Únor 2012

Palaknight

28. února 2012 v 16:09 CNFC členové

Křestní jméno: Lenka
Přezdívka: Palaknight
Datum narození: 20.9.1998
Oblíbená hudba: Shakira,Pittbul
Oblíbené postavy: Sasuke,Naruto,Itachi
Neoblíbené postavy: Kabuto,Orochimaru,Kakuzu,
Můj vzor: Sasuke a Naruto
Mé motto: Sve slovo dodržím

Akademie Konoha 1. série: 3.díl: Aspekt

28. února 2012 v 16:08 | napsala Riko Hiashi |  FF Riko Hiashi
Aspekt

Od toho prapodivného incidentu na takzvaném školním výletě uběhl skoro týden.Nikdo se na nic neptal ale nikdo nic nechtěl říct.Připadalo mi že všichni jsou informovanější než já osobně a všichni si to chtějí nechat pro sebe. Další věcí co mi vrtala hlavou byl fakt co to jsou ty aspekty.Měla to být nějaká věc? A proč je to tak důležité?
Zrovna jsem byla s Leiko ve školní knihovně.Hold Leiko se uvolila k tomu že mi pomůže něco o těch aspektech najít v knížkách.To byla moje první možnost.Knihy. Prozatím jsem tam našla vše co jsem potřebovala tak proč by zmínky o aspektech nemohli být někde jako je školní knihovna?

Mahō no kettō kunoichi 02

28. února 2012 v 16:06 | napsala Loki Uchiha |  FF Loki Uchiha
Tak a je to tu, druhý díl, podle mě je dost odfláklí, protože mě nebavilo to seznamování se školou, ale už jsem tak něják přemýšlela co by mohlo být ve třetím díle, a napadlo mě něco geniálního, což vám ovšem neřeknu ^^...Takže, hezké počtení, zanechte komentáře, JOOOOOOOOO A JEŠTĚ NĚCO! Stále tu nejste všichni, protože já prostě nemám na to, nasáčkovat tam nyní už 31 LIDÍ?! --" ...Takže ten, komu přijde e-mail ode mne, bude ve třetím díle, ve druhém nejsou vybraní, jelikož se stále rozhoduji koho. (kromě hlavních postav). Tak se omlouvám, a teď už si počtěte! :D

Promrzlou krajinu, vystřídal chlad zatuchlého sklepení. "Proč jdeme tudy?" Špitla Jayrin, a její hnědé oči, těkali po místnosti. "Protože jste si stěžovali na zimu, a tudy to bude kratší, zajímavé jaké má chodby sídlo toho prašivého hajzla Kentara." Ušklíbla se Leiko, a prohlížela se velké chrliče ve tvaru dračích hlav, s otevřenými tlamami, plné ostrých zubů, jakoby připravenými kdykoliv zardousit každého, kdo se jen odváží přiblížit. Při bližším zkoumání, bylo možné si všimnout i barevných onyxů, místo očí, některé však byli vyplněné, křišťálově zeleným, nebo krvavě rudým kamením.

Naušika z Větrného údolí

28. února 2012 v 16:05 | poslala Naku-chan |  Recenze jiných anime
Název: Naušika z Větrného údolí
Žánr: Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
Film Japonsko, 1984, 116 min

Popis anime: Náš svět byl téměř zničen v Sedmi dnech ohně a většina lidí zemřela. Velkou plochu planety nyní pokrývá les plný toxických sporů a podivného obřího hmyzu. Naušika je princeznou z Větrného údolí, jednoho z přežívajících lidských království, která hmyzu dokáže porozumět. Jednoho dne u nich spadne loď z jiného království, převážející potomka zrůd, které zničily lidstvo. Tím končí pohoda a začíná boj Naušiky za záchranu království.

Naruto život č.4

28. února 2012 v 16:03 | napsala Kisama Uzumaki |  FF Kisama Uzumaki
Po škole

Když Sakura odcházela od Naruta usmívala se na něj jako nikdy předtím . Bylo to vtipné vidět jak Sakura vychází z jedněch dveří do druhých ,jelikož bydleli vedle sebe .
Naruto zabouchl dveře : Sakra , já myslel že když jsi ke mně sedla ,tak mě chtěla políbit a ne skoro usnout . Mám ji strašně rád . ( a odešel studovat svitky )
U Sakury : Sakra to byl trapas spadnout na zem a pak jse s ním přetahovat o byt. ( Sakura jsi povzdychla šla vykoupat aby vypadala jako člověk )
Potom co jse Sakura zlidštila šla do kanceláře Hokage .
Sakura : Dobrý den sensei .

Bleskoid (4): Na plný pecky

28. února 2012 v 16:02 | napsal Bleskoid |  FF Bleskoid
Coudy se vzbudil brzy ráno a Kori ještě spala. Převlékl se a vyběhl s chatky ven. Šel po cestě podél chatek a pak se jen posadil na lavičku. Přemýšlel zda útěk něco vyřeší nebo ještě více zhorší. "Zvládneme to?" mumlal si pro sebe, když v tom ho vyrušil Brandon "Můžu?" tázal se Brandon a postavil se ke Coudymu. "Jasně že jo" odpověděl mu Coudy a Brandon si vedle něho sedl. "Já nevím, jestly to zvládnete" vyhrkl se sebe Brandon a jen se na něho mlčky podíval. "My to zvládnem" odsekla ho Kori a došla k lavičce. "Jak si můžeš být tak jistá? Víš kolik je tady vojáku" vyjel po ní Brandon. "My to musíme zvládnout. Přece tady takhle nemůžem žít" ozval se Coudy. "Dobře, ale pamatujte si že můžete zemřít" oznámil jim Brandon a odešel. "Je útěk opravdu dobrej nápad?" zaváhal Coudy a taky se postavil. "Určitě je" odsekla ho Kori a oba se rozběhli do chatky číslo 17. Vešli dovnitř a Leiko s El už na ně čekali. "Tak jdem?" zeptala se El a mířila ke dveřím.

Diamond love

28. února 2012 v 16:01 | napsala Loki Uchiha |  FF Loki Uchiha
POZOR! YAOI ! 18+! ...Nezodpovídám za vaše duševní zdraví, pokud si to přečteš, nechci vidět komentáře typu "Fuj!" VAROVALA JSEM ! --"...Jen pro zvrhlé yaoisty! JEDNORÁZOVKA ...(Jo, pro některé to bude slabě, ale pro některé silnější káva) ^^ ..

"Jsem doma!" Rozkřikl se hlas po celém domě.
"Sasuke, neřvi tolik, chce se mi spát." Napomenul ho okamžitě Itachi. "Uh, onii-san, kde jsou rodiče?" Vykulil svá černá kukadla.
"Odjeli na tu služební cestu, vždyť ti nejmíň 1000x opakovali." Zabrblal starší Uchiha a snažil se opětovně usnout. Když v tom na jeho postel skočil Sasuke. "Co takhle podívat se na nějaký horor?! Notáák!" Začal sním třást, a dloubat do něj. "Přestaň Sasuke, jsem unavenej." Zívl.

Ino by Katumi Uchiha

28. února 2012 v 16:01 | by Katumi Uchiha |  Obrázky

Naruto Život č.3

28. února 2012 v 15:59 | napsala Kisama Uzumaki |  FF Kisama Uzumaki
Nový pocit

Sakura jednu noc trávila v nejzapadlejší místnosti klanu Uchiha abys jí Sasuke nevšimnul . Ráno když jse probudila už odmítala spát někde tajně ,takže chtěla jít za Hokage ať jí přidělí byt . U hokage
Tsunade : ( někdo zaklepal ) Dále . (vešla Sakura ale Tsunade ji nepoznala byla zahalené v plášti
Sakura : Dobrý den Hokage - sama . Jsem tu se žádostí o nový byt .
Tsunade : Dobře ,ale před přidělením mi ukažte tvář . ( Sakura vytáhla ruku z pláště a vyhodila čelenku Skryté Listové ) Aha takže to chcete říct že jste z Listové ?
Sakura přikývla a Tsunade jí podala klíč . Když Sakura odcházela vrazila do spěchající Shizune ,která pořvávala na celou chodbu .

Naruto & Sakura Love

28. února 2012 v 15:58 | poslal Zufutote Tahashi |  Videa

Nimoto Okomoto

26. února 2012 v 17:35 CNFC členové

Křestní jméno: Jiří
Přezdívka: Nimoto Okomoto
Datum narození: 6.8 2000
Oblíbená hudba: Flo Rida Good feling
Oblíbené postavy: Itachi,Naruto,Minato,Sasuke
Neoblíbené postavy: Kakuzu,Kabuto
Můj vzor: Sasuke
Mé motto: Svůj slib dodržím

Corny

26. února 2012 v 17:33 CNFC členové

Křestní jméno: Orny
Přezdívka: Corny
Datum narození: 24.8.1999
Oblíbená hudba: Metal,Rock,Trance,House,Nightcore,...
Oblíbené postavy: Zaku
Neoblíbené postavy: ... žádné nemám
Můj vzor: Nemám
Mé motto: "Nikdy neříkej nikdy"

Naruto Bōei 06

26. února 2012 v 17:28 | napsal Zufutote Tahashi |  FF Zufutote Tahashi
Sasuke: No je to spojení našeho rodů s tím vaším. Naruto vám zapomněl říct, že naši studenti jsou výtvory od Orochimara. Proto má dokonalé oči, ale ještě nevíme úplně možnost jejich schopností.
Naruto si zatím v klidu popíjel saké ale, když si chtěl nalít další skleničku tak už z toho padla jen jedna kapka smutně se na to podíval a pak se rozhod objednat další.
Naruto: Vy všichni ještě máte? (přizvednul flašku od saké a podíval se na Tsunade)
Tsunade: (skoro všichni dostali záchvat smíchu) Naruto!!! Nedělej ze mě opilce!
Naruto: Pardon. Takže ještě máte.
Tsunade: (se podíval do země) Ne.
Ale to už se nikdo neudržel a všichni doslova řvali smíchy.

Díl 6. Pravda (třetí část)

Naruto objednal saké a vysvětlil svěšeny podrobnosti, co se týkali těch lidí, co s nimi do teď žili.
Naruto: Tak a teď se chci zeptat vás Tsunade přijmete je do Konohy?
Tsunade: (chvilku přemýšlela) Jo ráda je přijmu jako členy Konohy.
Naruto: Super! No a teď ti řeknu pár podrobnosti o tom, jak jsme daleko v boji s Akatsuki.
Tsunade: Co???

Akademie Konoha 1.série: Volba Strany-2.Díl: Výlet nebo Katastrofa

26. února 2012 v 17:26 | napsala Riko Hiashi |  FF Riko Hiashi
Tak je tu další díl z mé nové povídky :-) opět jsem se mírně rozepsala takže je to poněkud dlouhé což si myslím nikomu nevadí. V tomhle díle jsem již začala s dějem takže od tohoto dílu se můžete tešit na záhady,nechutnosti a různé další věci. Piště komenty :-) Riko Hiashi

Výlet nebo Katastrofa?

,,Kdo jsem?" zasmál se onen muž. Už mi začínal pít krev.
,,Asi ses onehdá pořádně praštila do hlavy co?" dodal ihned v zápětí.Zatnula jsem ruce v pěst.Koukala jsem na něj.Něco mi na něm připadalo povědomého ale nemohla jsem přijít na to co.
,,TO si fakt nic nepamatuješ?" vyzvídal.
,,Mám dojem že sem to řekla jasně" odsekla jsem a koukla se za roh abych se přesvědčila že mě Itachi už nesleduje.
,,Dobrá měl bych ti to vysvětlit.Takže k tomu kdo jsem.Hmmmm" všimla jsem si na něm že o něčem přemýšlí.Pomalu jsem se rozešla k domu.Nějak jsem šla rychle.Snad proto že jsem si myslela že mě stále někdo sleduje.

Bleskoid (3): Seznámení se s přáteli

26. února 2012 v 17:22 | napsal Bleskoid |  FF Bleskoid
"A ta Leiko se umí jen rozplývat?" tázal se Coudy a cestou sledoval stromy. Byly tak obrovské a na víc jich tam byla úplná spousta. "Jo jen to, ale je to spíše zvláštní způsob teleportace" odpověděla mu Kori a oba kráčeli po kamenném chodníku. Pomalu se blížíli k chatce číslo 17. Když dorazili na místo, tak Coudy zaklepal na hnědé dveře. Otevřela mu dívka, která mněla dlouhé černé vlasy a černý overál. Oba vstoupila dál a na posteli seděla druhá dívka. Druhá dívka mněla delší černé vlasy s červeným melírem. Mněla na sobě krátké černé tričko s vlkem na zádech. Na nohou mněla černé tříčtvrťáky bez kapes. "Tak co potřebuješ?" tázala se dívka v černém overálu.