Září 2009

Výzva pro všechny fanart(aře)!

30. září 2009 v 16:46 Oznámení
Na Srdci Blogu se pořádá soutěž, ve které máte nakreslit svou oblíbenou postavu nebo celebritu. Jelikož je tu rozsáhlá databáze s vašimi fanarty tak máte právě vy možnost se této soutěže zůčastnit. V soutěži jsou trička od blog.cz a hlavní výhra GENIUS PenSketch v hodnotě 2 765,-. Veškeré informace o soutěži si přečtěte ZDE. Všem přeju hodně štěstí!

databáze vašich fanartů


Liščí hbitost,První problémy,Listová.

30. září 2009 v 16:26 | napsal Uchiha Sharingan |  FF Uchiha Sharingan
Zatímco skupina Orel podstupuje zkoušku a skupina Medvěd chytá jeden cíl,skupina Liška,skládající se z Miley-Cleo, Gaaren, Mei ,Len!k se vydává do Země planoucího ohně,konkrétně do vesnice skyté v Listí,po cestě dostávají zprávu a podrobnosti o svém ůkolu.
,,zpráva je tady".
Po chvíly čtení se Mei zarazí a uvědomuje si hroznou věc a téměř nesplnitelný ůkol.Zvedá však klidně hlavu a pousmějese.
,,No,tak mám 2 zprávy,1 dobrou a 2 hodně špatnou,kterou chcete slyšet??? ,,Radši začni tou dobrou".,,Fajn Len!ku,skupina medvěd dostal jeden cíl." ,,No to je dobrá zpráva,hodně dobrá,jaká je asi ta špatná,no tak se vymáčkni".!!!!
,,Cíl,který hledáme,je už nějakou dobu mimo vesnici,budeme muset najít nějaký informace o něm,kde byl naposled viděn a co dělá."
,,No tak kdo je to"?????


4.kapitola – Odchod

28. září 2009 v 16:40 | napsala Takumi Roko |  FF Takumi Roko
Padla panna. Morio s Roko tedy vyrazily napřed. Iruka zůstal sám. Pomalu si připravoval výmluvu pro ostatní, kde sou. Když se loučil, holky se zaptali, kde je Morio a Roko. ,, No, Roko se musela vrátit, aby pomohla zase svojí vesnici, Morio se rozhod, že ji doprovodí. Ahoj.'' ,,Ahoj, Ime!''
Roko moc nedávala pozor, jak se její myšlenky ubírali jinam. Málem by vrazila do stromu nebejt bráchy. ,,Kso Roko, dávej přece bacha. Radši si opočinem. Vždyť sme na cestě, už víc jak 6 hodin a vůbec. '' Poslechla, ale nepromluvila ani slovo,. Sedla si a dál čuměla do blba. ,, Segra, co se to s tebou děje. Je to ještě horší než předtim.'' ,,Říkals něco. '' Teprve teď se probrala a vnímala.

3.kapitola-Setkání

28. září 2009 v 16:40 | poslala Takumi Roko |  FF Takumi Roko
Roko skákala po stromech, ještě teď se jí při vzpomínce na opilou Tsunade.
Přišla do pracovny hokage. Ta si v pohodě vyspávala na stole. Rozkřikla se tedy: ,,Pátá.'' Ta se okamžitě probudila. ,, Cooooo, jeeeeeeeeeee?'' ,,Pátá, přišla sem se zeptat jestli si nemůžu vzít na pár dní volno. Poslední dobou mě honíte jak stádo a já už sem opravdu vyčerpaná.'' ,, To si myslíš, že můžeš odejit uprostřed týdne. A kam bys chtěla jít? to si myslíš,že nepoznám, když chceš odejít! tak povídej...'' při posledním slově zavrávorala. ,, No tak jo,když si myslíš, že najdeš svýho bráchu tak si teda běž.''

Sen-sei Ga VS Kladivo

28. září 2009 v 10:41 Boje
Sen-sei Ga

VS

Kladivo

Kdo zvítězí? Hlasujte v anketě. Boj skončí za 2 dny.

Kdo vyhrál?


CNFC userbary

28. září 2009 v 9:57 Oznámení
Dneska jsem udělal nový userbary s nápisem Czech Naruto Fan Club. Budu rád když je budete používat spolu se zpětným odkazem například na blozích, fórech atd... Na userbarech je Naruto, Sakura a Sasuke, tedy základní Tým 7.

<a href="http://naruto-online.blog.cz/"><img src="http://i291.photobucket.com/albums/ll300/Myzterig/naruto-1.png"></a>

<a href="http://naruto-online.blog.cz/"><img src="http://i291.photobucket.com/albums/ll300/Myzterig/sakura-1.png"></a>

<a href="http://naruto-online.blog.cz/"><img src="http://i291.photobucket.com/albums/ll300/Myzterig/sasuke-2.png"></a>

20 Díl Pohřeb

28. září 2009 v 9:57 | napsala Ochiwara Uchiha |  FF Ochiwara Uchiha
Danzou:(že já jsem jí nezastavil)
Naruto:Počkejte!!!
Danzou:Co je zas Naruto!
Naruto:Přiveďte Konohamara a hned.
Danzou:co chceš dělat?
Naruto:Konohamaru jako jediný dokáže vyvolat ducha smrti a jednat s ním třeba by vrátil Anko k životu.
(Po chvilce)
Konohamaru:Tak co ste chtěli?
Naruto:Pokus se oživit Anko.
Konohamaru:Pokusim se!
(po 2 hodinách)
Konohamaru:No smrták řekl,že se někdo pro ni musí obětovat,někdo kdo už je méně významný.
Babička:Konohamaru vnoučku já se obětuju.Po smrti dědečka už newím jak dál.
Konohamaru:Ale babi!
Babička:Žádné ale prostě to udělej.
(Babička zemřela a ihnet oživila Anko)
Anko:EEE no fuj.He proč ležim v rakvi?No jo já vlastně umřela!!Moment nemám bejt mrtvá?
Danzou:Ty žiješ!!
Anko:Danzou!!

KONEC Příště Naruto má svatbu


Nejlepší legendární Sannin je?

28. září 2009 v 8:40 Ankety
Který z legendárních Sanninů je podle vás nejlepší? Všichni tři umí přivolat gigantické summony a na víc mají obrovskou sílu hodnou Kagemu. Všichni tři byli ve stejném týmu pod vedením Třetího Hokageho, přesto jsou všichni odlišní. Jiraiya je zvrhlý poustevník zato s obrovskou silou a velkým potenciálem, Tsunade je gameblerka ale přes to se stala Pátým Hokagem a je špičkový medik v širokém okolí a Orochimaru závislý na nelidských pokusech a podle toho taky dopadl. Tak kdo je ten nej?

Přidej se ke skupině Naruto-Online na Facebooku!

27. září 2009 v 13:38 Oznámení
Dnes byla založena skupina Naruto-Online na světově známé sociální síťi Facebook. Přidej se i ty a sdílej spolu s dalšími členy obrázky, odkazy, videa, fotky a spoustu dalšího! Členi skupiny také budou jako první informování o novinkách na blogu.

<přidej se ke skupině kliknutím na obrázek níže>

Nejlepší z Týmu7

27. září 2009 v 12:32 Ankety
Kdo je nejlepší z Týmu 7? Naruto, Sasuke, Sakura nebo Sai ze Shippuudenu? Všichni mají obrovskou sílu a dokáží jí v boji perfektně využít. Všichni jsou rozdílní ale přesto jsou sjednoceni v jednom týmu. Kdo je podle vás nejlepší? Naruto, který zdědil svou sílu po otci, Sasuke v kterým hoří krev Uchihů a síla, Sakura která má obrovskou fyzickou sílu a je výborný medik a nebo Sai který vyniká v malování což dokáže využít v boji?

Myubo

27. září 2009 v 11:31
Křestní jméno: Honza
Přezdívka: Myubo
E-mail: arseium@seznam.cz
Datum narození: 1996 4.listopadu
Oblíbená hudba: skupina nightmare.styl:emo
Oblíbené postavy: sasuke uchiha,itachi uchiha,madara uchiha,sasori,naruto
Neoblíbené postavy: lee,gai,kabuto
Můj vzor: Itachi
Mé motto: itachi uchiha

Aktualizace CNFC, 27. září

27. září 2009 v 9:18 Oznámení
Tento týden získali CNFC body tito členové:

  • Tereki - 29
  • Uchiha Sharingan - 31
  • Joya - 23
  • Len!k - 54
  • Nakamaru - 1
Gratuluji, Uchiha Sharingan byl povýšen na Jounina!
Gratuluji, Nakamaru byl povýšen na studenta akademie!


Skupina medvěd,Síla spolupráce

27. září 2009 v 9:18 | napsal Uchiha Sharingan |  FF Uchiha Sharingan
,skrytá sílaZatímco Orlí zrak prochází zkouškou skupina Medvěd,která se zkládá z Terekiho,Uchihi Sharingana,Alíka a Elis,vydává do skryté Deštné aby dostala jednoho z jejich cílů a zároveň neporušila Guden.Tato skupina se zdála být už od začátku dobrá,členové spolu vycházeli a zdálo se,jako by zapoměli na všechno zlé.Skupina Medvěd to měla nejblíže a cesta byla velice klidná.Tereki měl zrovna dobrou náladu.,,Jo,to je parádá,všude klídek,příroda,žádná krev,takovouhle práci bychom měli dělat častějc ne lidi???
,,Radši ale ve dne ne ???,,Nestěžuj si Alíku,v Deštné jsme ráno a nevypadáto že bychom měli mít problém.,,,Problém,,Tereki,copak jich už nemáme takhle dost a ůnos je ůplně to poslední co potřebuju.,,Hele Sharingane,nikdo tě do tíhle práce nenutil,moch jsi ji odmítnout a vůbec řekni mi něco o sobě,ještě tě moc neznám.,,A co chceš slyšet,kromě toho že je na mě vypsnaná vysoká odměna ta--.Dream - 18.kapitola - Plán

26. září 2009 v 8:48 | napsala Tereki |  FF Tereki
Omori běžela tychlím tempem po cestě, kudy běžela maminka. Resin, Yully a Aigis to problém vůbec nedělalo, ale Itachi se Suigetsuem byli už trochu víc vyčerpaní po boji.
,,Resin, prosím moc tě prosím, můžeme si na chvilku odpočinout?" začal Suigetsu. Resin se podívala na Aigis a ta pokývla. Zastavili se a kluci začali odpočívat.
,,Jak na tom jste kluci?" zeptala se Yully.
,,Bylo mi i líp, ale teď se cítím po tom boji dost unavený." řekne Suigetsu a napije se svého pití. Itachi jen pokývne a dojde k řece. Napije se vody a trochu si opláchne obličej. Mohli znovu vyrazit. Když po hodině a půl cesty doběhly, uviděli maminku jak něco do něčeho vykládá. Všichni jen poslouchali.
,,Orochimaru, mám tu svoji dceru. A co ty máš už tu holku?" říkala maminka do vysílačky.
,,Ne, zatím ji nemám, ale určitě ji hned chytím." řekne zpátky Orochimaru a maminka se pousměje.
,,Konečně, konečně budeme mít toho nejsilnějšího démona. Pak jak uděláme pokus na Kantahami tak všechno půjde podle plánu!" řekne maminka a začne se smát.
,,Jakého démona myslí, když Orochimaru říkal že ji ještě nemá. Kdo to může být. Narashinu nebo Tereki. Každopádně jsou obě dvě v nebezpečí." řekne si Aigis a s týmem odejdou trošku dál.

Nový systém blogu

25. září 2009 v 20:53 Oznámení
Zdravím! Rozhodl jsem se pro nový systém blogu. Na hlavní stránce bude vypsán pouze jeden článek a ten bude hlavní, informativní a nejvíce důležitý. V tom článku budou napsány všechny novinky co se na blogu odehráli, všechny články a obrázky, co mi pošlete na mail. Zkrátka vše, co by bylo na hlavní stránce blogu, akorát že to bude sepsaný v krátkém seznamu v tom hlavním článku. Tento systém ještě dolaďuju a budu kvůli tomu taky upravovat pár kategorií. Chci aby to vypadalo jako by jste se nacházeli ve vesnici, taková malá interaktivní Listová ;)

Hokage Myzterig