Říjen 2011

Happy Halloween 2011!

31. října 2011 v 23:07 Oznámení
Pokud jste propásli strašidelný speciál, který se konal celý den na blogu, klikněte sem!


Zabudni na to, čo bolo

31. října 2011 v 23:02 | napsala Ran |  Básničky
Minúty už dávno ubehli.
Okolnosti sa dávno zabudli.
Na spomienky už prach napadal.
Hnev z myslí sa dávno vymazal.
Vzbúrená krv už dávno pretiekla.
Každá výčitka sa už vyriekla.
Všetky krivdy už dávno obmyl čas.
Tak prečo je tá bolesť stále v nás?
Už prišla chvíľa pohnúť sa vpred.
Nové šance nenájdeš, keď otáčaš sa späť.
Minulosť už dávno skončila.
Je čas, aby budúcnosti miesto spravila.

Návrch na hromadné FF

31. října 2011 v 22:51 Ostatní věci
Zdravím vás lidi a znovu se vám hlásím, určitě většina zvás četla mé ,,strašidelné" FF, někdo dokonce napsal, že škoda, že to byla pouze jednorázovka. A já dostal takový nápad, že bych třeba jednou do týdne poslal zase takový nějaký podobný článek. Byly by to prostě jenom takové příběhy, do kterých bych vás rád dosadil. Příběhy by na sebe nenavazovaly, po případě jen výjmečně, zapojit by se mohly i členové z jiných vesnic. A byly by to taková různá témata..třeba strašidelný, nebo naopak zábavný atd. Samozřejmě by se to týkalo Naruta. Mě by právě zajímal váš názor a zda byste byly ochotni do toho jít. Pokud mě nemáte rádi, tak si to ani nečtěte....a jinak ve svém dlouhodobém FF bych samozřejmě nadále pokračoval.

Uchiha Sharingan

Výsledky halloweenských soutěží z chatu

31. října 2011 v 22:35 | poslal Inoue Takato |  Ostatní věci
Takže.. Na chatu jsem dělal dvě poznávačky... K poznávačce 01 mi odepsali Asara, Blik, Žluťásek a Baka... Správně napsali pouze Asara a Baka... Správná odpověď zní Suigetsu v rozteklé formě! :D No stačilo Suigetsu..
ocenění pro Asaru a Baka: 2 body do vesnice


K poznávačce 02 mi napsali Asara, Žluťásek a Baka... Baka napsala, že Chiyo což bylo špatně.. Žluťásek napsal, že babička Itachiho a Sasukeho... Asara, že Uchiha Uruchi..
ocenění pro Žluťáska a pro Asaru: 2 body do vesnice

+

Hledačka jako dýně.. Zadal jsem najít část textu "křečci nastolují totalitu" ..
Článek je zde: http://naruto-online.blog.cz/1011/cast-1-aneb-krecci-nastoluji-totalitu-a-annshi-hodnoti-karieru-zarazky-na-dvere

Našli: Naku, Baka, Asara, G- sama, Žluťásek..
ocenění: 2 body do vesnice

Tímto chci poděkovat i Inouovi, že se postaral o tyto soutěže na chatu. A proto mu uděluji 3 CNFC body + 3 body do vesnice.

Recenze: Umineko no Naku Koro ni

31. října 2011 v 22:30 | poslala Naku-chan |  Recenze jiných anime
Název: Umineko no Naku Koro ni
Žánr: Thriller / Horor / Mysteriózní
Přístupnost: Dala bych tak 15+ Je tam hodně krve.

Popis anime:
Každý rok se rodina Ushiromiya schází na rodinné konferenci na ostrově Rokkenjima. Ushiromiya Kinzo, vůdce a nejstarší z rodiny je na pokrají života a smrti a tak se jeho synové a dcery domlouvají o dědictví. Kinzo má čtyři děti: Krause, Evu, Rudolfa a Rosu, a ti mají své svoje partnery a s nimi děti. Kinzo 4. října 1986 "prodá" svoji rodinu zlé čarodějnici Beatrice, aby alespoň jednou viděl její úsměv. V ten den začnou brutální vraždy rodiny Ushiromiya, které se neustále opakují. Začíná ruleta. Zachrání Kinzův vnuk Battler osud svojí rodiny a porazí v boji logiky Beatrice v meta-světě hráčů?

Můj názor:
Umineko je hodně podobné Higurashi, opakující se arky, vraždění... Ale má to něco do sebe. Celé je to v podstatě o tom, že Ushiromiya Battler se snaží vyvrátit existenci čarodějnic. Na anime mi trochu vadí množství postav. (kolem 18) Co se týče příběhu tam toho zase tolik není, ale snaha vyřešit záhadu logickým způsobem drží vaší pozornost, jak to mohlo být. (třeba 6 řetězově propojených uzavřených místností) Každý ark vlastně vytvoří čarodějnice Beatrice, proto o příběh zas tak nejde, děj se v každém arku opakuje, jde spíš o řešení záhady 'existují čarodějnice?' Oddechové anime to není, je hodně na přemýšlení. Mě to sedlo, ale myslím, že nemusí všem. 26 dílů.
Dávám 5/5

Trailer:

Operace Zlatý Písek: Naše heslo

31. října 2011 v 22:28 | poslal Uchiha Sharingan |  Obrázky

Důležitá informace pro Oblačnou!

31. října 2011 v 22:25 Ostatní věci
Takže máme nového spisovatele pro fOblačnou !!! Tak prosím všechny Oblačňany aby poslaly své momentální popisy postav na email Jetixjanina@seznam.cz , A prosila bych od všech !! Protože tam chci mít všechny oblačňáky !! Spisovatele zatím neprozradím xP ale píše hezky , prozkoušela sem si ho . Jo a ff nebude pokračování od Yami ale bude jakoby od začátku , přeci jen je to rok co to Yami psala. To je asi vše co bych chtěla říct k psaní fOblačné . Mám jen jeden dodatek mimo a to je to že jelikož na mail nečumíte tak bych chtěla abyste se přidali do skupiny "Oblačná" na facebooku !! Přidam vás a vy hned napíšete svou přezdívku v CNFC , jinak budete hned vyhozeni ^^

Děkuju ... Vaše Raikage Asara Kuchiki :-)

Uchiha Podosek

31. října 2011 v 22:24 CNFC členové

Křestní jméno: Dominik
Přezdívka: Uchiha Podosek
E-mail: dominikpodolan@seznam.cz
Datum narození: 20.1.1999
Oblíbená hudba: metal
Oblíbené postavy: Uchiha Sasuke, Nara Shikamaru, Uzumaki Naruto,Hatake Kakashi
Neoblíbené postavy: Kabuto,Deidara, Orochimaru
Můj vzor: Uchiha Sasuke
Mé motto: chytrřejsím patří svět

Kouzla a čáry 7.díl

31. října 2011 v 22:22 | napsala Katt-chan |  FF Katt-chan
VZPOMÍNKY Z DÁVNÝCH DOB! 2/2

Ještě před tím než Kakashi tenhle rozhovor vyslechl přes pradědečkovy myšlenky ho stihl vysvětit na světlonoše a říct mu vše potřebné k ovládnutí číše. Ještě zaslechl jak Orochimaru zdrhá oknem ze sklepení a za ním šustil obrovský had. Sesunul se na pradědečkovo mrtvé tělo a přísahal, že jednou pomstí jeho smrt a svůj slib zpečetil krví. Skřeti mu pomohli pradědečka pohřbít přímo ve velké zahradě za skleníkem, aby měl výhled na květiny, protože je miloval, dlouhou dobu seděl u hrobu, než se odhodlal znovu vstoupit po točitých schodech do temného sklepa. Prošel mezi stoly, až úplně do zadu k malým dvířkům ve zdi. Nechal svou sílu prostoupit celým tělem, až se okolo něj objevil bílí kruh, který se zvětšoval, až jeho paprsky dosáhli na dvířka. Po chvíli slyšel tichounké cvak a dvířka se sami otevřeli.
Kakashi opatrně vytáhl krabičku a položil jí na stolek, ještě šáhl hlouběji do díry ve zdi a zchodil falešnou zástěnu, za kterou byla silná kniha, kalamář a brk z ocasu bájného fénixe.

Naruto Sensō 04

31. října 2011 v 22:22 | napsal Zufutote Tahashi |  FF Zufutote Tahashi
Kapitola 4. Bariera světa (druhá část)

Sakura: Co si myslíš ty se chceš zabít? Proč si pořádně neodpočineš?
Naruto: Nemůžu, není čas.
Konohamaru: všechno je připraveno.
Naruto: Tak jdeme na to.
Kyuubi: Tak všichni se připravte.
Tentokrát už naruto na techniku nepoužíval živé kolny, protože potřeboval vložit loutky do bariery a potřeboval, aby mu Konohamaru asistoval. Celý den pracovali na vkládaní loutek do bariery. Nebylo to nic jednoduchého loutek bylo hodně a technika vkládaní loutek velmi náročná. Nakonec se jim všechno podařilo a stačilo jim, aby si jen trochu odpočinuly. Nemuseli je ani jednoho přenést do nemocnice. Naruto zrovna seděl u sebe ve stanu a čel si knihu. Když za ním přišla Sakura.

The Bitter End

31. října 2011 v 22:21 | poslala Erika Uzumaki |  Videa

Poslední vládce pěti elementů 53

31. října 2011 v 22:20 | napsal Honza Uzumaki |  FF Honza Uzumaki
Část 53. Ochrana princezny Luisy (2/2)

(ráno)
Honza:Tak jo můžeme vyrazit?

Luisa:Hm?

Honza:É Luiso vstávej!

Luisa:Ach no tak dobře.

Honza:Vesnice je asi pět kilometrů tímhle směrem už to nebude trvat dlouho.

Luisa:To jsem ráda.

Honza:Nemáš snad ráda trochu pohybu na čerstvém vzduchu?

Luisa:Ne jsem princezna a ty se nechají vozit v kočárech přece ne?!

Honza:No to je sice pravda ale stejně.

Luisa:Zapomeň nato.

Záhada rozluštěna 2. díl

31. října 2011 v 22:18 | napsala Katt-chan |  FF Katt-chan
Sakura byla odvezena policejním autem s ostrahou na stanici, kde jí prozatím vzali otisky prstů a dívali se do databáze, jestli už nebyla za něco trestaná a nebo nemá pokuty za parkování. Další pro ní nepříjemná věc byla osobní prohlídka a odevzdání oblečení a dokladů do úschovy, než se rozhodne co s ní bude dál. Zavřeli jí do provizorního vězení na stanici, kde se mačkala ještě se třemi lehkými holkami v průsvitných kombinézách. Jedna se pokoušela sebrat Sakuře bundu, ale ta se nedala a vrazila jí facku, až to pořádně mlasklo od té chvíle se od ní drželi na druhé straně cely a jen po Sakuře pomrkávali a vrhali na ní nenávistné pohledy. Naštěstí si pro ní přišli, aby byla předvedena k výslechu. Sakura vyšla z vězení a byli jí nasazeny pouta, aby nemohla klást odpor, až jí povedou různými spletitými chodbami. Konečně jí policista zavedl do strohé místnosti, v které se nacházel jen stůl a z každé strany židle. Na stole byl umístěn nahrávací magnetofon a blok na poznámky, jinak nic jen holé zdi a skleněná tabule. Zadívala se na sklo a vyplázla jazyk a když se uviděla vyprskla smíchy a začala dělat různé grimasy, vykoulené oči, rozplácla nos o sklo zrovna, když jeden inspektor vešel dveřmi do místnosti a přikázal Sakuře, aby si sedla a nedělala hlouposti.

Aktualizace CNFC, 30. října 2011

30. října 2011 v 12:24 Oznámení
Za minulé tři týdny byli povýšeni tito členové:

Gratuluji, Litychu byl/a povýšen/a na hledaného ninju!
Gratuluji, Rinou Hikaru byl/a povýšen/a na Kageho!
Gratuluji, Honza Uzumaki byl/a povýšen/a na Sannina!
Gratuluji, Bijuu Akane byl/a povýšen/a na Jounina!
Gratuluji, Ran byl/a povýšen/a na Kageho!
Gratuluji, Katt-chan byl/a povýšen/a na Jinchuurikiho!
Gratuluji, Shui byl/a povýšen/a na Chuunina!
Gratuluji, Tenara byl/a povýšen/a na Genina!
Gratuluji, Midori Raion byl/a povýšen/a na Genina!
Gratuluji, Christine-chan byl/a povýšen/a na studenta akademie!
Gratuluji, Saskie Uchiha byl/a povýšen/a na studenta akademie!
Gratuluji, Katumi Uchiha byl/a povýšen/a na studenta akademie!
Gratuluji, Yomi byl/a povýšen/a na studenta akademie!
Gratuluji, Adél byl/a povýšen/a na studenta akademie!
Gratuluji, MelesleG byl/a povýšen/a na studenta akademie!

Na vaše hodnosti se můžete podívat zde.
Na váš aktuální počet CNFC bodů se můžete podívat zde.

Kdo našel halloweenskou dýni?

30. října 2011 v 11:40 Oznámení
Halloweenskou dýni našli tito CNFC členové:
  • Ran
  • Inoue Takato
  • Asara Kuchiki
  • Naku
  • Tifa
  • Litychu
  • Tsuki
  • Baka
Všem gratuluji a přičítám vám 3 CNFC body + 3 body do vaší vesnice.


Shutzo

30. října 2011 v 11:32 CNFC členové

Křestní jméno: Jakub
Přezdívka: Shutzo
E-mail: herní(z mé blogové hry) ninja-no-jutsu@seznam.cz normální hectar.broucek@seznam.cz
Datum narození: 19.6.1999
Oblíbená hudba: od popu přes rock až po metal
Oblíbené postavy: Jiraiya, Shikamaru, Kakashi, Sakura, Sasuke, Naruto, Tobi(Uchiha Madara), Tsunade
Neoblíbené postavy: HIDAN- toho k smrti nesnáším
Můj vzor: Jiraiya, vydává knihy a je Sannin
Mé motto: Když si něco umanu, tak už nikdy nepřestanu!

Leiko Hyuuga

30. října 2011 v 11:30 CNFC členové

Křestní jméno: En
Přezdívka: Leiko Hyuuga
E-mail: Eny-Hyuuga@seznam.cz
Datum narození: 26.11.1997
Oblíbená hudba: Naruto - Opening & Ending
Oblíbené postavy: Hyuuga Hinata, Uchiha Sasuke ..
Neoblíbené postavy: Kabuto!
Můj vzor: Sasuke Uchiha
Mé motto: Nemá smysl žít, když se necítíš živý.

Fanart by Eragon

30. října 2011 v 11:28 | by Eragon |  Obrázky
Omlouvám se za kvalitu je to focené mobilem.


The Backwater Gospel & Out Of A Forest

30. října 2011 v 11:19 | poslala Aka-Itachi |  Halloweenský speciál 11
Posílám dvě videa, které se svou děsivostí a krvavostí k příležitosti Hallowenu přímo nabízejí. Vím, nejsou na téma Naruto, ani anime, ale jak jsem už psala, jsou nádherně děsivá a krvavá. Proto doufám, že je Myzt vydá, klidně bez nároku na body, čistě pro vaše zděšení. Muhahahahááá...


Dir en grey -Grief- Naruto AMV

30. října 2011 v 11:18 | poslala Asara Kuchiki |  Videa