Naruto trošku naruby - 19. Díl aneb být naivně důvěřivý = BLBOST

24. července 2010 v 12:59 | napsala Čiki-chan |  FF Čiki-chan
Teď byla řada s pochechtáváním na Kabutovi alias stoletýmu dědovi. "Hele děda, nebo ne furt tě můžu zmlátit" ozval se načuřený Naruto a hodil po Kabutovi pohled typu dej-si-bacha-dědulo-nebo-si-to-odskáčeš-jasný-?-už-jsem-potkal-i-mega-hada-který-žere-knedlíčky-takže-nějaký-stoletý-kmet-mě-nerozhází (možná-by-toho-bylo-víc-ale-nechce-se-mi-psát hodila jsem pohled na počítač, ale netuším jestli to pochopil). Kabuto nechtěl riskovat svůj krk, přece jenom moc nepochitil z Narutova pohledu, tedy až na to, že má Naruto nějaký křeče, nebo je blázen (těch možností se naskytla fakt spousta a jak má potom člověk vědět, kterou si vybrat?). "Nechceme vyrazit?" řekl Sasuke spíš k Sakuře, protože se začínal obávat, aby jí Kabuto nepadl do oka (u Naruta taková věc zrovna dvakrát nehrozí no, ne?). "Počkej" sykla Sakura směrem ke Kabutovi. "Ty, nebo zbytek tvého týmu musíte mít svitek, nebo ne?" spíš konstatovala, než se ptala. "Uchm jo" řekl Kabuto a rentgenovým pohledem provrtával blonďatýho blázna/člověka trpícího křečí a přemítal, o čem může blázen/člověk trpící křečí asi přemýšlet.

  "Vyzívám tě na souboj o váš svitek" řekla Sakura, která viděla šanci, jak získat svitek. "Uchm, tak jo, ale já ten svitek nemám. Musíš si počkat na takového maníka. Je oblečený jako já, ale ne tak pohledný. Taky nemá vlasy, a proto nosí šátek. Ale bacha na svou plešku je dost háklivej, radši bych ho neprovokoval. Jo! A ještě má šátek přes pusu, ale to fakt netuším kvůli čemu. Radši jsem se na to neptal, nejsem tak blbý, abych riskoval svůj krk. Ale jinak není moc dobrej ninja, jen když ho naštveš" dokončil svůj výklad a při posledních sedmi slovech se podíval na Naruta. Sakura pokývala hlavou na znamení, že všechny informace stačila pobrat a vstřebat, kdežto Naruto si udělal v mozku malý poznámky "Divný týpek ve stejným oblečení jako děda, ale hezčí. 100% se ho ptát na plešku a proč nosí šátek přes pusu, rozhodně tím neriskuju život :D" dokončil Naruto zápisek ve svým mozkovým poznámkový bloku.
  O deset minut později se Sakura, Sasuke a Naruto vydali obezřetně (Sakura), normálně (Sasuke) a naivně důvěřivě (Naruto) na cestu.
  Po dalších deseti minutách se zastavili, protože Naruto (naivně důvěřivý) musel na záchod.
  Asi o minutu později (potom co se Naruto dostatečně zašil a byl si jistý, že na blízku není žádný had, se ozvalo: "Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá útok stoletého dědka" zařval důvěřivý Naruto, protože ho přepadl tým Kabuta. "Áááááááááááááááááááááááááááááááá" ozvalo se ještě jednou (Naruto si právě stačil prohlídnout tým, který ho napadl). "Vždyť vy vypadáte jako kloni, až na to, že jste jeden škaredší než druhý" ozval se Naruto, který se stačil vzpamatovat z šokového infarktu (vlastně to byl šok doprovázený infarktem) a zase si nedával pozor na pusu. "Tak to sis pohnojil chlapečku" zavrčel jeden ze škaredších klonů = jeden z členů týmu. "Dej mi váš svitek a můj kámoš tě nezabije, teda ne úplně" prohodil jen tak mimochodem Kabuto. "E..Ne" ozval se Naruto po chvíli přemýšlení. "Tak za to tě zabiju" řekl škaredší klon = jeden člen týmu. "Proč mě? To on říkal, že je hezčí než vy" bránil se Naruto a při posledních slovech ukázal na Kabuta, který z ničeho nic zbělel, takže vypadal jako Sasuke-zombí. Škaredší člen týmu se podíval na Kabuta vražedným pohledem a Naruto v tu chvíli dostal přímo geniální nápad, jak se zachránit. "A ještě říkal, že máš příšernou pleš a že si tě plete se stoletým dědkem. A prej máš příšerný předkus, nebo tak něco a prý si děsný parťák a jsi stejně pomalej jako zombí" přisadil si Naruto inspirovaný Sasukem-zombím a stoletým dědečkem z odpoledne. To stačilo, aby vyprovokoval bitku mezi plešounem a Kabutem, ale pořád tu zbýval poslední člen týmu. Tomu právě teď vůbec nic nebránilo, aby Naruta zabil, ale ten se vytasil s geniální větou: "Hele, on říkal, že má Kabuto pravdu". Po téhle větě naplno vypukla válka, kterou zavinil Naruto malou drobnou lží. Když se přesvědčil, že všichni tři členové jsou plně zabráni do rvačky, vypařil se zpět za Sakurou a za Sasukem i se svitkem, který se mu povedlo nepovšimnutelně sebrat týmu dědečků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama