Prosinec 2010

Happy New Year 2011!

31. prosince 2010 v 23:59 Oznámení
(nesoutěžní článek, ten soutěžní bude za minutu ;D)


Finální střet Velké pětky!

30. prosince 2010 v 23:50 Velká pětka - střety
Na tuto bitvu se všichni připravovali už velice dlouho. Tento den právě nastal. Hluboko v lese se střetly vojenské síly všech vesnic, daleko od civilizace, tudíž není ohroženo obyvatelstvo žádné z vesnic. Kdo dokáže porazit všechny ostaní? Ač už díky předmětům, které získali během jiných bojů, či jen čistou sílou?

Nezapomeňte, NIKDY není rozhodnuto. Ve finálním počtu hlasů v anketě bude připočteno/odečteno několik hlasů ve prospěch vesnice vlastnící daný předmět. V tomto případě se jedná pouze o Mlžnou a Oblačnou.
1. místo - 25 bodů
2. místo - 20 bodů
3. místo - 15 bodů
4. místo - 10 bodů
5. místo - 5 bodů

Všem přeji hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší! Bitva potrvá právěpodobně celý následující týden.
Listová
VS
Písečná
VS
Mlžná
VS
Kamenná
VS
Oblačná

Kdo vyhrál?


Oznámení, co jiného ;D

30. prosince 2010 v 23:13 Oznámení
Zítra pravděpodobně nic nepřibyde, nebudu mít čas přidávat.. Vlastně bude probíhat velký střet Velké pětky, ale to je asi jediné, co tu můžete očekávat. Také na chvíli na blog nebudu dávat videa, které mi posílate na mail. Každý den jich tu je tak 6 a je jich tu pak přeplácáno, že si je ani všichni nepustěj. A nepříde mi spravedlivý, aby za 1 video dostal někdo 1 bod pro vesnici a za dlouhou FF taky jen 1 bod pro vesnici. Proto videa na chvíli stopuju.

Zítra, přesně v 00:00, budu s kámošema oslavovat Silvestra, ale vy se můžete těšit na malou soutěž. Prvních pět, těch, co napíšou jako první do komentářů pod novoroční článek (v 00:00), získají body pro svou vesnici:
  • 1.: 5 bodů
  • 2.: 4 body
  • 3.: 3 body
  • 4.: 2 bod
  • 5.: 1 bod
Také vám předem přeju poslední příjemně strávený zítřek a zbytek dnešního večera :)

Písečná 5 díl. - Opět doma

30. prosince 2010 v 23:12 | napsala Akadou Yahoo |  FF Sanjo Sayuri
Čas plynul rychle. Možná také pro to, že jsem většinu času strávila přemýšlením. To bylo moje zakousnout se někde hluboko ve vzpomínkách a co se děje okolo vnímat jen z poloviny. Mraky přede mnou jako by někam utekly. A v slunečních paprscích se konečně přede mnou začali objevovat domky. Ohlídla jsem se dolů zdali je vše v pořádku a když nic nehrozilo vybídla jsem Yukimara, aby sletěl níž. V dostatečné velikosti jsem seskočila a dopadla na zem. Dala se do pohybu a doběhla ostatní. U vchodu jsme zpomalili. Každý byl rád, že je doma. Otřela jsem si čelo od potu. Po chvíli mi začalo vrtat hlavou, proč když jsem běžela jen kousek a celou dobu se jen vezla. Myšlenku jsem odehnala zakroucením hlavy a dala se do řeči s Uchihou, Nickolajkou a Mahirou. S touhle trojicí jsem po téhle misi začala dobře vycházet. Ulicemi jsme jako jednotná skupina kráčeli k hlavní budově. Po chvíli nás pár lidí opustilo. A ke konci když jsme došli k budově nás zbylo jen pár. Postupně jsme vstoupili do budovy a zamířili do kanceláře. Tam u okna stál Kankuro, když se otočil mněl náladu jako vždy. Úsměv od ucha k uchu a moje nudná nálada nastoupila na scénu. V tom se mi začala točit hlava a bolelo mně v krku. Nehodlala jsem stát a tak jsem si sedla na zem.

Manga, kapitola č. 522

30. prosince 2010 v 23:01 Oznámení
Číslo kapitoly: 522
Název kapitoly: Už jsem přece dávno mrtvý
Číst online: CZ
Překlad od: Konoha.cz
Další kapitola: za 2 týdny


Poslední vládce pěti elementů - 15

30. prosince 2010 v 22:57 | napsal Honza Uzumaki |  FF Honza Uzumaki
Část 15. Hledání meče ninjů(4.část)

"Konečně na cestě to povolení od Lady Hokage nás zdrželo." "To máš recht Honzo tak kde že máme začít?" "Přesně tady v Zemi Ohně Moniko." "Stručněji by to nešlo?!" "Ne." "Cože máš přece mapu." "Ano  to mám ale ta ukazuje jen kde jsou ukryté části meče v národech ne místech Moniko jasné a přestáň fňukat." "Já nefňukám aby byli jasné milí Honzo." "Tak jo promiň takže kde začít že by támhle?" "proč zrovna tam?" "No jaká je nejlepší skrýš pro meč nebo pro její část?" "No jeskyně?" "Přesně jsme jediný kteří vědí že máme mapu na které je místo nalezení jeskyně." "Hle já se ptala stručněji by to nešlo a ty řekneš ne a teď že je to v jeskyni co to má znamenat?" "no tak poslouchej jeskyní je tady milion to nám moc nepomohlo jasný." "Aspoň víme že je to jeskyně troubo." "Dobře chápu jseš naštvavaná měl jsem ti to říct promíň." "No díky Honzo." "Jdeme dál(v jeskyni)Sakra tady není tak jeskyně číslo dva." "Přesně.(ale když jsme vyšli čekalo na nás malé překvapení)Kde je meč(zeptal se jeden ninja)My ho nemáme." "Ha a to vám mám věřit viděli jak dete s mapou do té jeskyně tak kde je ten meč Dejte nám ho nebo."

Animace III

30. prosince 2010 v 22:56 | poslala Asora |  Obrázky
ino2
hinata2

Naruto Shippuuden AMV - Break

30. prosince 2010 v 22:50 | poslala Yami |  Videa
Viděli jste někdy horší video? NE? To se nedivím! Víte proč? Tohle video je totiž mojí tvorby. Ano, z nepochopitelného důvodu jsem se rozhodla udělat video, moje vůbec první video. Já vím, že je to hrozné, ale ve videospin nic světobornýho nejde.


Příhlášky do FF

30. prosince 2010 v 22:48
Tákže...rozhodl jsem se že budu psát FF a tak bych se chtěl zeptat jestli by ste  v tom někdo nechtěli hrát. Pokud ano napište mi na mail: foltym1@seznam.cz . V předmětu jméno v CNFC. A v emailu něco o postavě vzhled,techniky,kekkei genkai atd...
Mahira

Naruto - Terminator 4 Salvation trailer

30. prosince 2010 v 22:46 | poslal Mochito Tiramis |  Videa

Amaya Yakushi

30. prosince 2010 v 17:11 CNFC členové
Amaya Yakushi
Křestní jméno: Alča - Alison
Přezdívka: Amaya Yakushi
E-mail: AlisonGross@email.cz
Datum narození: někdy v létě ..... 1995
Oblíbená hudba: dechovky jsou nej ..... dobře asi metal, rock, a oblíbená skupina? Green Day , Nightmare A samožejmě MJ (pro nechápavé Michael Jackson)
Oblíbené postavy: Kabuto Yakushi, Orochimaru, trochu Kakashi,a to je tak asi všechno
Neoblíbené postavy: všechny ostatní xD nejvíc asi Sasuke, Ino, Gai a Rocky, většina Akatsuki a abych nezapoměla .... Jiraiya (i když musím uznat, že má někdy dobrý hlášky)
Můj vzor: no nejvíc nosím takový ty běžný vzory jako třeba srdíčka na mikině, kytičky na šatech .... , ale moje úplně nejoblíbenější vzory jsou ty hadí xD a mamka mě nutí, abych nosila příšernej kostkovej svetr.... a jinak je mým vzorem Kakashi, (ale jenom v pozdních příchodech do školy) a pak samozřejmě Orochimaru-sama
Mé motto: nemám žádnou dobrou hlášku, která by se dala použít jako motto a na netu se mi ji hledat nechce, ale určitě to bude něco, co řekl Kabuto-kun nebo Orochimaru-sama jako třeba   "Watashi wa Hokage ninaru" apod.

Jarulinek

30. prosince 2010 v 17:07 CNFC členové
Jarulinek
Křestní jméno: Jarda
Přezdívka: Jarulinek
E-mail: mimi.mumu@seznam.cz
Datum narození: 29.10. 1997
Oblíbená hudba: neni
Oblíbené postavy: Neji Hyuuga, Shino Aburame
Neoblíbené postavy: Rock Lee
Můj vzor: neni
Mé motto: Být vždycky tam, kde se mi to vyplatí.


Sen nebo skutečnost – 17. Díl

30. prosince 2010 v 17:04 | napsala Čiki-chan |  FF Čiki-chan
  Měl jsem nastoupit na Nagatskou školu.
  Ještě chvíli jsem na Naoli zíral, dokud jsem si neuvědomil, že jestli tady budu takhle postávat, přijdu první den do školy pozdě. Rychle jsem se rozloučil s Naoli a Jamamotem, který se právě vrátil z obchodu. Pak už jsem jen vyrazil na cestu.
  Přestože jsem pospíchal, nebyl jsem schopen své nohy přinutit pohybovat se rychleji. Nechtělo se mi tam. Protože…měl jsem pocit, jako by se mělo něco stát. Něco, co změní můj život, a proto jsem se bál nechat Naoli samotnou, nepřežil bych, kdyby se jí něco stalo. Pořád říkám nebo přemýšlím nad těmito věcmi, ale…co jsem pro to zatím udělal? Odpověď je prostá. NIC. Přál bych si být tím Narutem, který bojuje po boku Kakashiho, Sakury a Sasukeho. Mohl bych vytvořit rasengan. Pak bych své nepřátele zaručeně porazil.

Písečná 4 díl. - Nezapomenutelná noc

30. prosince 2010 v 17:03 | poslala Akadou Yahoo |  FF Sanjo Sayuri
Pokojem se linula příjemná vůně jídla. Yami seděla vedle mě a již nevydržela zvědavostí vyskočila a běžela do kuchyně. Zároveň mně nečekaně chytla za ruku, aby mně odtáhla do kuchyně s ní. Zděšením jsem se rozmázla jak nějaký brouk na podlaze. Yami mně pustila a pouskočila, poté mně pomohla na nohy a odtáhla do kuchyně. Mezitím nás Miku sledoval a nevěřícně sledoval. Přišla jsem si trapně, polkla jsem a poté se nechala unést vůní jídla. Miku neváhal a jídlo naservíroval a začal ho podávat na stůl. Yami i já jsme si sedli ke stolu, jenže když jsme si všimli, že na stůl dává více talířů než bylo třeba obě jsme si vyměnili udivený výraz. Po chvíli se ozval zvonek. "To budou oni." S těmihle slovy odešel ke dveřím. Z chodby se vynořili Inoue a Nioru. Oba si odložili věci na věšák a přisedli si ke stolu. Všichni jsme si vyměnili pohledy a pozdravily se. Poté se všichni vrhli s radostí do jídla. Yami byla stále zvědavá a tak nevydržela a zeptala se těch dvou "A vy tu přespíte nebo tu jste jen na noc?" tuhle větu sprovázel ještě milý úsměv. Nioru se usmála a v odpovědi předběhla Inoue "Ne, jsme tu jen na večeři. Potkali jsme Miku venku a tak nám nabídl zdali nepříjdeme a tak jsme tu." Vrátila Yami úsměv a poté si začala povídat s Inouem.

Kabuto & Orochimaru

30. prosince 2010 v 17:02 | by Yami |  Obrázky
Dobře, dobře, neni to nic moc, ale co s tim? Snad se alespoň trochu líbí, na nápad mě přivedla Yaraki, takže děkuji za inspiraci.
by Yami

Animace by Akadou Yahoo

30. prosince 2010 v 17:01 | by Akadou Yahoo |  Obrázky
animace by Akadou Yahoo

Miracle

30. prosince 2010 v 17:00 | poslala Asora |  Obrázky
th_thShippuudenAvy11
th_thsanrubff

Madara Uchiha

30. prosince 2010 v 16:57 | poslala Bijuu Akane |  Obrázky
Mada-1

Wanted

30. prosince 2010 v 16:55 | poslali Miso, Nikisna-chan, |  Obrázky
Pokemon_Naruto__Costume_Fun_by_EiffelArt