Listopad 2011

Osudy Shinobi 01

29. listopadu 2011 v 16:58 | napsala Riko Hiashi |  FF Riko Hiashi
První kapitola povídky je na světě. Je trochu delší ale doufám že se bude líbit. Pokud se vám zdá že se vaše postava objevila v této kapitole málo tak se předem omlouvám. První kapitolu jsem musela nějak udělat ale slibuji že se vaše postavy budou objevovat více a více.
Je to spíše takové uvedení do děje ale i tak nechybí akce a doufám že budete chtít pokračování.
Chtěla bych ještě oficiálně poděkovat všem kteří mi zaslali charakter na svoji postavu. Patří jim za to moje velké Dík! :) Moc mi pomohli.

PS: Pokud by se našel ještě někdo kdo by měl zájem zařadit svoji postavu do příběhu tak nezoufejte. Klidně mi můžete poslat charakter. Budu potřebovat ještě zaplnit posty Nukeninů a dalších. To bych popřípadě dala vědět.
Další charaktery (pro zájemce) posílejte na deathjane@gmail.com

S pozdravem Riko Hiashi :)

Let me know

29. listopadu 2011 v 16:56 | poslala G-sama |  Obrázky
1. Tím Taka: konečne aspoň jeden obrázok čo nie je taký temný :)
2. Shee: asi si ho pamätáte ako bodyguard Raikageho :D i keď súčastný Raikage podľa mňa ochranu nepotrebuje...n_n
3. Všetci v Shippuudene: pre info,vytvorené vo Photoshope
4. Kushina s Minatom: kawaii ^_^
5. Peinove sféry: pravdepodobne obrázok tesne pred inváziou Konohy


Fanarts by CNFC members III

29. listopadu 2011 v 16:53 | by Tsuki, Leiko Uchiha |  Obrázky
by Tsuki
Díky inspiraci El-neechan jsem udělala své bývalé Kuchiyose - Rysa Akkiho :D Bývalé.. Holt jsem přešla na vlky -^^-


Oznámení

28. listopadu 2011 v 16:26 Oznámení
Omlouvám se za menší neaktivitu, ale v poslední době nemám čas. A když už ho mám, tak nemám volný notebook. Tak to prosím pochopte... Aktualizace CNFC proběhne až v neděli (4. 12.) Jsem také v jedné soutěži, Vopruzárium. Můžu vyhrát notebook (který by se mi hodil, abych mohl pravidelně aktualizovat) a nebo o iPhone. Takže pokud budete tak hodní a budete každý den hlasovat pro tyto fotky, možná bych něco z toho mohl vyhrát. Když to budete sdílet i jinde, budu jedině rád. Linky na fotky budou každý den přibývat, protože každý den můžu přidat 3 fotky :-)


*momentálně mám 819 888 bodů, notebook se draží od 500

Freezy

28. listopadu 2011 v 15:50 CNFC členové

Křestní jméno: Eliška
Přezdívka: Freezy
E-mail: free.zy@seznam.cz
Datum narození: 3.1.
Oblíbená hudba: Je toho hodně, ale nemusím dechovky, techno, operu a tvrdej metal
Oblíbené postavy: Naruto, Kimimaro, Itachi, Sasuke, Konan
Neoblíbené postavy: Kabuto, Shino, Ino
Můj vzor: Naruto
Mé motto: Co tě nezabije, to tě posílí...

PUNK se vrací do hry

28. listopadu 2011 v 15:49 | napsala Izzy |  FF Izzy
V noci mi byla trochu zima, zapomněla jsem zavřít okno. Chjo, snad z toho nenastydnu. Taky mi ještě dneska není moc dobře, ještě se aklimatizuju. To je humus, třeští mi hlava! Položila jsem si ruku na hlavu a pevně zavřela oči. Deka neležela na mně, ale na zemi vedle postele. To je bordel, pak se divim, jak mi je zima... Snad jsou na tom Nowaki s Dor líp než já, páč tohle je fakt otřesný. A to jsem měla naplánovanejch tolik věcí. Například projít si to tu a seznámit se s novými lidmi. Musim to nějak překonat, nemůžu celej den jenom ležet v posteli....To přeci nejde..

Will not die

28. listopadu 2011 v 15:48 | poslala Elča Uchiha |  Videa

Opäť spoločnou cestou

28. listopadu 2011 v 15:46 | napsala Ran |  Básničky
Stojíš tu predo mnou a hľadáš správne slová.
Niečo, čo by odčinilo všetky tebou spôsobené zranenia.
Sú to dlhé roky, čo kráčal si inou cestou.
Toľko krokov, čo vyplnilo diaľku medzi nami priepasťou.
-
Stojíš tu predo mnou a čakáš, že ťa vezmem späť.
Hoc vedel si, že zrada značí, že spoločnej cesty niet.
Dívaš sa mi do očí a hľadáš pochopenie.
Po všetkých tých rokoch, čakáš moje odpustenie.
-
Vedel si, že každým činom si väčší zradca.
Poznal si veci, čo navždy vytrhnú ťa z môjho srdca.
Dobre si vedel, ako dvere medzi nami zabuchnúť.
A vieš, že niektoré veci jednoducho nejde zabudnúť.
-
A ak mám byť úprimný, na tvojich ospravedlneniach nezáleží.
Už som ti raz povedal, že naše priateľstvo nič nerozdelí.
Je jedno koľko spravil si prešľapov a čo tvoje činy spôsobili.
Dôležité je, že naše rozdielne cesty, sa opäť v jednu spojili.

Tam a Zase zpátky 7.kapitola

28. listopadu 2011 v 15:46 | napsala Riko Hiashi |  FF Riko Hiashi
7. Muž jménem Hatake Kakashi

Cesta šla prozatím dobře. V našem okolí se nevyskytoval nikdo kdo by mohl dělat nějaké problémy a za to jsem byla upřímně ráda. Sem tak se odněkud vyřítilo nějaké splašené lesní zvíře ale nic čeho by jsme se měli obávat. Jak jsme tak putovali všimla jsem si že den se chýlí pomalu ke konci. Obloha začala nabírat načervenalou barvu červánků a les nabíral temnou barvu. Zastavila jsem se. Sasori to zaregistroval a pohlédl na mě. Jako kdyby v očích měl napsaná slova typu: "Co to jako děláš" Koukla jsem na něj a na ostatní.

Fanarts by CNFC members II

28. listopadu 2011 v 15:45 | by Elča Uchiha, Tsuki |  Obrázky
by Elča Uchiha
Jedno ze zvířat mé postavy, Linda, ukecaná Gepardice xDD

5 díl. Deník Natalie Keens – hrozné testování, to je slabé slovo.

28. listopadu 2011 v 15:42 | napsal Rinou Hikaru |  FF Rinou Hikaru
,,Ahoj deníčku..já vím já vím..si na mě nehorázně naštvaný, že jsem dlouho nepsala..Ale slibuji ti, že je to naposledy. J minule jsem musela rychle zakončit z důvodů blížící se ostrahy..Dnes pro mě nikdo nepřijde. Nechávají mě se zotavit s posledního testování. Dneska ti o něm napíši a napíši ti taky o tom, jak sem se k tobě dostala….Tak…když si na to vzpomínám..bylo to takto.."
11.5 brzy ráno..

2 díl..Naruto a Sasuke – Uchování tepelné izolace

28. listopadu 2011 v 15:42 | napsal Rinou Hikaru |  FF Rinou Hikaru
Cesta k zimní karanténě uprostřed mapy pěti velkých států shinobi zmizela, ale podle informací od špehů byli opravdu blízko. Dokonce na znamení jejich pravdy začalo silně sněžit. Naruto nejdříve chlad nevnímal, protože byl čim dál tim více rozmrzelejší…V hlavě jediné..,,Brzy budu se Sasukem sám.,,
Kakashi si po cestě všiml mírných nesrovnalostí v narutově náladě ale rozhodl se to dále neřešit. Zřejmě je to španá nálada, až budde v boji, tak se vše vyjasní. Kdyby však věděl jak je na tom blonďáček špatně.

Kouzla a čáry 13.díl

28. listopadu 2011 v 15:40 | napsala Katt-chan |  FF Katt-chan
JAK JSEM SE STAL UČEDNÍKEM!

Minulost:

Ani mě nemusel pobízet dobře jsem věděl co po mě bude chtít. Dlouho jsem se procházel celým sálem než jsem si vybral z tolika věcí. První co jsem si vzal do ruky byl menší dalekohled na výběr jich tam bylo snad dvanáct, ale prostě tenhle mě upoutal. Odložil jsem ho na malý stoleček uprostřed sálu a šel se podívat k dalšímu stolu, ten jsem přelétl pohledem a rázoval jsem si to k dalšímu a takto jsem vystřídal asi pět stolu, než jsem se u jednoho zastavil a civěl na modrofialový náramek a vedle něj řetízek s azurovým kamenem, oba jsem vzal a dal je stranou k dalekohledu. Nevěděl jsem proč si vybírám zrovna tyhle věci, ale nějaký smysl to mít muselo, protože Kakashi na mě vždycky kývl , když jsem dal stranou nějakou věc. Další byl stůl zarovnaný nějakým kořením a různými větvičkami a kořeny s podivnou vůní, která se linula kolem stolu. Moc jsem se tam nezdržel, ale na poslední chvíli se moje oči zapíchli do skrouceného kořenu a když jsem si k němu přivoněl, byl cítit po sladkém medu a oříšcích. Přidal jsem ho na hromádku a obešel zbytek stolů, jen tak zběžně jsem pokoukal a u posledního menšího stolku si vzal malou lahvičku s podivně se lesknoucím obsahem a přidal k ostatním. Ještě dnes si pamatuje rozhovor mezi ním a Kakashim po tom co jsem si vybral tyto věci.

Fanarts by CNFC members

26. listopadu 2011 v 9:20 | by Tenara, Selene Skiba, Yomi |  Obrázky
by Tenara

Oznámení od Uchiha Sharingana

26. listopadu 2011 v 9:15 Ostatní věci
Zdravím lidi,vidím že to na blogu poslední dobou žije a proto bych vám rád oznámil dvě dvěci.

1.Bohužel moje dlouhodobé FF ,,My jsme ti nejlepší" už dlouho nebylo a asi dlouho nebude,důvodů je hned několik,mezi ty hlavní patři to,že se to ani moc nečte,ani neni nápad jak pokračovat a hlavně v průběhu příběhu bylo tolik změn(někdo odešel,někdo šel do jiné vesnice) a co si budem nalhávat,většinou to bylo o tom samém. A proto sem se rozhodl odložit FF na neurčito.

2.Rád vidím,že hlavní dvě srdce FF ,,Riko a Julcha" znovu chystají napínavé FF příběhy a proto bych se k nim rád přidal a proto kdo má zájem znovu se zapojit do dalšího FF at pošle přihlášku na davidvondracek@seznam.cz . Bylo by to podobné témá,avšak příběh by byl samozdřejmě jiný.(Mohu prozdradit že by to byla jakási výprava ...kamsi)

Naruto ~ Fireflies

26. listopadu 2011 v 9:14 | poslala Elča Uchiha |  Videa
Zdá se mi že je moc hezky udělané a k písničce to často sedne ^^ Určitě si s tím někdo dal práci.


Daverlant High School

26. listopadu 2011 v 9:12 | napsala Tsuki |  FF Tsuki
tak Tsuki chytla psací náladu a napsala děsivou povídku které jí dlouho eží v hlavě ^^"" No.. kdo se bude chtít připojit mezi rebely ze školy, ať pošle svůj popis postavy (povaha, schopnosti, vzhled - čím rozepsanější, tím líp vás vystihnu ;)) na e-mail verca.ciko@seznam.cz Dankééé :D Tak, ale teď si nahystejte blicí sáček a jdetě si přečíst ten děs ^^

Zvedla jsem ruku a zatnula ji v pěst. Zaťukala jsem na dveře s velkým nápisem ŘEDITELNA. Ozvalo se pouhé zabručení ve smyslu "Dále". Sevřela jsem kliku a s otráveným výrazem jsem vešla ke staršímu muži. Přišla jsem se stolu a ani jsem nečekala na pokyn a svalila jsem se do křesla. Hodila jsem nabručený výraz na Ředitele tamní školy a řekla jen "Co je?". Ředitel nesouhlasně zakýval hlavou a vstal z křesla. Jako obvykle, když mi dával přednášku o chování ve škole, se začal toulat po ředitelně v malých kroužcích. "Rutemi! Vaše chování je nepřípustné! Jak můžete se svou nevychovanou sestrou zavřít žáka v cizí skříňce a nechat jej tam přes noc?! A nemyslím jen tohle, ale drzé připomínky v hodině, podkopávání nohou, zničený klučičí záchod, na kterém jste neměla co dělat!".

Kletba

26. listopadu 2011 v 9:11 | napsala Katt-chan |  Básničky
Proklínám den, kdy zůstal jsem sám,
život skončím, až svou pomstu dokonám.
Proklínám přátelé co nechali mě padnout,
nezbývá mi nic, jen všechny síly zapnout.

Proklínám rodinu, kdo by si to pomyslel,
jen nepřítel si vše domyslel.
Proklínám sebe, za to co se ze mě stalo,
odhodlání nevzdat se, mi to vzalo.

Proklínám hodinu i den, kdy určil se můj osud,
bylo mi neznáme, co znal jsem doposud.
Proklínám vše co bylo mi drahé,
stal jsem se kvůli tomu vrahem.

Naruto, Minato and Kyuubi

26. listopadu 2011 v 9:10 | poslal Hatake Chaoss |  Videa

Let me down

26. listopadu 2011 v 9:08 | poslala Bijuu Akane |  Obrázky