Leden 2010Fullmetal Alchemist: Bratrství

31. ledna 2010 v 22:24 FMA
"Nelze něco získat, aniž byste něco obětovali. Abyste něco získali, musíte dát něco stejné hodnoty. To je princip rovného obchodu v alchymii..." Bratři Elricové, Edward a Alphonse, kterým právě zemřel jediný rodič, maminka. Alchymie je mocná věda a Ed s Alem se rozhodnou s její pomocí maminku oživit. Lidská transmutace je však největší tabu v alchymii. A bratry porušení tohoto tabu stojí vysokou cenu. Al ztrácí tělo, jeho dušeje přichycena ke starému brnění, Ed ztrácí ruku a nohu, které nahrazují kovové protézy, tzv. automaily. Přesto maminka neožila. Bratři přísahají, že získají svá těla zpět. Věří, že jim k tomu pomůže legendární kámen mudrců. Ale kde ho hledat? Nejlepší informace má vojsko a tak Ed vstupuje do nenáviděné armády. Ještě bude možná třeba překročit mnohá další tabu, alchymistická i morální. A bratři nejsou jediní, kdo po kameni mudrců touží.

online zde

překlad: TATAMI


Naruto trošku naruby – 3. Díl

31. ledna 2010 v 19:38 | napsala Čiki-chan |  FF Čiki-chan
Naruto se probral okolo osmé hodiny ráno. "Páni, to byl ale sen" povzdychl si. Pak vstal, aby se nasnídal. Když vstával, všiml si, že má přes židli přehozené tepláky a jeho obvyklé kalhoty byly špinavé, jakoby se válely na zemi. Pak mu došlo, že to co považoval za sen, se ve skutečnosti stalo. "Och neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! To musel bejt včera trapas. Co si jen počnu" začal Naruto panikařit hned po tom, co rozdejchal infarkt. "Hmm, s Kakashim se máme sejít až o půl deváté. Moře času na to, abych si připravil plán, jak se vyhnout Hinatě. Možná bych se mohl v někoho transformovat a než bych se připojil k ostatním, tak bych se proměnil zpět. Anebo bych mohl jít nějakýma tajnýma cestama" přemýšlel Naruto. Když se kouknul na hodiny, bylo už devět pryč. "A kruci. Kakashi bude fakt zuřit. Musim máknout" Naruto se rychle oblékl a spěchal na sraz s ostatníma.

Mahira

31. ledna 2010 v 16:38
Křestní jméno: Matyáš
Přezdívka: Mahira
E-mail: foltym1@seznam.cz
Datum narození: 29.3.97
Oblíbená hudba: Z naruta
Oblíbené postavy: Madara Uchiha, Nagato
Neoblíbené postavy: Asi nikdo
Můj vzor: Madara Uchiha
Mé moto: Nikdy to nevzdávej.

Future? 02

31. ledna 2010 v 16:36 | napsala Hoshiko |  FF Hoshiko
Uchiha Sasuke si právě užíval volného dopoledne, kdy nemusel opravdu vůbec nic dělat. Prostě se natáhnout a… Odpočívat. Nakonec usnul hlubokým a bezstarostným spánkem. Kdyby nepřišla Sakura, snad by spal i nadále. Ale ona přišla a probudila ho svým zvučným: "Sasuke?"
Pak přišla do místnosti, kde se rozespale válel na matraci, a skočila na něj. Sasuke nasadil svůj oblíbený výraz, který by se dal definovat slovy cool a otrávený. Zkrátka Uchihovský. Sakura na něj nereagovala, protože už si zvykla a naivně věřila, že jí Sasuke miluje nehynoucí láskou, i když to nedává najevo. On sám tomu také věřil a nebylo tedy co řešit. A protože mu Sakura zabila Karin a Ino si našla jiného, tak mu nezbývalo nic jiného, než se spokojit s růžovovlasou romantičkou. Přestože neměl růžovou rád.

Aktualizace CNFC, 31. ledna

31. ledna 2010 v 0:17 Oznámení
Tento týden získali body tito členové:
  • Gaaren - 68
  • Kiyoko Suzuki - 22
  • Uchiha Sharingan - 50
  • Minnoza - 15
  • Čiki-chan - 15
  • Hoshiko - 7
  • Raydenn - 38
  • Claire-san - 10
  • Dixi - 2
Gratuluji, Uchiha Sharingan byl povýšen na Lovce!
Gratuluji, Raydenn byla povýšena na Jounina!
Gratuluji, Claire-san byla povýšena na Genina!
Gratuluji, Dixi byla povýšena na studenta akademie!

Kakuzu

31. ledna 2010 v 0:11 | poslal Uchiha Sharingan |  Postavy
Člen Akatsuki a partner Hidana,pochází ze skryté Vodopádové.Je to Maniak přes peníze,jen ty ho pouze zabijejí,patří k těm nejhorším členům Akatsuki,nemá k ničemu a k nikomu respekt,nemá ani k ničemu úctu.Je už velmi starý a pohromadě ho drží jenom černá vlákna,dikyž nim je spojen.U Akatsuki má také funkci medika,když například Deidarovy přišil obě ruce a Hidanovy hlavu.Kakuzu sbírá srce těch nejsilnějších,aby si nejen prodloužil životnost,ale taky získal jeho typ elementu.Tímto nasbíral všech pět elementů.
Kakuzu je chamtivý a lakomý a snaží se získat pouze nějaký zisk.S hidanem se rádi moc nemají,vlastně se nesnášejí,ale v boji spolu perfektně spolupracují a kombinují .Kakuzu má celkem pět srdcí,zemře až když je zničeno poslední.Zemřel,když dostal zásah od Narutovy nové techniky.
Jeho tělo bylo poté převezeno do Listové,kde zůstal i jeho prsten.Ve své zemi byl v hodnosti Jounina,je mu 91 let,měří přes 190 cm a váží přibližně 68 kg.

Tobi

31. ledna 2010 v 0:10 | poslal Uchiha Sharingan |  Postavy
Člen Akatsuki,který nahradil mrtvého Sasoriho,nosí oranžovou masku,která kromě pravého oka zakrývá celý obličej.Chová se dětinsky a přihloupě,ale dokáže zvednout náladu,jako partáka dostal Deidaru,kterého oslovuje Deidaro-senpai,často ho ale rozčiluje.Je také jediný člen,který nenosí čelenku,ale možná ji má pod maskou.Po smrti Deidari odhaluje svou pravou osobnost,že je Uchiha Madara a bývalý Mizukage.Také odhaluje,že si na Tobiho jen hrál,aby se neodhalila jeho pravá totožnost.
Měří kolem 170 cm a váží okolo 50 kg.Prsten nosí na levém palci se znakem Koule.Jeho oblíbené slovo je tajemství.

Sasori

31. ledna 2010 v 0:07 | poslal Uchiha Sharingan |  Postavy
Sasori pochází s Písečné vesnice a je to člen Akatsuki,který m za partáka Deidaru.Ve své vesnici byl vysoce uznávaný,vyrobil mnoho válečných loutek,mezi jeho nejpoužívanější je Hiruko,ve které se ukrývá a třetí Kazakage,díkyž němu může používat i železný písek.Sasori má také ve vesnici špeha Yuuru a další.S Deidarou měl zaúkol chytit Gaaru,ale šel jen Deidara,zatímco Sasori nystražoval pasti.S Deidarou má vřelý vztah.Nesnáší čekání.Loutky dělal ze zemřelých lidí,má jich přes 280.
Jeho rodiče zemřeli když byl ještě malý,od té doby dělá loutky.Když opustil vesnici,předělal své vlastní tělo na loutku,na které má spoustu otrávených zbraní,díky tělu z loutky Sasori nestárne a necítí žádnou bolest.
Narodil se 8.listopadu a je mu 35 let.měřil přes 160 cm a vážil kolem 40 kg.Odmaturoval v 7 a chunninem se stal v 8 letech.
V písečné dosáhl urovně Jounina a stal se mistrem loutek a dostal přezdívku Akasuna no Sasori (Sasori z Červených Písků).Prsten nosí na levém palci se symbolem ,,Koule". splnil 5 D-misí,12 C-misí, 16 B-misí, 29 A-misí a 10 S-misí.

Pein (Nagato)

30. ledna 2010 v 21:55 | poslal Uchiha Sharingan |  Postavy
Nagato je vůdce skryté Deštné vesnice a dělá že vede Akatsuki.Ovládá nejmocnější Dojutsu Rinnegan a ovládá 6 těl,ktérá mají jména Pein.Je posedlý dosažením míru a klidu protože má trauma z války,při níž zahynuli jeho rodiče a později i nejlepší přítel Yahiko.Po jeho smrti se stal podobným Yahikovy,nebot on chtěl mít a stát se bohem.
V Akatsuki je velmi respektován až na Hidana,má velice rád svoji týmovou partnerku Konan.Poprvé se Rinnegan v Nagatové očích probouzí během 3 války,kdy mu ninjové z Konohy zabijí rodiče,pomocí Rinneganu je zabije.
Poté potkává Yahika a Konan a učí je Jiraya.Nagato díky Rinneganu zvádá ovládat všech pět podstav a všechny techniky.Je známo že neprohrál žádnou bitvu.Porvé je vyslán Madarou aby zajmul Naruta.To se ale nepodaří.
Nagato má také všechny svá těly(sféry) pojmenované a každý má pouze jednu techniku až na sféru Deva.

Zetsu

30. ledna 2010 v 21:53 | poslal Uchiha Sharingan |  Postavy
Zetsu pochází ze skryté Travnaté,vypadá jako květina a je to věrný člen Akatsuki.Zetsu má podle všeho dvě osobnosti,levou stranu má bílou a druhou černou,které spolu komunikují a občas se jejich názory liší.Zetsu funguje u Akatsuki jako špech a vyzvědač,dokáže se také přesouvat libovolně kamkoliv a odkudkoliv,je také proto vynikající stráž.Když nějaký člen Akatsuki zemře,Zetsu je poslán,aby se zbavil těl a vzal i jejich prsteny.Zetsu také ví věci,které ostatní nevěděli,ví například kdo je zakladatel Akatsuki a že Tobi je Madara.
Zetsu má také zvláštní schopnost ,,nahrávat" vše co vidí.Dokáže také oddělit své tělo na dvě poloviny.Prsten nosí na pravém malíčku se znakem ,,Kanec nebo Divočák".Měří kolem 170 cm a váží kolem 60 kg.Kolik splnil misí je neznámé a ani o jeho minulosti se moc neví.

Plány

30. ledna 2010 v 18:06 Oznámení
Jaké se chystají plány do budoucna, konkrétně do 3. května 2010? Přibude nové anime, a to Fullmetal Alchemist: Bratrství, začínám se na to koukat a příde mi to jako skvělý anime. Dále se pokusím nahrát na blog celou mangu. Taky překopu pár kategorií a upravím je aby byli přehlednější. To nejhlavnější ale příde až právě 3. května, to vám ale neprozradím, co tipujete? :)

Manga, kapitola č. 480

30. ledna 2010 v 17:28 Oznámení
Číslo kapitoly: 480
Název kapitoly: Oběť
Číst online: CZ
Překlad od: Konoha.cz


Avatars

30. ledna 2010 v 17:25 | poslala Gaaren |  Obrázky


December

30. ledna 2010 v 17:19 | poslala Minnoza |  Obrázky

Ninja pes

29. ledna 2010 v 20:42 | poslala Raydenn |  Zajímavosti
Toto je náš pes, nastrojený jako ninja... :D Raydenn

Část 5. Posily přicházejí

29. ledna 2010 v 20:34 | napsala Raydenn |  FF Raydenn
Zeus běžel ulicí zpět k lesu. Pomocná síla se mu z Yoshiky zvedla o další tři lidi: Čiki, Anshi a Nikolinecku. "No nazdar." Pomyslel si Zeus v běhu. "Samý ženský. No super." Napadlo ho, jestli jsou Hoshiko s Čajíčkem v pořádku, případně co z nich zbylo. Přidal v tempu. Dívčí část osazenstva za ním se po sobě mlčky podívala a hádala, na co umře dřív: jestli na infarkt, nebo na celkový kolabs.
"Hej, -uf- Zee,-hek- nechtěl bys -hik- nám… aspoň…říct…-uf-…kam…jdeme?-au!" Zahekala za ním Anshi.
"Po cestě vezmeme ještě Madaru," informoval jí Zeus přes rameno. "Ten kluk snad ani není člověk." Pomyslela si Anshi omámeně. "On ještě vůbec není unavený!" Zeuse očividně vůbec nenapadlo, že partička za ním omdlévá únavou a zrychlil ještě víc. "To bude náš konec." Pomyslely si sborově dívky a běžely (nebo spíš vlekly se) vstříc svému osudu.

Nová zima - kapitola 1., 2. a 3.

29. ledna 2010 v 20:32 | napsala Claire-san |  FF Claire-san
Celou místností se rozléhal ohlušující řev. Vzduchem létaly všelijaké zmuchlané papírky, psací potřeby a kdo ví, co ještě. Jako každou přestávku se většina spolužáků dobře bavila, až na pár jedinců, kteří poklidně svačili a nevyužívali své jídlo jako střelnou zbraň, a našli se i tací, jenž se pilně připravovali na další hodinu. Hlouček holek si vesele povídal o tom, co má Sasuke dneska na sobě, což byla už taková tradice, a kluci kromě již zmíněného Uchihy a Uzumakiho bitkařili. Jednomu z chlapců bylo divné, že se k nim dnes blonďák nepřipojil, obvykle to byl totiž on, kdo byl do těchto her nejvíce zapálený. Pokusil se po něm hodit zmačkaný tahák na předchozí hodinu, ale místo toho trefil do hlavy Sasukeho, který seděl v lavici před ním.
"Narutooo," hučel do něj Kiba a přitom mu zuřivě mával rukou před obličejem.
"Co je?" Zeptal se lehce nabručeným tónem a odvrátil oči od okna.
"Vzhledem k tomu, že ses nezapojil do naší tradiční papírové přestřelky a ani ses nezasmál mé parádní trefě, tak to bude asi hodně vážný. Co se stalo tentokrát?"
"Sakura…"

Jak se Shikamaru málem ženil

29. ledna 2010 v 20:31 | napsala Raydenn |  FF Raydenn
Temari si jednou řekla
Že Shikamarua uloví,
A bude li se stratég vzpouzet
Jednu pěstí mu ubalí.
Počkala, až vyjde z domu
A potom na něj skočila,
A když byl hlavní stratég knock-out,
Přes rameno ho hodila.
Pak odešla s ním do písečné,
Shikamaru byl v limbu
A nevěděl že Temari
Chce s ním míti svatbu.