Květen 2010

Picts

31. května 2010 v 16:15 | poslal Boreček |  Obrázky
naruto

Naruto, boj ve skryté deštné

31. května 2010 v 16:13 | napsal Boreček |  FF Boreček
Byl krásný  den a Tsunade si zavolala tým 7. Když přišli zeptala se Tsunade ,,Kde je Naruto?!'' Sakura rychle odpověděla ,,Ještě se nevrátil z té mise s Jirajou-sama.'' ,,Aha todle by se mu totiž líbilo.'' ,,Mám pro vás novou misi stupně S.'' ,,O co se jedná?'' Zeptala se Sakura. ,,Skrytou deštnou napadly Akatsuki, máme zprávy že jsou čtyři.'',,Cože?!'' Vykřikl Kakashi. ,,Zvládneme sotva dva natož čtyři!" ,,Já vím proto jdu s vámi.'' Když vyrazili ozval se výkřik. ,,Počkejte jdu s vámi ještě jeden lékařský ninja se vám bude hodit.'' Byla to Ino . Když vyrazili za útočili na ně nějací ninjové z deštné. Když dorazili do deštné neviděli ani človíčka.  V tom se za Tsunade objevil Itachi Tsunade neměla žádnou šanci. Itachi už za útočil a v tom se ozvalo."RASENGAN,,."Co je s tebou bábi Tsunade? Řekl Naruto. J-Jak si se dozvěděl že jsme tady? Zeptala se Tsunade. Ve vesnici jsem ptal po kakashi-sensei protže pro něj mám dárek    a řekli mi že jste vyrazili do skryté Deštné na misi S no a tak sem prostě nemohl odolat. ,,TY BLBČE OZVALO SE ZA NÍM.'' A hned mu přilítla rána od Sakury. ,, AU, za co to bylo Sakuro-chan?'' ,,Ty máš ještě tu drzost se mě ptát za co to bylo?!''

Saky Uzumaki

31. května 2010 v 14:56 CNFC členové
Saky Uzumaki
Křestní jméno: Lenka
Přezdívka: Saky Uzumaki
Datum narození: 22.1.
Oblíbená hudba: ja posloucham uplne vsechno krome dechovek:-)
Oblíbené postavy: naruto,sasuke,kakashi,salkura,konohamaru,jiraya
Neoblíbené postavy: akatsuki krome peina ten se mi docela libi
Můj vzor: naruto nikdy se nevzdava
Mé motto: nevzdavat se vypltati

Akatsuki: The Musical

31. května 2010 v 14:52 | poslala Rina Yoshio |  Videa

Shiranui Genma

31. května 2010 v 14:51 | poslal Tanju-kun |  Postavy
Shiranui Genma
Shiranui Genma je speciální jounin Skryté Listové. Stal se rozhodčím v druhém kole Chuuninské zkoušky poté, co jeho dobrý přítel Gekkou Hayate zemřel rukou Bakiho z Písečné vesnice.

Je to velice zajimavá postava, i když se o něm ví velice málo. Nosí svou ochranou čelenku (která je spíš šátkem) vždy obráceně a pokáždé má v ústech senbonovou špejli. Senbony jsou dlouhé kovové šplejle, které se užívají k lékařským účelům (např. k akupunktuře). Většina ninjů je však používájí jako vrhací zbraňe, což je ovšem velice obtížné, protože smrtící účinky mouhou mít jen tehdy, když přesně zasáhnete nějaké kritické body na těle. Senbony byli oblíbenou zbraní Hakua.

3.Kapitola: Pravá identita a 1.kolo chuuninské zkoušky

31. května 2010 v 14:50 | napsal Tanju-kun |  FF Tanju-kun
Bylo krásné ráno .Tanju už byl vzhůru chystal si snídani když v tom někdo zaklepal na dveře.Tanju už věděl kdo to je a těšil se na něj a rychle běžel otevřít ,ale k jeho údivu tam stál někdo úplně jiný než koho čekal.Byl to ...... "Yago -sensei co tu chcete?"zeptal Tanju udiveně příchozího."No víš já .."říkal rozpačitě .Lepší by bylo kdybysme si o tom promluvily jinde.Třeba u ranního Ramenu. Soulasíš ??"Jo "přitakal.Ale nebude nakonec lepší když to proberem až u objeda snídani už mám totiž téměř nachystanou. Tak jo v 13 hod. v Ichiraku."Ok naschle"řekl Tanju a okamžitě zavřel dveře." Hmm něco sním není v pořádku byl něak moc přívětivý věčinou na nás jen řve"pomyslel si Tanju a v poklidu začal dodělávat snídani když opět někdo zabušil na dveře.Tentokrát už to musel být ten koho Tanju čekal a taky to on byl.

5. Díl Sakura a Kakashi – Jen polibek, ale zašlo to dál

31. května 2010 v 14:49 | napsal Rinou Hikaru |  FF Rinou Hikaru
K mé povídce o Rinovy. Už mam skoro hotovej první díl. Oběví se tu brzo. Hodně brzo. Těžte se
                      Začíná to celkem rychle. Žádný pomalý začátek. Pokračování JE TU.
,,Kakashi……prosím…….prosím." hekala Sakura. Udělala pod návalem touhy zbrklé rozhodnutí. ,,Prosím…..jen mě POLIB." On na ni jen nevěřícně zíral. ,,Sakuro….udělal sem chybu. Tohle jsem neměl. Je to pro mě nový a nedokážu to ovládat stejně jako ty.",,Kašli na to!" křičela už skoro Sakura. Z očí ji steklo pár slz. ,, Prosím" tak svazující pocit v životě v nezažila.,,Nevím co mám dělat." Přiznal se na konec. Proto převzala iniciativu jako první. Ruka jí vylétla jako by měla sama vůli. Jako by to toužila už delší dobu udělat. Přejížděla mu po lesklých břišních svalech. Pak si chvilku hrála s jeho bradavkami.

Sarutobi Konohamaru

31. května 2010 v 14:47 | poslal Tanju-kun |  Postavy
Konohamaru
Sarutobi Konohamaru je vnuk Třetího Hokageho. Konohamaru si připadá, že je neuznáván právě proto, že vnukem šéfa vesnice. I když byl zatím jen v Ninja akademii, tak se stále pokoušel se překvapit svého dědečka útoky. Chtěl ho porazit a získat titul Hokage. Konohamaru měl soukromého učitele Ebisu, ale to, že k získání titulu Hokage nevedou žádné zkratky, ho naučil až Uzumaki Naruto. Naučil ho, že ke splnění snu o titulu Hokage vede jen trvdý trénink a píle.

První Láska - Kapitola 2.

31. května 2010 v 14:45 | napsala Rina Yoshio |  FF Rina Yoshio
Hinata se vzbudila okolo šesté hodiny. Vstala, oblékla se a přistoupila k zrcadlu. Začala se prohlížet, rozcuchané vlasy si uhladila rukou. Slunce vystupovalo na oblohu. Otevřela dveře a na chodbě se srazila s Nejim. "Promiň" omluvila se Hinata a spěchala do kuchyně. Neji ji rychle zastavil a chytil za ruku "Hinato, počkej!" přitiskl ji ke zdi a díval se ji do očí. Hinata nevěděla co dělat. Chtěla vyklouznout. Zavřela oči. Na rtech cítila hebký dotek. Neji prodloužil polibek. Hinata odstrčila bratrance od sebe "Ne!" vyjekla a okamžitě spěchala ven. Neuvěřila vlastním očím. Takhle se Neji nikdy nechoval, ale spletla se. Zastavila se a lapala po dechu. Stála uprostřed lesa. Nechtěla se vrátit zpátky, hlavně ne teď. Položila ruce na mohutný strom "Proč? Proč se to muselo stát zrovna mě" slzy ji tekly beze zbraň po tváři "Chtěla jsem-" větu nedořekla. Zavřela oči. "Hinato!" okamžitě si otřela oči a otočila se. Naruto stál kousek od ni. Vypadal jako vždy. Roztomile. Hinata zamrkala, oči měla celé rudé ale nevšímala si toho. "Ano?" zeptala se. Naruto se zazubil "Jen mě tak napadlo, jestli nemáš hlad." Zavrtěla hlavou. Žaludek hlasitě zaprotestoval. Hinata zčervenala ale Naruto se hlasitě smál.

Hyuuga Hinata

31. května 2010 v 14:44 | poslala Rina Yoshio |  Postavy
hinata
Hyuuga Hinata je dcerou šéfa klanu Hyuuga, který se jmenuje Hyuuga Hiashi. Po svém otci zdědí vedení tohoto klanu. Hinata je neuvěřitelně plachá a jemná dívka, ale při boji se chová jako velmi tvrdý a silný ninja. Po zkoušce na akademii byla přiřazena do týmu číslo 8, který vedla Yuuhi Kurenai. V tomto týmu byli také Inuzuka Kiba a Aburame Shino. Hinata v boji používá hlavně taijutsu (boj na blízko). Jako člen klanu Hyuuga ovládá kekkei genkai (vrozenou vlastnost) Byakugan. Byakugan znamená "Bílé Oko". Díky byakuganu je její zorné pole při boji téměř 360°. Styl jejího boje se jmenuje "Juuken" neboli "Jemná pěst". Tento styl dovoluje v kombinaci s byakuganem poškodit oběhový systém Chakry a vnitřní orgány svého protivníka.

Take My Hand

31. května 2010 v 14:43 | poslala Minnoza |  Videa

Manga, kapitola č. 496

30. května 2010 v 14:07 Oznámení
Číslo kapitoly: 496
Název kapitoly: Další setkání s devítiocasým!
Číst online: CZ
Překlad od: Konoha.cz

Aktualizace CNFC, 30. květen

30. května 2010 v 11:00 Oznámení
Tento týden získali body tito členové:
 • Jultcha - 31
 • Uchiha Sharingan - 68
 • Annie-chan - 42
 • Rinou Hikaru - 28
 • Claire-san - 22
 • Taychi-chan - 19
 • Inukaja - 11
 • Boreček - 6
 • Tanju-kun - 20
 • Rina Yoshio - 8
 • Jakku - 10
 • Nike - 3
Gratuluji, Annie-chan byla povýšena na speciálního Jounina!
Gratuluji, Claire-san byla povýšena na Chuunina!
Gratuluji, Tanju-kun byl povýšen na Chuunina!
Gratuluji, Rina Yoshio byla povýšena na studenta akademie!
Gratuluji, Jakku byl povýšen na Genina!
Gratuluji, Nike byla povýšena na studenta akademie!

Umino Iruka

30. května 2010 v 10:54 | poslal Tanju-kun |  Postavy
Iruka
Iruka pracuje v Listové vesnici jako učitel na Akademii ,kde studoval Naruto.Iruka a Naruto mezi sebou mají vzláštní vztah.Iruka vidí v Narutovi sám sebe ,protože výrustal jako sirotek přesně jako Naruto. Když mu bylo 12 let jeho rodiče zabil Kyuubi(Devítiocasý démon) .Naruto si Iruku oblíbil ,protože Iruka byl 1. kdo uznal jeho drahocennou osobu a Naruto ho vidí skoro jako svého otce.I když Irukovi rodiče byli zabiti démon zapečetěným v Narutovi, Iruka ho z toho neviní a ví, že Naruto není ten démon, ale úplně jiná osoba. Protože se Iruka obává, že požadavky kladené na Naruta jsou příliš velké, tak podceňuje Narutovy schopnosti během zkoušek, které provázejí cestu vedoucí k hlavnímu Narutovu cíli - stát se úžasným ninjou, nejlepším v jeho vesnici, Hokagem. Iruka byl také učitelem Konohamaru.Iruka má jizvu přes nos vedoucí z jedné tváře na druhou, spekuluje se o tom, že tu jizvu mu způsobil Devítiocasý démon během útoku na Skrytou Listovou Vesnici.

3/5

30. května 2010 v 10:53 | napsal Tanju-kun |  FF Tanju-kun
"Hai Otome senpai "řekl a pod maskou se pousmál. "Hele neříkej mi tak před lidma"obořil se na něj a okamžitě i s dalšimi 2 ANBU běželi do vesnice.Asi o 1 hod. později dokončil vyléčení všech členů.Kuroi se rozhodla že půjde hledat Uoa ,ale pokáždé když se o tom zmínila Inori ji seřvala a nařídila ji ať si sedne."Tak řeknete mi něco o vaší misi ?"zeptal se Ushimaru."Našim úkol je chytit nebo zabít 5 shinobi uprchlíku a všichni mají různé kekkei genkai zatím jsme zlikvidovali jednoho a vy toho druhého který pravděpodobně zabil jednoho člena našeho týmu"informovala rychle Inori.Takže už zbývají pouze tři ?? Hai.Budeme muset asi narychlo vymyslet novou formaci."Tu vymyslíme po cestě "řekla Inori a aktivovala Byakugan.Vidíte někoho Inori-senpai .??Na čtyřech hodinách táboří dva muži .Je to odsud 4 6 km. O jaké Kekkei Genkai se jedná .??To zatím nevím ,ale jeden z nich sedí na popis to Uchichovic kluka.Tak jo za sebou půjdeme v tomto pořadí : První Kuroi pak půjdeš ty Ushimaru pak Entou a jako poslední já.Rozumíte ?? Hai Inori -senpai.!Tak jdeme!!!

Tsunade - Godaime Hokage

30. května 2010 v 10:52 | poslal Tanju-kun |  Postavy
Tsunade
Tsunade je vnučka 1. Hokage a byla žákyně 3. Hokage, je jeden ze tři Legendárních Sanninů (Orochimaru,Jiraiya,Tsunade) a taky Godaime Hokage(Pátá Hokage).Sice jí je jako Orochimarovi a Jiraiyovi 50 let ,ale vypadá na 20 ,protože používá Henge no Jutsu.Naruto ji ale stejně pořád říká bábi Tsunade a to nemá vůbec ráda.Tsunade je lékařský ninja a také "krotitel slimáků". Její léčebné schopnosti chtěl využít Orochimaru, aby mohl zase používat ruce, které mu pomocí kletby zničil Třetí Hokage v boji. Tsunade odmítla Orochimarovi odmítla pomoci, a proto pak musela bojovat proti němu i proti dalšímu lekařskému ninjovi jménem Kabuto. Z počátku to vypadalo, že Orochimaru Tsunade přesvědčí, aby mu pomohla, protože jí nabídl, že oživí jejího mladšího bratra Nawakiho a jejího přítele Dana. Naruto ji ale přiměl k tomu, aby odmítla. Tsunade má obrovskou fyzickou sílu, díky které by mohla zabít Orochimaru jedním zásahem. Tsunade umí přivolávat obřího slimáka Katsuyu, která ovšem není tak silná jako Jiraiyův Gamabunta.

Naruto & Sasuke cosplay

29. května 2010 v 18:08 | poslala Rina Yoshio |  Obrázky
NaruSasu 2

Poděkování

29. května 2010 v 16:46 Oznámení
Chci poděkovat těmto lidem, díky nimž už mám hotový čtenářskej deník. Dělal jsem to včera v noci asi hodinu, musel jsem to všechno upravovat do wordu. Už mi to zbývá jen vytisknout a bude hotovo^^

Všem dávám 3 CNFC body, arigato^^
 • Claire-san
 • Uchiha Sharingan
 • Jakku
 • Nike

Yamato (Tenzou)

29. května 2010 v 16:27 | poslal Tanju-kun |  Postavy
yamato
Yamato je dočasným velitelem týmu č. 7, ve kterém je Naruto, Sakura  a Sai. "Yamato" je ve skutečnosti krycí jméno, které dostal po přijetí týmu č.7 a jeho skutečné jméno je Tenzou.Yamato ale přesto upřednostuje své krycí jméno. Krátce po jeho narození byl Yamato jeden ze 60 dětí, které byli uneseny Orochimarem za účelem testování.Do jeho těla vložili DNA Prvního Hokage v naději, že tato DNA dovolí Yamatovi užívat jeho techniku Mokuton (Kekkei genkai). Orochimaru  byl nucen opustit Listovou vesnici ještě předtím, než ukončil svůj experiment, ale věřil, že všechny jeho "testovací objekty" zahynuly. Yamato jako jediný přežil a po čase v sobě začal objevovat schopnosti Prvního Hokage. Yamato je členem ANBU  a jistou dobu byl pod vedením Kakashiho Hatake. Také dosáhl nejlepší výsledky ze všech členů ANBU, kteří kdy sloužili pod velením Třetího Hokage.Protože DNA Prvního Hokage koluje Yamatových žilách, je schopen téměř výlučně používat techniku Mokuton. Protože Yamato se vyskytuje v seriálu mnohem víc než První Hokage, je tedy zřejmé, že Mokuton je vidět hlavně v jeho podání. Mokuton je založen na bázi chakry  země a vody, takže Yamato s ním může využívat jenom vodní a zemní útoky. Pomocí "Zemního Proudu"  dokáže vytvořit obrovský kopec a při použití "Vodního Uvolnění: Technika Vodopádu"  dokáže pomocí kopce vytvoří vodopád. Mokuton dovoluje Yamatovi zastavit Ocasé démony, což byl hlavní důvod jeho přidání se k týmu č. 7. Naruto Uzumaki, který má v sobě Devítiocasou lišku, dokáže lehce ztratit kontrolu nad Kyuubiho chakrou. Když se to stane tak Yamato může použít svůj Mokuton, aby stlumil Kyuubiho účinek na Naruta (dělá se mu to lépe, když má Naruto kolem krku amulet Prvního Hokage).

11. Kapitola – Škrábání tužek mi snižuje sebevědomí

29. května 2010 v 16:26 | napsala Annie-chan |  FF Annie-chan
"Je to tu! Je to tu!" Aiko byla opravdu velmi šťastná, že jdeme na chunninskou zkoušku. Upřímně, já tak šťastná nebyla. Bála jsem se jednoho a to byl - nečekaně test. Ne, že bych ty věci třeba nějak neuměla nebo tak (i když…dalo by se to říct taky), ale mě prostě znervózňuje to škrábání tužek a tak! Hrozně se mi pak klepe ruka a nedokážu napsat ani větu…prostě, testy jsou pro mě jako noční můra.
"Tak, tady to je." Kývla Miyuki-sensei a ukázala na velkou budovu uprostřed ulice. Všichni jsme se zastavili - do té doby jsme si vykračovali po Konožské ulici - a pohlédli jsme na tu budovu. Vypadala celkem strašidelně; a rozhodně byla hodně velká.