Červen 2011

Letní prázdniny

30. června 2011 v 12:34 | by Rinou Hikaru |  Obrázky
Tak, tímto se s vámi chci na prázdninovou dobu rozloučit a posílám vám pár obrázků k potěšení. Hlavně jsem konečně dokončil mini komix "Pomsta Madarovi za smrt Konan" a plakátkem určeným Vám… Za všechno vám moc děkuji a sem vděčnej za vaši přízeň k povídce SakaKaku. Budete mi chybět. Tak zase v září sem vtrhnu… Ahojda

Rinou Hikaru

Já se přidávám, všem přeji pořádný odpočinek a dobře prožité prázdniny. Snad vám dobře dopadlo i dnešní vysvědčení a počínaje dnešním dnem na školu na dva měsíce zapomenete tak, jako já :)

Myzt


Slunce mého života

30. června 2011 v 12:26 | napsala Aka-Itachi |  Básničky
Když pohlédnu hluboko do tvých očí,
svět kolem mne se celý točí,
když zřím tvoji duši a tvoji víru,
věřím, že probudím i svoji sílu.

Tvůj svět proti mému tak úžasný zdá se být,
navzdory tomu, že v samotě jsi musel žít.
Já ráda odvážnou bych se stala,
a přestože jsem měla vše, co jsem si přála,
odvaha se mi nedostala.

Zaklínačka draka - 10

30. června 2011 v 12:25 | napsala Ran |  FF Ran
Pardóóón...boje mi veľmi nejdú

S Toruom sme pomaly krúžili okolo. On spravil krok doľava, ja zase doprava. Nepatrne sa pohol dopredu a ja som o krok cúvla. Jeho ďalší útok už nebol taký prekvapujúci. Zahnal sa po mne mečom a ja som ho odrazila. Oceľ zarindžala o oceľ a mňa prekvapila sila jeho výpadu. Toto nebude bežný protivník na akého som doteraz bola zvyknutá. Tak fajn, je čas prestať sa šetriť. Zovrela som rukoväť katany a zaútočila. Odrazil ma akoby nič. Zvolila som sériu rýchlych útokov. Sekala som čo najrýchlejšie a snažila sa do toho dať plnú silu. Všetky útoky odrazil a rýchlo prešiel z obrannej pozície do útočnej. Opakoval moju voľbu. Rýchle tempo ma tlačilo naspäť. Nestíhala som odrážať každý úder a tak som sa niektorím musela vyhnúť. Pár úderov mieriacich na hlavu a potom nižšie na brucho. Všetky som odrazila. Začal sa vykrúcať a útočiť viac nepravidelne, takže som si musela dať pozor, kde udrie znova. Donútil ma ešte o kúsok cúvnuť, ale ďalšie jeho pokusy som odrazil.

Sakura´s Dream by Aka-Itachi

29. června 2011 v 17:00 | by Aka-Itachi |  Obrázky
Další z mých lepších výtvorů...

Fanarts by Shogy

29. června 2011 v 16:59 | by Shogy |  Obrázky

Môj hrdina

29. června 2011 v 16:55 | napsala Ran |  Básničky
Nedá sa vyjadriť, čo pre mňa Naruto znamená,,,ale aspoň takto chabo som sa o to pokúsila:P

Padol si a viem, že to bolelo.
Zaostal si, naozaj ťažko sa to dobiehalo.
Nepočul si a nemal ti kto napovedať.
Prehliadol si to, čo si mal spozorovať.
-
Dobehol si často ako posledný.
Ešte zraniteľné dieťa a cítil si sa nechcený.
Nemal si výhody a nikto ťa neuznával.
Dobre viem, že život sa s tebou príliš nemaznal.

SASUSAKU DUOJIN PART 3

29. června 2011 v 16:53 | poslala Nikisna-chan |  Obrázky
Další část a taky oznamuje, že kreslí další......a mám viřídit "PRO VÁÁÁÁS!!! :D :D"


Já rozmazlenec a má sladká růžovláska 1

29. června 2011 v 16:51 | napsala Boxerka
"Sasuke, vstávej a hned!" Černovlasý kluk se jen přetočil na druhou stranu a dál spokojeně dřímal. "Už vstáváš?" Doléhal k němu z dálky rozčílený hlas jeho mámy. "Za chvilku.." Zamumlal. "Hned!!" "Pět minut!" Zavrčel rozmrzele. Mikoto si jen povzdychla, takhle to chodilo den co den, vlastně to bylo den ode dne horší a horší. Sasuke ranní vstávání miloval asi tak, jako pes zbožňuje kočky.

Zaklínačka draka - 9

28. června 2011 v 20:42 | napsala Ran |  FF Ran
Drak ticho zavrčal a vzduch sa jemne rozvibroval. Obaja sme sa k nemu otočili. Drak nás sledoval ostražitým pohľadom, ktorý mi pripomenul neznámeho prítomného. Inštinkt mi nedovolil spustiť z očí niekoho, o kom nič neviem, zjavil sa tu úplne znenazdajky a pohľad mal temný a tajuplný.
"Som Sayuri." predstavila som sa opatrne. Pôsobil síce trochu temne, ale to asi spôsobovali len jeho čierne vlasy a neuveriteľne tmavé oči. A pri slabom svetle to bolo akoby výraznejšie. No vedela som, že tu sa nenachádza nikto, kto by predstavoval nepriateľskú hrozbu a preto som sa rozhodla spraviť prvý krok.
"Ja viem." odvetil. Aj hlas mal taký akísi tajomný a trochu drsný.

Hinata Butterfly by Aka-Itachi

28. června 2011 v 20:25 | by Aka-Itachi |  Obrázky
Jeden z mých povedenějších FanArtů, jen má trochu menší ruce a pár dalších drobných chyb...

2 část 24. díl Sakura a Kakashi – Tváří v tvář

28. června 2011 v 20:23 | napsal Rinou Hikaru |  FF Rinou Hikaru
Měsíc ozářil noční náves, kde se odehrávalo drama, jako z akčního filmu. Zavál lehounký větřík a snesl na zem několik listí ze starého stromu. Nastalo ticho jako v hrobě.
Sakura se snažila udeřit alespoň jednou Sasukeho tvář či hruď, ale došlo ji, že na něj nestačí. Sasuke je moc rychlí a ona pomalá. Hraje si tu sní jako kočka s myší a je jen otázka času, kdy ho to přestane bavit a udeří. Pokud to udělá, je s ní konec. Nedokáže se mu vyhnout. ,,Hajzle." Zařvala, když spustila pěst k tělu, aby v zápětí udeřila do země. Ta okamžitě pod návalem brutální síly vybouchla. Sasuke však pouze vyskočil do vzduchu a přistál na zdravé půdě.

Poslední vládce pěti elementů 27

28. června 2011 v 20:21 | napsal Honza Uzumaki |  FF Honza Uzumaki
Hledání meče ninjů (16.část)

Tak jo kam teď?" "Podívám se počkej chvíli." "Teď pujdeme do Kusagakure no Sato(vesnice ukrytá v trávě)" "No bezva to je blízko." "Ano ale máme už jenom 2 dny a to je problém." "Jo to je velký problém." "No jo ale máme Honzu a díky jeho technice to stihneme ne?!" "Jo stihneme to Marku to se vsaď ještě nám zbývají dvě vesnice a pak hurá do vesnice ukryté v měsíci." "Cože?" "Co je Moniko?" "O vesnici ukryté v měsíci jsi nic neříkal." "A nebylo to jasné když jsem říkal že máme meč spojit v chrámu měsíce?" "Aha no jo hehe já zapomněla. Jasně zapomněla Moniko." "Přestaň!" "Dobře lásko hned jen potom co udělám tohle." "C-(Honza políbil Moniku)" "Tohle." "proč jsi to udělal?" "Co nemůžu ani své holce dát polibek."

Probuď se, snílku

28. června 2011 v 20:20 | napsala Aka-Itachi |  Básničky
Na líčka dopadá ti hvězdná záře,
slzy zkrápějí tvé tváře.
V dlaních tiskneš důkaz, že tu byl,
přestože víš, že tě opustil.

Je pryč, vrátit se nechystá,
tohle mi věř, můžeš si být jistá.
V srdci si nese pomstu jen,
tak na něj konečně zapomeň!

Srdce je jako semafor

28. června 2011 v 20:19 | napsala Katt-chan |  Básničky
Rychlí tlukot je slyšet do dáli,
snad se tempo zpomalí.

Když svítí na kontrolce červená,
srdce už jen tápe a vzpomíná,
minulost se ti před očima prolíná,
nastala tvoje tichá hodina.

Sára, královna Rouranu

28. června 2011 v 20:17 | poslala Aka-Itachi |  Postavy
Sára byla královna Rouranu, kterou se stala po náhlé smrti své matky. Bylo jí přezdíváno Královna louka, protože jí vnucoval svou vůli loutkář Mukade, který stál i za smrtí její matky. Sára žila v přesvědčení, že Mukade, kterému říkala Anrokuzan, jí pomáhá vládnout bez žádných nečestných úmyslů. Anrokuzan Sáru potřeboval jen k udržování Dračího tepu, největší zásoby chakry, aby mohl vyrábět bojové loutky. Nebylo by to jen tak, kdyby se tam náhle neobjevil nějaký zachránce a vzhledem k tomu, že celý děj se odehrává ve 4. Shippuudenovém filmu, vás jistě nepřekvapí, že tím hrdinou je Naruto. Nebudu zde příliš spoilerovat, takže vám neprozradím, jak celý film skončí.

Mukade

28. června 2011 v 20:16 | poslal Bukva |  Postavy
Je to uprchlý ninja, který se vydal hledat sílu dračího teopu pod ruinami Rouranu a získat jí pro svou techniku loutek aby mohl ovládnout nejen pět velkých zemí ale i celý svět.
Pohltil pečeť a dostal se do doby o 26 let zpět. Královna Rouranu jeho úmysly prokoukla, ale zabil jí a vlády se ujmula její dcera Sára a mezitím mohl Mukade dělat na svém plánu. Většina obyvatel změnil v loutky a některé lidé použil aby dělali v jeho továrně na výrobu jeho loutek.
O 6 let později, kdy už vše dokončil, tak Naruto, který se též ocitl v tu chvíli v minulosti a Minato, kterému byla svěřena mise a dalším dvoum jeho Jouninům bojovali proti němu a jeho loutkám.
Nakonec ho porazil Naruto s Minatem, závěrečnou ránu mu zasadil Naruto legendárním rasenganem s pomocí Minata.


Všichni se zbláznili: kapitola 4. Gaara…?

28. června 2011 v 20:12 | napsala Baka |  FF Baka
Tak a je tu čtvrtá kapitola, doufám, že sevám bude líbit. xD

Shino nebyl schopen slova, něco ho vyděsilo, ale to nebyla ta nudle, to bylo něco jinýho. Shino jen stál, ani nedýchal a upřeně se díval směrem k Sasukemu. Sasuke byl plešatý. Shino začal ječet a rozběhl se pryč, bohužel ale narazil to brány vedoucí do Skryté Písečné. "Whůůůů!" zaječel Shino. Všech pět prošlo bránou a namířili si to přímo ke Gaarovi.

Líný Shikamaru

28. června 2011 v 20:10 | napsal Bukva |  Básničky
Vstávej, vstávej Shikamaru,
co to zase děláš?
Vstáváš z pelechu pomalu,
takhle se nikdy nenasnídáš.
Shikamaru, Shikamaru, jez trochu slušně.
Nedělej ty otrávené výrazy,
je to hodně neslušné.

Návrat Sasukeho

28. června 2011 v 20:09 | napsala Boxerka |  Básničky
Sasuke se vrací do Konohy,
cestou ho napadnou ninjové.
Aktivuje svůj sharingan,
který ještě nikdo nepřekonal.

Jinjove se na něho řítí,
a utočí na něj jak šílení.
Sasuke vykryje všechny útoky,
a vyřídí je pouhou jednou ránou.

Naruto Shippuuden Honba za Sasukem. Bitva o čas 2

28. června 2011 v 20:08 | napsala Boxerka
Zastavila se a začala se rozhlížet kolem sebe, jestli nikde neuvidí svého blonďatého parťáka, sice jí pěkně štval, ale byl pro ni jako její bratr a nikdy by nedovolila, aby se mu něco stalo. Jenomže Naruta nikde neviděla. Možná ještě nedorazil. Řekla na hlas. Ale dorazil, ozvala se za ní odpověď na otázku, ale ten hlas nepatřil Narutovi, což neznamenalo, že ten hlas neznala. Věděla, že je ten hlas povědomí, ale nemohla si vzpomenout, komu patří prudce se otočila a ve stejní okamžik toho zalitovala, přímo čelem totiž narazila do mohutné postavy, netušila, že stojí tak blízko.