Prosinec 2009

Šťastný a veselý Nový rok..

31. prosince 2009 v 15:29 Oznámení

Šťastný a veselý Nový rok..

Co víc psát? prostě si to dneska užijte a vstupte do Novýho roku tou správnou nohou. O půlnoci bude taková mini soutěž o CNFC body, kdo chce ať se dostaví. Bude to přednastavený článek na 0:00, já tu nebudu.. ;-)

Great day...or night?

31. prosince 2009 v 15:19 | poslala Čiki-chan, Ookami - sama |  Obrázky

Kapitola 3. Voda jako víno, déšť jako slzy…:

31. prosince 2009 v 15:15 | napsala Raydenn |  FF Raydenn
Tak další díl je na světě…okomentujte, ať vím, co vylepšit; pořád se mi zdá že to není dost strašný…:D

"Prší!" Vyhrkla Hinata. Neji sebou polekaně trhl. "Jdu ho odvést do pokoje pro hosty!" Zavolal a rozběhl se po schodech do druhého patra domu.
(Téhož dne, psychiatrická léčebna, 18,50h:)
Sarutobi Asuma seděl u svého stolu a kontroloval testy pacientů. Venku byla zima a pošmourno, vypadalo to na déšť. Při tom pomyšlení si vzpomněl na Shikamara. Jakpak se asi má? Vytáhl ze zásuvky jeho testy a začal je prohlížet. Chvíli v nich četl. Přelétával očima řádky, pročítal je slovo po slově, až se u jednoho zarazil.

Shikamaru-Shikana 6

31. prosince 2009 v 15:14 | napsala Raydenn |  FF Raydenn
Další díl; pospíšila jsem si, abych to měla co nejdříve, tak si to užijte :D a okomentujte, prosím! ;)

Od chvíle, kdy se Shikamaru vrátil do školy, uběhlo čtrnáct dní. Zdálo se, že ve třídě se vše vrací do starých, vyježděných kolejí, ale rozdíl tu přece byl -
  1. Kankuro a jeho parta byli pryč
  2. Shikamaru měl teď konečně přátele.
Oba tyto rozdíly prospěly jak celé škole, tak Shikamarovi samotnému.
Právě teď šel domů. Vyučování skončilo pozdě, měli odpolední hodiny - hudebku, matiku a češtinu. Naruto a Choji chtěli jít původně ze školy spolu s ním, ale Narutovi potom zavolala máma, aby vyzvedl malou sestřičku ze školky a Choji slíbil Ino, že jí pomůže v květinářství. Shikamaru šel tedy sám.

Chibi Itachi by Gamepage

31. prosince 2009 v 15:13 | by Gamepage |  Obrázky

Sakura & Naruto

30. prosince 2009 v 10:06 | poslala Nikolinecka |  Obrázky

Sadness

30. prosince 2009 v 10:04 | poslala Minnoza |  Obrázky

Kapitola 2. Je to jenom podvědomí

30. prosince 2009 v 10:02 | napsala Raydenn |  FF Raydenn
"Sasori-kun." Pronesl neurčitým hlasem Shikamaru. "C-co-co-cože?!" Vykoktal Neji zděšeně. "A-Ale ten je přece…" Hinata si položila zděšeně ruku na ústa. Neji polkl. "Shikamaru…." Řekl a snažil se mluvit co nejohleduplněji. "…Sasori už nežije. Nemůže být…"mávl rukou směrem z okna "nemůže být na zahradě." "Já vím že je mrtvý." Odpověděl Shikamaru nepřítomně, a stále přitom hleděl z okna. "Řekl mi to." "Ř-řekl?" Otec k němu přešel a položil mu ruku na rameno. "Shikamaru…on ti to nemohl říct. Duchové neexistují.* Je to jen tvé podvědomí. Jen výplod tvé fantazie. Sasori nemůže stát u nás za oknem a už vůbec s tebou nemůže mluvit." Řekl to klidně, ale stejně jako Neji, i on stěží udržel konejšivý tón. Bylo toho moc; nejdřív to, že Shikamaru promluvil, a teď ještě tohle… "Může." Odpověděl Shikamaru. "Mluví se mnou pokaždé, když prší.

Chibíci III

30. prosince 2009 v 10:01 | poslala Čajíček |  Obrázky

Naruto &...

30. prosince 2009 v 9:57 | poslala Čajíček |  Obrázky

Chibíci II

30. prosince 2009 v 9:53 | poslala Ookami - sama |  Obrázky

Happy Birthday, Hinata"

29. prosince 2009 v 20:10 Oznámení
27. prosince slavila Hinata narozeniny, alespoň opožděně jí popřejme všechno nejlepší ;-)Příběh mladé kunoichi 02

29. prosince 2009 v 18:04 | napsala Annshi-chan |  FF Annshi-chan
V minulém dílu jsem se trochu "přepsala". Enmi mělo být šest. Nemohla sem najít, v jakém věku se dostávají na Akademii :D.

2. Čas plyne, ale lidé zůstávají stejní

Hnědovlasá dívka pospíchala po dlážděné cestě směrem ke střešní zahradě na vrcholku jednoho z domů na jihu její milované vesnice. Konohy. Je to teprve pět let, co tímto směrem pospíchala se zarudlýma očima a se slzami na tvářích. Pět let. Ale Enmi to připadalo jako věčnost. Rychle vyběhla po schodech na vrcholek domu a s nadějí se podívala pod sakuru. Nebyl tam. Enmi přepadl chvilkový smutek. Tolik vzpomínek. Proč zrovna dnes vyplývají na povrch?

Chibíci

29. prosince 2009 v 17:02 | poslala Ookami - Sama |  Obrázky

Sakura & Ino

29. prosince 2009 v 17:01 | poslala Ookami - Sama |  Obrázky

Naruto trochu jinak-Na prázdninách

29. prosince 2009 v 16:59 | napsal Gamepage |  FF Gamepage
,,Čau jsem Naruto. Dneska jedu na prázdniny k Hinatě. Bude to úžasný. Mám pro ni dárek, řetízek s písmenem H. Vzal jsem si peníze a šel jsem na nákup na město, musel jsem ještě něco koupit Hinatě.
Na městě:
Hinatě jsem ve městě koupil: zelené tričko se srdíčkem, béžové tříčtvrťáky, grapefruitový džus, pomerančový džus, ananasový džus, plechovku jahod, perník, sušenky polité čokoládou a tyčinku Mars. Potom jsem šel domů. Měl sem hodinu na to, abych připravil zábavné hry. S Hinatou vždy býváme dlouho vzhůru. Ta hodina ubyla jako nic. Spěchal jsem tedy k Hinatě. K Hinatě jsem přišel přesně na minutu. Předal sem jí věci, které sem jí koupil a potom jsme šli do jejího pokoje. Z jejich kuchyně voněla vajíčka se slaninou. Hinata někam odběhla. Když přišla nahoru nesla v rukách 2 talíře s vajíčky se slaninou, k tomu nám do skleničky nalila pomerančový džus a ozdobila ho limetkou. Všechno jsme snědli a vypili. Potom jsme hráli spoustu a her a potom jsme šli spát. Ráno když jsem se vzbudil, Hinata nikde nebyla. Hledal jsem ji po celém bytě, ale nikde nebyla. Tak jsem se vrátil nahoru a ona už tam byla. N:Hinato kde jsi byla? H:byla jsem si něco koupit, Naruto tady máš. Dostal jsem deník. Hned jsem do něj začal zapisovat. Můj první zápisek vypadal takto: Milý deníčku, dneska jsem tě dostal od Hinaty. Je to suprová holka. Jsem u ní na prázdninách. Je to tu super. Tyhle zápisky mě budou určitě bavit. Je to skvělý. No nic tak zatím deníčku du něco dělat s Hinatou.

Podvídka

29. prosince 2009 v 16:58 | napsal Gamepage |  FF Gamepage
Naruto je v Africe za svým nevlastním strýcem Masashim Johny, byl u svého strýce jeden týden a dnes se právě vrací domů za svou přítelkyní Sakurou ale strýc mu nabýdl jestli nechce svést na letište svým šoférem. A Naruto chtěl.(Co se dělo se Sakurou?) Sakura právě letěla z Las Vegas do New Yorku. V letadle seděla vedle jednoho malíře Saie. A Sai se Sakury ptal kam letí za rodinou nebo za kamarádkami? Ne za manželem odpoveděla. Sai: ale to neznamená že byste za ním hned musela jít.Nemám pravdu?Znám jedno místo kde bysme mohli jít na drink. Abych pravdu řekl tak je to v hotelu. A Sakura ho tak trochu hodne schladila sodou kterou teď pila. A ovšem že si toho všimla letuška a šla za Sakurou a ptala se jí: jestli není nějaký problém? Sakura je s turbolencí (to znamená: že ješte nejdou slyšet motory) letuška:ale my jsme ješte nevzlétly. Sakura: Vážne? No to se podívejme. Porád jsme na zemi. To jsou ty zázraky vedy. (A teď Naruto) letuška co mu podává lístky aby mohl letět. Ale Naruto se ptá jestli je šance jestli by šlo vyměnit letenku 1 třídy do New Yorku za turistickou třídu do Las Angeles a pak do New Yorku ? Letuška na letišti říká: ANO. Ale nejdřív si to promyslite. Naruto:hmmmmm tak ano. Tady máte.

Fanarts by Gamepage

29. prosince 2009 v 16:56 | by Gamepage |  Obrázky

Kapitola 1: Jak to všechno začalo

29. prosince 2009 v 16:51 | napsala Raydenn |  FF Raydenn
PROSÍM, NEJDŘÍVE SI PŘEČTĚTE TOHLE:
Tady je jeden Naruto-hororově-fantasy založený příběh na pokračování; jen Vás chci poprosit, abyste si představili že Nejimu je tu 16, Hinatě 15 a Shikamarovi 9 - nepovedlo se mi to tam nějak logicky vecpat. Díky moc za pochopení a pěkné počtení! (hele, ono se to rýmuje :D)


Kapitola 1: Jak to všechno začalo

(městský hřbitov:)Pětiletý chlapec seděl na zemi mezi náhrobky a vzlykal. Kolem něj se šířila kaluž krve. Nebyla to však jeho krev; patřila muži, který ležel bezvládně opodál. Z ran na těle mu jako voda prýštila krev, a spolu s ní odtékal i jeho život.
Nad ním stál další muž neurčitého věku a odpuzujícího vzhledu; v ruce držel pistoli a očividně se bavil bolestí, jež čišela z tváře muže, který ležel na zemi. Uštědřil mu další prudký kopanec do břicha. Muž na zemi už byl tak zesláblý, že nedokázal víc než bolestně zasténat.

Příběh mladé kunoichi 01

28. prosince 2009 v 11:00 | napsala Annshi-chan |  FF Annshi-chan
1.Počátek a zdánlivý konec

Toto je moje první FF. Začíná šest let před prvním dílem Naruta. Ráda bych do příběhu nezatahovala děj a postavy N a NS. Doufám že se bude líbit ;-) .

Nad Konohou svítilo polední slunce. Dívky z Akademie pod vedením senseie trénovaly házení kunai. V každém středu terče byl aspoň jeden kunai. Jen v jednom ne. "Enmi, ty jsi ještě netrefila terč?". Hnědovlasá dívka, asi tak pětiletá, se začervenala "Ne, sensei.". Sensei si povzdychla "Enmi, Enmi, proč se vlastně tak mermomocí snažíš stát kunoichi? Při taijutsu otloukáš tak akorát sama sebe, ninjutsu ti taky moc nejde a házení a míření jsou úplná katastrofa.". Enmi se zastyděla a upírala svůj pohled na zelený trávník. "To kvůli Yuriko, že ano?" ztišila sensei hlas. Enmi dál zarputile zírala na trávník. Sensei si povzdychla "Enmi, prosím běž.". Oslovená se vyjeveně podívala na svou učitelku "Pro-prosím?". "Říkám abys šla. Tady na akademii jen překážíš." povzdechla si sensei a ukázala na vrátka. Enmi se rozutíkala a zmizela na prašné ulici. Na trávníku po ní zůstaly jen kunaie a slzy. Nikdo netušil, že celou událost pozoroval kluk hovící si na střeše Akademie. Podíval se po cestě, kterou utíkala Enmi a vydal se stejným směrem.
Žár slunce. Vůně tisíců kytek. Příjemný stín vysokých stromů. Tak takhle vypadala střešní zahrada na vrcholku jednoho z nejhonosnějších domů na jihu Konohy. Zahradou se rozléhal srdceryvný pláč a dětské vzlyky. "Proč já," šeptala dívka "proč já," šeptala a její slzy kanuly na zelený útržek trávníku pod rozkvetlou sakurou. "Černá ovce klanu," šeptala do vánku "černá ovce klanu, která se na Akademii dostala jen díky původu.". Enmi vnímala jen slzy. Slzy a černé myšlenky.