Srpen 2010

Yaraki

30. srpna 2010 v 22:35 CNFC členové
Yaraki
Křestní jméno: Adéla
Přezdívka: Yaraki
Datum narození: 29.května
Oblíbená hudba: Three days grace, Nightwish, Evanescence, Green day...
Oblíbené postavy: Deidara, Orochimaru, Hidan, Guren, Anko
Neoblíbené postavy: Sasuke, Karin, Danzou, Kabuto
Můj vzor: Uchiha Itachi
Mé motto: Life starts now!

Rozvrhy hodin do školy

30. srpna 2010 v 21:46 | by Annie-chan, Myzt |  Rozvrhy hodin
Ve středu jdeme opět do školy a tak se opět s rozvrhy roztrhl pytel. V tomto článku najdete 1 ode mne a 5 od Annie-chan :)
by Annie-chan 04

Kryty na mobil

30. srpna 2010 v 21:13 | by Joya |  Zajímavosti
Tak posílám pár mnou vlastnoručně designovaných krytů na mobil s motivem Naruta :)
Stále se pracuje na dalších a přijímám i objednávky.

Stačí napsat:
1,Nick
2,Mobil (př.: Nokia N900, černá)
3,motiv-postava (př.: Deidara)
Jen to bude chvíli trvat z důvodu časové náročnosti.

Simply Sharingan by Joya

Osmakpepa

30. srpna 2010 v 21:05 CNFC členové
Osmakpepa
Křestní jméno: Josef
Přezdívka: osmakpepa
E-mail: osmakpepa@seznam.cz
Datum narození: 11.ledna 2000
Oblíbená hudba: Xindl X,Daniel Landa,Camp Rock 2.
Oblíbené postavy: Naruto,Kakasi,Iruka,4Hokage.
Neoblíbené postavy: Orochimaru.
Můj vzor: Naruto, vždycky ho napodobuju.
Mé motto: S kamošema hrajem dal.

Kakasaku - Touha

30. srpna 2010 v 17:58 | napsala Haruno Tamika |  FF Haruno Tamika
Byla tichá a ponurá  noc. Všichni se ukládali ke spánku, světla zhasínala a kočky začali s námluvy. Jen Sakura seděla u okna a do tváře ji vanul příjemný noční vánek. Pořád přemýšlela o těch pohledech Kakashiho. Líbila se mu snad? Chtěl s ní něco mít?
V hlavě ji myšlenky kolovaly pořád dokola. Když ji začala být zima, zavřela okno a přikryla se peřinou. V tom tichu usnula jakoby nic ale pořád se nervózně převalovala ze strany na stranu.

Tou tichou a ponurou nocí  se prodíral ke svému domu i Kakashi. Cestou se zastavil pod Sakuřiným oknem a povzdechl si. " Kdybys tak věděla co k tobě cítím." Vzdychl a hodil ji kamínek do okna. I tato malá ranka probudila Sakuru ze spaní. Vyskočila z postele a běžela k oknu. Když skrz něj spatřila Kakashiho, klekla si na zem. " Pane bože!" vydechla. Její srdce ji bušilo až v krku a žaludek se svíral. "No tak Sak, vzchop se!" Kárala se Sakura pod oknem. Pomalu se zvedla a otevřela okno. Kakashi tam ale už nestál. Prodíral se dál tmavou ulicí. Sakura měla výčitky svědomí. " Jsem to ale blbá kráva!" Řekla a podívala se směrem ke skříni. Rychle k ní přiběhla a oblékla se do svého každodenního oblečení. Trochu si prohrábla vlasy a vyběhla ven na ulici. Rozhlédla se kolem sebe jestli Kakashiho nespaří někde v dálce. A opravdu. Sakura se rozběhla jeho směrem.

Nejlepší postava z anime Naruto je?

30. srpna 2010 v 17:44 Ankety
A máme tu další anketu, tentokrát extra anketu. Pouze vy můžete určit, jaká že postava je nejlepší. Anketa tak trochu navazuje na diskuzi Nejlepší charakter v anime je? Můžete se vyjádřit i v této anketě, která vlastně slouží jen jako grafický náhled k diskuzi. Pokud vám někdo v anketě bude chybět, tak hlasujte pro možnost "jiná" a můžete do komentáře napsat, kdo to je. Tak přeji hodně štěstí při hledání vaší oblíbené postavy. Jsou řazeny podle abecedy (příjmení)...
best of

Hodnosti členů

30. srpna 2010 v 16:00 Hodnosti členů
Jsi-li členem CNFC, máš možnost posílat na mail naruto.online.blog@gmail.com své příspěvky. Za to budeš dostávat body. Jak posílat příspěvky a jaké jsou pravidla pro zveřejnění tvého příspěvku se dozvíš ZDE.

Získávání bodů je ze začátku snadné, ale až budeš např. Jinchuurikim, body se ti budou hůř a hůř získávat. Hodnocení je pak po 1/2, 1/3. Ale pokud budeš posílat kvalitní a originální příspěvky, dostaneš více bodů. Tvůrcové jsou na blogu admini.

Musíš poslat alespoň 1 příspěvek, chceš-li být student akademie.
Musíš poslat alespoň 10 příspěvků, chceš-li být Genin.
Musíš poslat alespoň 20 příspěvků, chceš-li být Chuunin.
Musíš poslat alespoň 30 příspěvků, chceš-li být hledaný ninja.
Musíš poslat alespoň 40 příspěvků, chceš-li být ANBU.
Musíš poslat alespoň 50 příspěvků, chceš-li být Jounin.
Musíš poslat alespoň 70 příspěvků, chceš-li být Sannin.
Musíš poslat alespoň 80 příspěvků, chceš-li být Jinchuuriki.
Musíš poslat alespoň 100 příspěvků, chceš-li být člen Akatsuki.
Musíš poslat alespoň 120 příspěvků, chceš-li být Kage.
Musíš poslat alespoň 150 příspěvků, chceš-li být legendární šermíř.


Student akademie
Student akademie
Poustevník, Tomqo, Nikolinečka, Uchiha Ryu, Hoshiko, Yusuke Kazu, Adelain Aki, Nikolinečka, Tony, Zeus, Hiashi, Kozel-kun, IzunaKonjo, Nike, Aeryn, Hoshina Utau, Lukasenko, Hikari Hyuuga, Saraquel, Apollo, Šmoulinka, Uchiha Rayiky, Kesuke, Oro-chan, Yuuki, Daren, Numero, Kanon, Nika77, Ooakami, Pagano Uchai, Nami, Slovakia Michal, Yroi, Mahifu Najoni, Jady Uchiha, Hromotluk, Sukiji, Saky Uzumaki, Erberak, Natalia Noctio Caleumi, Omen, Yube, Katsumi, Pulpo, Pittek-chan, Minazuka, Amaya Yakushi, Dias, Jeany Schiffer, Poru, AniZu, Yuri, Kurisu Cross, Shin Uchiha, Doragon, Molor-kun, Esuteru, Tai, Qačík-Šroubík, Orangutaan, Kamayo, Uchira, Zetor22, Sanion, Natka, Utusaki Railla, Yohan, Chanko, Blik, Rokutomasini, E-noob, Komete Nagasukan, Yuko-chii, Naki, ElClassico, Katherine, Shimi, Gembler156, Domi-chan, Natsuko, Easy, Hiroto-sama, Žluťásek, Shō Neko, Katonmaru, Leiko Uchiha, Viki-chan, Nana-chan, PrimusExamius, Uzumaki Sentaku, Christine-chan, Adél, MelesleG, Tsuruko, Selene Skiba, Leiko Uchiha, Namaki, Freezy, Waruii Inu, Ikashi, Rome, Nowa-kun, Taiki, Michiko, Korelak, Yumi Hatake, Tsume-kun, Geeri, Sima007, Domkashi-san, Akirawa Kioshi, Netera, Suzy-k, Lasička, Kyunada Dovaile, Garou Hikari, Tokachi, Dazetsu, Demonny, Daisuke, Kuraitsuki Akiko, Neko, Hardy, Misaki, Ann, Raiga Raiton, Makris, Maron, Saya, Liliput, Hikari Hiko, Killer, Natsu, Kutaki-Chan, Scriptin, Vanity Uchiha, Rei Yukiro, Aikomi-chan, Zakkyte Tomoru, Disticaxx, Smajloš, Velwire, Toru Ryuu, Luhoš, Asako, Tsubaki, Tayo Hatake, Sosuke-Riongi, Gedou Kaguya, Marissa Yokashi, Hitsugaya, Nikes, CoudyB, Uzumaki Naoki, Kasumi, ElitnyTank, BloodyScream, Rebecca, Kissajda, Raduš, Rika, Pikymon, Dvořka, Riky, Vovo, Grunzon Uchiha, Katty, Mid188, Talka

Genin
Genin
Pollin, Mei, Koo, Uchiha Mono-chan, Zao-chan, Mia, John!k, Askymo, Inukaja, Jakku, Misa-chan, Makron Uchiha, Davo, Asora, Sabaku, Shikatemeka, Yarosurafu, Miso, Quostek, Jean, Sasha, Carmen Carly, Josan Atsu, Artist, Shogy, Mája, Tenara, Midori Raion, Aang, Hatake Chaoss, Saskie Uchiha, Katumi Uchiha, Loki Uchiha, Ell, Dundrovka, Čolek, Palaknight, Crazy Uzumaki Girl, Ai Eater, Dianne Lizit, Akiro, Uzumaki Metu, Daisuke Uchiha, Koskal, Landa-kun, Kami no Kurizuku, Shishaku, Natsuki, Izz99, Tadashi Aoiro, Aiko Uzumaki, Ami, Taomi, Mia, Afondek, Koemo, Kasai Uchiha, Perrie

Chuunin
Chuunin
Yoshika, Kiyu, Joya, Timil Uchiha, Claire-san, Taychi-chan, Meli, Kioko Sasaki, Yoru, Koroki Hatake, Nioru Kuchiky, Ooakami, Annye, Naoi, Cvak, Yoshie.M, Erika Uzumaki, Bleskoid, Akumi Fumihiko, Komiko Sayu, Yomi, Chio Ichimi, Hyuuga Shio, Mary K.

Hledaný ninja
Hledaný ninja
Tereki, Miley-Cleo, Mahira, Rina Yoshio, Tanju-kun, Arancaru, Emitze, Itami-chan, Pawča, Schinsou Saru, Litychu, Shui, G-sama, Kisama Uzumaki, Kerin, Reymory, Monika-san, Smíšek, Chris, Evca13

ANBU
ANBU
Annie-chan, Gabe, Temi-Chan, Mochito Tiramis, Haruno Tamika, Kume no Yuubi, Baka, Take Ho, Juria Hatake, Lisa Tori, Kari, Aneko_Adus

Jounin
Jounin
Nagano Uchiha, Čajíček, Minnoza, Ješterka, Nickolajka, Eragon, Ronnie, Eysha, Mesu, Bijuu Akane, Naku-chan, Shar, Eliko Rutemi

Sannin
Sannin
Ochiwara Uchiha, Gaaren, Yaraki, Honza Uzumaki, Tifa, Izzy, Maikerui, Ninami

Jinchuuriki
Jinchuuriki
Annshi-chan, Yami, Raydenn, Inoue Takato, Nikisna-chan, Tsuki, Zufutote Tahashi, Jultcha, Riko Hiashi, Bukva

Člen Akatsuki
Člen Akatsuki
Pariah, Luchia-Yuki-Kasumi-San

Kage
Kage
Deejay, Uchiha Sharingan, Aka-Itachi, Ran, Asara Kuchiki


Legendární šermíř
Katt-chan, Rinou Hikaru

Hokage
Tvůrcové
Myzt, Sanjo Sayuri

9. Sakura a Kakashi, Sasuke- Ohavnost

30. srpna 2010 v 15:43 | napsal Rinou Hikaru |  FF Rinou Hikaru
Sakura se zděšeně posadila na postel, kde před chvílí ležela v bezvědomí. Když si oči přivikly  na ponurou místnost, pořádně si ji prohlédla. V pokoji nebyl žadný nábytek, až na tvrdou postel a stůl v rohu na opačném konci cely. Jediné okno vnášelo jen málo měsíčního svitu, které Sakuře tančilo na bledé kůži. Jako zábrany sloužily ocelové mříže a místo dřevěných dveří, tam stála podivuhodná pancířovaná zed'. Vedle nich ležel tác s jídlem - možná otráveným - a sklenicí ledové vodu.
             Podivně to tam páchlo, do půlky zdí vládla zelená plísen, hrozné odéry útočily na sakuřin čich. Proto raději dívka vstala a přistoupila k oknu, aby se nadýchala čerstvého vzduchu a rovnou skontrolovat jestli nepoznává zdejší krajinu, ale jak si myslela, nic nerozpoznala. Kopce na obzoru plné lesů a menší jezero v dolině pod pískovcovou skálou, kde momentálně je, jí byla neznámá.

I Uchihové pláčou I.

30. srpna 2010 v 15:06 | napsala Annshi-chan |  FF Annshi-chan
Vítr jí svištěl kolem uší. Drobné lístky se jí draly do očí. Tenké  větvičky škrábaly na rukách. Jí to ale bylo jedno. Chtěla za každou cenu dokončit to, co začala. Konečně! Konečně  ho uviděla před sebou! "Sasuke-san!" křikla "Vrať  se zpátky do Konohy!". Uchiha se otočil. Jako by jí ty úžasné chladné černé oči vypálily do prsou díru. Nadechla se k dalším slovům, ale to, co chtěla Uchihovi říct, nebylo nikdy vysloveno. Pod tíhou těch očí se skácela. Padala. Padala z výšky X metrů. Po takovém pádu ji čeká jen jediné…smrt. Očekávaný náraz se ale nedostavil. S obtížemi otevřela oči. Hematity. Dva krásné černé hematity. Sasukeho oči. Jeho obličej byl jen centimetr od toho jejího. "Vrátit se do Konohy?" zašeptal ten nadpozemsky krásný muž. Jeho oči se ještě víc přibížily "Pokud si to přeješ ty, tak se vrátím.". Jeho ústa se přitiskla na její. Líbal ji. Tak sladce, tak jemně… "Héj, Sasuke-filko! Vstávat!".

7.díl - Síla a odhodlání se nevzdat, kronika Uzumaki Naruta!

30. srpna 2010 v 15:05 | napsal Bukva |  FF Bukva
Nobu: (Fuuton: Chikara na Kaze!) Technika silný vítr!!!
Gabuteri: (Fuuton: Kaze no hanten!) Technika obrácení větru!!!
Nobu: Sakra! Musím se přemístit, jinak mě to zasáhne.
Gabuteri: Ha! Víc neumíš, že utíkáš? Nebo sis už udělal do kalhot?
Nobu: (Přemýšlí)
Nobu: Nemám na výběr, musím to použít, spotebuje to hodně chakry, ale nemám jinou možnost.
Nobu: (Fuuton: Tatsumaki kaiten!) Technika rotující tornádo!!!
Gabuteri: Hm?
(Nobu běží proti Gabuterimu a začíná se okolo něho obalovat tornádo)
Gabuteri: Pche, nějakej výreček mě nemůže porazit. Vemu tě jedním vrzem! Je ti to jasný?!
(Gabuteri se začne vznášet.)
Gabuteri: Co to? Sakra, jeho pokrytí tornáda zaujímá čímdál větší plochu!
(Gabuteri najednou vylítne vzduchem proti Nobu, natahuje pěst, ale Nobu uhne a začne se kolem něho dokola točit v tornádu
jako na kolotoči.)
(Snaží se mu udeřit pěstí, ale tornádo využívá velký prostor natolik, že na něj nedošáhne.)
Nobu: Teď ti něco ukážu.
Gubuteri: Hm?

Rozvrhy hodin

29. srpna 2010 v 18:49 | poslala Itami-chan |  Rozvrhy hodin
rozvrh hodin - Naruto

10.Kapitola - Divný pocit

29. srpna 2010 v 18:42 | napsal Tanju-kun |  FF Tanju-kun
"No jo je to on.Ale jak je to možné?Hokage spolupracuje s Říční?"ptal se sám sebe Tanju a zíral na Kageho a známého Říčního ninju Shidena."Hokage-dono.Někdo nás pozoruje."mluvil na Hokageho."Já vím .Už delší dobu ,ale vipadá to ,že nic neslyšel."odpověděl mu klidně."Mám ho zabít ?" "Ne !Vymaž mu vzpomínky .Vím ,že to umíš. "Hai.Někdy přijdu."odpověděl a zmizel.Za nedlouho se objevil za Tanjuem."Uáá"stihl jen vykřiknout Tanju.
Druhý den se Tanju probudil doma ve svém pokoji na pohodlné posteli.Strašně ho bolela hlava a bouchání na jeho dveře to  ještě zhoršovalo."Hej!Vstávej"řval někdo za dveřmi.Tanju ten hlas ignoroval a zachumlal se do peřiny."Slyšíš?Vztávej"řval ten samý hlas a bouchal do dveří."Jo jasně už jdu."ozval se konečně rozespalý Tanju.Vylezl z postele a šel ke dveřím.Když je otevřel uviděl ,že ve dveřích stál Yaga-sensei."Dobrý ráno ospalče nebo bych měl říct odpoledne..?"zašklebil se sensei."Kolik je hodin ?"zeptal se ospalý Tanju.

Hot N cold

29. srpna 2010 v 18:40 | poslala Minnoza |  Videa
Ten začátek je docela šílený :D ale potom je to dobré :D :D hlavně refrén :D


Naruto-Online na Facebooku

29. srpna 2010 v 14:12 Oznámení
Byla vytvořena nová stránka na Facebooku pro tento blog. Ta předešlá byla pouze skupina. Budu rád, když se do nové FB stránky přidáte i vy. Budete se tak dovídat jako první o novinkách na tomto blogu.


Apollo VS Erasd

29. srpna 2010 v 14:04 Boje

VS

Kdo zvítězí? Hlasujte v anketě. Boj skončí minimálně za 2 dny.

Kdo vyhrál?