Střední ninja Akademie speciál – Minulost Lisi

23. února 2012 v 19:42 | napsala Lisa Tori |  FF Lisa Tori
Takže! Napadlo mě že bych mohla udělat speciál, protože možná víc pochopíte tu určitou povahu. Samozřejmě bude jich víc a vždy v nějakém speciálu bude minulost jedné postavy z SNA. Pokud to někomu vadí z těch co jsou v SNA tak mi jednoduše napište na email ptackoel@seznam.cz a já vás nebudu zapojovat do tihle speciálů. Jak už jste si všimli v nazvu tak první obětí speciálu budu já, protože u sebe vím na sto procent že mi to nevadí. Doufám že si užijete i speciál. Dík za pozornost.

Nemocnicí se ozýval pláč právě narozené holčičky s červeným chmýřím na hlavě.
Matka si vzala z posledních sil svou holčičku do náruče a řekla svím líbezným hlasem. "Budeš se jmenovat Lisa ano? Dám ti medailonek s naší fotkou tak na mě ani na tatínky nikdy nezapomeň" a to byli poslední slova maminky Lisi. Její dech se zklidnil až nakonec nezůstal žádný, jen zavřela oči a srdce přestalo být.
Všichni kolem ztichly dokonce i ti ptáci venku si přestali prozpěvovat a vítr si přestal pohrávat s korunami stromu, jen malá Lisa plakala jako by věděla že svou mámu už nikdy neuvidí.

Protože Lisa už nikoho neměla, tak se jí ujmuly sestřičky v nemocnici. Lisa vyrůstala spokojeným a poklidným i když trochu osamělým životem. Rok utíkal za rokem jako hyperaktivní veverka.
V pěti letech se ale všechno změnilo. Nemocnice se otřásla v základech a někde začal i požár. Byl to útok na vesnici.
Lisa byla naložena na vůz spolu s ostatními dětmi. Když projížděli vesnicí, tak lisa zjistila že to je to peklo co zná z pohádek. Všude byli zničené domy, mrtví lidé, lidé bědující nad ztrátou svých blízkých a hlavně krev všude spousta krve.
Konečně vyjeli z vesnice, ale někde poblíž něco vybouchlo a kůň se splašil. Lisa vypadla z vozu a uhodila se o ostrý kámen na kraji cesty. Omráčilo jí to.
Probudila se v nemocnici. Bolela jí příšerně hlava. Vůbec neměla tušení kde to je, nebo co se stalo. Věděla jen jak se jmenuje.
Po nějaké době k ní do pokoje přišel nějaký doktor. "Už jsi konečně vzhůru. Ještě chvíli a začali by jsme si dělat starosti" řekl. Zvědavě si ho prohlížela. "Ah. Ty si nic nepamatuješ" trochu se zamračil. Lisa Jen jemně kývla. "Výš asi si spadla a praštila si se o kamen. Našli jsme tě při útoku na vesnici. Byla jsi v bezvědomí" pronesl. "Aha" řekla svím tichým dětským hláskem.
Lisa byla ještě pár dní v nemocnici ale pak jí odvezli do děckého domova.
Jak by se to dalo říct. Neuvítali ji zrovna s otevřenou náruči. do jejího pokoje ji odvedla jakási tlustá babizna za doprovodu slídících očí ostatních dětí.
Pokoj byl osvětlený jedním starým oknem, kterým profukovalo a zdobila ho akorát pavoukova pavučina v rohu.
Sedla si na rozvrzanou postel a bezduše zírala do zdi.
Děti v dětském domově se jí smály, kvuly toho že si nepamatuje ani své rodiče. "Určitě se lekli tvých červených vlasů a radši tě opustily než aby z někým jako si ty žily!" a poté vždy následoval hlasitý smích. Z Lisy se stávalpostupně duch. Sotva jedla a pořad byla zavřená ve svém pokoji.
Samozřejmě našla fotku svých rodičů v medailonku. A vždycky si představovala že se jednou objeví ve dveřích. Usmějí se stejně, jako na té fotce, obejmou ji a odvedou si jí domů ať to bylo kdekoliv. Jenže to se nikdy nestalo.
Jednou se otevřeli dveře jejího pokoje. Okamžitě v Lise vzplála naděje, která byla okamžitě uhašena. Nebyli to její rodiče ale nějací cizí lidé. Chvíli se naní dívaly a něco řešily s vychovatelkou. Lisa se je ani neobtěžovala poslouchat. Po chvíli zase odešli.
Někdo zaklepal na dveře. "Dále" vzdychla. Pořád jí někdo bude dneska otravovat. "To byli tví adoptivní rodiče. Takže si sbal věci zítra s nimi odjíždíš" řekla babizna, otočila se na podpatku a odešla.
Její adoptivní rodiče??!!! A Co mí pravý rodiče??! Co? Chtělo se jí zařvat. Začala si balit ne proto, aby byla připravená na zítřek ale proto aby byla připravena na útěk.
Bylo pozdě v noci a malá Lisa se akorát plížila ven oknem. Naštěstí byla v přízemí jinak by se musela šplhat po okapu.
Seskočila na zem, běžela přes hřiště a nepozorovaně přelezla plot. Nebylo to nic těžkého utéct z domova. Už jen zbývalo vymyslet kde bude spát a jak se bude živit.
Lisa si našla místo na přespaní v staré chatce na kraji lesa. Chatka byla pomlácená po tich letech co tady stála a vypadalo to že přes zimu tady přenocují zvířata.
Lisa se živila tím že roznášela letáky nebo hlídala psy. Nějakou dobu se takhle protloukala životem.
Jednou se vracela do chatky, když si všimla že t tam prozkoumávají nějací ninjové. Věděla že musí utéct a to co nejrychleji. Doufala že si jí nevšimly, rychle se otočila a utíkala co jí nohy stačily. Vítr jí vlál kolem obličeje a dlouhé červené vlasy za ní vlály jako nějaký plášť.
Musela prudce zastavit, protože se před ní objevila postava muže s maskou na obličeji.
"Si to ty?" řekl chladně a ukázal ji fotku. Byla to fotka kde jí bylo maximálně čtyři. Za sebou měla budovu nemocnice a ona se usmívala na celé kolo a její dva copánky radostně lítaly všemi strany. Ale vůbec si nepamatovala že by takovou nemocnici někdy viděla nebo že by jí někdo fotil usměvavou. Od té doby co se probudila v té divné nemocnici se nikdy pořádně neusmála.
"Proč si utekla z dětského domova? Akorát nám ztěžuješ práci. Půjdeš s námi" kroutil hlavou. Lekla se. Nechtěla zase do toho hnusného dětského domova. Začala kroutit hlavou, rychle se otočila a utíkala opačným směrem než stal ten chlápek.
Ale on jí zase dohnal a dřepl si před ní a chytl jí aby mu zase neutekla. "Já se tam nechci vrátit" řekla dětský hláskem a plakala. "Neboj do dětského domova zase nepůjdeš" řekl klidným hlasem. "Teď půjdeš domů" řekl, vstal a odváděl jí pryč.
Lisu vlastně odvedli zpět do její rodné vesnice, když vešli do vesnice, tak Lisa si na všechno zpoměla. I na to že její rodiče jsou po smrti.
Řeknu to takhle Lisu adoptovali celkem milí lidé, když přišel čas tak nastoupila na ninja akademii a potom na střední. Myslím že zbytek příběhu už znáte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katumi Uchiha Katumi Uchiha | 23. února 2012 v 20:36 | Reagovat

Suprový! A zároveň dojemný xDDDDDD Chci další SNA chci chci chci! Chci další bombovej díl xD

2 Lisa Tori Lisa Tori | 23. února 2012 v 21:11 | Reagovat

XDD prosím vas tam na začatku nemá byt "Tatínky" ale "Tatínka" překlik XDDD matka nebyla děvka!!! XDD

3 Hatake chaoss Hatake chaoss | 23. února 2012 v 21:19 | Reagovat

Hej, hustýýýýýýýýýýý xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama