Duben 2011

Čarodějnice

30. dubna 2011 v 14:05 Oznámení
Dneska už nic nového na blogu nečekejte. Za chvíli jdu pryč a vrátím se až zítra. Takže všichni si pořádně užijte pálení čarodějnic! Večer si opečte/ogrilujte nějaké to maso a nezapomeňte na nějaký hororový film!


Staňa

30. dubna 2011 v 13:58 CNFC členové
Křestní jméno: Standa
Přezdívka: Staňa
E-mail: standa.4@email.cz
Datum narození: 3.9.1996
Oblíbená hudba: pendulum
Oblíbené postavy: kakashi, tobi, deidara, lee.
Neoblíbené postavy: kabuto
Můj vzor: kakashi
Mé motto: víš ho*no co je v p*deli měkého!!

Fanarts by Minnoza II

30. dubna 2011 v 13:52 | by Minnoza |  Obrázky
1. To sem kreslila když sem zrovna byla v Praze xD Nějáká mořská víla .. Jméno sem jí dala Viktoria xD
2. Ták tohle je strašná rychlovka xD to sem kreslila když sem čekala na brigádu.. Ani nevím proč to posílám.. xD
3. Na papíře z chemie .. Sešit se mi pomalu stenčuje xD
4. Jabko .. Měla to být váza,ale ta se mi povedla až jaksi na podruhé xD
5. To je ta váza xD To sem musela nakreslit do kreslení jako domácí úkol xD
6. Tohle mám zrovna rozkreslené xD ještě to musím něják upravit .. Zatím je to odfláknuté xD Až někdy bude čas, tak to dodělám x)


Fanarts by Quostek

30. dubna 2011 v 13:50 | by Quostek |  Obrázky

Shippuuden film 4 - The Lost Tower

30. dubna 2011 v 9:15 Oznámení
Konečně jsme se dočkali nového filmu! Zatím je dostupný online pouze na Dataportu, takže si musíte počkat, až budete mít volné sloty. V lepším případě vám to půjde spustit/stáhnout hned :)

Online: DivxStage
Download: dataport
Titulky: konoha.cz

Nový layout - překvapení

29. dubna 2011 v 21:30 Oznámení
Původně jsem měl v plánu tento nový layout nastavit až 3. května, tedy na třetí výročí tohoto blogu. Ale jelikož jsou zítra čarodějnice, v neděli je neděle po čarodějnicích a v pondělí je pondělí, tak ho musím nastavit už dneska. Následující dny budu totiž na počítači minimálně = neměl bych čas na nastavení layoutu. Tento layout vytvořila Freezy, za to jí moc děkuji. Tak doufám že se vám tento nový layout líbí. Budu rád, když svůj názor vyjádříte v komentářích.

Bonusy, které udělala taktéž Freezy, najdete v kategorii Friends a ve Velké pětce! :)

Fanarts by Orangutaan

29. dubna 2011 v 20:40 | by Orangutaan |  Obrázky

Orangutaan

29. dubna 2011 v 18:57 CNFC členové
Křestní jméno: David
Přezdívka: Orangutaan
E-mail: kokoilac@email.cz
Datum narození: 16.6.1998
Oblíbená hudba: Green day, Bob Marley
Oblíbené postavy: Deidara, Tobi, Hidan, Kakashi, Naruto, Kiba, Rock Lee, Sai
Neoblíbené postavy: Sasuke, Kabuto
Můj vzor: Kiba
Mé motto: Když něčemu nerozumíš tak se do toho ne*er - Užívej si mládí, každý jednou zestárne

Příběh bez názvu: 20. Kapitola - Test bude těžší než se zdálo aneb Kaisha a Kerai si zadělávají na problém!

29. dubna 2011 v 18:55 | napsala Nickolajka |  FF Nickolajka
"Tak fajn!" Amaya se zastavila a podívala se na ostatní za sebou, "Co budeme dělat?" "No, co by… Musíme si najít nějaký úkryt a tak dál, když máme strávit pět dní v tomhle lese." pokrčila Akira rameny, ale Meekari zvedla oči v sloup, "O tom jsem nemluvila! Chtěla jsem vědět nějakou strategii při boji o ty svitky." "Vždyť ani nevíme, proti komu budeme stát! Jak si můžeme něco domlouvat, když ještě ani netušíme proti komu?" "Přesto bychom měli mít základní plán! V té chvíli, kdy najdeme nějaký další tým, nebudeme mít čas na dlouhé rozmýšlení!" vysvětlovala zelenovlasá dívka a potom se otočila na zamlklou kamarádku vedle nich, "Yuni, co si o tom myslíš ty?" Ta neodpověděla a tak si hlasitě povzdechla, "No dobrá, já to naplánuju sama!"

My jsme ti nejlepší:kapitola třicetdva:Kekkei genkai:Arciohen vs Ōrora

29. dubna 2011 v 18:54 | napsal Uchiha Sharingan |  FF Uchiha Sharingan
Jejich klidné a chladné oči se znovu střetli,avšak Yaraki to nevydržela a znovu rychle vyrazila s katanamy proti Sharinganovy,který tam stále jen stál na místě a připravil si katanu,když byla už blízko,rozmáchl se katanou proti ní,avšak Yaraki těsně před ním prudce zabrzdila a tak Sharingan katanou trefil pouze vzduch,Yaraki poté sekla oběma katanamy proti Sharinganovy,ten však měl znovu aktivovaný Sharingan a ačkoliv ho katany trochu sekly do hrufi,kritickému úderu se vyhnul,bolest však nevnímal a poté co se vyhnul zasadil rychle Yaraki úder do břicha a ta poté odletěla o několik metrů dozadu,avšak dopadla na obě nohy a ránu do břicha vůbec nevnímala.jenom se jí na rtech objevil malý úsměv,když viděla že je trochu sektuný do hrudi.

Fanarts by CNFC members X

29. dubna 2011 v 18:54 | by Qačík-Šroubík, Izzy, Aka-Itachi, Aang |  Obrázky
by Qačík-Šroubík

Naruto Shippuuden 209

28. dubna 2011 v 20:10 Oznámení

Název: Danzouova pravá ruka
Číslo epizody: 209
Překlad: konoha.cz
Další díl: za týden
Předchozí díly: zde
Speciál: "minikoutek" na konci epizody
Hodnocení: 84%

Jak se ti líbil tento díl? Svůj názor můžeš vyjádřit zde v komentářích!

Fanarts by CNFC members IX

28. dubna 2011 v 20:02 | by Rinou Hikaru, Naoi, Mája, Carmen Carly, Aka-Itachi |  Obrázky
by Rinou Hikaru

Sen, který se nesplnil

28. dubna 2011 v 20:02 | napsala Ryuume |  FF Ryuume
Pod zády jsem cítila měkkou trávu a vlasy mi čechral jemný letní větřík. Oči jsem nechávala zavřené a jen jsem si představovala, jak mi na obličeji tančí sluneční paprsky a vykreslují teplé cestičky.
Jak je to krásné, pomyslela jsem si, jen tak ležet a nad ničím nepřemýšlet. Vydaná trávě, letnímu vánku a slunci.
Byl to instinkt. Nic než instinkt, zjevil se tam naprosto neslyšně. Ale já jsem najednou věděla, že tam je. Ještě chvíli jsem oddalovala ten okamžik, než otevřu oči a pohlédnu do těch jeho.
Na zápěstí jsem ucítila lehký dotek. Pootočila jsem hlavu a konečně jsem otevřela víčka. A samozřejmě jsem se utopila v onyxové černi jeho očí. Bylo to jako klec, ze které není úniku. Ale já utíkat nechtěla. Chtěla jsem tam zůstat uvězněná navěky.
"Chyběl jsi mi." zašeptala jsem. Vytáhl pravý koutek úst v úsměvu. Milovala jsem ten úsměv. Přejel mi prsty ze zápěstí po ruce až k rameni a na kůži mi po jeho doteku zůstávaly žhavé cestičky. Tiše jsem vzdychla. Naklonil se nade mě a na chvilku zkameněl a hleděl mi zblízka, upřeně do očí. Já mu pohled stejnou silou oplácela. Potom se naklonil ještě kousek, zavřel oči a opřel si své čelo o mé.
"Miluju tě. Nikdy jsem nikoho nemilovala tak jako tebe..." tiše jsem zašeptala.
Ještě tišeji odpověděl : "Já vím." A znovu se usmál.

Hi no kuronikuru (Kronika ohně) část 3.

28. dubna 2011 v 20:02 | napsal Tai |  FF Tai
Ráno všechny vzbudil běžný budíček senseie, kopání žáků do zadku. ,, Vstávejte lenoši" zařval na celý les a každého zvlášť kopl do zadku přes spacák. Všichni se unaveně posadili a dvojčata si nastejno promnula oči a zamžourala. ,, Vstááááávat! " zařval ještě jednou sensei a všichni vyskočili úlekem ze spacáků. rychle si zbalili a vydali se během na cestu. Po několika hodinách únavného běhu sensei ještě přidal ,, Chvátněte vy kůže líný jinak to nestihneme! jestli se to kvůli vám pokazí, tak vám garantuju, že vás nechám jmenovat z5 na chunniny a už NIKDY nebudete moct být jounini! " Všichni už byli unavení a měli sto chutí říct senseiovi že už nemůžou, věděli však že by je seřval že takhle nemůžou být ninjy Listové když nevydrží běžet že už nemůžou, věděli však že by je sensei seřval větami, že nejsou ninjové když nedokážou běžet ani ,,jen" 6 hodin v kuse.

Nazo no kaze ( tajemství větru ) část II.

28. dubna 2011 v 20:01 | napsal Eragon |  FF Eragon
Ken sledoval Kakashiho a čekal co udělá. Dva muži vypadali nebezpečně. Tím si byl jistý a nejspíš také nebezpeční jsou. Nikdy neviděl ve vesnici nikoho takového. Buď to byli spojenci, nebo nepřátelé. Radši se ani neopovažoval tipovat. ,,Kakashi, znovu se vydíme,"řekl jeden z nich. Kakashi stále vypadal, jako by nic nevěděl. Pak ale leknutím poskočil. ,,Tihle muži jsou..."pronesl, ,,schovejte se s těmahle si poradím sám!" ,,Kakashi kdo je to?" ptala se Kagen. ,,Tohle jsou lidi z mlžné. Tedy alespoň byli. Byli to nájemní vrahové, ne ti z Gatouovi skupiny. Tihle pracovali sami. Městem se šířily novinky, že se založila nová skupina. Tohle budou určitě její dva přivrženci. Každopádně jsem se doslechl, že před těmihle dvěma se schovalo šest lidí z Akatsuki: Hidan, Kakuzu, Itachi, Sasori, Deidara a sám Nagato-ti nejsilnější. Sledovalo je ANBU, ale bohužel zjistilo jenom to, že mají cíl ničit a sbírat ocasé démony. Navíc proti tady těmhle dvěma nemáte a možná ani já absolutně žádnou šanci. tihle nebudou normální lidi!" Oba muži se zasmáli. Jeden ten vyšší si připravoval, že si vezme obal na loutku. Při pohybu zvednutí ruky, se mu vyhrnul rukáv a Kakashi zahlédl něco co ho vyděsilo. Jeho ruce...,,Ihned od tadyma utečte!!!" zakřičel kakshi na trojičku.

My little diary - kapitola 2.

28. dubna 2011 v 20:01 | napsala Eysha |  FF Eysha
Dnes jsme se školou měli přednášku o ,,Drogách kolem nás", moc mě to nebavilo, ale jedno pozitivum by tu bylo, seděla jsem vedle kluka který se mi už dýl líbí. Jmenuje se Kaemon Minase, není nijak zvlášť vysoký ani extra hezoun, ale pokaždé, když se mě náhodou letmo dotkl, naskočila mi husí kůže. To vzrušení bylo neodolatelné, přála jsem si aby to nikdy neskončilo. Bohužel zanedlouho přednáška skončila a my jsme šli čekat na autobus, směr škola. Vevnitř ve vozidle měli kluci hroznou srandu, když při každém zabrždění předstírali náraz do skla. Přiznávám, někdy to komické bylo.
Do školy jsme podle plánu měli dorazit až na čtvrtou hodinu, ale přednáška zkončila dřív, a zjistili jsme, že bysme přišli už na třetí hodinu fyziku, což se nikomu z nás nechtělo, tak přemluvili jsme učitelku,že se ještě stavíme u žlutý prdele (Mc Donald´s). Tam jsem si koupila zmrzlinu a přinutila prodavače aby mi ji zlevnil. Sedli jsme si ke stolu, povídali si a smáli se.

War and Blood: Kapitola 4.

28. dubna 2011 v 20:01 | napsala Aka-Itachi |  FF Aka-Itachi
Takže, pochlapila jsem se a napsala další díl toho svého šáhlého cosi, to jsem dobrá, co? Konečně se to začíná tak trochu rozjíždět (i když pořádně se to rozjede až od toho příštího dílu), v první polovině dílu bude první trochu větší bitka, dozvíte se i Haniny schopnosti (téměř) a ta druhá půlka je trochu víc kecací. Tak si to užijte, jestli to teda někdo čtete...

Po chvíli se u vstupu do tréninkové oblasti objevily dvě postavy, když se více přiblížily, rozeznala v nich Hane chlapce a dívku možná o rok starší, než byla ona sama. Dívka na sobě měla růžové tílko na čínský způsob a tmavě zelené kalhoty. Hnědé vlasy měla svázané do dvou drdolů a modrou čelenku se znakem Listové uvázanou na čele. Chlapec byl oblečený v podivné zelené kombinéze s oranžovými návlaky na nohou a ovázanýma rukama. Na hlavě měl černé mikádo a červenou čelenku v pase.

Oznámení od Tsuki

28. dubna 2011 v 20:01 Ostatní věci
Tákže.. Ohledně FFek se nic nemění, jen asi udělám eště jednu další.. Takovou sezóní ^^ Prostě se seberem a pojedem na MS v hokeji do Slovenska.. Takže tímto vyzývám všechny kdo by byl ochotný se této srandy zúčastnit ať mi napíšena e-mail ;) Budu potřebovat asi jen povahu.. :D Bude to zas taková trapná sranda :D :D

Cesta

28. dubna 2011 v 20:00 | napsala Ran |  Básničky
Za maskou výtržností
a neviazanou zábavou,
skrýva sa príliš veľa bolesti
a cesta plná prešľapov.
Za rúškom úsmevov
a plášťom vľúdnosti,
visí stena omylov
a návštevy bez hostí.
Bez nápoved, bez smerov
potkýnať sa cestou zradnou.
Vždy byť mimo radov
a jediný bez dokladov.
Bez lásky a podpory,
v tieňoch žiaľu stáť.
A život spúšťa závory,
no odmietam sa vzdať.