Duben 2010

Naruto Shippuuden 158

30. dubna 2010 v 16:06 Oznámení
Naruto Shippuuden 158: Síla věřit
 • online: myubo/ naruto.mh1
 • titulky jsou stále od konoha.cz
 • další díl již za týden

Japonský smajlíci

27. dubna 2010 v 21:16 Zajímavosti
(^_^)
úsměv

(!_!)
smutný

(^_^;) 
pláč

m(^_^)m
krčení rameny

(^_~)
mrknutí

(o.O)
údiv

(>_<)
ups!

(=_=)
unavený

(*-*)
zamilovaný

(?_?)
cože?

(-.-)zzzzz
ospalý

($_$)
peníze

((((((^_^)
loučím se

Naruto Shippuden Movie 4: The Lost Tower

27. dubna 2010 v 21:10 Videa
Sotva vyšel nový Naruto Shippuuden Movie 3, už se chystá další. Premiéra tohoto filmu proběhla v Japonsku pravděpodobně 21. dubna 2010. Naruto se nějakým způsobem vrátí do minulosti a setká se s... Více v tomto videu. Těšíte se taky jak já? :)

PS: pauza stále trvá, ale už není 100% :-)

Naruto Shippuden Movie 4: The Lost Tower - Trailer


Pictures of You

27. dubna 2010 v 21:03 | poslal Rinou Hikaru |  Obrázky
tenten-neji08162009

2. Sakura a Kakashi,Požádání

27. dubna 2010 v 20:49 | napsal Rinou Hikaru |  FF Rinou Hikaru
Připluly černé mraky. Spustil se déšť , vítr šustil v korunách stromů a listy tvořily menší víry po ulicích. Sakura seděla u otevřeného okna a i přesto, že ji kapky plískaly do obličeje, nehýbala ani prstem, jen mrkala. Pořád musela myslet na ten sladký pohled Kakashi  sensee. Ted si o něj dělala starosti. Moc dobře znala Tsunadin pohled a tento věštil problém. Naposled vzhlédla k oblakům. Zahnala slzy a zabouchla okno. Večer nemohla usnout. Ten šedovlasý, svalnatý muž se ji pořád vkrádal do snů. Vyletěla z postele zpocená, proto šla do koupelny omýt si obličej, jenže najednou někdo zaklepal  a naléhavě volat:,,Sakuro rychle otevři, stalo se něco hrozného !´´Byl to Naruto. Po tu dobu, kterou byl bývalí sensei pryč, neustále reptal. Nelíbilo se mu ani trochu, že šel Kakashi napřed, ale teď se zdálo, že se stalo něco opravdu naléhavého. Se spoustou nepříjemných myšlenek vyrvala bytovní dveře i s klikou a skoro vypadla na Naruta, kdyby se nezachytila o kus roztříštěného dřeva zničených futer. ,,Promiň jestli sem tě vzbudil, ale teď jsem se dozvěděl něco hroznýho.

Dědicové Ohnivé vůle - online

27. dubna 2010 v 15:12 Oznámení
Konečně jsme se dočkali! Máme tu již 3. film ze série Shippuuden. Během dneška/zítřka přibude odkaz také na Myubo. Včera jsem si již tenhle film pustil a příde mi chvilkama vtipný a hlavně hodně akční. Projeví se zde Ohnivá vůle všech našich hrdinů. Také si zde můžeme ještě užít Jiraiyu, páč tento film vyšel minulý rok v srpnu právě v Japonsku.. Titulky úspěšně přeložil tým CNT z konoha.cz
Arigato ;)

Spustit film z:

Konoha

Nový Shippuuden film již zítra

26. dubna 2010 v 17:17 Oznámení
Zítra tu očekávejte se vší pravděpodobností nový Naruto Shippuuden movie 3. Nedočkavci si mohou stáhnout film + titulky právě zde. Pauza stále pokračuje, jen přidávám věci, které by tu měly být. By the way, stáhnul jsem si na PS2 Ultimate Ninja: Naruto Shippuuden, a můžu vám říct, že je to skvělá hra, je to hodně návykový ;D
shipp 3

Naruto Shippuuden 157

23. dubna 2010 v 11:27 Oznámení
Naruto Shippuuden 157: Útok na Konohu!
 • online 157
 • titulky jsou stále od konoha.cz
 • další díl již za týden


Přivolávací technika

22. dubna 2010 v 11:55 exclusive
Podle typu svitku může ninja uzavřít spojenectví o přivolání s různými stvořeními. Je to časoprostorové ninjutsu - Kuchiyose no Jutsu (Přivolávací technika). Vyvolán už byl např. Jiraiyův šéfik Gama, Tsunadina Katsuyu, Orochimarův Manda, Pakkun mistra Kakashiho, Temarina Kamatari a Enma Třetího Hokage. Sice jsou trošku jiní, ale taky Tayuynini Ogři. Ukon a Sakon měli Ranshoumon a mistr Gai má Ningame.
Přivolávací technika
Kuchiyose no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu
Kuchiyose no Jutsu

Cvičiště v Konoze

22. dubna 2010 v 11:42 exclusive

Cvičiště č. 3

Cvičiště se používají k trénování základních ninjutsu, taijutsu a ovládání zbraní pro skutečný boj. Tým 7, vedený Kakashim a tvořený Narutem, Sasukem a Sakurou, trénoval na třetím cvičišti. První cvičením byl test, kde měli ukrást mistru Kakashimu rolničky. Cílem tohoto testu nebylo ukrást rolničky, ale ukázat týmovou spolupráci. Naruto, Sasuke a Sakura prošli testem Mistra Kakashiho a tak začala jejich cesta ninjů.
Cvičiště č. 3
Cvičiště č. 3
Cvičiště č. 3
Cvičiště č. 3
Cvičiště č. 3
Cvičiště č. 3

Cvičiště č. 44 - Les Smrti

Zde se konaly Chuuninské zkoušky. Toto cvičiště má poloměr 10km a je obehnáno kruhovým plotem. Všichni Genini byli rozděleni do týmů a posláni do 44 různých bran. Bylo jim řečeno, že
mají směřovat k věži uprostřed. Jsou zde obrovské stromy, kolosální stonožky, pijavice a tygři.
A navíc jsou šíleně agresivní! Všichni museli bojovat o svitky Nebe a Země. Tým, který donesl
tyto dva svitky do věže, vyhrál.
Cvičiště č. 44 - Les Smrti
Cvičiště č. 44 - Les Smrti
Cvičiště č. 44 - Les Smrti
Cvičiště č. 44 - Les Smrti
Cvičiště č. 44 - Les Smrti

Pauza

18. dubna 2010 v 18:20 Oznámení
Blog si dává dvou týdenní pauzu. Já si dávám dvou týdenní pauzu. Je tu hodně důvodů,.. Pravidelně bude přibývat pouze nový SHIPPUUDEN a to v kategorii Online > Naruto Shippuuden. MANGU si můžete prohlížet na Konoha.cz, takže během pauzy jí sem přidávat nebudu. Vše, co mi uvízne na mailu, přidám až po pauze.. Gomen
Naruto

Manga, kapitola č. 491

18. dubna 2010 v 18:10 Oznámení
Číslo kapitoly: 491
Název kapitoly: Spoutaný Jinchuuriki!
Číst online: CZ
Překlad od: Konoha.cz

Aktualizace CNFC, 18. dubna

18. dubna 2010 v 18:04 Oznámení
Tento týden získali body tito členové:
 • Timil Uchiha - 26
 • Uchiha Sharingan - 63
 • Minnoza - 24
 • Annie-chan - 37
 • Rinou Hikaru - 13
 • Jakub-kun - 7
 • Mahira - 32

Nikdo nebyl povýšen...

Utakata

18. dubna 2010 v 18:00 | poslal Uchiha Sharingan |  Postavy
Utakata je nukenin ze skryté Mlžné vesnice a Jinchuuriki Rokubiho.Utakata je velmi silný a velmi hledaný.Utakata nosí velmi dlouhý modrý plášt se znakem svého klanu.V boji používá bublinky ze svého bublifuku,bublinky mohou nejen vybuchovat,ale mohou i člověka uvěznit,bud celého nebo jen určitou část těla. své citi zkrývá a jen málo kdy je dává najevo.Utkata uprchl kvůli vraždě svého mistra,kterou způsobil nechtěně.Je mistr Hotaru a ochranuje ji.I přesto je Peinem poražen a zabit při zapečetování.
Utakata

5. Kapitola : Kage Bunshin no Jutsu

17. dubna 2010 v 9:24 | napsala Annie-chan |  FF Annie-chan
"Slabí? Vždyť jsme je zahnali, sensei!" Zaprotestovala Aiko.
"Poslouchejte!" Zařvala a my ihned ztichli. "Každý ninja má samozřejmě svou slabinu. Jenže každý ninja se musí naučit neupozorňovat na ni, a to jste vy právě teď rozhodně nedělali! Daisuke, ty ovládáš ohnivé techniky, což samozřejmě přijde vhod, ale nic nevíš o elementárních technikách! Možná ti došlo, že použitím ohně proti větru vyhraješ ty, ale techniky si používal naprosto špatně! Když nepřítel vyšle techniku elementární jutsu velkého rozměru, obráníš se tak, že vyšleš jutsu velké síly, ale rozptýlené mezi několika body a hlavně rychlé. Proti jeho drtícímu větru si měl použít jutsu Katon, Housenka no Jutsu, to jsi ale neudělal, takže ninja poznal, že tyhle techniky neovládáš dokonale. Když naopak nepřítel použil malou hbitou techniku, měl si použít techniku, která se soustředí na velký rozsah.

4. Kapitola : Daisuke v akci! Katon : Housenka no Jutsu!

17. dubna 2010 v 9:24 | napsala Annie-chan |  FF Annie-chan
"Na boj! Na to jsem se těšila!" Ušklíbla se Aiko.
"Mějte se na pozoru… tihle ninjové nebudou jako vy. Ti už budou… zkušenější." My jen kývli a čekali. Asi tak po pěti minutách jsem je viděla.
"Už jsou tady!" Varovala jsem je. V mžiku byli všichni pryč. Já se zalekla jejich akce, tak jsem prostě seskočila pod větev. A asi tak nějak včas.
"Jsou tady! Fakt jsem je viděl! Ta jedna holka měla byakugan!" Křikl jeden z nich. Měl takový hluboký, tajemný hlas, až z toho šel strach.
"Jo, to bude asi pravej Hyuuga, co? Za toho by mohla být dobrá odměna a taky byakugan pro mé zničené oko. Tak hledej, Goro-san." Řekl ten druhý. Ten měl zase takový hlas jako holčička a každou větu ukončoval zvýšením hlasu, takže mluvil jako… nejmenované slovo.

Zlom vaz Zetsu

17. dubna 2010 v 9:23 | napsal Mahira |  FF Mahira
V minulé kapitole: Po dvou minutách už byli plně v boji. Všude se ozývala samá jutsu. "Sakuro!!!" zařval Naruto poté co se zhroutila a nevstala. "Co se stalo?"udivili se všichni kromě Sakury, která byla v bezvědomí a Naruta, který se měnil na devítiocasou lišku. "Kakashi to je ten známý Zetsu?" zeptal se Sai. "Jo." odpověděl a přilepil na Naruta pečeť.Naruto odletěl směrem od Zetsua.

Kakashi se vrhnul na Zetsua, Sakura se pomalu začala probouzet a zakrvavěný Naruto polámaně vstával po sestřelení Zetsuem. "Sakuro, jsi v pořádku?" zeptal se Sai. "Ó, Sasuke." řekla romanticky Sakura. Hned poté se probrala, zaostřila a řekla znuděně "Á to jsi jen ty Saii." "Taky tě rád vidím, Sakuro." řekl ironicky Sai. "Hej! Sakuro, jsi v poho?"Zeptal se zraněný Naruto. "Jo!" odpověděla ospalým hlasem. "Přestaňte… …tam kecat… …a pojďte… …mi pomoct." řekl jim přerušovaně Kakashi, který bojoval se Zetsuem. "Jistě, Kakashi sensej!"

Naruto Shippuuden 156

16. dubna 2010 v 14:10 Oznámení
Naruto Shippuuden 156: Překonat mistra
 • online 156
 • titulky jsou stále od konoha.cz
 • další díl již za týden

Děj 11. Výzva na souboj aneb Vlčí smečka má svá pravidla

15. dubna 2010 v 16:08 | napsala Raydenn |  FF Raydenn
Ahoj, další díl.....omlouvám se, že jsem nic nepsala, já teď opravdu nemám čas.... :P ale teď bych měla být z nejhoršího venku, tak snad :D Vím, tenhle díl nic moc, ale příští už bude lepší ;)

"Půjdu otevřít." Řekl Kiba a chystal se vyběhnout z pokoje. "Počkej!" Překvapeně se otočil na Shikamarua, který zamyšleně naslouchal zvukům dole. "Co-" "Psst!" Přerušil ho Shikamaru a zavětřil. "To je Rinji." Zamumlal pak. Kiba se na něj prudce podíval. "Ty myslíš toho vlkodlaka?" Shikamaru kývl. "Nejspíš si myslí, že jsem pořád ještě v bezvědomí a přišel si to s tebou vyříkat. Dost jsi ho naštval tím, jak jsi s ním praštil." Kibou projela vlna vzteku.
"A praštím s ním zas! Nikdo nebude ohrožovat mého bratra!" S těmi slovy vyběhl ze dveří.
"Počkej! Nechoď tam!" Vykřikl Shikamaru, ale Kiba už ho neposlouchal.
Dorazil dolů a rozrazil dveře. Pak se udiveně rozhlédl.
Za dveřmi nikdo nestál, a přitom se Shikamaru nikdy nespletl, co se týkalo čichu ani sluchu. Navíc slyšeli zvonek.....