Naruto trošku naruby – 21. Díl (+fa)

19. prosince 2010 v 21:40 | napsala Čiki-chan |  FF Čiki-chan
Po dlouhé  době další díl. Je o něco slabší než minulý, ale doufám, že se vám bude líbit. Prosím komenty a kritiku =D.  
  "Ježiši, pojďte, nebo přijdeme fakt pozdě" řekla Sakura. Všichni se vydali na cestu doprovázeni kašli-škyt fanfárou.
  Tým 7 dopochodoval až  do rozlehlé místnosti, kde byli ostatní soutěžící.  "J-jejda, je jich tu kašli hodně kašli, že kašli?"  třásl se Sasukemu hlas nejen kašlem. "Fakt škyt? Mně škyt se škyt ani škyt nezdáááááááááááááááááááááááá" řekl Naruto, který se vzápětí vrhl střemhlav na podlahu. Všichni se otočili jeho směrem. "Ježíši, vstávej ty nemehlo" řekla Sakura a společně s kašlajícím Sasukem tahala Naruta na nohy. "Co? Díváte se na mě, jako byste ještě nikdy nespadli" začal se rozčilovat Naruto. "A hele, mě ta škytavka přešla. Sláva pádům na zem!!!" zařval na celou místnost zrovna, když dovnitř vešel Hokage. Sakura o pár kroků ustoupila, aby si nikdo nemyslel, že k nim patří. "Pády na zem? Jo jsou dost legrační" zasmál se Hokage. "To mi připomíná jeden vtip. Je to tak…" svou větu již nedokončil, protože mu muž stojící vedle něj skočil do řeči. "Pane Hokage, jsme tu kvůli Chuuninským zkouškám, ne kvůli vašemu komickému výstupu." "Jo, jo, to já přece vím. Chuuninské zkoušky? Co to kruci je?" brblal si pod vousy.

"Jo, Chuuninské zkoušky…" kolečka zapadla do sebe. "Ehm, ehm. Drazí lidé, sešli jsme se tu, abychom poděkovali ostatním zemím, že nás nechali letos pořádat Chuuninské zkoušky… Jo a prošlo vás děsně moc, takže budete ještě bojovat na život a na smrt. Kdo zemře, postoupí a kdo přežije, má smůlu… Ne, počkat,… vlastně je to obráceně. Kdo přežije, postupuje a ten kdo zemře, má smůlu. Jo takhle to je, myslím… Tak hodně zdaru, ať vás moc nezemře, já musím jít, protože mi za chvíli začíná seriál,… teda chci říct, že musím jít konat své povinnosti" rozloučil se Hokage a šel.
  "Bezva, další boje"  radoval se Naruto, kterého kvůli pádu přešla škytavka, Sasuke se nijak nevyjadřoval, protože už takhle měl co dělat, aby se neudusil a Sakura si dávala pozor, aby je nikdo neviděl spolu.
  "Nazdar děcka!" vešel do místnosti rozhodčí. "Hayate jméno mé" usmál se nově příchozí zářivým úsměvem, který by klidně mohl konkurovat slunci. Naruto oslněn tím smějícím se týpkem zakopl o Sasukeho, který se skácel na zem. Nebýt toho, že tak Sasukeho opustil kašlíček, nejspíš by už Naruta vraždil vším, co by měl po ruce (ninja čelenkou, svitky, Sakurou, smějícím se týpkem,…).
  "Ehm, takže, jak jsem říkal mé jméno je Hayate. Pro následující boje budu vaším rozhodčím. Má někdo nějaký dotaz?" zeptal se muž a nepřestával se smát. Přihlásili se všichni až na Naruta a Sasukeho. Naruto proto, že nevěděl, na co se má ptát, a Sasuke proto, že se sbíral ze země.
  Hayate se rozhlédl po místnosti plné hlásících se lidí. "Fajn, nikdo nemá žádný dotaz, tak můžeme začít." Další oslnivý úsměv, ale Naruto si tentokrát stihl včas nasadit sluneční brýle.
  Za Hayate se rozsvítila tabule a začali se tam míhat jména. Proběhly tam snad všechny, než tam zůstala dvě jména: Sakura Uchiha vs Dosu Kinuta.
  Sakuře zamrzl úsměv na rtech. Vlastně nezamrzl, protože tam žádný neměla. "Takže Sakura Uchiha a Dosu Kinuta nastoupí proti sobě v prvním zápase. Juuu, to bude tak vzrušující" jásal Hayate.  
Pokračování příště…

Obrázek k ff, je to Hayate. Kreslila jsem ho podle předlohy, až na ten úsměv (proto je tak divný).
by Čiki-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akadou Yahoo Akadou Yahoo | 19. prosince 2010 v 21:59 | Reagovat

Úžasné ♥ nemám slov prostě nádherný příběh :)

2 Čiki-chan Čiki-chan | 19. prosince 2010 v 22:05 | Reagovat

[1]:děkují, ale je to kravina :-D

3 Ronnie Ronnie | 19. prosince 2010 v 23:49 | Reagovat

:DDDDD aha tak proto si dneska v chatu chtěla ty ména :D :D hokage to zabil se serialem :D

4 Ronnie Ronnie | 19. prosince 2010 v 23:50 | Reagovat

jinak je to SKVĚLÝ! napiš další co nejrychleji!

5 Čiki-chan Čiki-chan | 20. prosince 2010 v 19:34 | Reagovat

[4]:díky :-D, vynasnažím se, ale asi nebudu mít moc čas :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama