako když list po vodě plul.
-
Rád bych tě viděl u okna stát,
tvoje pokývání hlavou, budu jako ano brát,
pokud máš jiného hodlám se prát,
miluji tě na tisíckrát.

Naruto Bōei 11

30. března 2012 v 19:07 | napsal Zufutote Tahashi |  FF Zufutote Tahashi
Naruto: Power zajdi všechny zkontroloval jestli nezaspali a ujisti se že Kakashi přijde v čas. Za dvě hodiny u brány Konohy.
Power: Provedu.
Naruto otevřel okno a už šel vidět jen pruh zlatého světla.
Sakura: Tak já se už půjdu připravit.
Naruto: Počkej já tě zanesu.
Naruto si oblékl plášť a chytil Sakuru za ruku. Hned na to byli v Sakuřiném bytě.
Sakura: Děkuju. (Naruto hned zmizel)

Díl 11. Týmy

Naruto se objevil v pokoji na posteli ležel Sasuke a u postele stáli u každého rohu liška která měla tři ocasy. Naruto stál a díval se na Sasukeho když tu se tam objevil Kyuubi. Všechny lišky hned pokleli "Kurama - sama." Naruto se usmál byl rád, že dokázal přivést Kyuubiho na svojí stranu. Kyuubi dal znamení a všechny lišky zmizely. Kyuubi pak mávl ocase a kolem Sasukeho postele se rozzářila bariera, ale hned na to zase zhasla.
Kurama: Bariera je zrušena.

Kouzla a čáry 21.díl

30. března 2012 v 19:05 | napsala Katt-chan |  FF Katt-chan
VLASTNOSTI KRVE!

Tak na co jsem ještě neudělal testy přemýšlel Kakashi, až se mu z uší valila pára, jak mu šrotoval mozek. Podařilo se mu zjistit, že Narutova krev reaguje na slunce a tmu, další zvláštností byla teplota krve, ale to se dalo očekávat, když v něm koluje oheň. Zakroutil hlavou a zkusil pár kapkami krve potřísnit žábu, kterou před chvíli našel v nedalekém rybníčku, ale bohužel přišel pozdě. Byl si jistý, že jí už nic nepomůže, ale přeci jen našel odvahu zkusit i nemožné. Žába ležela nehnutě na jeho dlani a vypadalo to, že se nic nestane, ale po chvíli se Kakashimu zdálo jakoby se slabounce zachvěla. To je přeci blbost už byla mrtvá, když sem ji tam našel. Další zachvění a Kakashimu se začala třást ruka jako ještě nikdy v životě. "Kvák, kváák." Žába sebou cukla a seskočila ještě trochu vylekaná s Kakashiho rukou a odskákala někam do rohu laboratoře.

Next generation 3: After mission!

30. března 2012 v 19:04 | napsala Akumi Fumihiko |  FF Akumi Fumihiko
Ták další díl je na světě dlouho jsem přemýšlela, jestli to má vůbec posílat, protože vždy, když jsem psala jsem měla jeden díl už napsaný, ale na konci tohohle jsem si uvědomila, že myšlenka na povídku je to dobrá jen něco ji stále chybí. Chybí mi tam více postav a nějak jsem líná je vymýšlet :D (někteří ví, co tím myslím, myslím tím, že vymýšlet další postavy jejich schopnosti atd. zabere moc času) tím vás chci požádat, jestli by jste nebyl někdo ochotný poslat svoji postavu (obec. Info, vzhled+povaha, techniky, po případě přátele, vztah k rodině[pokuď ji postava má], mazlíčka…). Docela by jste mi tím pomohli :)

E-mail na, který to můžete poslat: martinka1264@seznam.cz

Next generation 3: After mission!

Poté co Naruto dal rozkaz, že mohou odejít vypařili se jak pára nad hrncem. Ryuchi to vzal nejkratší cestou domů. Akumi se rozhodla, že se po cestě domů staví v obchodě a nakoupí si něco. Shiro se ji rozhodl sledovat věděl, jestli si ho všimne a nebude mít dobrou výmluvu je po něm, ale na teď to nemyslel. Akumi šla rychlým krokem a jemu dělalo problém přizpůsobit se tomuto tempu. Sledovat někoho a ještě být neviděn mu dělalo vždy problém. Když Akumi vešla do obchodu počkal si venku a sledoval ji.

Naruto Shi 07

30. března 2012 v 19:02 | napsal Zufutote Tahashi |  FF Zufutote Tahashi
Naruto: Myslíš, že kdyby byly velké, že bych vás všechny otravoval?
Nok: Aspoň nebude nuda. (a hned na to uviděl Sakuru) Ty ko**t. Tak to není dobrý.
Naruto: Běž já tě doženu.
Nok: A v celku?
Naruto: Jo v celku. Nemám v plánu jí to teď všechno říct.

Kapitola 7. Sjezd
Naruto si promluvit se Sakurou a řekl ji toho hodně ale ani nepomyslel na to, že by ji teď řekl o Sasukem, Kabutovi a jeho bratrovi. Uběhl už týden od chvíle, co do vesnice přišel Nok. Do vesnice se sešla pěkná řádka ninju všichni byli na úrovni jounin možná víš. Naruto je všechny ubytoval v sídle Uchiha a dal jim ANBU masky oblečení měly normální, ale nesměly ukázat obličeje. Naruto jednou seděl v kanceláři a četl dokumenty.
Konohamaru: Mistře dneska je sjezd.
Naruto: Tak to asi půjdeme.

Seiko-chan (časť 6 - pokračujeme v ceste)

30. března 2012 v 19:01 | napsala Palaknight |  FF Palaknight
Obidvaja sa po sebe rozbehli Seiko vytiahla svoj nový meč, keď bola pri ninjovy tak blízko že by ho mohla trafiť sa na neho zahnala mečom ale ninja sa uhol, ale aj tak bol poškriabaný a začal slabo krvácať.
"To čo bolo veď som ho netrafila." Povedala si v duhu Seiko a pozrela na čepeľ svojho novej katany.
"Tak predsa len nejste taký slabý na to že ste iba geninovia!" Povýšenecky sa uškrnul, a znova sa proti sebe rozbehli strhol sa drsný boj, bojovali spolu asi 10minút a pre Seiko to vyzeralo celkom dobre až na to že mala strašne dorezanú ruku no jej protivník bol na tom oveľa horšie Seikyna katana ho tak dorezala že keby ho ešte raz poreže tak asi vykrváca nielen že mal vonkajšie zranenia ale ešte mal aj v nútorné zranenia už pomaly vyliezalo slnko a sensei Nobu akurát vstal v tedy uvidel ako Seiko bojuje s neznámym ninjom ale bola už veľmi vyčerpaná sensei Nobu si všimol aj jej nový meč, akurát sa schyľovalo k zaverečnému úderu oby dvaja sa po sebe rozbehli Seikyn meč narazil do nepriatelov ho kunaia , jej katana však kunai prelomila a Seiko trafila nepriatela rovno cez rameno až do pása, no však bola taká vyčerpaná že padala na zem vtom pred ňu pribehol sensei Nobu a chytil ju, bola ešte trochu pri vedomí.

Crazy-Uzumaki Girl

30. března 2012 v 18:59 CNFC členové

Křestní jméno: Adéla
Přezdívka: Crazy-Uzumaki Girl
Datum narození: 13.7.1998
Oblíbená hudba: hip hop , rep , remixy trošku rock a naruto hudba :D
Oblíbené postavy: Deidara,Naruto,Kakashi,Minato,Kushina,Jiraiya, Tobi(ne jako madara!!),Itachi....
Neoblíbené postavy: Orochimaru , Kabuto , Danzoa , Sasuke
Můj vzor: Deidara jeho umění :D a Naruto , protože dokáže být kámoš snad s každým...
Mé motto: Risk je zisk nebo obrovská ztráta

Suzy-k

30. března 2012 v 18:56 CNFC členové

Křestní jméno: Patrik
Přezdívka: Suzy-k
Datum narození: 29.10.1999
Oblíbená hudba: Hele,všechno možný ;-) Dubstep,hip hop,rap,techno,dj´s,Hard techno..Atd.
Oblíbené postavy: Nejspíše Kakuzu,Kimimaro (Důvod : Kakuzu:Se mě zdál hodně silný,společně s Hidanem si to pěkně dávali,Jak zajmuli Nii Yugito nebo jak bojovali proti Kakashim,ale o to mě nejde....Jde o styl jeho chování..Kakuzu je pěkně lakomý a co se týče i chování tak pěkně drastickej :D ..Byl takovej přes peníze ..Prostě ze všeho si chtěl shrabat určitý zisk..Krom toho....To že bojoval z prvním a dost mu ublížil je taky ...Bych řekl dost velké umění.Kimimaro:Moc o něm nevím ale vím to že o rodině nic moc nevěděl a využívali ho jen a jen pro boj,krom toho kdyby ho nezasáhla ta nemoc s tím srdcem..(alespoň doufám že to bylo ze srdcem) tak by Gaaru a poté i Leeho zabil....A je COOL :D
Neoblíbené postavy: Každej v Narutovi je něčím jedinečným a žádnej protiklad či odpor k žádné postavě nemám a ani nehledám
Můj vzor: Můj vzor jsem já....Není to o tom že bych byl namyšlený..Jde o tom že v mým věku se všeci chovají jako děti a já vycházím jen s těma staršíma a ten kdo mě zná tak musí říct že na 15-16 ti letého kluka mám psychiku....Myšlení :D (to je jak nějaká poradna :D )
Mé motto: Buď sám sebou a neměň se pro lidi,pro který neznamenáš nic