Únor 2011

Fanarts by Izzy III

28. února 2011 v 15:47 | by Izzy |  Obrázky
Čau lidi ^^ jo, u toho Peina se omlouvám, asi má špatnou značku na čelence.. tak fakt GOME... Jinak jsem nemohla poslat obrázky dřív, protože jsem byla nemocná a nešel mi internet... Ale tak nevadí, posílám teď ^^Fanarts by Maikeru

28. února 2011 v 15:42 | by Maikeru |  Obrázky
No tak zase pár divným obrázků xD.. ta kopírka z těch obrázků fakt dělá mutanty..Písečná v nebezpečí? 2.díl-Nepřítel?

28. února 2011 v 15:39 | napsal Quostek |  FF Quostek
,,Ach´´otevřel jsem oči a vzdychl jsem. ,,Cože ? To už je ráno?´´a rychle jsem si sednul na postel,o chvíli později jsem se šel do koupelny podívat se na to, jak vypadám. ,,To vypadám tak strašně´´ a ušklíbl sem se na sebe do zrcadla. ,,Radši se půjdu najíst´´ řekl sem si pro sebe. ,,Ááá já nemám jídlo!!´´ vykřikl jsem na celý dům. Rychle jsem se oblíkl a šel jsem do obchodu s potravinami. ,,Ahoj Quostku´´ na mě někdo křikl a já jsem se otočil. ,,Ahoj Temari,kde máš Shikamara , proč jsi vůbec přijela zpátky? ´´řekl jsem tázavým tónem. ,,Teď na to není vhodná chvíle Quostku. Před hlavní bránou se objevil neznámí muž! Zatím ho nedokážeme rozeznat, protože má na sobě masku.

1. díl – Zvláštní překavepní

28. února 2011 v 15:38 | napsala Elča Uchiha |  FF Elča Uchiha
Čas neůprosně plynul. Itachi čím dál častěji nebyl doma. Malá dívenka pořád nedávala Sasukemu spát. Až jedno odpoledne bylo pro Sasukeho opravdu šokující. Ale do toho zpět. Pěkně od začátku....Sasuke se vrátil z akademie domů a cestou přemýšlel jestli bude Itachi doma. Chtěl s Itachim trénovat házení shurikeny. Ale najednou se ozvaly hlasy mezi stromy. Sasuke prudce otočil hlavu, schoval se za strom a poslouchal. ''Takže kolik?''. ''To záleží jen na tobě, Rokuro.'' . Sasuke se trochu více schoulil. ''Až ji zabiju, teprve potom si vezmu peníze.'' . '' No dobře..jsi jiný než ostatní. Ale nevyrážej hned. Vyraž až zítra při úsvitu. To bude její matka ještě spát.'' ''Dobře.'' Sasuke hlasitě polknul. ''Co to bylo??'' ozval se hlas z křoví. Sasuke málem přestal dýchat. ''Kouknu se co to bylo za zvuk a ty můžeš jít.

Deník Tamayo Nahabassu 4 (druhá část)

28. února 2011 v 15:37 | napsala Reymory |  FF Reymory
Pátá strana: Pomalu jsem natahovala ruce a snažila se posadit. Pevně jsem se chytila prostěradla a posadila se. Hlava mi pořád třeštila a celé tělo bolelo. Byl už večer. Svým sněním jsem promrhala skoro celý den. V protějším koutě seděla matka a spala. Akama seděla vedle mě na židli a podřimovala. Někdo mi tu, ale scházel. Ten někdo se mi vmísil do života ..přikráčel si. Jako smítko, které spadne na něčí rameno a nejde smést. Nebyl tu Makugo. Pustila jsem se prostěradla a spadla zpátky na postel. Znuděně jsem se koukala do stropu a čekala jsem, že se třeba zřítí, nebo něco takového. Ale nic, nepohnul se ani o kousek. Koukání na strop, jak se nehne mě rychle přešlo a tak jsem se otočila na bok, směrem k chodbě. Bílé pláště běhaly z místnosti do místnosti. Krví polité prostěradla přenášely a nosily nové. Pilně běhaly jako by je zezadu bičovaly hlídači. Pot jim stékal proudem po obličeji a v obličeji strach…bolest..zármutek. Ostrá světla lamp blikala a zasínala. Z místností daleko ode mne se ozýval křik novorozenců.

Kagetsu Tsukiko

28. února 2011 v 15:36 | poslal Deejay |  Postavy
Kagetsu Tsukiko prodává v obchůdku s léčivými bylinami. Je nejstarší dcera Kagetsu Toubeie. Bylo uvedeno, že převezme část jeho majetku, jestliže se její starší bratr Fuuta zasměje během pohřbu. Tsukiko a další členové rodiny dělali to nejlepší, aby se jim podařili ho rozesmát, ale Fuuta byl nahrazen Narutem. Pak mámel dostala šok, že její otec žije. Velmi zajímavá zajímavost je, že jméno Tsukiko je první znamení čínského zvěrokruhu.Naruto Spiderman 3

28. února 2011 v 15:34 | poslal Mochito Tiramis |  Videa

Fanarts by Yarosurafu II

28. února 2011 v 15:31 | by Yarosurafu |  Obrázky


Shitenshounin

28. února 2011 v 15:27 | poslala Asara Kuchiki |  Postavy
Je skupina Čtyř Nebeských Vůdců do které patří Houki, Kujaku, Ryuugan a Suiko. Všichni pocházejí z Takumi vesnice. Kujaku je konoichi tohoto týmu a používá k boji vzdušný element.Všichni členové tohoto týmu unesli z Pisečný vesnice Matsuri, žačku Gaary a tím chtělii Gaaru vylákat ven z Pisečný, aby mohli použiť chakru Shukaku na probudění vůdce jejiich vesnice Seimeie.
Akatsuki Amv - Naruto Shippuden - Bring Me To Life

28. února 2011 v 15:25 | poslala Asara Kuchiki |  Videa

Fanart by Yube

28. února 2011 v 15:24 | by Yube |  Obrázky

Quostek & Elča Uchiha VS Pawča & Sasanit

27. února 2011 v 13:42 Boje

VS

Kdo zvítězí? Hlasujte v anketě. Boj skončí během týdne.

Kdo vyhrál?


Sasanit

27. února 2011 v 13:30 CNFC členové
Křestní jméno: Anita
Přezdívka: Sasanit
E-mail: anita820@email.cz
Datum narození: 27.11.2000
Oblíbená hudba: Hannah Montana
Oblíbené postavy: Sasuke, Hinata, Itachi
Neoblíbené postavy: Naruto, Sakura, Neji
Můj vzor: Sasuke
Mé motto: Nehádej se když nemusíš.

Chibi fanarts by Aka-Itachi

27. února 2011 v 13:12 | by Aka-Itachi |  Obrázky
Snad se budou líbit (bohužel se mi podařilo je při focení rozmáznout, takže horší kvalita). Aka-ItachiSnowboy

27. února 2011 v 13:08 CNFC členové
Křestní jméno: borik
Přezdívka: Snowboy
E-mail: borivojnimmerfroh@seznam.cz
Datum narození: 3.6.1997
Oblíbená hudba: všechna
Oblíbené postavy: naruto,pein,tobi(madara)
Neoblíbené postavy: sora
Můj vzor: pein,porozumění nenavisti
Mé motto: nevzdavat se

fMlžná 01

27. února 2011 v 13:04 | napsala Yube |  FF Yube
Já jsem Yube a jsem v mlžné vesnici tenhle příběh je o mlžné a o mě nebo mých příbuzných.
Popis: malá postava ,bílé vlasy stažené do dvou culíků,místo čelenky nosím medailon kde mám znak své vesnice(mlžné),nasládlá vůně jahod

1. DÍL - fMLŽ CESTA
Probouzím se jako obvykle se zíváním a říkám si že dnes snad bude úspešnejší den. Jdu do sprchy a tam si zpívám jako vždy.Vezmu si župan a jdu za Ookami namazat jí křídla,Ookami je můj vlk co má křídla.Najednou tam spatřím kluka ,který je mi matně povědomí."Ne to nemůže být pravda ".Stojí přede mnou můj bratranec Miku.Stála sem tam s krémem v ruce a koukala sem na něj jako by spad z nebe."Ahoj Yube".Řekl"Ahoj Miku .Co tu děláš ?" "přišel sem se zeptat jestli se mnou nechceš jít za Yami?"Stál tam a čekal na odpověd´ "no já nevím co bych udělala s Ookami a jestli by mě tam vůbec chtěla musím si to rozmyslet"."fajn".řekl Miku "ale budu se potřebovat někde utábořit než se rozhodneš".pozvala sem ho dál a on se mě začal vyptávat jak se mám a tak …. ."Můžeš zůstat u mě "."Díky to bych byl rád".

Manga, kapitola č. 529

27. února 2011 v 11:12 Oznámení
Číslo kapitoly: 529
Název kapitoly: Zlatá pouta
Číst online: CZ
Překlad od: Konoha.cz
Další kapitola: za týden

Davač

27. února 2011 v 11:01 CNFC členové
Křestní jméno: Gennaro
Přezdívka: Davač
E-mail: gatuzo101@azet.sk
Datum narození: 19.3.1996
Oblíbená hudba: rytmus
Oblíbené postavy: Naruto,Pein,Kakashi
Neoblíbené postavy: Kisame,Sasori, Deidara
Můj vzor: Naruto
Mé motto: som pan