Listopad 2010

Část 1. aneb křečci nastolují totalitu a Annshi hodnotí kariéru zarážky na dveře

30. listopadu 2010 v 21:36 | napsala Raydenn |  FF Raydenn
Zde je první díl slíbené CNFC povídky. :D Pevně doufám, že vás nezklamu a vzhledem k tomu, že tohle je teprve rpvní část, mělo by vás tam být ještě hodně. :D (Já se tam objevím taky, ale... jsem tvor stydlivý, dejte mi čas. :D) Přeji dobrou zábavu a bacha na křečky! :D

"KŘEČCI OVLÁDNOU SVĚT!!!" Ještěrka vpálila do do dvěří jako pominutá, zuřivě ukazovala rukama kamsi ven, zvrhla vázu a sejmunla Annshi dveřmi. Ta momentálně kriticky hodnotila kariéru zarážky na dveře.
"Dřív než se tak stane," ozvalo se z poza dveří sténavě "ty ten svět vyvraždíš a na ty nebohé křečky nezbyde nic." Annshi se vyhrabala na nohy, s povzdechem dala poslední sbohem oné rozflákané váze na zemi a věnovala se Ještěrce. "Co, ptám se CO JE TOHLE ZASE ZA KRAVINU?!" Ještěrka se ustrašeně skrčila. "T-to Jultcha... říkala ž-že p-prý Č-čajíček říkala..." "JUUUUUULTCHOOOOOOOOOO!!!!!" Zařvala Annshi tak hlasitě, že kočka, do teď zvědavě sledující běh událostí, ustrašeně zalezla pod postel a za ní se tam urychleně nahrnula i Ještěrka. "Už zase hoří?" Jultcha vyběhla z kuchyně, na sobě kuchařskou zástěru a v ruce vařečku s povlakem čehosi, co matně připomínalo těsto na palačinky. "Proč jsi nakecala Ještěrce, že křečci ovládnou svět?! Co je to za pitomost?!" Soptila Annshi. "To není pitomost ale pravda!" bránila se Jultcha. "Čajíček to řekla!" "ČÁÁÁÁÁJÍÍÍÍÍÍÍÍÍČKŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!!!" zařvala Annshi a s Jultchou už pod postelí pomalu nebylo k hnutí.

Itachi by Natalia Noctio Caleumi

30. listopadu 2010 v 20:30 | by Natalia Noctio Caleumi |  Obrázky
Jsem se snažila nakreslit Itachiho (pokud to nejde poznat), ale kvalita nic moc - fotila jsem to přes webkameru, tak se omlouvám.
by Natalia Noctio Caleumi

Fanarts by Deejay

30. listopadu 2010 v 18:45 | by Deejay |  Obrázky
Je to můj první fan art, tak jsem si na tom dal záležet.
by Deejay

Přihláška

30. listopadu 2010 v 18:43
Tak do teraz som nemal čas na písanie príbehou ale už ho mám tak prihláška do môjho príbehu kdo chce tak nech napíše
meno(na blogu).
A ako chce vyzerať.
A môžem zobrať 5 postav.

Miso

Advent

30. listopadu 2010 v 18:27 | poslala Ronnie |  Obrázky
Sice sem trochu prošvihla neděli, za to se omlouvám, ale tak snažila sem se :D Zatím je rozsvícená jen jedna, první neděla (byla). Konečně o víkendu sněžilo i u nás v Brně xD, no a tak sem chytla trochu vánoční náladu :) Příští neděly rozsvítím další.
by Ronnie

Kyodaija

30. listopadu 2010 v 18:23 | poslal Deejay |  Postavy
Kyodaija jsou obrovští hadi mnoha druhů, které často přivolává Orochimaru během bitvy. Kyodaija však nejsou nejoblibenějšími hady Orochimaru, Orochimaru má nejoblibenější Mandu. Například tři Kyodaijové, kteří byli přivoláni během invaze do Listové měli na své kůži značky podobné jako Nebeská prokletá pečeť, zatímco had přivolaný v Lese smrti na sobě neměl vůbec žádné značky. Mitarashi Anko přivolala ve filleru, který se odehrával v zemi Moře, modrého hada podobné velikosti jako přivolává Orochimaru, aby ochránila Naruta, Shina a Ino před závalem. Všichni čtyři se ukryli v puse Kyodaijy jak se jezkyně zhroutila. Kyodaija tito hadi moc v Narutovi nebyli. Ale objevili se tam.
Kyodaija

Manda

30. listopadu 2010 v 18:22 | poslal Deejay |  Postavy
Manda je Orochimarův největší a nejmocnější přivolávaný had. Za svou pomoc v boji požaduje sto lidských obětí. Pokud neobdrží tyto oběti nebo ho nepřivolá sám Orochimaru, tak Manda klidně zabije toho, kdo jej přivolal. Kabuto si myslel, že by se Manda obrátila proti Orochimaru. Manda má obrovskou rychlost. Mandu především zajímá jen zabíjení. Jak Jiraiya a Tsunade bojovali proti Orochimarovi, tak Tsunade popíchala mečem Mandovou pusu. Přesto jak byla Manda zraněná nedokázali Jiraiya ani Tsunade zabít Orochimara. Pokud si dobře vzpomínám, tak Sasuke použil Mandu jako obranu proti Deidarovi a to mu zachránilo život.
Manda

Enma Enkouou

30. listopadu 2010 v 18:21 | poslal Deejay |  Postavy
Enma Enkouou je starší opice vyškolená v umění ninjů. Je nejspíš nejlepší ze všech opičích summonů. Má vlastní titul - opičí král. Je osobním summonem Sarutobi Hiruzena, Třetího Hokage a je také jeho dlouholetým společníkem, což je vidět na jejich stáří. Má velkou fyzickou sílu a bojové schopnosti. Enma je velice loajální k Hiruzenovi, ale někdy neschvaluje jeho rozhodnutí. Velice snadno se naštve, jak je vidět, když se snaží zlomit krk Orochimaru, protože ten zaútočil na Hiruzena. Enma nosí svůj symbol skryté Listové vesnice. Takže Enma patří do skryté Listové vesnice.

Techniky:
Henge: Kongounyoi
Kongou Rouheki
Enma Enkouou

Rinou Hikaru jméno mé

30. listopadu 2010 v 18:20 | napsal Rinou Hikaru |  FF Rinou Hikaru
Pocházím z Oblačné vesnice, jako opuštěného sirotka mě našli pohozeného v lese. Takže svou minulost si moc nepamatuji, a ani mi to nějak nevadí. Byly u mě zjištěny speciální schopnosti, a to, že umím vytvářet silové pole. Má schopnost, po které jsem se proslavil po celé Oblačné je velká citlivost k vycítění chakry. Takže jsem senzibil, který se rád zajímá o lékařské umění.Baví mě véct jakouko-li skupinu

Vzhled: Mám  červené vlasy a modré  oči. Oblačnou čelenku nosím na krku, černé prstáky si beru jen na boj z blízka, normální ninja obuv, černé triko s rukávy k loktům a přes to mám oblačnou vestu, spodek jsou temně modré volné tepláky-šusťákové.¨

Povaha: nebojím se ozvat a dělám si co chci a co je podle mě důležité.Chovám se stejně jako NEJI a SAKURA akorát trošku odvázaněji. Velmi mě udivuje schopnost kterou měla Konan a tak se snažím její styl napodobit, ale ještě mi to moc nejde. Jak už jsem říkal, baví mě véct skupinu a dělat jim oporu. Jsem přátelský a naslouchám problémům jiných, v případě se jim jakkoli snažím pomoct…To je po Narutovi no XD Todˇvše…

Origami prsten

30. listopadu 2010 v 18:19 | poslal Inoue Takato |  Videa

Nekonečný příběh aneb co tvoříme na chatu

30. listopadu 2010 v 18:18 | z chatu |  FF Nickolajka
Tohle sice nesouvisí s Narutem jako takovým, ale možná by mohlo být zajímavé, co pár lidí dokázalo na chatu na naruto-online v legraci sepsat XD. Tenhle příběh jsem tvořila já = Nickolajka, Čiki-chan, Nioru Kuchiki, tři věty napsala i Temi-chan a jednu či dvě Mochito Tiramis...

Kdysi dávno, pradávno, žila jedna holka. Ta holka sedávala každý den na kameni u řeky. Dívala se na poletující ptáky a přemýšlela o tom, jaké by to bylo, kdyby uměla létat. A tak se jednoho dne rozhodla, že se létat naučí… Běhala po louce sem a tam a při tom mávala rukama. Skákala do výšky, ale pokaždé přistála tvrdě na obličeji. Byla zkrátka úplný anti-talent na lítání. Přesto to ale nevzdávala. Každý den se vracela na louku plná odhodlání a každý den si říkala, že tentokrát už to zvládne. Ale pokaždé to dopadlo stejně…
Jednou, když pozorovala ptáky na větvi stromu, jí napadlo zkusit vzlétnout ze stromu. Vylezla na něj, odrazila se a skočila… Jen díky pohlednému zachránci poblíž, si při pádu nic nezlomila. Chtěla mu poděkovat, ale zmizel stejně rychle, jako se objevil.
Dívka byla zmatená.

Jirobou

30. listopadu 2010 v 18:16 | poslal Uchiha Sharingan |  Postavy
Jeden ze členů zvučné čtyřky a jeden z Orochimarovývh bodygárdů.Ze zvučné čtyřky je fyzicky nejsilnějčí,ačkoli je považován za nejslabšího.Jako všichni členové,i on má prokletou pečet druhé úrovně,je tlusčí než Chouji,nesnáší Tayuyu,které nádává za to,že mluví sprostě a říká mu špekoune.Jako Chouji byl také extrémně hladový nejen na jídlo,ale i na chakru,kterou z protivníků vysával,Jirobou má zemskou podstavu a neuvěřitelnou sílu,dokáže utrhnout kus zkály a hodit ji po nepříteli,i když chytrosti moc nepobral.Jirobou mohl nejenom měnit svoji fyzickou energii na chakru,ale i na opak,ale jako ostatní,ani on by se nedokázal postavit členu Akatsuki.
Jirobou nosí stejné vybledlé oblečení se silným(nevim čím) okolo pasu,je mu 14 let,měřil přes 180 cm a vážil přes 100 kg.
Jirobou

Smrt?

30. listopadu 2010 v 18:15 | napsala Nikisna-chan |  FF Nikisna-chan
Krátká, napsaná ve tři hodiny ráno, hodně, ale hodně blbá nálada.
Stala jsem tam, kolem mě v hloučku stáli lidi, dívali se….zírali. Někteří brečeli. Proč??? Byla jsem zmatená. Lekla jsem se, moje ruce byly celé od krve??? Nepamatovala jsem si, že bych někoho zachraňovala nebo zabíjela nebo ne??? Kousek od sebe jsem viděla Naruta. Chtěla jsem na něj zavolat a zeptat se, co se děje, ale hlas se mi zlomil a tak jsem se k němu rozběhla. Tak\ brečel. Chtěla jsem se ho dotknout a uklidnit ho, ale moje ruka jeho ramenem jenom prošla. Vyděsila jsem se. Moje ruka projížděla Narutem jako by byla nehmotná, ale pak jsem to viděla a vyděsila jsem se. Ležela jsem tam, v kaluži krve. Moje oči byly, bez známky života a pak mi to teprve došlo, jsem Mrtvá!!
Začal foukat tak silný vítr, že mě málem odfoukl, ale držela jsem se.
"Už jsem nedoufal, že tě najdu!!" Po tom hlasu mi přeběhl mráz po zádech. Rychle jsem se otočila a setkala jsem se s očima….svého vraha.
"Jsi mrtvý takže jsem tě zabila….já?"
"Ano, máš pravdu."
"Tak co chceš….Sasuke???"

Hinata & Naruto

30. listopadu 2010 v 18:13 | poslala Temi-Chan |  Obrázky
naruto

Edit picts

30. listopadu 2010 v 18:12 | poslal Inoue Takato |  Obrázky
První obrázek - před úpravou
Druhý obrázek - po úpravě
Kopie - 2196479_1_24
2196479_1_24

Origami Magic Ball

30. listopadu 2010 v 18:09 | poslal Inoue Takato |  Videa

Sarutobi Asuma

30. listopadu 2010 v 18:08 | poslala Nekomata Naku |  Postavy
Narodil se 18. 10.  Byl strýcem Konohamara a synem Sandaimeho. Byl jounin z Listové.   Asuma dost kouří, v čemž se mu snaží Shikamaru zabránit. Právě s Shikamarem hrál pravidelně Asuma Shogi. Asuma měl větrnou chakru jako Naruto. Kdysi patřil mezi Dvanáct Strážných Ninjů, kteří chránili feudálního pána. Asuma měl zřejmě romantický vztah s Yuuhi Kurenai, se kterou čekal dítě. Také velel týmu 10, kde byl Nara Shikamaru, Akimichi Choji a Ino Yamanaka. On sám tvrdí, že se jeho tým skládá ze "žrouta", "uřvané pusy" a "flákače". Svůj tým proto také považuje za jeden z nejlínějších ze všech v celé historii Listové. Když Akatsuki zabili Chirika, bojoval spolu s Shikamarem, Izumem, Kotetsem proti Hidanovi a Kakuzovi. Asuma souboj proti Hidanovi bohužel nepřežil :(
asuma-37

Favourite mistake

30. listopadu 2010 v 18:07 | poslali Erberak, Asara Kuchiki |  Obrázky
Sleeping_Kushina_by_Kayra42

Snow Naruto

29. listopadu 2010 v 16:18 | poslal Deejay |  Obrázky
snow4

2.Díl - Překvapení v lese

29. listopadu 2010 v 16:16 | napsal Kozel-kun |  FF Kozel-kun
    Cesta  do Listové byla asi 5 km od chalupy a tak se rozhodl jít poklidnou cestou, kde nikdo nechodí.
Asi po 3 km něco zaslechl.Bylo to jako šumění mezi stromy. Naginato se rozhodl jít dál,ale co s největší opatrností. A také se mu to vyplatilo. Po chvíli na něj někdo hodil kunai z koruny stromu.Naginato se zarazil a hned šahal po meči na zádech,jenže nepřítel byl rychlejší než on a v zapětí měl v břichu zaražený kunai.

    Najednou se objevil kouř a kunai spadnul na zem.,,Co t-t-t...klon?!"ozval se ten,který mu probodl břicho(Sakon).Teď se Naginato zrovna schovával za stromem a pozoroval je,jenže zaním se objevil druhý(Kidoumaru).Chtěl seskočit,ale tam už čekal třetí(Tayuya) a čtvrtý(Jirobo) jistil.Naginato spočítal,že jsou čtyři a nevěděl co dělat,protože byl ze všech stran obklíčen.Teď se jeden z nich snesl k němu(Kidoumaru).Měl šest rukou a tak ho čtyřma rukama  přitiskl ke stromu aby se nemohl hýbat a do ucha mu šeptal,,za zradu zaplatíš" a zbývajícími dvěma rukami použil nějakou techniku,kterou ho přilepil pavučinou ke stromu.Potom ten čtvrtý(Jirobo) přiběh a dal takovou ránu,že by mu zlomil vas,ale Naginato uhnul hlavou.Mezitím trefil strom,který se rozpůlil a tak se Naginato dostal snadno z pavučiny.Skočil na zem a utíkal co nerychleji mohl,ale ne moc dlouho.Překvapila ho iluze vyvolaná pomocí flétny,kterou měla ta holka s těch čtyřech.Naginato byl zkušený a tak věděl jak se z genjutsu dostat a taky to udělal.Tím samozřejmě překvapil on ji.Netrvalo dlouho a objevil se úplně ten první (Sakon).Rozeběhl se a chtěl mu dát pěstí.Naginato byl připravený a už mu ctěl útok odrazit,ale zezadu se objevil další (dvojče Sakona Ukon) a dal mu kopačku dozad a Naginato lehce nadletěl.Potom už bylo snadné dodělat útok.